Hirdetés

2024. augusztus 6., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30301) Sárpac válasza lúzer (#30298) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Majd lenyomják aztán visszaemelik választás után 2hónappal.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30302) lajafix válasza lúzer (#30299) üzenetére


lajafix
addikt

(szerintem @ nem ezt magyarázza, hanem azt, hogy erre nem megoldás az áfacsökkentés. amiben teljesen igaza van )

Rock'n Roll

(#30303) fonak válasza as_Rock (#30275) üzenetére


fonak
csendes tag

Ööö... izé, ne bántsátok a lakóparkokat, főleg ne az építtető cégeket, mert még antiizék lesztek a végén :D
A panellal az a gond, hogy drága a rezsi, meg be kell költözni egy halom csökött megrögzött MSZP-szavazó és nyugger közé. :DD (ovi is mit erőlködik, hogy megnyerje őket, na ez a tipikusan felesleges erőfeszítés... az ún. "panelproli" lesz az utolsó aki valaha is rá szavazna, nekik csak a piros szegfű létezik, vikikével meg a gyereket ijesztgetik, ha rosszalkodik... legfeljebb az lehet náluk kérdés, hogy "elmenjünk-e leszavazni a szocikra, vagy maradjunk otthon?")

[ Szerkesztve ]

(#30304) fokukac válasza lúzer (#30298) üzenetére


fokukac
nagyúr

neked bazzeg szövegértelmezési problémáid vannak.
pszichológus látott már?

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30305) fonak válasza fordfairlane (#30283) üzenetére


fonak
csendes tag

Fletó szerintem tud egyet-mást jó pár MSZP-s politikusról, amivel fogja a töküket. Meg utálják ugyan a szoci káderek (a szavazók nem, azok - a kitartók - imádják), de tudják, hogy okosabb, mint bármelyikük, és egy Kiss Péterrel, Szilivel vagy Szekeressel (haha) nem lehet megverni Orbánt (vagy igen, de ők biztos nem hiszik el róluk, még ők maguk sem...)

Amúgy meg a választási esélyekről: Fidesznek/jobboldalnak nincs most sem több szavazója, mint amennyi mindig is volt. A választások közt félidőben vezethetnek 50%-kal is a közvéleménykutatásokban, az nem releváns. Egyébként is az első fuvallatra elpárolog pl. most állítólag félmillió... Egy rendes negatív kampányban akkor mennyi fog még? Az MSZP-nek van jóval kevesebb pillanatnyilag, mármint aki most is felvállalja őket pl. egy kérdezőbiztos előtt, vagy az ismerősök, kollégák előtt (persze a fülkében lehet odaikszelne akkor is, de ez csak választással mérhető). Tehát csak annyi kell, hogy az MSZP-t megint felhozzák. Erre jól bevált módszer a Fidesz- és Orbán-ellenes fóbiákra való rájátszás (elveszik a nyugdíjat, antiszemitanácik-homofóbok, a papok kezébe adják az országot, Orbán királlyá koronázza magát) es az osztogatás. Az előbbi ugye folyamatosan megy, az utóbbi még csak most kezdődhet, de javul az államkassza állítólag (legalábbis ezt nyomja most a kormánysajtó), meg gondolom EU-s pénz is jön még, lehet hogy lesz miből. 2 év alatt lehet feledtetni a megszorításokat, aztán nyerés után lehet megint tűzoltani. Eleve így tervezték el a ciklust már 2006-ban, kérdés sikerül-e.

[ Szerkesztve ]

(#30306) as_Rock válasza fonak (#30303) üzenetére


as_Rock
őstag

Ne bántsa az építtetőket az, aki tulajdonos a cégben:D

Nézz utána lakóparkban mennyi a rezsi :K (a közösktg. is annak számít azt ne felejtsd el!!) A nyuggerek mindenhol vannak, sőt arányaiban a belvárosban több van belőlük, míg 1-1 jobb állapotú (értsd drágább) lakótelepi rész tele van fiatalokkal, a csóró "panelproli" ugyanis már kikültözött a jobb telepekről a sz.rabbakra, vagy mindig is ott lakott.

Szvsz ha már 20 évig törlesztenék (ez a veszély nem fenyeget :D ) én nem mennék lakóparkba inkább keresnék valami kisebb társas- vagy sorházi lakást az agglomerációban, vagy ha már emeletesház, akkor egy rendesen megcsinált téglaépítésűt.

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#30307) fokukac válasza as_Rock (#30306) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért a távfűtés-számlát nehéz überelni bárhol máshol.
37 ezret fizettem 49 m2-re. igaz, a szembeház kb. 120 méterre van, jobbra meg ott van a hegyes panoráma...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30308) lúzer válasza fokukac (#30304) üzenetére


lúzer
veterán

Bakker, az áfacsökkentési javaslatról volt szó!

Mondom: beszéld meg gyurcs fateroddal, ő lépte meg.
Csak ne feledd: ha szidod az áfacsökkentést, a faterod szidod.

kérdés még aktuális

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30309) Budaházy válasza lajafix (#30302) üzenetére


Budaházy
aktív tag

pont tegnap beszélgettem ilyen témában a haverrommal

megegyeztünk abban hogy a hiperláncokat kéne a magyar államnak kényszeríteni
1. lépés áfacsökkentés
2. lépés árellenőrzés, csökkentette-e a lánc elvárható módon az árakat
3. engedély megvonása ha nem

ennyire egyszerű....

"akinek nem tetszik el lehet ballagni" EZ nem CSAK a munkavállalókra kell hogy igaz legyen hanem a cégekre is. jusson eszünkbe, ezek a kercégek nem a két szép szemünkért vannak itt. Ha már felépítette a csarnokot milliárdért akkor nem kockáztatja hogy elmegy, tehát árat fog csökkenteni.

magyarán, piac és fogysztóvédelemre van szükség
mert ami most van az csak 1 díszlete a valóságosnak

sztem

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#30310) Kephamos válasza Budaházy (#30309) üzenetére


Kephamos
addikt

Te az a Budaházy vagy? (bocs, ha már kérdezték) :)

(#30311) as_Rock válasza fokukac (#30307) üzenetére


as_Rock
őstag

Támogatást gondolom nem vehettél igénybe :F

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#30312) lúzer válasza as_Rock (#30311) üzenetére


lúzer
veterán

egy hithű kommuni...kációs?
már csak az kéne!

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30313) N4r4ncs válasza fonak (#30305) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

A fidesznek ki kell tudnia védeni a kommunisták mocskolódását,amit írtál szerintem meg abszolút nem egyértelmű. Figyelembe véve hogy a baloldal eddig mindig csak hajszállal tudott nyerni amit írhatunk a mocskolódásra meg a hazugságokra nem mérvadó minden választásra. 7 éve lopják,szivatják az országot ami 2006-ban válhatott világossá azok számára akik eddig nem hitték el és csak tapsoltak az igenekre most meg amihez hozzányulnak abból rom lesz. Sokan felejtenek az biztos,de annyi ember már nem lesz,hogy bekaparja a baloldal a nyeréshez azt az 1%-ot,főleg előreláthatólag fele sem megy el szavazni.

[ Szerkesztve ]

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#30314) Róth válasza fokukac (#30307) üzenetére


Róth
aktív tag

Nekem van egy újépítésű garzonom Kőbányán, a leghidegebb hónapokban 2 (KETTŐ) ezer ft fűtésszámlával, és nem tudom eladni. A szomszédos paneltelepen nincs egyetlen vevő, inkább fizetik a 3 szobában egyedül maradt özvegyasszonyok a 40 rugót (nyáron 20-at).
Bonyolult az élet....

Tiit, tiit, tibadam, tibadam!

(#30315) as_Rock válasza Róth (#30314) üzenetére


as_Rock
őstag

A 3 szobás lakásban egydülélő nyugger (belvárosi "pógár" és panelp egykutya) az egy külön állatfaj :DDD

"Tényleg, ki kellene találni valami beavatási szertartást. Mittomén, be kell szólni egy modinak, ...ilyesmi.'' - by csigi

(#30316) fordfairlane válasza Róth (#30314) üzenetére


fordfairlane
veterán

Mivel állami transzferekből (nyugdíj + kedvezmények) élnek, megtakarításaik nincsenek. Ezt a réteget a havi fixszel, illetve annak megvonásával rendszeresen be lehet zsarolni.

[ Szerkesztve ]

x gon' give it to ya

(#30317) fokukac válasza lúzer (#30308) üzenetére


fokukac
nagyúr

olvasd már el az általam belinkelt cikket, b+!
hát tökön bököm magam. pont arról szól, hogy 3 éve is faszság volt meglépni, meg most is az javasolni, akár gyurcsány, akár orbán javasolja.

tanulj már meg szöveget értelmezni bazzeg, mielőtt idejössz benyögni az értelmetlen, primitív hozzászólásaidat.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30318) Budaházy válasza Kephamos (#30310) üzenetére


Budaházy
aktív tag

Budapest védelmét nem én szervezem most. ;)
Én a saját házam táján tartom fenn a rendet. :K

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#30319) Budaházy válasza Róth (#30314) üzenetére


Budaházy
aktív tag

én megvenném
de ott nem nagy a zaj?

Értem én, hogy NON-STOP de mikor nyit?

(#30320) lúzer válasza fokukac (#30317) üzenetére


lúzer
veterán

1. az eurozónában 7% az élelmiszerek árnövekedése.
2. a forint kb. ennyit erősödött az euróhoz képest.
3. Mo-n 15%-al drágultak az élelmiszerek, beleértve az eurozónából hozottakat, holott 1. és 2. pont eliminálja egymást.

ezt magyarázd meg kiskukac

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30321) lúzer válasza fokukac (#30317) üzenetére


lúzer
veterán

felfogom a szaros bloglinkedet, és akkor mi van?
beszéld meg a fateroddal, hogy mekkora hülye (vagy populista?) :P

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30322) Sárpac válasza lúzer (#30320) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Elmagyarázom!
Mon. a hatalmas nagy multik külfödről hozzák be az élelmiszerek java részét, így erre rákerül a fuvardíj és a plusz haszon értsd eus ár+haszon. Íyg jön ki a 15% átlag ami nagyon átlag mert egyes élelmiszerek 50-100%al lettek drágábbak.
Plusz szánt szándékkal alacsonyan tartják a felvásárlási árakat a termelőktől, mert így ha ők tönkre mennek akkor szabad lesz a piac a magas árak és a mértéktelen profit előtt.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#30323) rdi válasza Sárpac (#30322) üzenetére


rdi
veterán

Ezzel részben egyetértek, de azt viszont nem értem, hogy miért nem éri meg a termelőknek kereskedelmi csatornákat létrehozni?
Hiszen ott vannak a piacok, de akár átmeneti piacokat is létrehozhatnának.
Annak idején voltak mdf piacok, amik pont ilyesmikre voltak jók.
(Bár ugye engedélyek nélkül, félig törvénytelenül működtek).
Szinte minden régi eus országban támogatják egyébként a saját mezőgazdasági termékek árusítását. Ezt nálunk eddig egyetlen kormánynak sem sikerült megoldania...
Azt sem értem, hogy miért éri meg a lengyel parasztnak, feldolgozóiparnak sokkal olcsóbban termelni mint az itthoninak. A Lidl tele van lengyel származású termékekkel...

Azt sem, hogy ha jól értem a hozzászólásodat, a német tulajdonosú multicég a magyar termelést fel akarja számolni, hogy eladhassa a lengyel a szlovák és a cseh terméket....

Ja! és az eurozónában kisebb az infláció is. Igaz arrafelé többen dolgoznak mint segélyeket vesznek fel, nem úgy mint nálunk.

[ Szerkesztve ]

Fej! Tor! Potroh!

(#30324) rdi


rdi
veterán

ÁFA csökkentést! Azonnal! A szállodáknak is!

Maargit! Noormális? :DDD

[link]

Fej! Tor! Potroh!

(#30325) lajafix válasza Sárpac (#30322) üzenetére


lajafix
addikt

ez így nem kerek szvsz.
Kétlem hogy a külföldi termékek importja -erősödő forint mellett- okozná az itthoni élelmiszer inflát. Szerepe van ebben - ahogy rdi is pengeti - a keresletnek is, aminek egy részét az állami politika fedezi(az 50% újraelosztásra gondolok, mint mindig :B ).

A termelők csináljanak értékesítési láncot, álljanak össze.

Az állam pedig ne tegyen keresztbe az mg-t megkötő szabályozásokkal. (pl a 300 hektáros limit, aki akar miért ne csinálhatná nagyban? Van olyan ismerősöm, akinek a 95 éves nagyapja is tele van írva, várja az unokákat, hogy tudjon még földet venni. Mert szereti művelni.)

szvsz ez a külföldi multi teszi tönkre az országot mantra csak maszatolás a saját hülyeségeink elfedésére.
Ugyanis ha a többieknek megy, akkor nekünk is mennie kell!

Rock'n Roll

(#30326) lúzer


lúzer
veterán

valamelyik nap szegeden ferenc testvír kinyilatkozott:
2 év kínlódás (hoppá!) után most már istenbizony jobb lesz!

kéne 2 hülye aki elhiszi, hogy meglegyen a 3 ( @-al) :))

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30327) whitezo88 válasza lúzer (#30326) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mintha már hallottam volna ezt valahol, hogy a 2007es lesz rossz 2008 már jó, most meg 2009?

(#30328) N4r4ncs válasza lúzer (#30326) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Hátha jobb lesz az mszp-vel úgy 500 év múlva.Most pl matektanárt hivatott hogy elmagyarázza miért nem jó a fidesz javaslata. behalok,ekkora barmot!! persze választáskor lehet ilyennel szórakozni gyurcsányköcsög? Én küldeném vissza az iskolába,ilyeneket általában nem komplett emberek szoktak művelni.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#30329) N4r4ncs válasza lajafix (#30325) üzenetére


N4r4ncs
aktív tag

Minden rossz okozója a ZEU, a Zorbán, a Zaszály, és a masiniszták.

Mátyással együtt az igazság is meghalt

(#30330) vagamo válasza N4r4ncs (#30328) üzenetére


vagamo
őstag

Idáig minden neves közgazdász levezette, hogy miért hamis Orbán elképzelése! Még jobboldali közgazdász is azt mondta, hogy abban a formában, ahogyan a Fidesz szeretné az megvalósíthatatlan! Legnagyobb gát a z EU!

A Fidesznél is nőt már az árfolyam! Elkezdtek számolni (biztosan Ők is Matektanárt hívtak, de szerintem tovább is van számoljanak még)? Fidesz: 120 milliárdos bevételkiesést jelentene a javaslatunk

Bár Én eztinkább elhiszem, itt legalább tények is elhangzanak! László Csaba: megfizettetnék az emberekkel az áfacsökkentést

Ficó tudja az igazságot!
Fico ismét a Fidesszel riogatott Kezd szimpi lenni! :C :P

Lúzer, ha annyira jó Romániában az élet és ott minden olcsóbb akkor ezt mivel magyarázod?
[L:Egyre%20t%C3%B6bb%20rom%C3%A1n%20vesz%20h%C3%A1zat%20Magyarorsz%C3%A1gon%20]Egyre több román vesz házat Magyarországon [/L] Valami mégis olcsobb itt!

És még a románokról ezek szerint ott is Román Bálintnak hívják az oktatási tárca fejét :DDD Érettségi botrány Romániában - az oktatási tárca vezérkarának ''lefejezését'' követelik oda a laptopos + érveknek.

A Demokráciáról, meg csak [L:Freedom%20House:%20haz%C3%A1nkban%20stabil%20a%20demokr%C3%A1cia]ennyit[/L]!

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#30331) lazydog válasza vagamo (#30330) üzenetére


lazydog
addikt

Fico for hungarian prime minister, too! ;) :C

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#30332) lúzer válasza vagamo (#30330) üzenetére


lúzer
veterán

Bakker :W :W

nem tudom, mi ez a link de sejtem
Egyre több román vesz házat Magyarországon

és ez neked pozitív?
már itt tartunk, lesajnál minket a gazdag szomszéd!
megvesz kilóra!

gondolkozzál, melyik ország szegényebb, mi jellemzőbb, 2 eset:
- Kaliforniaiak vesznek Mo-n házat
- magyarok vesznek házat kaliforniában

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30333) fokukac válasza lúzer (#30332) üzenetére


fokukac
nagyúr

apám, minden hozzászólásoddal csak azt bízonyítod, hogy meeeeennnyire nagyon primitív vagy.
jáááááj.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30334) lúzer válasza vagamo (#30330) üzenetére


lúzer
veterán

1. fico gyűlöl minket, neki az jó ha szopatja a saját kúrmánya a magyart
2. szlovákia teljesítménye még szebb egy lesajnált, kiröhögött orzág mellett

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30335) vagamo válasza lúzer (#30332) üzenetére


vagamo
őstag

Bszki, nagyon deformált életképed és agyad van! :DDD
Viszont nagyon sokk Magyar vesz házat Ausztriában, Angliában, Svédországban, USA-ban, Ausztráliában, Horvátoknál, stb...! A Te gondolkodásod szerint mi vagyunk a leggazdagabbak és mindenkit megveszünk KILÓRA (ami nemhivatalosan igaz is) :DDD ! Akkor miért panaszkodsz állandóan és miért vagy Viktor papagája? Miért nincsen saját gondolatod? Hát ez :O :W

Egyre több román vesz házat Magyarországon

Ficó dolgot nem is veszem komolyan, amíg úgy viselkedik az Ott élő Magyarokkal! :O

Viszont szlovákia hirtelen felllángolása mögött van valami, ami nagyot fog pukkanni! Át kell menni a határon és mindenki láthatja, hogy valami nem stimmel! Tőlünk nincsenek messze és szoktunk átjárni! Ott sincs kolbászból a kerítés és félnek az EUR től! Érzik, hogy valami nem stimmel!

[ Szerkesztve ]

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#30336) lúzer válasza fokukac (#30333) üzenetére


lúzer
veterán

megpróbálom, hátha egyzer megy személyeskedés nélkül:

cseréljük ki a hírben a románt németre
akkor ugye természetes hogy a gazdag német házat vesz egy számára olcsó országban

véleményed?
eredeti felállásban: melyik országot tünteti fel jobb színben?

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30337) fokukac válasza lúzer (#30336) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyiket se.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30338) lúzer válasza vagamo (#30335) üzenetére


lúzer
veterán

szerintem nem sok vehet házat
persze a gazdag réteg minden országban megvan, de nem jellemző

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30339) lúzer válasza fokukac (#30337) üzenetére


lúzer
veterán

jó rendben, visszatérve az eredeti hírre:

nekem nem az jön le, hogy milyen jó nekünk végre, mert a románoknak olcsó hely lett Magyarország. peace

Vagamo: ez neked is szól

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30340) fokukac válasza lúzer (#30338) üzenetére


fokukac
nagyúr

lassan mondom, hogy megértsd.

a tulajdon csak a felszín.

Németországban az emberek 38%-a lakik csak saját lakásban, a többiek nem engedhetik ezt maguknak, és bérelnek lakást.
Magyarországon 94%.

akkor mi most gazdagabbak vagyunk?

gondolkozzál már.

teljesen mindegy, hogy valami kié. a lényeg, hogy gondozza.
ha egy magyar ember eladja a házát egy külföldinek, azért pénzt kap, sőt, lehet, hogy több pénzt kap, mint amennyit egy másik igaz magyar vevőtől kapna, tehát jól jár. azt a pénzt arra költi, amire akarja, lehet, hogy ő meg romániában vesz házat. látod a jéghegy csúcsát, aztán itt rinyálsz.

mondom, akkor sikongassál, amikor már a magyaroknak is csak 38%-a fog saját lakásban lakni, mert a többit mind megvették a románok...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30341) vagamo válasza lúzer (#30338) üzenetére


vagamo
őstag

Voltál már külföldön? Nyugati szomszédainknál? PL ausztriában minden 2-3 ház magyaré a határhoz közel! Tenerifen is nagyon sokk Magyar vett házat, a Horvát tengerpartról ne is beszéljünk(most jöttünk haza (Omis), meglepődtünk, lassan nem is kel idegen nyelvet beszélni)! Görögöknél sem panaszkodhatunk! New York-ban is vett pár honfitársunk! A Magyar a legjobban elszóródott nép! Míg a Románokat, Olaszban hát nem is akarom leírni minek gondolják! Pedig testvérnép! Minket mégis többre tartanak!

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#30342) lúzer válasza vagamo (#30341) üzenetére


lúzer
veterán

Míg a Románokat, Olaszban hát nem is akarom leírni minek gondolják! Pedig testvérnép!

hát ezért ezt ne terjeszd, mert megsértődnek az olaszok! :DDD
(még ha van is alapja)

ui:A Demokráciáról, meg csak [Lreedom%20House:%20haz%C3%A1nkban%20stabil%20a%20demokr%C3%A1cia]ennyit[/L]!

ez mi akar lenni?

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30343) vagamo válasza lúzer (#30342) üzenetére


vagamo
őstag

Gondjaim akadtak a linkekkel :B
Freedom House: hazánkban stabil a demokrácia

Minden nagy utazás, egy kis lépéssel kezdődik... android---->Iphone4S

(#30344) Nowhereman válasza vagamo (#30341) üzenetére


Nowhereman
őstag

Elösször is, csak spriccelne a szemedből a könny, ha tudnád, hogy romániában a leglepattantabb környékeken is milyenek az ingatlan- és telekárak. Nem hogy kelet-magyarország olcsó hozzá képest, de talán még a balatonpart is!
A másik, hogy ha a románok többségénél az ablak alá szarik és bekopogtat WC-papírért mentalitás a default beállítás.

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#30345) lúzer válasza vagamo (#30343) üzenetére


lúzer
veterán

kösz :R

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30346) lúzer válasza fokukac (#30340) üzenetére


lúzer
veterán

Németországban az emberek 38%-a lakik csak saját lakásban, a többiek nem engedhetik ezt maguknak, és bérelnek lakást.
Magyarországon 94%.

ezt most komolyan kérdezem, ez az oka?
vagy ott olyan magas a bizonságérzet, hogy nem érdekli őket a tulajdonjog?
netalán olyan a törvényi háttér, hogy olyan jogbiztonságot ad mintha saját lenne?

[ Szerkesztve ]

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30347) fokukac válasza lúzer (#30346) üzenetére


fokukac
nagyúr

egyrészt a magas lakásárak tehetnek róla, másrészt a bérlakás ott teljesen bevett dolog, nem tekintik hómlesznek, azt, akinek nincs lakása.

Továbbá ez biztosítja a rugalmasságot is, ha nem tetszik a szomszéd, vagy egy másik tartományban kap állás günter, akkor könnyű elköltözni.

nem hinném, hogy a jogszabályi háttér más lenne.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#30348) lúzer válasza fokukac (#30347) üzenetére


lúzer
veterán

OK. kösz

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#30349) lorcsi válasza fokukac (#30347) üzenetére


lorcsi
veterán

de gondolom a fizetés és a lakbér is más arányban áll mint nálunk, vagy nem ?

(#30350) fokukac válasza lorcsi (#30349) üzenetére


fokukac
nagyúr

egy átlag német család a jövedelme egynegyedét-egyharmadát költi mietére.
nálunk ez az arány valszeg nagyobb lenne, persze kérdés, hogy mihez viszonyítod, mert ugye a hivatalos ksh-adat csak a bejelentett munkavállalók hivatalos adatait tartalmazza.

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.