Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Esmein


Esmein
nagyúr

rakás remail ment ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#52) emvy válasza Esmein (#51) üzenetére


emvy
nagyúr

Re. ;)

while (!sleep) sheep++;

(#53) Petie válasza Esmein (#49) üzenetére


Petie
veterán

hát jah :))
noon is marha jo szám lett (asszem igy kell irni;))

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#54) Esmein válasza Petie (#53) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jaja, noon :)
Bár még mindig szivesen visszanyúlok egy kis man with no name-ért ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#55) Petie válasza Esmein (#54) üzenetére


Petie
veterán

hehe

Exaile - One of the Tribe :U
na ez üt de nagyon :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#56) Petie


Petie
veterán

át kéne neveztetni goa-fun-club ra topic nevét :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#57) Esmein válasza Petie (#55) üzenetére


Esmein
nagyúr

Oliver Prime - Velvet Sunshine.
MWNN - Lunar cycle
Astral - Virtual booster
Logic bomb - Marauder
meg még sorolhatnám...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#58) Petie válasza Esmein (#57) üzenetére


Petie
veterán

há jah , nekem is lenne mit :))
exaile sázmot ismered amit írtam?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#59) Esmein válasza Petie (#58) üzenetére


Esmein
nagyúr

na mindjárt :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#60) Petie válasza Esmein (#59) üzenetére


Petie
veterán

de először rakj el mindent a közeledből, mert ha pörgős embör vagy akkor mindent le versz majd ahogy meghallod a vége fele az ütős részt.
én is igy tettem :U

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#61) Esmein válasza Petie (#60) üzenetére


Esmein
nagyúr

Mindjárt elzavarok mindenkit.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#62) Petie válasza Esmein (#61) üzenetére


Petie
veterán

:DDD
nem otthon vagy?
még jo hogy nincsi tt nálam a szám mert nagyon odatenne most itt 100 fős számtechteremben :DD

ja meg ha érdekel esetleg partyvideo akkor oldalamon van egy helyi buli :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#63) scang


scang
senior tag

sziasztok.

itt van egy cseh psy oldal pár jó kis mixel:)
http://www.psytrance.cz/music.php3

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#64) Petie válasza scang (#63) üzenetére


Petie
veterán

tilos a warez tevékenység...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#65) scang válasza Petie (#64) üzenetére


scang
senior tag

nem hinném, hogy warez:)
szerinted...

free mixek vannak cseh dj-től mint a goa.hu-n

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#66) Petie válasza scang (#65) üzenetére


Petie
veterán

hmm mosmá látom :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#67) Esmein válasza Petie (#62) üzenetére


Esmein
nagyúr

Meghallgattam. Jóóó... Nagyonjóóó, csak egy jó fülesen is meghallgatom még1x mert pc speaker suxxorz

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#68) Petie válasza Esmein (#67) üzenetére


Petie
veterán

:DDD én mondtam :U

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#69) Esmein válasza Petie (#68) üzenetére


Esmein
nagyúr

Ez télleg jó. Ez ilyen dark goa ?
Hallgass egy kis Dark Nebula - Combustion-t :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#70) tildy


tildy
nagyúr

Hát jó mesülést csurom pólót aki megy.Tömegnyomor...Én inkább kihagyom...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#71) Esmein válasza tildy (#70) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem lesz annyi pénzem. Viszont egyszer télleg elmegyek bulizni.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#72) emvy


emvy
nagyúr

Akkor viszont menjünk valami olcsóbbra. :)

Én még nem voltam a Kashmirban, holnap este lesz Psytrance-goa buli, 500 huf.

Na?

while (!sleep) sheep++;

(#73) emvy


emvy
nagyúr

Átnevezem a topicot PH!sytrance -re. :)

while (!sleep) sheep++;

(#74) Old Death válasza emvy (#73) üzenetére


Old Death
senior tag

Köszönjük!
Én most kezdek ráérezni a zene ízére... tegnap hallgattam 5 órán kerseztül, ma 3 órán át... edzésen úszás közben is dübörgött a fülembe :DDD jó ritmusra úszni, csak erre kicsit fárasztó :)

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#75) Esmein


Esmein
nagyúr

Valaki dorolna nekem néhány dark-psy előadót ? Ez az Exalile, dark nebula, és még ?
Vagy hívhatnám gothik-goának is...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#76) master bud válasza emvy (#73) üzenetére


master bud
tag

Nicsak mit találtam: Bővebben: link

;)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#77) Esmein


Esmein
nagyúr

hopp :Ö
Télleg, a GOA mit jelent, vagy minek a rövidítése ?

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#78) master bud válasza Esmein (#75) üzenetére


master bud
tag

Dark Soho
Tetraktys

;)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#79) Esmein válasza master bud (#78) üzenetére


Esmein
nagyúr

Igen, tényleg, Dark Soho-t is szeretem, ezt a tetrakys-t meg mindjárt megnézzük, miez ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#80) master bud válasza Esmein (#77) üzenetére


master bud
tag

Bővebben: link

Tetraktys - Forge ;););)

[Szerkesztve]

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#81) Esmein válasza master bud (#80) üzenetére


Esmein
nagyúr

Wow, akkor elviekben én a progressív minimált szeretem. Király :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#82) master bud válasza master bud (#80) üzenetére


master bud
tag

Eheti kedvenceim:

Tristan vs Protoculture - Pusher
Illumination - Armadildo
Ticon - There is no plan

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#83) Esmein válasza master bud (#82) üzenetére


Esmein
nagyúr

Örök kedvenc, amivel belecsöppentem a stílusba :
Astral Projection - Dancing Galaxy (on a mission mix)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#84) master bud válasza Esmein (#83) üzenetére


master bud
tag

Legtöbben ezzel kezdjük :) aztán nyílik szépen kifelé a dolog mint egy gráf...iszonyat sok jó előadó van ám.

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#85) Certee


Certee
senior tag

Csatlakozom Master Bud-hoz. Én is így kezdtem, erre mi lett belőlem :)
Eddig csak a másik Goa-s topikot nézgettem és azt hittem itt senkit nem érdekel, hogy jön az Infected Mushroom, erre egy másik fórumon kellett megtudnom hogy van egy másik ilyen is a PH!-n. Nekem Infected a csúcs!

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#86) tildy válasza Esmein (#77) üzenetére


tildy
nagyúr

Semminek.
Egy indiai félsziget ahova kimentek az amcsi hippik...Első partyk ''elvileg'' ott voltak..
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#87) Petie


Petie
veterán

jee át lettünk nevezve :C
akkor ezért nem tünt fel infected a topikok közt :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#88) Esmein válasza tildy (#86) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jaja, master bud linkelt egy szöveget ahol naon szuperul le van minden írva. Nem gyenge arcok lehettek az ősgoások ;) (bár a hippiket meg nem szeressem, drogos banda)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#89) tildy válasza Esmein (#88) üzenetére


tildy
nagyúr

Mintha a goások nem azok lennének:U(Szerintem itt is van aki nem az, ugyanúgy ahogy a hippiknél is volt aki nem nyomta..)
A hippik jófejek voltak szerintem , sőt szintetikusból sem nyomtak összevissza mindent.(nézz ráa ruhájukra és megmondod mit szoktak volt nyomni)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#90) Certee


Certee
senior tag

Sokan panaszkodtak az Infected helyszínével kapcsolatban a tavalyi buli tapasztalataiból. Nos itt egy kis infó az idei bulira:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Tisztelt Erdekeltek!

- a biztonságiak tavaly a hyperspace ott dolgozó emberei voltak, ami megszûnt
- azokat a biztonságiakat kirúgták
- a dekoráció nem foglal majd annyi helyet
- a chilles rész nagyobb lett
- olcsóbbak lesznek bent a fogyasztanivalók

Deadcode a Hyperspace party szervezo csapata a jovoben nem rendez rendezvenyt a Complex Rendezvenykozpont-ban, sott senki mas sem fog ott idegen rendezvenyt szervezni a jovoben! A biztonsagi szolgalat megreformalva, uj szemelyzet alkalmazva!

FIGYELEM!!!!

AMENNYIBEN BARKIT BARMINEMU INZULTUS, ATTROCITAS, EGYEBB KELLEMETLENSEG ERNE, UGY AZT KEREM NE TARTSA TITOKBAN!!! A HELYSZINEN AKKOR AMIKOR ESETLEG EZ TORTENIK KERESSEN EGY SZERVEZOT, VAGY MENJEN A JEGYPENZTARHOZ, RUHATARHOZ S KERJEN OTT AZONNAL SEGITSEGET!!!
FELTETLEN DISZKRECIORA ES AZONNALI MEGOLDASRA SZAMITHAT!
ILYEN ATTROCITAS NEM VARHATO SOTT KIZART A BIZTONSAGI SZEMELYZET RESZEROL, CSAK ES KIZAROLAG PARTYZO VENDEGTARS KOVETHET EL ILYET AMIT AZZONAL MEGOLDUNK! BARMI MAS NEGATIV TAPASZTALAT ESETEN IS KEREM JELEZZETEK AZT OTT ES AZONNAL A HELYSZINEN!

Szemelyesen vallalok intezkedesi kotelezettseget!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Szóval no para!

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#91) Goodman válasza KERO_SAN (#30) üzenetére


Goodman
tag

:D

(#92) tildy


tildy
nagyúr

Eszméletlen jó az új IM album.Bár mintha nagyon hasonlatos lenne a converting vegetarianshoz es a BP empirehöz is.Bár az gyorsabb tempójú volt....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#93) master bud


master bud
tag



RAM - Dreamcatcher :Y

horror psytrance

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#94) Petie válasza Certee (#90) üzenetére


Petie
veterán

ezt kitől hallottad?

sztem ott kezdődnek a dolgok hogy kiplakátolják egész bp-et és betéved sok féle arc...
és sztem a tavalyi biztonságiak complexes secusok voltak, szvsz nem engedték hogy Cosmicord-os secusok legyenek ott (tavalyi cosmicord rendezvény volt)

hát nemtom ruhatárhoz nem mennék kiindulva tavalyiakbol, majdnem berántottak hogy mit képzelek hogy egy akasztot akarok használni...:(((

[Szerkesztve]

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#95) tildy


tildy
nagyúr

Na ki megy?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#96) Petie válasza tildy (#95) üzenetére


Petie
veterán

öcsém ment. én nem :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#97) Certee


Certee
senior tag

Mi tutira megyünk. Már alig bírjuk kivárni azt a néhány órát.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#98) Petie válasza Certee (#97) üzenetére


Petie
veterán

nem válaszoltál kérdésemre :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#99) Certee válasza Petie (#98) üzenetére


Certee
senior tag

Bővebben: link

GoaPsy hozzászólását keresd meg és ott van az iromány eredete.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#100) Petie válasza Certee (#99) üzenetére


Petie
veterán

akkor azt mondd hogy a szervező mondta :) Spengi :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.