Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) Schanyee válasza missz (#400) üzenetére


Schanyee
senior tag

Facebook nekem csak addig lassítja, amíg bekapcsoláskor letölti a dolgokat, mivel úgy állítottam be, hogy kikapcsolt kijelző mellett a wifi-t is lője ki, aztán ha benyomom a kijelzőt, akkor úgy 1-2 percre megfogja, amíg meg nem érkezik 10 értesítés arról, hogy jött új üzenet, amit már 1 napja láttam és rég válaszoltam is rá. Utána nincs gond, nem szabad elfelejteni, hogy mennyibe került és úgy már messze nem olyan rossz amit tud. Egyáltalán nem érzem azt, hogy na már megint várni kell rá, mindjárt kidobom, inkább az ellenkezője.

(#402) Schanyee válasza Schanyee (#397) üzenetére


Schanyee
senior tag

Egy kis kiegészítés ehhez, most többször próbáltam a hanghívást a linkelt Skype-pal, gond nélkül ment, nem szaggatott, nem szakadt meg, én is tisztán hallottam a másikat, ő is azt mondta hogy minden oké, közben ment a chat része is.

(#403) galaxys80


galaxys80
veterán

Azt hiszem megérett a tabletem egy Factory Resetre.
Bekapcsolás után 3-4 percig tulajdonképpen használhatatlan. Minden fagy és akad.
Ha hagyom 3-4 percig, hogy felálljon utána már megy szépen minden.

(#404) Schanyee válasza galaxys80 (#403) üzenetére


Schanyee
senior tag

Nekem is ez van minden alkalommal, amíg lefrissíti a 3 email fiókot, a facebookot, stb, az sajnos sokáig tart nekem is. Ha ezeket letörlöm, akkor megy mint a karikacsapás.

Más: A skype legújabb verziójával ha jól vettem észre megy megint a hanghívás. (videót mint ahogy eddig, most se próbáltam)

(#405) missz válasza galaxys80 (#403) üzenetére


missz
tag

Nàlam mèg nem csinàlta, igaz, szinte sosem kapcsolom ki ;] , nagyon ritkàn, ha mondjuk lassabbnak èrzem, de az sem jellemző....jól bírja, meglepően jól...persze nem kiabàlom el..., mondjuk igaz, h estènkènt töltenem kell naponta, de nyúzom is rendesen:), tulkèpp mindent ezen csinàlok, mail kettő fut, gmail ès yahoo...de sosem lassul be., facebook messenger is fut a hàttèrben...

[ Szerkesztve ]

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#406) galaxys80 válasza missz (#405) üzenetére


galaxys80
veterán

A kulcsszó az, hogy sosem kapcsolod ki.
Nálam is csak inditásnál lassú.

(#407) bendi007


bendi007
tag

Üdv,vki tudja miért nem játsza le a videókat az oldalakon?

(#408) galaxys80


galaxys80
veterán

Ti át szoktátok pakolni a programokat a belső tárhelyről SD-re?
Én korábban átpakolgattam. Viszont most már kénytelen voltam egy FR-t csinálni, mert használhatatlanul lassú lett és fagyott.
Most mindent hagytam az eredeti helyén és egyelőre nagyon szépen fut a tablet. Bekapcsolás után egyből használható.
Így viszont már csak 180 mb helyem maradt.

(#409) galaxys80


galaxys80
veterán

Framaroot-al ([link]) valaki próbálta már rootolni a tabletet?

(#410) galaxys80 válasza galaxys80 (#409) üzenetére


galaxys80
veterán

Megpróbáltam. Nem megy.
Millió androidos eszköz volt már a kezemben, de ezt képtelen vagyok rootolni. :W

(#411) zsola79


zsola79
újonc

A MotoChopper megcsinálja.

Kell hozzá egy gyári firmware, ebben vannak a driverek a tablethez.
Kell hozzá a MotoChopper csomag, pl. innen.
A tableten a Fejlesztői lehetőségeknél be kell kapcsolni az USB hibakeresést, a Tárhelyen jobb felül a ... gombot megnyomva a Számítógépes USB-kapcsolatot érdemes átállítani MTP-re, hogy ne csatolgassa fel mindig a tárolókat.
Ezután csatkakoztatni kell USB-n a PC-hez, fel kell telepíteni a firmware comagban lévő drivert
Ki kell csomagolni a MotoChoppert és futtatni a run.bat-ot. Ez csak annyit kérdez, hogy mehet-e és a rootolás után, hogy újraindíthatja-e a tabletet.

Tádám!

(#412) galaxys80 válasza zsola79 (#411) üzenetére


galaxys80
veterán

Este meglesem. Köszi.

(#413) zsola79


zsola79
újonc

Érdekes dolog történt, nem tudtam megismételni a rootolást, úgyhogy újra nekiálltam nyomozni, és ezt találtam:
http://www.cydiaimpactor.com/

ezzel sikerült.

Szintén engedélyezni kell hozzá a tableten az USB-hibakeresést.

EDIT: szűz rendszeren próbáltam! Lehet, hogy up-to-date rendszeren nem megy!

[ Szerkesztve ]

(#414) galaxys80 válasza zsola79 (#413) üzenetére


galaxys80
veterán

Én a driver felrakásával nem tudok megbirkózni.

(#415) galaxys80


galaxys80
veterán

Most, hogy végre száguld a tablet meg töltési gondjaim lettek. :(
Ugyan azt mutatja, hogy tölti, de egyetlen százalékot sem megy feljebb.
Kezd elegem lenni.

(#416) Zolee_70


Zolee_70
senior tag

Minek root-oljátok szarrá a tabletet, amikor gyárilag teljesen rendben van. 1 éve használom hibamentesen...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#417) galaxys80


galaxys80
veterán

Hát az én példám nem ezt mutatja. Pedig nekem sincsen rootolva.

(#418) Zolee_70 válasza galaxys80 (#417) üzenetére


Zolee_70
senior tag

Akkor mákom van, de tényleg semmi gondom vele. Egyszer elsötétült, hardreset oldotta meg, de azon kívül semmi. pedig van nyüstölve, mert az egész család rajta lóg...

>> WoT: Zolee70 << I'love WG. Ja, mégsem.

(#419) galaxys80 válasza Zolee_70 (#418) üzenetére


galaxys80
veterán

Hát én azt hiszem hétfőn viszem a szervizbe, mert még garis.

(#420) galaxys80


galaxys80
veterán

Egyelőre megúsztam a szervizt.
Saját magam szervizeltem. :D
Fogkefével jól megpucoltam az usb csatlakozót és most tökéletesen felveszi a töltést a tablet.
Kés hegyével óvatosan beljebb feszítettem kicsit az usb csatlakozót is, így most már lötyögni sem lötyög a töltő. :)

(#421) zsola79 válasza Zolee_70 (#416) üzenetére


zsola79
újonc

Nekem is tökéletesen működik, de szeretem, ha még tökéletesebb. :)

Egyébként a legfőbb okom a folyton látszó vezérlőgombok, amiket a full!screen-nel tudok kikapcsolni, viszont ahhoz kell root.
Egyébként meg semmit nem bukok, ha rootolom, garanciát nem veszítek (tapasztalat, volt már garis szervízen korábban rootolt Prestigiom), mert a gyári firmware letölthető a Prestigio oldaláról.

(#422) galaxys80 válasza galaxys80 (#420) üzenetére


galaxys80
veterán

Nagyon érdekes dologra lettem figyelmes a töltéssel kapcsolatban. Ha lezárt képernyőnél töltőre teszem és nem oldom ki a képernyőzárat, akkor ugyan írja, hogy tölt,de nem vesz fel kakaót.
Amint feloldom a képernyőzárat 1-szer megindul a töltés, mint a veszedelem. Pár perc alatt 10-15%-ot tölt.
Ha aktív képernyőnél teszem töltőre akkor nincsen gond.
Nem tapasztalt valaki hasonlót?

[ Szerkesztve ]

(#423) Schanyee válasza galaxys80 (#422) üzenetére


Schanyee
senior tag

Biztos hogy nem tölt? Nem lehet hogy csak nem frissíti a kijelzőt? Nézd meg a beállítások, akkumulátor részen hogy mit ír.

[ Szerkesztve ]

(#424) missz válasza Schanyee (#423) üzenetére


missz
tag

Tuti, h tolt..csak nem reagal idobe a kijelzo...
Ez olyan mint mikor benyomom a telom, es a legutolso idot mutatja hirtelen..,aztan kioldom a zarat s mar at is valt pontosra.., nem egyszer eszre vettem...

[ Szerkesztve ]

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#425) Bass


Bass
addikt

Sziasztok
Van egy ilyenem de a windows 7 nem látja vagy is látja csak nem települ a driver így nem tudok rámásolni dolgokat.

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#426) Schanyee válasza Bass (#425) üzenetére


Schanyee
senior tag

Szia
Volt egy ilyenem és a Windows 7 látta is, települt a driver és tudtam rá másolni fájlokat.

Amúgy próbáld meg itt valamelyiket.[link]

[ Szerkesztve ]

(#427) galaxys80 válasza Schanyee (#423) üzenetére


galaxys80
veterán

(#424) missz

Tesztelgettem a napokban. Megnéztem a menüben is a töltésjelzést, de tényleg nem tölt.
Mindegy. Túltettem magam rajta. Most már megszoktam, hogy ha töltőre teszem, akkor fel kell oldanom a képernyőzárat. Utána gond nélkül tölt.

Rootolni viszont még mindig nem tudtam. Vagy 20 androidos készülék, különböző gyártóktól járt már nálam és bármelyiket tudtam rootolni.
De ez a készülék kifog rajtam. Tulajdonképpen a drivereket nem bírom normálisan feltelepíteni. Ez a fő a gond. :W

(#428) Amantius


Amantius
senior tag

A 3G-hez új frissítés érkezett. MultiStore, meg néhány apróság.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#429) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Másnak is szórakozik mostanában a fb és a hozzá tartozó messenger?
Ha fb-ban megnyitja az ember az üzeneteket és próbál valakinek írni egyszerűen megfagy a gép (nem "hívja be" a messengert) csak arra reagál, ha a vissza nyíllal vissza lépek, és külön megnyitom a messengert és úgy írok.

Akinek fel van telepítve mind a két app (lehetőleg hozzám hasonlóan a legfrissebb) az legyen olyan kedves ezt megnézni.
Ha netalán más is találkozott vele akkor mi a megoldás?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#430) ilko válasza Predator2 (#429) üzenetére


ilko
csendes tag

Nekem is ugyanezt csinálta. Újraraktam, megint lefagyott. Jobb híján leszedtem az appokat és a böngészőből nyitom meg a fb-ot, kezelem az üzeneteket.

(#431) Predator2 válasza ilko (#430) üzenetére


Predator2
addikt

Nem a fb kliensel van a gond! Próbáltam már több változatot is, hanem a messenger a ludas. Azt leszedtem és minden működik rendesen. Jelzik is a playben, hogy telefonokra készült. A vicc az egészben, hogy kötelező tableteken is. (nem bír felbontást váltani)

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#432) maaniac válasza Predator2 (#431) üzenetére


maaniac
aktív tag

a megoldás, hogy messengerben beállítások-chat fejek alatt kiveszed a pipát az elrejtés... elől

(#433) maaniac válasza galaxys80 (#427) üzenetére


maaniac
aktív tag

kikapcsolt állapotban kösd gépre, ha nem telepítene semmilyen drivert magától ill. ha így sem mennének fel a driverek akkor nyisd meg a root programot és úgy kösd gépre

(#434) Predator2 válasza maaniac (#432) üzenetére


Predator2
addikt

Igen ez volt a megoldás a hibára, köszönöm szépen.

Még valami.

Az normális jelenség, hogy egy helyen elég látványosan lehet látni a "hátsó" bevilágítást?

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#435) mrlujoak válasza Predator2 (#434) üzenetére


mrlujoak
veterán

...sajnos igen.
Az enyém több ponton is szenved(ett) bevillágításos foltoktól.

[link]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#436) Predator2 válasza mrlujoak (#435) üzenetére


Predator2
addikt

Szomorúan hallom, azt hittem ez garanciális hiba lesz.

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#437) Predator2


Predator2
addikt

Helló

Ismét volna egy kérdésem, egyre többet panaszkodik anyum, hogy kezd lassulgatni a tablet.
SE telefonom van ahhoz van egy gyári progi pc-re, ha rákötöm a telefonom akkor megkérdezi akarom e frissíteni. Ilyenkor újrateszi a szoftvert stb... pont ugyan olyan gyors lesz mintha zsír új lesz.

Ilyet lehet csinálni ezzel a tablettel is? Ha igen akkor hogy milyen szoftver kell hozzá?
Vagy más ötlet?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#438) Tomacko


Tomacko
senior tag

Sziasztok!

Ezen az orosz oldalon lévő első három hozzászólásban lévő letöltések meg vannak valakinek ? Nem tudok le tölteni semmit, mindenre 404 hibát dob :( A sima wifi-s verziót szeretném rootolni meg feltenni valami használható ROM-t ha létezik egyáltalán, vagy csak kitakarítani, mert bizony ez elég nyögvenyelősen működik nagyon döcögős akárhányszor takarítom ki a gyereknek stb.stb. Tehát ilyen alapdolgokon amik droid-n szokásosak ezeken túlestem többször is. Szóval ha ezek valakinek meg vannak és fel tenné valahova akkor a jövő hét elején le is tudnám szedni.

Előre is köszi a segítséget.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#439) galaxys80 válasza Tomacko (#438) üzenetére


galaxys80
veterán

Ment PM.

(#440) Tomacko válasza galaxys80 (#439) üzenetére


Tomacko
senior tag

Olvastam.

Ha nem ismered meg a barátság titkát, igazán nem is tudsz semmit. Tomi ---ZTE Grand X IN--->Motorola Atrix 4G--->Sony Xperia S--->Huawei Ascend P6 ---> Asus Padfone S --> Xiaomi MI-A2 Lite

(#441) Predator2 válasza Predator2 (#437) üzenetére


Predator2
addikt

Erre valaki? :R

[ Szerkesztve ]

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#442) col válasza Predator2 (#441) üzenetére


col
addikt

A gyári beállítások visszaállítása, mindent törölni és alaphelyzetbe áll a tablet, nem kell hozzá külön program.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#443) Predator2 válasza col (#442) üzenetére


Predator2
addikt

De a gyorsaságát is vissza nyeri? Mert számítógépből kiindulva a legbiztosabb megoldás a telepítés.
Köszönöm a tanácsodat, nem kötekedésből de létezik hozzá amúgy ilyen szoftver?

THX

>> Ha érdekel valami, vagy nem tudok valamit, akkor Kérdezek << >>McLaren Forever.<< >> Az első és legfontosabb a megbízhatóság, minden más csak sokadik tényező!<<

(#444) col válasza Predator2 (#443) üzenetére


col
addikt

Mivel ezután a tabletről minden törlődik és olyan lesz, mintha épp akkor vetted volna használatba első alkalommal, szerintem olyan lesz. Én programot nem tudok hozzá, mert az is ezt tenné szerintem. Mint mikor a Windowst pl. újratelepíted, olyan a hatása, alapra áll minden.

Si Vis Pacem - > Parabellum. //// Iphone 6 Plus valamint egy Iphone SE (2022)

(#445) Nyegleo


Nyegleo
csendes tag

Ahoj!

Van egy 3G-s Multipadom (PMP7280C3G), amiben az aksi a garanciaidő lejárta után gondolt egyet és felfújta magát. Nem tud valaki akku beszerzési forrást? Mert már feltúrtam a netet, de kizárólag egy orosz oldalon találtam, azok meg pont nem szállítanak külföldre.

Kössz

(#446) Hbal33


Hbal33
csendes tag

Sziasztok! Nekem az a problémám adódott, hogy a tabletem(nem 3g-s) egyik napról a másikra egyszerűen nem kapcsol be rendesen, hanem csak eReader Prestigio App-os kezdőképernyőig jut el, ott pedig pörög a "homokóra", és nem enged be a menübe, ergo nem tudom használni. Mit tudok kezdeni vele ilyenkor? Előre is köszi a válaszokat. :)

(#447) bendi007


bendi007
tag

Sziasztok,vettem egy ilyent:prestigio multipad diamond 7.85,de a kezdőképernyőnél megáll .Lehet resetelni valahogy?

(#448) pooty válasza bendi007 (#447) üzenetére


pooty
tag

Elvileg az itt leírtak szerint lehet resetelni.. Gyári állapotra fog visszaállni.

(#449) stzoli


stzoli
csendes tag

Üdv!

Segítséget szeretnék kérni,a gyerek valamit elnyomkodott-telepített a gépen, azóta csak a kezdő képernyö jön be , a resetet már próbáltam hangerő+ és power. de semmi reakció.
Van valami ötlet, tanács amit kipróbálhatnék?

Köszönöm

Zoli

(#450) ilko


ilko
csendes tag

Ránéznétek az e-reader-re? Ma vettünk egy Prestigio telefont, így próbálgatott rajta a lányom mindent és meglepődve tapasztalta, hogy pl. a Tanár úr kérem mintha rovásírással lenne, persze nem néztük végig mind az 500 művet, de vmi nem stimmel. Erre ránéztem a tabletre - ami nyáron még remekül működött - és most látom, hogy az e-reader itt is más lett, s ugyanaz a hiba. Nem jellemző, hogy az itteni könyveket olvasnám, de már előfordult.
Szerintetek? És egyáltalán, ha ez egy általános hiba, akkor várni kell vagy jelezni?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.