Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Esmein


Esmein
nagyúr

Igencsak el kellene menni erre, Szentendrén lesz és 2,5-3 órás live szettet fognak előadni a srácok. Ki megy még rajtam kívül ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#2) TexT-BoY válasza Esmein (#1) üzenetére


TexT-BoY
addikt

ha ez az Infected Mushrooms akkor elkéne menni... de engem nem biztos SŐt tuti nem engednek be rá... (14éves vok)
na nembaj majd meghalgatom a live mixet felvételröl LOL

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#3) Petie


Petie
veterán

hát ha tömeget akartok és rohadt tecnhos parasztokat és tetves bitzonságiakat akkor hajrá.
tavaly voltam és nem sok jo érzéssel jöttem el..

I hate Complex...

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#4) tildy válasza Petie (#3) üzenetére


tildy
nagyúr

Szintén.
Ennek ellenére nagyon jók voltak:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) Petie válasza tildy (#4) üzenetére


Petie
veterán

zenével nem volt gond főleg dj pult mögött :DDD

de többet nem kivánkozom oda...:(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#6) tildy válasza Petie (#5) üzenetére


tildy
nagyúr

Te is ott ugrbugriztál?:)
Még tisztán is úgy kész voltam a zenéjüktől, hogy az hihetetlen.:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) Petie válasza tildy (#6) üzenetére


Petie
veterán

ja ott volt hely meg onnan lehetett jo képeket csinálni :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#8) Esmein


Esmein
nagyúr

Még soha nem voltam partin de már kb 1-1,5 éve mást sem hallgatok mind Infectedet, Logic Bomb-ot, Artax-ot meg egyéb fincsiségeket. Nomeg néha előveszem a nagy öreg Astral/Man with no name-t...
Jó lenne egyszer élőben meghallgatni őket...
Amúgy ez az album, az i'm the supervisor az, amelyiken a mushimush, meg a bust a move is van ?

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#9) athe válasza Esmein (#8) üzenetére


athe
tag

Nem, az 1 régebbi album, a ''Classical Mushroom''.
Supervizor az ez: Bővebben: link

(#10) Esmein válasza athe (#9) üzenetére


Esmein
nagyúr

wow, akkor ott a helyem. Az előző is már nagyon jól megcsinált cucc lett...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#11) Esmein


Esmein
nagyúr

ezek a csávók nagyon tudnak, belehallgattam az albumba...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#12) Petie


Petie
veterán

Legjobb szám az a Cities of The Future

odab@@@sz :))

ja és ha igény van rá akkor szólok hogy van-e vmi party itt a környéken (tata, tatabánya) mivel szoktunk jo kis bulikat csinálni :)

bővebben honlapomon :DDD (ez reklámnak minősült kéretik nem kivágni :D)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#13) Petie


Petie
veterán

na mivan mindenki elment?csak én szedek itt béres cseppet?:D:DD:D:DD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#14) Esmein


Esmein
nagyúr

Nyah, hogy lehet erre a buleyra a nyugatiból kivánszorogni ? Meg vissza ... Vagy ha jöttök páran esetleg konvojban is mehetnénk... Vá mekkora buli lesz...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#15) Petie válasza Esmein (#14) üzenetére


Petie
veterán

hévvel :) de ne kérdezd hol kell leszállni met azt már igy elfelejtettem :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#16) emvy


emvy
nagyúr

Mi is erősen gondolkozunk rajta. Csak én is a sok diszkóarctól félek. A nyári Astral-buli lazasága után erősen rombolná az élményt.

while (!sleep) sheep++;

(#17) Petie válasza emvy (#16) üzenetére


Petie
veterán

hát jah...:( astralon sajna nem voltam de halucinogen odatett nagyon :))
én asszemm jad dec-ben azaxot vállalom be, bár nagyon nem szeretem a zárt bulikat :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#18) Esmein válasza emvy (#16) üzenetére


Esmein
nagyúr

Hát, most az uccsó két albuma nagyon jó lett az infectednek... Esetleg mehetnénk páran és akkor nem kéne a diszkó arcokat figyelni ;)
#17: Szar idő van november vége felé, sztem nem nagyon lehet ezt nyitottban csinálni...

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#19) Petie válasza Esmein (#18) üzenetére


Petie
veterán

persze h nem. nem is azt mondtam hogy ugy kéne :) csak nem bírom zárt helyeket...rosszul leszek...:(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#20) Esmein válasza Petie (#19) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem lehet elszállni, beakadsz a tetőbe ;)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#21) Petie válasza Esmein (#20) üzenetére


Petie
veterán

:DDD uugy :))
na majd este fecsegünk :) mennem kell vonathoz :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#22) g4dg3t


g4dg3t
senior tag

Szinten a helyszin miatt undorodom kicsit a dologtol...Complex suxx :(
Jah es uj album telleg rulz...'Cities of the Future' + 'Muse Breaks Rmx' :Y

(#23) tildy válasza emvy (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem is az a gond.
El kell olvasni a tavalyi fórumot:hát a kidobókkal volt elég sok gond.Befele elvették a piát(én egy energiaitalt csak becsempésztem...még szerencse, abba hordtam magamnak vizet később).
Szóval befele elvették az üvegeket, flakonokat, és kifele nem vehetted vissza!!!
Másrészt kicsinek bizonyult a helyszín még így is.
Szóval magáról az infectedről maximálisan jó véleménnyel vagyok, de a hely übergáz volt(a rengeteg ember miatt...)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Versus123


Versus123
aktív tag

Srácok,engem is érdekel a buli....szervezzünk már valami ph-s hepaj-járatot oda....én bennevagyok!:)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#25) d3adm3at


d3adm3at
csendes tag

Nekem is lenne kedvem kimenni, de sajnos egyik haverom nagyon rakattant a gombara, meg szintetikus cuccokra (eki, spuri, meszkalin, stb). Akkor indult be rendesen a cuccolassal amikor egy goas tarsasagba keveredett (ne ertsetek felre, en is szeretem a goat). Ez utan undorodtam meg ezeknek a buliknak a hangulatatol. Sajna az ilyen bulikon kiba sok a drogos, es ez engem elijeszt. Egyszeruen eltunik a jokedvem, ha latok egy total elszallt embert.

Sry az OFF-ert

[Szerkesztve]

''Arra gondoltam, hogy bekötök fordítva egy 220/12-es trafót és azt nyomom a sorkimenőnek így 500 kV-tal meghajtom a képcsövet és röntgensugárzását növelem ezzel!'' <-- nagy az Isten állatkertje

(#26) Versus123 válasza d3adm3at (#25) üzenetére


Versus123
aktív tag

ja miért,ti söröztök egy ilyen partyn?

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#27) emvy válasza Versus123 (#26) üzenetére


emvy
nagyúr

A nyári Astral bulin még egy sört sem ittam meg...

while (!sleep) sheep++;

(#28) Versus123 válasza emvy (#27) üzenetére


Versus123
aktív tag

én nem mondok semmit:DD

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#29) tildy válasza d3adm3at (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

A kattogós, vicsorgó arcoól én is félek, ill. nem szeretem.
Viszont a gombától általában magába húzódik az ember (mondjuk nekem rossz élményem votl a gombától, szal ilyen mérgezési tünet, stb.. szal azt én soha többet.)
Mellesleg ha nem a complexbe lenne talán elmennék..Sajnos nagyon negatív élményem van a hellyel kapcsolatban.(pedig nem ''rosszalkodtam'' , mikor voltam, mégis a bizt. őrök...grrr kiráz a hideg...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#30) KERO_SAN válasza emvy (#27) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Mi van emvy, elesté' ?:P

;)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#31) Versus123 válasza tildy (#29) üzenetére


Versus123
aktív tag

lehet azt is mértékkel csinálni...amikor a szarrá csúszott vicsorgó kopaszok jönnek attól nekem is hányingerem van,lásd Home,BED,stb....

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#32) tildy válasza KERO_SAN (#30) üzenetére


tildy
nagyúr

Tényleg bizonythatom, hogy emvy max csak egy sört ivott.Legalábbis amíg velem dumált.:)
Aztán estefele láttam ugrabugrálni jópárszor, aztán én kicsit elvonultam csillagokat nézni, és utána megint visszamentem táncolni , és hihetetlen mennyi energia volt benne!!
Úgy láttam bejött neki a buli.Egyébként meg kero emvy nem nyom ilyen dolgokat...

Versus:Pudom, hogy lehet mértékkel csinálni...Mondjuk félévente egyszer...:);]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#33) Petie


Petie
veterán

hát nemtom, én nem ÍGYelek és nem nagyon zavar asok drogos amikor el van szállva, inkább jot nevetek egyes arcokon :))
ja és igen kidobokkal volt gond.ruhatárban majdnem megvertek hogy a 2 kabátot egy helyre akartam aggattatni . igy 400huf azonnal pápás... de legalább nem adták el a kabimat :D

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#34) Versus123 válasza tildy (#32) üzenetére


Versus123
aktív tag

ha többször csinálod akkor is mértékkel...elég 1-2db,nem kell 5-6,megmég amit adnak utána,meg amit a földön találsz:)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#35) Klacus69


Klacus69
tag

:DD

(#36) KERO_SAN válasza tildy (#32) üzenetére


KERO_SAN
aktív tag

Azert asszem ismerem annyira h tudjam h nem tol semmit :]

Vicceltem .

BTW, a party elso 4-5 orajaban lehet kondibol tancolni, utana mar gazosabb :)

the troopa of tomorrow _ maydayzor FUTURE WALKS

(#37) master bud


master bud
tag

Naná :DD

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#38) master bud válasza master bud (#37) üzenetére


master bud
tag

Meg mondjuk a Protoculture-re is elmentem volna ha nem fújják le :(

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#39) ThaGreatest


ThaGreatest
csendes tag

Versus a rulez! :DD

(#40) Versus123 válasza ThaGreatest (#39) üzenetére


Versus123
aktív tag

na te megse szólalj:)

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#41) Petie


Petie
veterán

Azax syndrome, Suria-ra jön vki?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#42) emvy válasza KERO_SAN (#30) üzenetére


emvy
nagyúr

Dehogy. Csak épp annyira bejött a zene, hogy bírtuk reggel fél nyolcig. Aztán tízkor kezdtük megint, délután egyig.

BParádén anno 3 kilót fogytam. Egy éjjelt bőven végigugrálok, ha jó a zene. Az nekem olyan, mint valami drog. :)

while (!sleep) sheep++;

(#43) Drótszamár


Drótszamár
őstag

Goa zárt térben, rohadt melegben? Plafonról csöpögő izzadtság?

Inkább kint a természetben egy langyos nyári éjszakán...

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#44) tildy válasza Drótszamár (#43) üzenetére


tildy
nagyúr

Ismerős.
Én is szívesen emnnék infectedre, de tavaly eldöntöttem:soha többet complexbe...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#45) neduddki válasza emvy (#16) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ezek mijjen zenyet nyomnak???? Eppen dire sztrec szol aszt meg inkabb nem akarom mekszakajtai:- ))))
Valaszt meg nem kaptam....

udv

neduddki

mod: hat jol ereztema akkor kar lett vona a volkoflajfe:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#46) Petie válasza neduddki (#45) üzenetére


Petie
veterán

hűt elég frankot.

Infected mushroom - cities of the future
- semi nice
hallgasd meg őket :))

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#47) Esmein


Esmein
nagyúr

Huh. Most hallgatom az albumot, egyszerűen ultrakirályság lett. Ez a dnb-funky cucc amit alápakoltak felpakolja a lécet a kövi albumuknak ...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#48) Petie válasza Esmein (#47) üzenetére


Petie
veterán

mejiket?
I'am the supervisor?

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#49) Esmein válasza Petie (#48) üzenetére


Esmein
nagyúr

Jam. A supervisor is jó szám, meg a boombat is. Meg bejön a Stretched.
Eszméletlen bulizós lett az album

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#50) emvy válasza Esmein (#49) üzenetére


emvy
nagyúr

Esmein, írtam mailt.:)

while (!sleep) sheep++;

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.