Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Pokoli szomszédok 4

Hozzászólások

(#51) 197801


197801
csendes tag

Bocsika.Nem jól mondtam.A4-ik rész első epizódban a tűzoltókészülékkel mit kell csinálni?

(#53) <<-Zorro->> válasza 197801 (#50) üzenetére


<<-Zorro->>
csendes tag

szia nem kell a tűzoltó készülékkel semmit csinálni,mert a hamutartó meggyullad én nem tudja eloltani vele,ennyi. :DDD

'<<--<<--ZORRO-->>-->>'

(#54) Csabahun


Csabahun
senior tag

Szasztok!
Elakadtam az Óvakodj a főnötől rész"második évad" első epizódjánál.A kenyérrel (cipóval) mit kell csinálni?
Nem enged tovább,már csak egy csín hiányzik,de nem találok semmilyen lehetőséget a cipóval..Valaki eljutott már idáig?Próbáltam már az autó kipufogójába dugni,a pad körül letenni,hátha jönnek rá madarak,de semmi.. :W

[ Szerkesztve ]

(#55) Oláh Balázs$


Oláh Balázs$
csendes tag

nem értem hogy a pokoli szomszédok4 2 évad 1 pályájánál mit kell csinálni a kaktusszal? :)

(#56) Oláh Balázs$


Oláh Balázs$
csendes tag

én tegnap vittem ki 2 évad 1 pályát tudom mit kell csinálni 1. A cipót a kocsinál a tetőre kell rakni.2. Van szekrény fölött egy kézi fűrész,azzal vágd el a padot.3. Találsz egy kaktuszt,azt tedd a pad alá. 4. A cukort tedd a kocsi benzintankjába. 5. A rúgót tedd a korlátra. 6. A villáskulcsot tedd a kocsi kerekére.

Szívesen Bazsi :)

(#57) 197801


197801
csendes tag

Köszike,De akkor miért nem enged tovább?Nem vagyok elég gyors?
:(
:(

(#58) Moncsika 22


Moncsika 22
csendes tag

Sziasztok! Az első epizódnál elakadtam! Légyszi segítsetek! A csótányos poharas, kávéfőzőbe dugó-s megvan, de mit kell még csinálni? Az egérre mutat de nem tom mit lehet vele tenni, meg hogy vmi üveget keressek meg, de nem találom.
Légyszíves segítsetek!!! Köszi: Moncsika

(#59) <<-Zorro->> válasza Moncsika 22 (#58) üzenetére


<<-Zorro->>
csendes tag

Szia Moncsika! Ha érthetően leirod (hányadik rész,hányadik epizod stb...) én szivesen segitek

'<<--<<--ZORRO-->>-->>'

(#60) nagyito20


nagyito20
csendes tag

Hali
Segítsetek PLS , a pokoli szomszédok 4 első pályán elakadtam létszi írjatok hogy mit kell csinálni a a csótány és dugó elhelyezése után!!!!!!!! :Y

(#61) Süti2011


Süti2011
csendes tag

sziaszok.
Légyszi segítsetek, elakadtam!
Az "első évad" második pályáján, amikor a szomszéd eszik és wc-re megy, na ott a Sütivel mit kell csinálni?
Előre is köszi, mert csak ez hiányozna, de e nélkül nem enged tovább a második évadra.

Légyszi válaszoljatok, köszi!

(#62) LonelyDragon válasza Süti2011 (#61) üzenetére


LonelyDragon
csendes tag

Vagy a sót vagy a borsot kell rátenni. (arra már nem emlékszem melyiket, de ha csak ez maradt akkor ez nem probléma) :)

Ide valami jó szöveg kéne, de semmi nem jut az eszembe.

(#63) Süti2011


Süti2011
csendes tag

Köszi de időközben rájöttem.
Nem kellett azt megcsinálni, mert a másik 3 vagy 4 csíny után (nem tudom mennyi volt abban a pályában), de a többinél megcsináltam úgy hogy aranykupát nyerjek, és az egy csín hiányzott, de továbblépett. :D

Légyszi válaszoljatok, köszi!

(#64) gigász válasza <<-Zorro->> (#48) üzenetére


gigász
csendes tag

cső! a második epizód 2. pályáján először a sót fel veszed azt beleteszed a poharába aztán vedd fel az üveget ami fent van feletted azt töltsd meg vízzel a pohárnál még egy csíny kell de aszt csak úgy simán kattints rá és megcsinálja nyisd ki fent a két ablakot a zöld szekrényben találsz színes lapokat azt a fénymásolóba tedd csavard el a falon lévő légkondi beálítót a vízzel teli üveget locsold rá a székére a raktárban találsz egy csavarhúzót azt ragd rá az asztalon található egérre és ennyi cső!

(#65) gigász


gigász
csendes tag

figyi a pokoli szomszédok 4 2.epizód 3pályáján a karácsonyi pukkanóval mit kell csinálni

(#66) fórumbarbár


fórumbarbár
csendes tag

Nekem wondows hét alatt azt írja a pokoli 4. része hogy ''cant create window''.Pedig a gép confija elég hozzá mer kétmagos proci 2gb ram meg nvidia geforve 8600GT(gyári tuningolt).És sőt egy régebbi gépemen meg windows XP sp3 volt és elvitte szóval nem értem mért nem fogadja el a windows 7.Valaki tudna segíteni?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Pokoli szomszédok 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.