Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) this is life válasza ilko (#200) üzenetére


this is life
Ármester

Ha youtube appal ezed akkor esetleg egy regebbi verziot megprobalni feltenni hatha azzal gond nelkul megy, ha web feluletrol nezed akkor passz, esetleg az mx playert beloni stream videok nezesere...pl hogy a linkre az nyiljon meg es ne a bongeszoben jatsza le a videot, de ezncsak tipp.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#202) ilko


ilko
csendes tag

Köszi a választ. Letöltöttem az mx playert, abban segítsetek, hogy hogyan tudom beállítani, h ezzel játssza le a kiszemelt filmet (online).
Egész más: mitől függ, h egy oldalt ki tudok-e nagyítani a képernyőn? Olykor találkozom olyannal, ami nem reagál a képernyő érintésére.
Átmenetileg utolsó: vannak oldalak, amiken a hosszú mgh-k egy része nem jelenik meg. (Ű, ő..). Van beállítási lehetőség, hogy ez menjen?

(#203) Forestjo


Forestjo
senior tag

Sziasztok! Ennyire jó a kütyü, hogy így csendben vagytok? Eddig nekem a leghasznosabb appokkal megpakolt tab, amit valaha láttam. A teljesítménnyel nem vagyok kibékülve, vagy megfelelő?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#204) nbware válasza Forestjo (#203) üzenetére


nbware
senior tag

nekem megy minden szépen, ahogy kell, vagy mire gondoltál pontosan?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#205) Forestjo válasza nbware (#204) üzenetére


Forestjo
senior tag

A procira. Ezek szerint elég a netre és a média tartalmakra is? Az Operával jobb a net, mint a gyárival?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#206) Amantius válasza Forestjo (#205) üzenetére


Amantius
senior tag

Nekem legjobban a gyári böngésző jött be. Nincs baj az Operával, csak a szinkron miatt használom a gyárit (egyébként alapból olvassa a gyári könyvjelzőjét). A Chrome elégé beteges, lassú, nem is értem, a beépített mellett.
Filmeket nem nézek, max egy-egy Youtube videót, netezek, olvasok, kikapcsolódásként szoktam játszani pl. Plants vs Zombies, Star Wars játékok röccenés nélkül futnak, az akksi órákig is bírja (illetve bírná, mert én nem bírom).

Nagy gáz, kis szerencse!

(#207) Schanyee válasza Forestjo (#203) üzenetére


Schanyee
senior tag

szerintem elég jó, nekem is a chrome sebességgel van bajom,a gyári nem rossz, az opera mini a legjobb, de azzal meg van 1-1 honlap ami nem megy, szóval meg lehet találni ami épp jó :). ja meg ami még elég zavaró, ha jönnek a frissítések az nagyon megfogja, mintha nagyon lassú lenne a belső memória. Viszont ennyi pénzért nem panaszkodok meg amúgy is meg vagyok vele elégedve teljesen.

(#208) this is life válasza Schanyee (#207) üzenetére


this is life
Ármester

Bongeszobol nezz ra az uc browser hd-re , eleg furge , a frissiteseket kapcsold ki es csak manualisan frissits, amikor ertesit... sokkal furgebb lesz ugy.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#209) Schanyee válasza this is life (#208) üzenetére


Schanyee
senior tag

Jaja már áttértem egy ideje manuális frissítésre, csak furcsa volt a mobilom után, ott csak alig érezhető ha épp frissít

(#210) zlatan77


zlatan77
aktív tag

Akinek halk lenne a külső hangszóró annak itt a megoldás:
[link]

(#211) Forestjo válasza Schanyee (#207) üzenetére


Forestjo
senior tag

Köszi nektek a választ! Szóval akkor netre a gyári böngésző teljes értékű?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#212) this is life válasza Forestjo (#211) üzenetére


this is life
Ármester

Teljes erteku, de erdemesebb alternativakat hasznalni pl dolphin browse, dolphin jetpackal vagy uc browser hd...mind a ketto eszi a flash tartalmakat es gyorsak.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#213) Forestjo


Forestjo
senior tag

Ki lehet törölni az olyan gyári appokat, melyek nem kellenek, mint pl. a chrome?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#214) Tejberizs76


Tejberizs76
tag

Sziasztok!
Rájöttem nem nagyon kell nekem tablet, így eladnám az 1 hónapos kifogástalan állapotban levő fehér Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 3G-t. Ha valakit érdekel PÜ! Thx!

[ Szerkesztve ]

(#215) Schanyee válasza Forestjo (#211) üzenetére


Schanyee
senior tag

Nekem eddig csak a jelszavas ftp oldalakat nem vitte, de ez ma meg ritka mint a fehér holló.

(#216) tyielow


tyielow
aktív tag

Sziasztok!
Olvasgattam néhány hozzászólást, jó látni hogy más sem tapasztalt semmi komolyabb problémát a kütyüvel. Lassan egy hete hogy megvettem. Nem vagyok nagy tabletes, ezzel kezdődik igazából a karrierem, és (eddig) én is teljesen meg vagyok elégedve vele. :)
Egyetlen bibim, hogy a vásárlás során megkötött 3G szolgáltatáshoz csak SIM kártyát adtak, usb sticket nem, márpedig ez nem képes a fogadására.
Voltam a telenornál, ott közölték hogy nem lehet csak úgy venni egy sticket és rádugni, mert hogy alapból androidot nem támogat. De megoldható. A kérdésem az lenne: hogyan? és milyen típusú sticket kellene beszerezzek?

Előre is köszi a segítésget!

Prestigio MultiPad 7.0 Ultra Duo 8GB (PMP5870C_DUO)

YouTube: toty1ka

(#217) alexisb


alexisb
csendes tag

Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy a jövő héten veszek egy Prestigio MultiPad2 Ultra Duo 8.0-at.
Elég sokat olvastam róla és ez jött be legjobban, meghoztátok a kedvem:)

Egy olyan kérdésem van, hogy ki tud olcsó képernyőfóliát, mert ami direkt neki jó az drága az ebay-en is.

http://www.ebay.com/itm/Vikuiti-DQCM30-Schutzfolie-von-3M-fur-Prestigio-MultiPad-2-ULTRA-DUO-PMP7280C-/400553994395?pt=DE_Computer_Bildschirmschutzfolien&hash=item5d42e0e89b

Az univerzálison meg nincs a kamerának kivágva hely.
Esetleg, ha vki vett már az Ebay-en, akkor segítsen már hogy melyik jó rá.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p3984.m570.l1313.TR3.TRC1.A0&_nkw=8+tablet+screen+protector&_sacat=0&_from=R40

Köszi.

(#218) nbware válasza tyielow (#216) üzenetére


nbware
senior tag

Nem tudom, én eleve azért vettem olyat, ami tudja a 3g-t

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#219) Tomacko válasza zzola (#2) üzenetére


Tomacko
senior tag

Sziasztok !

Nem féltem használni a keresőt, de lenne egy kérdésem, amire nem találtam a választ. Szóval ami érdekelne, hogy szabad hellyel mennyivel rendelkezik a gép, ahova telepíthetek, illetve ahova zenét, képet, filmet stb másolhatok fel ? Mert ugye, azt én így láttatlanban nem tudom, hogy a 8GB rom-ból mennyit vesz el a rendszer stb.stb.

Előre is köszönöm a válaszokat.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#220) Amantius válasza Tomacko (#219) üzenetére


Amantius
senior tag

A TC szerint 5,5 giga szabad hely van.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#221) Tomacko válasza Amantius (#220) üzenetére


Tomacko
senior tag

köszi szépen, úgy gondolom ez egy pár évig elég kell legyen a lányomnak majd amire kellhet :)

[ Szerkesztve ]

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#222) nbware válasza Tomacko (#221) üzenetére


nbware
senior tag

Nagyon max veszel bele sd kártyát és azon bőven el fog már férni minden játék, film, zene, kép :)

Nekem pl egy 16 gigás van benne és azon vannak a kedvenc sorozataim és ha van felesleges fél-egy órám, akkor meg tudom nézni :)

B.

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#223) ashail


ashail
csendes tag

Sziasztok!

Vásárlás előtt állok és szeretnék kérni egy kis segítséget.
Prestigio MultiPad 2 ULTRA DUO 8.0 vagy Prestigio MultiPad 2 PRIME DUO 8.0

Amit láttam a Prime javára.
16 GB memo, 5 mp kamera,mini HDMI, aksi egy kicsit nagyobb, kicsit könnyebb és kisebb a keret.

Kb. 5200 Ft-tal drágább, de ha az ultrába veszek még 8GB memót, akkor csak kb. 3000 Ft-tal.

Érdeklődnék, hogy ezeken kívül mitől jobb, vagy esetleg rosszabb?

Ki melyiket venné és miért?

Köszi.

(#224) Kobor válasza ashail (#223) üzenetére


Kobor
aktív tag

A kisebb keret szerintem használat során pont nem érvényesül, ha nem a 3G-et veszed akkor szinte mindegy, a kamera mindkettőben elég gagyi.
A nagy különbség, hogy a prime külön töltő csatlakozóval rendelkezik, míg a másik USB-ről tölthető, ez fontos lehet, ill. a prime-ban nincs smart tok, viszont sokkal minőségibb szebb benyomást kelt.

56
152

[ Szerkesztve ]

(#225) Forestjo válasza nbware (#222) üzenetére


Forestjo
senior tag

Szia! Nekem ugyan nem létszükség a játék, de valahol láttam egy olyan videót, ahol bemutattak egy másik márkát, amivel az volt a gondja a tesztelőnek, hogy bizonyos játékokat nem vitt a kártyáról, a belső memória meg ugye véges... Ezt próbálta valaki?

Ha úgy élsz, ahogy eddig, ha azt teszed, amit eddig, akkor ugyanoda jutsz, ahol most vagy.

(#226) Schanyee válasza ashail (#223) üzenetére


Schanyee
senior tag

Én vásárlás előtt fogtam a kezembe mindkettőt és gondolkodás nélkül a prime-ot választottam, nekem sokkal jobban tetszett az anyaghasználata, minőség érzete, vékonyabb. Meg persze ismertem az előnyeit is, így nem sokalltam érte az árkülönbséget. Vettem hozzá usb->tápkábel átalakítót, de ott valami nem ok, mert az 10%-ot töltött amig lemerült a hordozható akksim, aminek fel tudnám egyszer teljesen tölteni, de az a kábel hibája lehet mert amúgy minden ok mindkét eszközzel

(#227) keep2000


keep2000
tag

sziasztok.
Ma érkezett meg a gépem egy multipad 8 pro duo utódjaként. Eddig minden rendben, csak egy dolog tűnt fel. Az oldalsó hangerő, meg bekapcsoló gombok egy kicsit lazák, lötyögnek a helyükön, ha kicsit hozzáérek,már hallom a hangját. Ez másnak is ilyen vagy csak én vagyok a szerencsés? :)

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#228) Tomacko válasza keep2000 (#227) üzenetére


Tomacko
senior tag

Sziasztok!

Mivel az "enyém" (lányom fogja használni) is a héten fog megérkezni, olvasgattam a fórumot. Találkoztam ismerős ROM gyáros nevekkel is, ezért meg kérdezem, hogy esetleg majd próbálkoztok valami ROM gyártással is később ? Bár ahogy olvastam teljesen jó a gyári rajta, szóval tényleg csak kiváncsiság.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#229) nbware válasza keep2000 (#227) üzenetére


nbware
senior tag

Enyémnek is hasonló, de stabilan van ott :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#230) Amantius válasza keep2000 (#227) üzenetére


Amantius
senior tag

A hangerő és a bekapcsoló gomb, lötyög. Elméletileg mindegyiken. Érdekes, mert volt olyan is a kezemben, amin nem.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#231) maaniac


maaniac
aktív tag

nem tudom hogy már összejött e valakinek...itt még nem láttam, tehát sikerült rootolnom a 3g-s ultrát :P ...nem tudom hogy a simán működik vagy sem...aki akarja SAJÁT FELELŐSSÉGÉRE kipróbálhatja...az orosz fórumok + google fordító sok mindenre jó :D...ez alapján sikerült Prestigio MultiPad 2 8.0 Ultra Duo 3G

az oldalt érdemes magyar helyett angolra fodítani

(#232) nbware válasza maaniac (#231) üzenetére


nbware
senior tag

és mivel tud többet a rootolt, mint a nem rootolt? gyorsabb, tovább bírja, többet tud?

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#233) this is life válasza nbware (#232) üzenetére


this is life
Ármester

Root utan lehet modositani a rendszer fileket hogy jobban mukodjon a tab , pl cpu tempo, tuzfal progi, ad blockerek felrakasa,gorgeto rutin manualis allitasa,felbontas allitasa, digitalis ujlenyomat csere... stb

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#234) nbware válasza this is life (#233) üzenetére


nbware
senior tag

digitális ujjlenyomat csere? az mi? tud ilyet? :Y

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#235) keep2000


keep2000
tag

Szóval harmadik napja használom és akkor megint kérdeznék. Valami mintha nagyon fogná a gépet szoftveresen. Általában pörög, de minden 3-4. programmegnyitás iszonyat lassú, másodpercekig tart, mire feljön a billentyűzet, a play store rendszeresen "nem válaszol" hibaüzenetet ad, sokszor látom, ahogyan az ablak animáció lefut és szépen lassan kivilágosodik az adott alkalmazás. Máskor meg hibátlan. Tisztára olyan, mintha tényleg valami erősen futna a háttérben, mint windows indításkor a vírusirtó lemezpörgetése egy régi gépen.
Ilyen van másnál is?

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#236) Amantius válasza keep2000 (#235) üzenetére


Amantius
senior tag

Nálam nem volt ilyen probléma, mióta megvan.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#237) zlatan77 válasza keep2000 (#235) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Nem a Play frissít közben?
Mert az valóban nagyon megfogja a gépet.

(#238) this is life válasza nbware (#234) üzenetére


this is life
Ármester

a digitális ujlenyomat nem más mint az az azonosító amit az eszköz elküld a play számára hogy milyen eszköz, ez határozza meg milyen programokat tolthetsz le az alkalmazás boltból... Amikor átírod olyan programok is elérhetővé válnak amik a módosítás nélkül nem lennének elérhetők.

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#239) keep2000 válasza zlatan77 (#237) üzenetére


keep2000
tag

ki van kapcsolva az auto update

Xiaomi 11 Lite 5G NE, Honor MagicWatch 2

(#240) nbware válasza this is life (#238) üzenetére


nbware
senior tag

aha, már azt hittem tud ilyen kézlenyomat lockolást vagy mit :)
pl rárakom a tenyerem a képernyőre és az alapján old fel :)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#241) Tomacko válasza nbware (#240) üzenetére


Tomacko
senior tag

ujjlenyomat olvasást a Motorola Atrix 4G tud, de ugye az telefon (sajnáltam eladni, de én nem használtam ki a dokkolós részét, így gondoltam legyen neki olyan gazdája akinél használva lesz az is :) ) nem is folytatom mert nagyon off :)

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#242) Kari915 válasza maaniac (#231) üzenetére


Kari915
tag

Kösz a tippet. :R
A sima PMP7280C-hez itt találjátok a letölthető anyagot. Kipróbáltam nálam minden jól müködik (CWM, Root, PowerMenű, ROM mentés, stb..).
Köszönet érte az Orosz kollégáknak! :R

ui.: A kipucolt Rom-jukat még nem mertem feltenni.

(#243) t4zoli válasza nedyre (#196) üzenetére


t4zoli
csendes tag

Sziasztok.
Lassan egy hónapja nyomom a 8" ultra duot, nagyon elégedett vagyok vele viszont érdekelne milyen gps progit ajánlanátok mert nekem igo primo nem akar összejönni 1024x768ban csak kissebb felbontásban de az nem full screen, valahogy nem lehet felrakni rá mert amikor inditanám 1024x768ban azt irja a készülék hogy a kijelzôm felbontása 951x720.
Ha tudtok valami okosat kérlek írjatok.

(#244) Kn19


Kn19
újonc

Sziasztok!

Végigolvastam majdnem az egész fórumot, de nem találtam hasonló problémát. Most merült le először és felraktama töltőre, de semmi látható jele nincs, hogy töltene. Ez normális, így kell lennie? Vártam volna valami ilyesmit, hogy kiírja, hogy töltés és esetleg van valami töltődő akkumulátor animáció, de semmi.
Ez az első androidos cuccom, telefonom sem volt még, szóval annyira még nem vagyok járatos az androidban és egyáltalán táblagépben sem, de gondolom, hogy semmivel sem bonyolultabb feltölteni, mint egy átlagos telefont.

(#245) Amantius válasza Kn19 (#244) üzenetére


Amantius
senior tag

A gyári töltőre raktad? Ha lemerült és csak USB-re tudtam dugni, akkor nekem sem mutatta a töltést, gondolom kevés volt a kraft. Egyébként, ha megnyomod a bekapcs gombot egy picit, akkor előjön az animáció.

[ Szerkesztve ]

Nagy gáz, kis szerencse!

(#246) Kn19 válasza Amantius (#245) üzenetére


Kn19
újonc

Igen, a gyári töltőre raktam. Egész éjszaka rajta volt, de semmi. Fogalmam sincs....

(#247) Kn19 válasza Kn19 (#246) üzenetére


Kn19
újonc

Nos, rádugtam a húgom Samsung töltőjét és minden ok. Mutatni nem mutatja így sem a töltést, de már be tudom kapcsolni és be is tölt rendesen. Mondjuk nem tudom, hogy meddig fog tartani, mert ennek csak 0,7A a kimeneti áramerőssége.

(#248) nbware válasza t4zoli (#243) üzenetére


nbware
senior tag

En csak probakeppen, de raraktam a sygicot es tokeletesen ment vele :-)

Lenovo y720, Samsung S8, Iphone 7

(#249) explorer68


explorer68
tag

Két hete van meg a gép: Prestigio MultiPad 2 Ultra Duo 8.0 nagyon meg vagyok vele elégedve eddig! Én nem gyalultam le semmit róla, simán bekapcsoltam és használtam. Bagyon gyors és szép és érzékeny a kijelzője. Eddig csak 1x fagyott le, de a bekapcsoló gomb+hangerő mínusz-al ki lehetett kapcsolni és utána újraindult előlről. Panaszkodtak itt többen, hogy halk a hagja. Nekem nincs gondom ezzel tökéletesen lehet hallani, persze csendben nem a buszon vagy bármilyen hangos járművön próbáltam. Az tény, hogy nem szabad a tokjára vagy az asztalra lerakni, mert akkor eltakarja a hagszórót vele az ember, de ha egy asztalon feltámasztva van pl. akkor még az asztal jól fel is erősíti a hangot, szerintem tökéletes, persze nem koncert hangzás és erősség, de tényleg jó. Nem tudja valaki, hogy lehet Adobe Flash Player-t mókolni rá vagy van egyáltalán Andriod-ra? A hátlapi kamera egy webkamera minősége maximum, de arra van fényképezőgép. Az akksi a lányom folyamatos játékával kb. 4-5 órát bír, de egy samsung tab2 7 sem bírná jobban és az sokkal drágább, ráadásul csak 7 col. :)

(#250) zlatan77 válasza explorer68 (#249) üzenetére


zlatan77
aktív tag

Hát az S3-hoz képest szerintem nagyon halk.
Egy-egy videónál eléggé idegesítő.
Viszont van megoldás. :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.