Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Certee válasza Petie (#100) üzenetére


Certee
senior tag

Reméljük, hogy úgy is lesz. :)

[Szerkesztve]

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#102) Petie válasza Certee (#101) üzenetére


Petie
veterán

jaja. jo mulatást :))
mod: ja és zuuuuzzatok Danee-ra :))

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#103) Certee válasza Petie (#102) üzenetére


Certee
senior tag

Köszi, abban nem lesz hiba :DD

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#104) Petie


Petie
veterán

váárjuk az élménybeszámolokat :DD:C

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#105) Petie


Petie
veterán

na annyit megtudtam igyhirtelen hogy 650 volt a sör és 800 az eki :DDD

akkor árak mérséklése MÁR nem jött be, vagy drogokra értették:F

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#106) master bud válasza Petie (#104) üzenetére


master bud
tag

Na mi együtt nyomtuk Certee-vel, a következőkről tudok beszámolni:

-kevesebben voltak mint az előző alkalommal, így nem volt tömegnyomor, de kongás sem :)
-parkolódíj nem volt
-chill szép nagy, mindig volt benne hely, zene egy kicsit hangos benne de még optimális
-tea a chillben 200 HUF, sört nem itt iszom, a herbáleki+hasonló moslékok nem érdekelnek
-ásványvíz 350HUF, mosdóban folyó hideg csapvíz
-ruhatár 200 HUF, nekünk két cuccot is bevettek egy jegyre, kulturált kiszolgálás, no sorbanállás
-hőágyúk szép számmal, inkább melegünk volt mint fáztunk
-hangtechnika iszonyatosan belőve, komoly munka, egy pontba hordott f_szán
-Infected hihetlen alakítása+ők is élvezték mint az állat, na ilyennek még nem láttam őket :DD
-biztonsági őröket észre sem lehetett venni, annyira jól végezték a dolgukat, semmi atrocitás
-kevés szétküldött agyú fiatal (engem lehúznak a mocsárszemű tizenhat évesek))
-Garcy nyomott egy Frankie Goes To Hollywood feldolgozást, az kegyetlen jó volt :DDD

Egyetlen negatívum egy rossz csap miatt elárasztott férfi WC volt.

Nagyon jó parti volt szerintem. Semmi sem jött be tavalyról, nem tapasztaltunk semmi bosszantó, lehúzó dolgot.

Persze lehet hogy szerencsénk volt.


mod:reggel 7kor jöttünk el, addig bezárólag

[Szerkesztve]

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#107) Petie válasza master bud (#106) üzenetére


Petie
veterán

hehe :))
Garcy nagy arc gyerek :) van egy pár tök mokás kép rola :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#108) master bud válasza Petie (#107) üzenetére


master bud
tag

Jaja, nyomozok is az ominózus track után, iszonyatosan odavert. :DDD

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#109) Petie válasza master bud (#108) üzenetére


Petie
veterán

megtudjam neked?:)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#110) master bud válasza Petie (#109) üzenetére


master bud
tag

Na azt megköszönném :)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#111) Petie válasza master bud (#110) üzenetére


Petie
veterán

na, nincs ilyen szám :)
Garcy egy Eskimo szám alá benyomta az eredetit :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#112) master bud válasza Petie (#111) üzenetére


master bud
tag

sajna akkor lepörgetem magam róla. Köszi mindenesetre :)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#113) Petie válasza master bud (#112) üzenetére


Petie
veterán

:DD
belül tovább él majd :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#114) master bud válasza Petie (#113) üzenetére


master bud
tag

Valaki hasonlóképpen gondolkodhatott mint Garcy, mert megtaláltam a tracket:

Eskimo & Frankie Goes To Hollywood - Relax (Seninha rmx)

Már dübörög ;)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#115) tildy válasza master bud (#114) üzenetére


tildy
nagyúr

Uhh az eskimo kib. jó számokat csinált.Tavaly is az volt azthiszem az utolsó IM track.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#116) master bud válasza tildy (#115) üzenetére


master bud
tag

Igen, a kiscsóka eszement módon tudja tekergetni a gombokat. Példának mindjárt ott van a Take A Look Out There című trackje. Érdemes belehallgatni ;)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#117) Petie válasza tildy (#115) üzenetére


Petie
veterán

ja atom jo fej srác :) és 19körül van :DDD
multkor itt is volt asszem tavaly earthdance-en

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#118) Petie válasza master bud (#116) üzenetére


Petie
veterán

Party poper?ismered? nagyon jo a szöveg benne :DDD

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#119) master bud válasza Petie (#118) üzenetére


master bud
tag

Ja amikor leoltják a bulit a végefelé? :D

De jó az Open Your Eyes Up cimű is.

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#120) tildy válasza Petie (#117) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt hiszem a prodigy woodoo people egy mixe is az ő nevéhez fűződik....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#121) Petie válasza master bud (#119) üzenetére


Petie
veterán

inkább közepe fele :)) police are here :DD nagyon zsir, de utána folytatodik :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#122) Petie válasza tildy (#120) üzenetére


Petie
veterán

jaja hozzá :) az is nagyon zsir kis gitáros :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#123) Esmein


Esmein
nagyúr

Óooo. most hallgatom először az AKG fülesemen az albumot. ÁOUU !!! Naggyon jó száám ez a boombat/noon !!

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#124) master bud válasza Esmein (#123) üzenetére


master bud
tag

Infected Mushroom - Dancing with Kadhafi. Pislogtam akkor is, most is :Y

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#125) Esmein


Esmein
nagyúr

Érdemes goarádiót hallgatni: Új kedvencek, etnica, skulptor, tandu

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#126) Petie válasza Esmein (#125) üzenetére


Petie
veterán

az menne ha nem 33.6tal tötymörögnék:(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#127) Certee


Certee
senior tag

Akit érdekel az nézze ma 22 órától a partytv.hu-t mert az Infected bulin felvett videót fogják leadni.

Bővebben: link

OFF
Azt esetleg nem tudja valaki, hogy hogyan lehet egy ilyen online tv-ből felvenni?
ON

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#128) Petie válasza Certee (#127) üzenetére


Petie
veterán

off
sztem tv kártyával
/off

nézném én ha lenne jo netem a fenébe:( de majd felvetetem haverral :D)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#129) Petie válasza Certee (#127) üzenetére


Petie
veterán

na megtaláltam de még lesz garcy is 12:13-án :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#130) Certee


Certee
senior tag

Ha valaki fel tudja venni az megdobhatna egy maillal.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#131) Petie válasza Certee (#130) üzenetére


Petie
veterán

meg fel is tolhatná vmi ftpre :DDD
vagy küldjön nekem is méjlt és adok accot egyikemhez :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#132) Certee


Certee
senior tag

:DD :DD Húúúú! Jó volt visszanézni. :DD :DD

Sikerült felvennem, már csak az a baj, hogy nem tudom lejátszani. Valami nem jött össze de sebaj mert ma 14 órától megint lesz. Legfeljebb felveszem mégegyszer. :)

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#133) Certee


Certee
senior tag

Holnap este 7-től adják a Garcy összeállítást a partytv-n.
Ő játszott az Infected előtt. Na az se volt semmi. :DD

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#134) Petie válasza Certee (#133) üzenetére


Petie
veterán

johh :D akkor azt is majd nyomd fel ftpre :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#135) Petie


Petie
veterán

na kb 50mp alatt lejött :DDD
majd akkor fel tudnád zuzni a mai garcy-t is?
esetleg danee-ékról nem lesz:F az nagyon érdekelne :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#136) Petie


Petie
veterán

jhééé partytv-n megin megy az IM :DDezek betoltál loopra vagymi:F:C
de jo itt egyetemen , jo nagy sáv van :D

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#137) Certee válasza Petie (#135) üzenetére


Certee
senior tag

Neked rendesen müxik a videó?
Nálam egy idő után megáll.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#138) Petie


Petie
veterán

na
a video anyag szerzése folyamatban van beszéltem Danee-val és mondta :) majd hazahozza remélem vmikor de sztem goa.hu-ra is ki lesz linkelve.

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#139) Certee válasza Petie (#138) üzenetére


Certee
senior tag

Jó terv! Támogatom! :DD

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#140) Petie


Petie
veterán

Indica - Visions of tomorrow albumát melegen ajánlom :))

videorol az a hír, hogy bratyom ismeri azt a gyereket akinek a haverjai vették fel és asszem 4 hi8-as kazetta nyersanyag. most azt lemásoltatja és igy jutattja el hozzám, nemtom mikorra lesz belőle vmi :)) remélem minél előbb :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#141) emvy


emvy
nagyúr

Huh, Infected: Muse Breaks RMX


mekkora zene már! :)

while (!sleep) sheep++;

(#142) Esmein


Esmein
nagyúr

Amin most éppen szét vagyok csúszva: a Converting vegetarians 2. CD-je :Y
Wow. Kb az első 3 szám után olyat aludtam h az eszméletlen. Ha zenével alszok el mindig fáj a fejem, de most kegyetlenmélyen bekábultam tőle, ahogy a zenére koncentráltam és 8 órát végigszunyáztam, haláli jó volt !
Az avratz és a blink c szám naonjó

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#143) Petie


Petie
veterán

Alternative Control - Pukka Musica
ütős egy szám :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#144) Petie válasza Petie (#143) üzenetére


Petie
veterán




Let's party people!!!
Dance for peace and unity :DD:DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#145) Petie


Petie
veterán

videorol semmi hír :(:( sry all

de hallgassatok helyette Anax - Not Over Yet albumot nagyon zsiiiiir :DD:C

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#146) Esmein válasza Petie (#145) üzenetére


Esmein
nagyúr

Én mostanában nem tudok betelni az infected mushroommal.
A converting vegetarians 2. cdje valami eszméletlenül jó.
Shakawkaw, Blink, Pletzturra, Selecta, I wish.
Az új albumról muse break rmx, cities of the future, Superviza, stretched, noon, bombat. A frog machine viszont nem jön be :(
Állandóan ezeket hallgatom annyira jók. Nomeg a bp empire-ről a dancing with kadafi-t.

Blink, Shakawkaw, Selecta egyszerűen _tökéletes_.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#147) Petie válasza Esmein (#146) üzenetére


Petie
veterán

:)
én most uj zenéket tolok fülembe az uj genius 5.1-el anyámék legnagyobb örömére:C:C:C zsir cucc :DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#148) Esmein válasza Petie (#147) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nekem egy füles erősítő vagy egy új hangkártya kell, mert csontra kihajtva sem elég hangos a zene, mikor pörgök.
Nem cserélném semmirae, vagy ha mégis akkor legközelebb 40k körül veszek egy sennheisert.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#149) Petie válasza Esmein (#148) üzenetére


Petie
veterán

ez 5.1-es?
mert mondjuk nekem filmhez is kell emg játékhoz is, és ha épp ágyban fexem akkor nem lenne jo egy ilyen ''csöppség'' a fülemen :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#150) Esmein válasza Petie (#149) üzenetére


Esmein
nagyúr

ez sima stereo, de padlózós. Gyönyörűszép tiszta mélyes és fülvájó magasak. Leteszteltem egyszer, a fülem 22 hznél adta fel :)
Összehasonlíthatatlanul nagyobb élmény zenéthallgatni rajta, mint mondjuk egy bármilyen hangfalszetten, ami nem legalább 2*20+40W.

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.