Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3151) Vangelis válasza divot (#3150) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Retekmagból bármit csinálunk csak RETEK nő:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3152) Rive válasza kymco (#3146) üzenetére


Rive
veterán

Ha százezres volt az astoriánál a tömeg, akkor pont a babakocsisok tudnak a legnehezebben elmenni. Tehát jó eséllyel a rend őrei bennük és a mozgássérültekben látták a potenciális veszélyt, no meg a 45 kilós Révész Máriuszban. Szégyen...
Mi a picsának megy egy anyuka babakocsival 23.-án, egy szép őszi időben, egy állami ünnepen az utcára?

Ha jól értem, te most azt akarod sugallni, hogy az Astoriánál valami állami ünnep volt?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3153) ToRR3nt3 válasza yakuza.tora (#3148) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Ez az! Maradjon mindenki a seggén otthon! Főleg egy munkaszüneti napon, pláne ha szép napos az idő.
Csendet, rendet, fegyelmet!

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#3154) yakuza.tora válasza ToRR3nt3 (#3153) üzenetére


yakuza.tora
addikt

''Ez az! Maradjon mindenki a seggén otthon! Főleg egy munkaszüneti napon, pláne ha szép napos az idő.
Csendet, rendet, fegyelmet!''


Én nem ezt mondtam! Senkinek sem kell otthon maradni, de ajánlott elkerülni az ilyen helyeket. Ha a rendőrök felszólítják a tömeget, akkor pedig kötelező is!
Egyébként aznap délután a barátnőmmel elmentem moziba, hogy megnézzük a Szabadság szerelem c. filmet. a Nyugati téri plázában adták. Gyalog mentünk a Bajcsyn, s már akkor oszlatták a tömeget az Alkotmány utcában. Mi nem álltunk le bámészkodni, és eszünk ágában sem volt belekeveredni! Nem hiszitek el, SIKERÜLT KIMARADNI BELŐLE! És tudjátok hogyan? Úgy, hogy ELJÖTTÜNK ONNAN!

Alléz Olympique de Marseille!

(#3155) scang válasza V.Stryker (#3112) üzenetére


scang
senior tag

:R

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3156) Vangelis válasza yakuza.tora (#3154) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Mert lehet nem vettek észre:).... Meg még akkor biztosan volt merre menni:)

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#3157) akaido válasza Allien (#2776) üzenetére


akaido
addikt

Ha meg Orcsány/Gyurbán lelépne, akkor is lenne rögtön aki(k) betöltené(k) a megüresedett ''biológiai csúcsragadozó'' élőhelyét.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3158) martonx válasza etnies (#3119) üzenetére


martonx
veterán

Mondjuk itt adódik a kérdés? Miért volt jó a rendőröknek a Fideszesekbe belezavarni a tüntetőket? Hogy aztán a fideszeseket is oszlassák? Ez baromság...

Olyan mintha a juhászkutya, aki nyáj oszlatási parancsot kap, oszlatás helyett egy 50-szer akkora nyájba terelné a nyáját, és utána elkezdi oszlatni az egészet. Szerintetek normális az ilyen kutya? És tehet bármiről a közelben lévő 50X nagyobb nyáj?

Én kérek elnézést!

(#3159) yakuza.tora válasza Vangelis (#3156) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem dobáltunk kővel, nem támadtunk a rendőrökre, így valóban nem is vettek észre. Ráadásul ott közlekedtünk, ahol biztonságosan lehetett...

Alléz Olympique de Marseille!

(#3160) akaido válasza Allien (#2809) üzenetére


akaido
addikt

Mind a 4 pontoddal egyetértek!
Legnagyobb sajnálatomra ~unkra, tényleg kis emeberek vagyunk(ha ez kisplogáriság, hogy csak élni szeretnék nyugodtan, akkor vállalom!), de nekem valahogy nem is akaródzik a ''nagyemberek'' közé kerülés. Ezek közé, nem, soha.
Az apósom pl. azt mondta a múltkor: '' Csak kerülnék oda föl megmutatnám!'', én meg azt válaszoltam: ''Biztos találnánanak magáról valamit, pl. munkásőr volt 10 évig, meg mszmp párttag, amit maga ellen fordítanának, hiteltelenné tennék, és a ''parlament első kanyarjában elgáncsolnák.''

[Szerkesztve]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#3161) drhatker válasza V.Stryker (#3112) üzenetére


drhatker
csendes tag

Sikerült egy remek kis jobbos propaganda szöveget összehoznod. A nagy keleti gondolkodó gyanítom nem azt tanácsolta, hogy hogy egy irányba távolodj a problémától.
Innetől kezdve semmi gond az egésszel. :R

(#3162) drhatker válasza scang (#2974) üzenetére


drhatker
csendes tag

Ezt már régebben írtad:


má bocs, de gyf nem csak demokratikus eszközökkel küzd ellenünk mit vársz


részleteznéd:
-melyek azok a nem demokratikus eszközök
-ellenünk ---> ki ellen é smit tesz?

[Szerkesztve]

(#3163) deniro2 válasza martonx (#3158) üzenetére


deniro2
senior tag

Hát, ha birkákkal azonosítod az embereket, akkor tényleg nem...

(#3164) joey7 válasza Rive (#3152) üzenetére


joey7
őstag

rosszul érted. október 23-at értette állami ünnepnek.

bár lehet szőrözni: az állam az emberekből áll, az astoriánál emberek ünnepeltek,tehám állami ünnep volt. :)

[Szerkesztve]

(#3165) kymco válasza yakuza.tora (#3148) üzenetére


kymco
veterán

vidéken, ahol a rendőrt név szerint ismerem, és mosolyog, ha találkozunk....

www.refujvaros.hu

(#3166) martonx válasza drhatker (#3162) üzenetére


martonx
veterán

Egyszerű. 1. Nem mond le, 2. rendőrökkel veret ártatlan embereket.

Én kérek elnézést!

(#3167) scang válasza virkir (#3123) üzenetére


scang
senior tag

talán azok a felvételek csak objektívak :U

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3168) martonx válasza deniro2 (#3163) üzenetére


martonx
veterán

Örülök, hogy jó lett a példám, ha ennyi az összes, amibe bele lehet kötni.

Én kérek elnézést!

(#3169) drhatker válasza joey7 (#3164) üzenetére


drhatker
csendes tag

Az Astoriánál a Nemzeti Ünnepen volt egy párt tömegrendezvénye, amelynek kisebbik része volt a megemlékezés, a nagyobbik része pedig politikai demonstráció.

(#3170) joey7 válasza szucsi (#3147) üzenetére


joey7
őstag

minő ''meglepő'',h a Dictator és kormánya mennyire szimpizik Bush-sal és csapatával... ;)

(#3171) kymco válasza Rive (#3152) üzenetére


kymco
veterán

Sugallni akar a franc :)
Okt 23. Állami ünnep
FIDESZ gyűlés 100 ezres tömeg...
Mi az, ami nem tiszta?
Képzelődsz fórumtárs!

www.refujvaros.hu

(#3172) Allien válasza divot (#3143) üzenetére


Allien
veterán

Azért, mert Te belinkelsz ide egy írást, nem biztos, hogy meg is tudom nézni! A net nem mindenkinek nyitott!:DDD Nekem speciel nagyon korlátozott, oda nem enged fel, jelenleg!:DDD
Ja, és már azt is leírtam, hogy a demokrácia=kommunizmus=fasizmus stb...
Már, ha azon részét nézzük, hogy elvileg egy többségi közös irányitásról beszélünk, elvileg. Mert elvileg a kommunizmusban is többségi akarat van, már ha éppen nem sztálinizmus van. Ergo, ez mind utópisztikus, értelmettlen, mert a demokrácia is csak elvileg működik (nézzél már jól utánna, mert sehol sem működik úgy, ahogyan leírod), és ha jól belegondolnál, akkor egy demokráciában nem ismert a ''tüntetés''! A demokrácia akkor működhettne relative jobban (például), ha jelentőssen korlátoznánk az egyént, ami ellentmond a demokráciának. Tehát pl. most sem lehetne reklamálni, ha a választásokra kötelező lenne mindenkinek elmennie, mint anno a szocban. Ha, mondjuk, aki politikai pályára készül, kb úgy kellene élnie, mint a ferences rendi papoknak, full megtartóztatással, és mondjuk a full vagyonát le kellene előre adnia, amit, ha befejezte a politikai pályafutását, vissza kaphatna, de nem többet!:DDD Ehelyett az van, hogy az összes politikus csak a saját zsebét tömi, és csak a második körben oszt egy kanyart a másik zsebének!;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3173) Rive válasza joey7 (#3164) üzenetére


Rive
veterán

És akkor az 'állami ünnep' azt jelenti, hogy a természetes alapvető figyelem sutba, megyünk amerre látunk, mer' állami ünnep van?

Vagy az állami ünnep az áll néhány előre kihirdetett helyszínből, időpontból, eseményből?

Hm?

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3174) kymco válasza yakuza.tora (#3154) üzenetére


kymco
veterán

Bezzeg, ha veled szemben futott volna 50 rendőr gumibottal a kézben.... :Y

www.refujvaros.hu

(#3175) Rive válasza kymco (#3171) üzenetére


Rive
veterán

Képzelődni itt te szoktál...

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#3176) joey7 válasza drhatker (#3169) üzenetére


joey7
őstag

sztem 60-40 % volt az arány a megemlékezés javára.de lényegtelen,mert a kormány bohóckodása a Dictatorral az élen,szintén aktuálpolitkai megemlékezést tartott.mindegy,ez mindig így volt,van,és sztem lesz is.bár ez lett volna a legnagyobb gond 23.-án...

(#3177) kymco válasza Rive (#3175) üzenetére


kymco
veterán

Érdekes, most mégis te képzelődsz... :)
Tehát szokás ide, szokás od... bebuktad :)

www.refujvaros.hu

(#3178) yakuza.tora válasza kymco (#3174) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Nem futott! Mondjuk, nem is fordultam volna szembe velük! :(

Alléz Olympique de Marseille!

(#3179) kymco válasza yakuza.tora (#3159) üzenetére


kymco
veterán

Voltak mások is, akik ugyanezt tették mint ti, mégis megszívták.... ezzel nem fogsz itt senkit meggyőzni :)

www.refujvaros.hu

(#3180) joey7 válasza Rive (#3173) üzenetére


joey7
őstag

így van,megyünk amerre látunk-megemlékezést. kik-ki saját elképzelése szerint.
persze az egységes megemlékezés lenne az ideális,ami uyge mentes lenne az aktuálpolitikától,acsarkodástól.de sajna ez utópiának tűnik most.

(#3181) drhatker válasza martonx (#3166) üzenetére


drhatker
csendes tag

1. Miért kellene lemondania?
Mert az ellenzék azt követeli tőle, akkor minden orzság minden miniszterelnökének le kellene mondania? Ez komolytalan, mert akkor minden nap új miniszterelnökre lenne szükségünk.

2. Szerinted csak ártatlanok kaptak a verésből?
Ezt itt más sokan leírták, de megismétlem, mert még mindgíg vagytok néhányan, akik nem értik. A rendőröknek egy törvénytelen demonstrációt fel kellet oszlatnia. Ebből nagyobb csete-paté lett, és sajnos kerültek az ''ártatlan'' emebrek is a rendőrök kezei közzé, de aki kapott, annak 99%-a meg is érdemelte. Ne általánosíts az 1% (max 5%) alapján. A gyülekezési törvényt és a rendörségi törvényt pedig nem gyf írta.

Nem tagadom, hogy voltak rendőrségi túlkapások, de ebből azt levonni, hogy gyf vereti az ártalanokat elég blőd.

(#3182) kymco válasza deniro2 (#3163) üzenetére


kymco
veterán

Meg fogsz lepődni, de a tömeg viselkedése sokszor nem nagyon tér el a birkákétól....

www.refujvaros.hu

(#3183) martonx


martonx
veterán

Kicsit visszatérve a npészavazásra. A 7 pontból 6 benne van a kormányprogramban, a 7-dik pedig a felelősséget erősítené.
Vicces, hogy pont azok akik kampányoltak a programjukkal, most 6-szor NEM-et mondanak rá. Milyen kormányfő az ilyen? :)) Másképp kérdezem: Kormányfő az ilyen? Kormány az ilyen? :F

Én kérek elnézést!

(#3184) fokukac válasza kymco (#3182) üzenetére


fokukac
nagyúr

olyan jó ezt egy jobboldalitól hallani.

ezt mondom már 4 éve :D

aki fidesz gyűlésre megy, az birka :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3185) yakuza.tora válasza kymco (#3179) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Én senkit sem akarok meggyőzni! Persze más sem akarjon engem meggyőzni arról, hogy ő mennyire nem vett részt semmiben,és mégis mennyire megverték!!! :(

Alléz Olympique de Marseille!

(#3186) scang válasza divot (#3129) üzenetére


scang
senior tag

3. A rendőrállam ott kezdődik, hogy mondjuk a szombati Gyurcsány-csomag-ellenes, bejelentett, legális szakszervezeti demonstrációra akár csak egyetlen egy ember is azért nem megy el, mert fél az esetleges rendőri tombolástól, amit a televízióban láthatott.

meg kell hagyni, nagyon ügyesen csinálják fletóék, megint nagyon ügyesen jönnek ki belőle, nagyon jó módszer volt a további tüntetések lefokozására. az összemosás is sikeres, látom itt, hallom az utcán, szörnyű.
végighalgattam kövért, nem mond hülyeséget. a legszomorúbb, hogy támogatóik is vannak. az ilyen, komolyan, ha összeverik ott a rendőrök, utána ugyanúgy tapsikol gyf-nek.
jóérzésű ember ilyenkor nem kimagyarázza, hogy dehát így megúgy, nem szartak meg ettek napok óta a rendőrök, meg idegesek, hanem kiáll a másik magyar mellett akit félholtra rúgdosnak.
kaptam már gumibottal rendőrtől kb 14 éves lehettem, elég szar...

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3187) kymco válasza drhatker (#3162) üzenetére


kymco
veterán

Olvastad a Deberceni könyvét? Mert ott önvallomása is ezt támasztja alá.... és itt még rendőrök sincsenek.

www.refujvaros.hu

(#3188) drhatker válasza joey7 (#3176) üzenetére


drhatker
csendes tag

Idéznéd az általad idióta módon ''dictator''-nak nevezett gyf azon beszédeit 23-áról, ahol aktuál polirikával foglalkozott.

(#3189) kymco válasza yakuza.tora (#3185) üzenetére


kymco
veterán

Pedig jobban hihetünk nekik, mint a mi Ferencünknek...

www.refujvaros.hu

(#3190) martonx válasza drhatker (#3181) üzenetére


martonx
veterán

Már anno a provkatív kötözködésedből sejtehtő volt, hogy nem megérteni akarod, hanem értetlenkedni. Én mégis megpróbáltam elmagyarázni neked. Én vagyok a hibás, elnézést.

Én kérek elnézést!

(#3191) fokukac válasza scang (#3186) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem meg sok jóérzésű ember azt szeretné, ha most egy darabig senki nem menne az utcára, és nyugi lenne.
az élet visszazökkenne a normális kerékvágásba : dolgozni, a családdal törődni, élni.
nem lehet tüntetgetni állandóan.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3192) martonx válasza drhatker (#3188) üzenetére


martonx
veterán

Sajnos nem lehettem ott, hogy személyesen meghallgassam :Y

Én kérek elnézést!

(#3193) kymco válasza drhatker (#3188) üzenetére


kymco
veterán

Köszönjük Ausztria rendezvény pld....
Totál égés volt. Egy Magyarországnak szánt beszéd az osztrákoknak. Röhej.... Azok meg pislogtak, meg röhögtek....

www.refujvaros.hu

(#3194) drhatker válasza martonx (#3190) üzenetére


drhatker
csendes tag

Ha ezt magyarázatnak tekinted akkor :R


Egyszerű. 1. Nem mond le, 2. rendőrökkel veret ártatlan embereket.

(#3195) Racecam válasza joey7 (#3170) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Kerüljük el a fölösleges, hangulatkeltő jelzők használatát, csak flame lesz belőle!!

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#3196) Allien válasza ToRR3nt3 (#3153) üzenetére


Allien
veterán

Akinek nincs esze, az megy a tömegbe! (meg a levesbe) Ha én mégis ki akartam volna mozdulni azon a napon, BIZOS! HOGY NEM (ismétlem N E M) a belvárosba, a tömegbe megyek. Szép napsütötte őszi napon mondjuk a budai hegyekbe megyek, ki a városbol, a többiek meg mennek a belvárosba (menjenek).:B Én szeretem az ünnepeket, mint március 15, de elvből nem megyek a tömegbe. No, nem a rendőröktöl félek, hanem a sok zsebestől, mert már lopták el a párom iratait úgy a 4-6-s villamospótló buszon, hogy egymással szembe áltunk, kb 20 centire, és mégis kizsebelték. Illetve, rendszeressen láttam a Ferenc körúti metrónál a zsebesbandát (ma állandó rendőri jelenlét van ott).
Belvárosba is szívessen megyek, de, mióta rendzavarások vannak, azóta messze elkerülöm. Pedig, nagyon be szerettnék menni a Kossuth tér-re, mert ott van egy kiállítás okt végéig. valszeg nem megyek. :O
Ja, és rendszeressen látok pár hónapos csecsemőket pl. bevásárló központokba hurcolásszák az elvetemült ''szülők''. (már ha nevezhetőek ezek szülőnek)
Az más kérdés, hogy egy 2-4-6 éves gyerekkel azért már lehetne mászkálni, de sorry, ez a mai világban igenis felejtős, főleg a tömegbe. :R

[Szerkesztve]

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3197) yakuza.tora válasza kymco (#3189) üzenetére


yakuza.tora
addikt

Akkor inkább tovább hitetlenkedem...

Alléz Olympique de Marseille!

(#3198) kymco válasza fokukac (#3191) üzenetére


kymco
veterán

És nem beszélni GyF-ről, nem foglalkozni a megszorításokkal, csak fizetni és csöndben lenni. Ez minden diktátor álma.... :)

www.refujvaros.hu

(#3199) scang válasza virkir (#3133) üzenetére


scang
senior tag

2. Tömegrendezvényen éppeszü babakocsis anyukának semmi keresnivalója nincs, ha ott volt akkor személy szerint szeretném agyonverni mert nem valo anyának.

már mért nem baszki? ki mehet oda , bőrfejüek? hűzöngök?
ne haragudj, de ki kell mondjam, nagyon buta vagy, ha ilyeneket írkálsz :(
egy békés demonstrációra, összejövetelre, ünnepségre, mint adott esetben az astoriaira miért ne mehetne ki bárki a gyerekével? persze, ha előre tudja, hogy a párszáz csűrhét a rendőrségünk arra zavarja, akkor nem

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3200) Ivan15


Ivan15
senior tag

Elég gyorsan pörög ez a fórum, úgyhogy ezt beidézném még1X talán így még többen elolvassák:
''Szóval ez a rendőrállam dolog elég kétarcú. Persze lehet a szubkortikális áreákkal reagálni minden rendőri fellépésre, az ország nagy részének ehhez szíve-joga, megélte amit megélt. De a rend és a közbiztonság fenntartás a másik oldalról új kihívást jelent a jelenlegi törvényeknek, és rendfenntartóknak, akik, mivel ugyanaban a rendszerben szocializálódtak mint más, szintén vannak beidegződéseik, amelyekre gyakorlatilag nulla éles tapasztalat épül.'' szucsi; #3142

Aki a tűzzel játszik(nagy tömegeket hergel)...megégeti magát(irányíthatatlannál válhat a helyzet)
23-án véletlenül vagy szándékosan minden feltétel adott volt egy jó nagy balhéra.

joey7: 60-40% a megemlékezés javára... :F akkor Viktor nagyon rossz beszédet tarthatott...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.