Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) tildy válasza Petie (#350) üzenetére


tildy
nagyúr

Gil bátyó:D
Integetett nekünk egyik partyn:D
Jófej az ''öreg'' és az miylen durva amilyen zenéket nyom...Elszállás:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#352) Petie válasza tildy (#351) üzenetére


Petie
veterán

ja de keverni nem tud :D csak összeteszi a számoakt ahogy épp jön :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#353) Esmein válasza Petie (#350) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem gyenge a fószer :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#354) Petie válasza Esmein (#353) üzenetére


Petie
veterán

jaja nagyon ott van :DDD

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#355) Esmein


Esmein
nagyúr

Huhh... Elővettem egy kis talamascat, mert nemigen hallgattam mostanában, erre mit találok ?
Talamasca - Pisces | Album : Zodiac
Ilyen mélyet bakker. Csak akg :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#356) Petie válasza Esmein (#355) üzenetére


Petie
veterán

hehe jah Tala ott van :)

Mekkanika - Abre los Ojos, én most épp erre boogiezok :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#357) tildy


tildy
nagyúr

Ime egy masik kep, goagil bacsirol, es meg egy fontos emberrol;]
Bővebben: link

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#358) pauly


pauly
tag

A kép címéből itélve,ez a Hoffman az akire gondolok?

<--L |--| Return |--| Run :)

(#359) tildy válasza pauly (#358) üzenetére


tildy
nagyúr

nemcsak a kép címéből ítélve , hanem arcra is: Igen az.:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#360) Certee


Certee
senior tag

2005. április 30-án Visegrád-Kőbányában lesz Rinkadink.
Tavaly is nagyon jól sikerült ott az EU csatlakozás party. Mi tutira megyünk. Valaki még esetleg?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#361) Esmein válasza tildy (#357) üzenetére


Esmein
nagyúr

Az LSD feltalálója ?...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#362) pauly válasza Esmein (#361) üzenetére


pauly
tag

Bizony,ő az. Bővebben: link Hoffman hatás alatt: ''A szomszéd hölgy…meghozta a tejet…de õmár nem Mrs B., inkább egy rosszindulatú, alattomos, színes maszkos boszorkány.'' Hát ez nagyon kész....

<--L |--| Return |--| Run :)

(#363) tildy válasza pauly (#362) üzenetére


tildy
nagyúr

Még él????
És még mondja valaki, hogy aki a ezekkel a szerekkel él, korán hal...
1906ban született.
'' Dr. Albert Hofmann, at 98 years of age is very much alive and doing well. He reports that he continues to receive a great deal of correspondence expressing appreciation of his work and reporting how LSD has changed individual lives. Dr. Hofmann places particular emphasis on having experiences in nature rather than the ''deadness'' of the city. He suggests that it makes a huge difference to rediscover our connection with living things.''.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#364) pauly válasza tildy (#363) üzenetére


pauly
tag

Hát ezen én is kissé meglepődtem. Ráadásul nem is kis adagokkal kezdte.

<--L |--| Return |--| Run :)

(#365) Petie


Petie
veterán

ajánlom figyelemetekbe CPU legújabb albumát a Computer Error címet viseli :) nagyon jo :)
plusz még egy számot: Freaked Frequency - Panic

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#366) Petie


Petie
veterán

pop up :R

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#367) Certee


Certee
senior tag

Már csak 4-et kell aludni és jön a Visegrádi Party! :C
Tervezi valaki hogy jön?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#368) Petie válasza Certee (#367) üzenetére


Petie
veterán

én nem hiszem...igaz közelvan de kocsi nincs :( meg anyámék mennek el és vigyáznom kell állatkákra :P

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#369) Certee válasza Petie (#368) üzenetére


Certee
senior tag

Csak kibírnának egy éjszakát nélküled az állatkák. Szerintem nagyon nagy buli lesz. Már ha csak a tavalyira gondolok.
Most lesz szikla világítás is. :C

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#370) B.Kox válasza Certee (#369) üzenetére


B.Kox
tag

Én megyek, holnap veszem meg a jegyet. Remélem jó idő lesz és nem fogunk odafagyni...:DDD

OO =[][]= OO <---- Bayerische Kraft! BMW rulz! *** „Kizárt dolog, hogy magánemberek computereket akarjanak vásárolni, abból a célból, hogy azt lakásukban használják!” Ken Olson a DEC alapítója 1977-ben

(#371) Certee


Certee
senior tag

Na ez is meg volt!
Szerintem jó volt a buli de azért a közelében sem volt a tavalyinak. Nagyon lehúzott minket amikor megérkeztünk és a helyszin úgy nézett ki a tavalyihoz képest mint egy házibuli. Sok minden nem volt amit megígértek. No meg hát az hogy nem volt Chill...... Ilyet még nem láttam. De legalább volt mocsár meg óriási nagy sár. A deco iszonyatos kevés volt, bár az a kevés az jó volt. A tûz nagyon hiányzott. Ha nem lettünk volna ott tavaly és nem harangozzák be ugyanúgy, akkor nagyon jó party lett volna. Nem erre számítottunk. No de ha ezeket nem nézem akkor jól éreztük magunkat. A hang nagyon jól és szépen szólt és a zenék is nagyon ott voltak. Rinkadink is nagyon odatette. A végén még a tömegbe is bejött táncolni. Fel is lökött s akkor vettem észre, hogy ki az :) Ami viszont a legjobb volt, hogy lenyomtak 3 Infected számot is eléggé megbolondítva. Még egy bulin sem hallottam IM-et (kivéve természetesen az IM live-ot). Sajnos a tűzzsonglőrök is elég későn kezdtek és keveset is tüzeztek.Mindentől függetlenül sikerült fél hétig kitartanunk. A többiek mondták, hogy a délig beígért zene 9:20-kor elhalgatott amikor még kb 800 ember táncolt. Összességében a szervezők szégyenben maradtak a Dj-k viszont zenével próbálták a szervezetlenséget javítani, ami sikerült is nekik :C

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#372) Esmein


Esmein
nagyúr

Dark Nebula - Vulcanized in Rubber , nagyon kész van benne ez a szaggatott férfi ének :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#373) Esmein


Esmein
nagyúr

Ismertek valami olyan filmet, amiben goa vagy psy az aláfestő zene ?

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#374) Esmein


Esmein
nagyúr

Nosza :D
Ha jól emlékszem a Parasense orosz... Ha minden orosz ilyen jól tolja akkor kérek még előadókat :D

[Szerkesztve]

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#375) Petie válasza Esmein (#373) üzenetére


Petie
veterán

fuu baszus...volt valami film. csak nemtom a címét. de action volt.
volt egy mexikói disco és ott psytrance-et nyomatott az arc :DDD
de nagyon nem emléxem a címére sajna :(

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#376) Certee válasza Petie (#375) üzenetére


Certee
senior tag

Nem a ''Volt egyszer egy Mexico''-nak a zenéje a Juno Reactor - Pistolero?
Az is psytrance nem?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#377) master bud válasza Certee (#371) üzenetére


master bud
tag

Jól van akkor, bár a Rinkadink-et megnéztem volna, nagy kedvencem.

Sajnos nekem a 'szétprogramozomazagyam' +'szimuláljadmánarektifikálóoszlopműködését'+'végzeteskivételtörtént' kombó maradt :(((

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#378) master bud válasza master bud (#377) üzenetére


master bud
tag

Ja meg egy 'kattanavinyó'->'szürkefüstbelőle'->'C:\ nem elérhető kékben'->'Biztonsági másolat nincs'->'Jaj mi lesz'->'Kürt(:R)'->'minden OK'

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#379) Esmein válasza Certee (#376) üzenetére


Esmein
nagyúr

Elvileg az...

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#380) Certee válasza master bud (#377) üzenetére


Certee
senior tag

Rinkadink nekem is bejön és nagyon jó zenét tolt.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#381) Esmein


Esmein
nagyúr

Miranda - Keep calm

''everybody lie down on the floor and keep calm... calm calm calm calm'' boom boom boom :D
Hami kis muzsika ez is. Imádom a philosomatika-t.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#382) Petie válasza Certee (#376) üzenetére


Petie
veterán

lehet mert nem régi film volt!

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#383) Esmein


Esmein
nagyúr

Oh my god. Csak 160 kbps rádió rip, meg egy sennheiser 515-ös füles, de ez a Talamasca - Cancer gyilkol. Kész. Utolsó egy perc kivégez.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#384) master bud


master bud
tag

Egy igen jó kis prog album:

Antix - Twin Coast Discovery

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#385) Petie válasza Esmein (#383) üzenetére


Petie
veterán

na már Te is moderátor lettél:F grat :C

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#386) tildy válasza Esmein (#383) üzenetére


tildy
nagyúr

ugye ugye. Halali az szam.De az album is. a bakot hallgasd meg meg.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#387) Petie


Petie
veterán

2005.07.02.
Piliscsév Motocross Pálya
SPIRITUAL SENSE

Silicon Sound (Neurobiotic Rec. - France) and Hujaboy Live! (Spun Records - Israel) NEW ALBUM PRE-LAUNCH

Decorations: Special spiritual decos by Trixx and Shams

Visual: 3 dimenziós (256 szinü) speciális hologram lézer, Tüzijáték két helyről, Pirotechnikai effektek, 9000 W-os sokkolótáblák, lángoszlopok, 10x10 méteres LED-fal, kivetítők, kísérleti mozgóképek: flash

extrák: UV-színház, Shams-teaház, kékpont, UV shop, pipaház, elfek tánca (árnyjáték), tábortűz, inca shop, masszázs, asztrológia, diavetítés + projection, tűzzsonglőrök, paplanernyős látvány-show, friss gyümölcsosztás reggel.

more info @ Bővebben: link
jegyek: elővételben: 2800Huf, helyszínen: 3500Huf

infoline: +36-70-248-46-63, +36-30-678-50-81 (english)


gyertek el Ti is ;)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#388) Certee


Certee
senior tag

2005. július 23. ASTRIX :C
Tervezi valaki, hogy megy?

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#389) master bud válasza Certee (#388) üzenetére


master bud
tag

Gataka - Music will set you free

Iszonyat király :)) :))

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#390) Esmein


Esmein
nagyúr

Visszatértem nagy kedvencemhez :)
Bővebben: link
Most jól végighallgatom az egész albumot vagy kétszer.(converting vegetarians cd2)

Nomeg hallgattam ma egy kis X-dream-et is :) Nagyon jó. Kicsit hajaz a midimillz-re de nem olyan durva ahogy én észrevettem, meg több benne a beat elem.

Érdemes egyébként feldobni az audioscrobbler plugint, meg nézelődni :
Bővebben: link
Találtam egy ilyet, no meg ott a last.fm, olyan zenét játszik neked amit akarsz :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#391) master bud


master bud
tag

Fatali - Natural

Amúgy az egész új Fatali album nagyon jó

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#392) Esmein


Esmein
nagyúr

Emberek, mindenki aki szeretne pörögni, kötelezően beszerzendő album : X-Dream - We Interface (2004).
Eszmééleettleeeen.... Most hallgatom a Try to save your song c számot róla és így éjjel kettőkor durvább egy kávénál. Tényleg must to have.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#393) Esmein válasza master bud (#391) üzenetére


Esmein
nagyúr

Lássuk a Moments-t tőlük. A másik még őőő... nincs itt. Elég kellemes lazulós.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#394) Petie válasza Petie (#387) üzenetére


Petie
veterán

ide jön valaki? csak hogy tudjam kivel futhatok össze :)

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#395) master bud


master bud
tag

Melicia - Not Bad

Ezek állatok :C

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#396) Esmein válasza master bud (#395) üzenetére


Esmein
nagyúr

Melicia az fincsi :)

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#397) master bud válasza Esmein (#396) üzenetére


master bud
tag

Ez a track valami nagyon cigány módon dolgozik :DDD

Próbáld ki azt a Gataka tracket amit lentebb linkeltem. Villanygitár+full on psytrance=megfelelően odacsapós kombó :)

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#398) master bud


master bud
tag

Ez nagyon jó :DDD

A két mester, Simon Posford (Sphongle, Hallucinogen) és Amit Duvdevani (Infected Mushroom)

Bővebben: link

~~G::alactic O::bservation D::evice~~

(#399) Petie


Petie
veterán

na srácok, rettenet jo kis party volt ez :) bánhatjátok hogy kihagytátok :P
idő tök jo lett, kellemes volt az éjszaka, silicon nagyon durvát nyomott :D jo fej emberek, atom zene, szép környezet, jo fej biztonságiak :))

love peace and goa people!

ॐ "Goa is not a place, its a state of mind." - Goa Gil ॐ ° Honda - The Power of Dreams ° Eat, Sleep, JDM °

(#400) Certee


Certee
senior tag

Most láttam, hogy az Astrix elmarad :O
A Daze Productions oda lett Bővebben: link

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.