Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2751) BosXx válasza Lord Myn (#2744) üzenetére


BosXx
aktív tag

a szegény emberek klasszikus jellemzője a Kossuth-tér környéki lakás, ráadásul a tüntetések is megkeserítik az életüket, szörnyű.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2752) joey7 válasza Rickenstein (#2716) üzenetére


joey7
őstag

a lehető legegyszerűbben fogalmaztam. sztem érthető.

''Ez a fityesz álltal összetallózott ''Elqurtuk-ekkora bösszmeséget-qrva ország'' duma nem nevezhető értelmes válasznak''

ezzel nem tudok mit kezdeni, próbálj elszakadni ettől a vonaltól,s újra olvasd el a válaszomat.

(#2753) janati válasza Rickenstein (#2745) üzenetére


janati
őstag

egy vicc ez a felmérés! :DDD

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#2754) joey7 válasza janati (#2729) üzenetére


joey7
őstag

no,akkor tán mégsem velem van a baj. lehet értelmezni a szöveget. :)

(#2755) janati válasza BosXx (#2751) üzenetére


janati
őstag

:D :C

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#2756) janati válasza joey7 (#2754) üzenetére


janati
őstag

veled semmi baj nincs, azzal van, aki nem érti... :)

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#2757) fabika


fabika
tag

És a Hajógyári sziget környékén biztos rohadtul örülnek amikor a Sziget van.

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#2758) akaido válasza Allien (#2742) üzenetére


akaido
addikt

Hát igen!
Pl. a fidesz tüntetők nem takarták el az arcukat. Kimentek meghallgatni ''őfőviktorunkat'', ezzel nincs is baj, éltek az állampolgári jogukkal, nem szabad haragudni az ott álldogáló békés magyar emberekre.
Azokra annál inkább akik mások tulajdonában károkat okoztak. Sztem Viktor ''atyánk'' erre nem szólított fel!
A rendőrök a történet másik fele, de ezt Te már taglaltad.
Asszem már írtam korábban: szégyelltem, hogy magyar vagyok. Először az MTV-nél történteknél, aztán meg hétfőn.
Erre mit tesznek ''ott fönt'': egymásra mutogatnak, tipikus.

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.

(#2759) BosXx válasza etnies (#2748) üzenetére


BosXx
aktív tag

úgylátszik túl sok volt a gáz és megártott...

btw 2 barátommal voltam kinn, az egyik fradista ultra volt sokáig, de az arca igen csak durván eltorzult amikor indult az attak. és hangsúlyoznám, hogy ez nem egy focimeccs volt, hanem egy bejentett törvényes rendezvény, szerintem jogom van szóvá tenni, ha megtámadnak, tudom jobb lenne ha kussolnék, mert ez alapján fizetnek az NBH-nál, de sajnos ez van...

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2760) turho válasza divot (#2739) üzenetére


turho
addikt

Nem használtam jelzőt és offban kérdeztelek. Nem voltam lekezelő. Éretlen a hsz-ed, szélsőségesen fogalmazol. Ha megfeszülök sem tudom elfogadni az utolsó 4 sorod. Természetesen nem iskell elfogadnom. Érzem, hogy nekimennékl a rendőröknek, ha tehetnéd. Úgy fested le a rendőrséget kontra a vandálokat, hogy kicsit ijesztő. Ne is vitatkozzunk, sosem lennénk közös nevezőn, te mészárosokról beszélsz....

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2761) janati válasza Rickenstein (#2732) üzenetére


janati
őstag

Nekem van néhány ismerősöm, aki nem fideszes, de marhára rendőri túlkapásnak ítéli az eseményeket. Én jobban hiszek nekik, mint egy ''független'' felmérésnek.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#2762) faster válasza faster (#2746) üzenetére


faster
nagyúr

Bant kérek! Köszi!

(#2763) Racecam válasza faster (#2746) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez nálad magyarázat? :F

Ha másnak lehet akkor Neked is?
Vagyis nem tartod magad különbnek azoknál, akik ezt teszik?
Nem elítéled Őket, hanem Te is beállsz a sorba?

Már sajnálom, hogy szóltam.


(u.i.: Arról most nem is beszélve, hogy egy kicsit más a két dolog.)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2764) joey7 válasza divot (#2717) üzenetére


joey7
őstag

Isten ments, eszembe sem jutott! huh,most utólag még attól is kiráz a hideg,h a még a ''békeidőben'' feltett kérdésem bevillan.ráadásul két rendőrt is megkérdeztem.nagyon naiv voltam,-így utólag meg már inkább meggondolatlan. utólag jöttem rá,h már akkor is kaphattam volna a jóból. :Y

(#2765) BosXx válasza turho (#2760) üzenetére


BosXx
aktív tag

lehet a fejed a homokba dugni de divot a tényeket írta le, megtörtént eseményeket.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2766) Senior tag válasza fokukac (#2594) üzenetére


Senior tag
aktív tag

Na és ezt te honnan tudod? Csak nem van ilyen az ismerőseid között? :P

Ugorgyunk!

(#2767) janati válasza turho (#2760) üzenetére


janati
őstag

''te mészárosokról beszélsz....''

mivel erre a jelzőre a viselkedésükkel kiváló alappal rászolgáltak.

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#2768) BosXx válasza turho (#2747) üzenetére


BosXx
aktív tag

alapvető félreértésben vagy, senki nem gondolja defaultból a rendőröktől hogy állatok, de tegnapelőtt azok voltak.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2769) fokukac válasza faster (#2762) üzenetére


fokukac
nagyúr

mazochista a szadistának :

- Üss meg, üss meg!

- Nem ütlek, nem ütlek!
:D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2770) turho válasza BosXx (#2765) üzenetére


turho
addikt

Aham, az igazi vérgőzös barmok divot szerint a gyurcsány-rendőrök? Ok, homokba dugom a fejem....

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2771) etnies válasza etnies (#2748) üzenetére


etnies
senior tag

Senior a mesterem amúgy.

Azér bántalak Bosxx, mert a nap folyamán úgy 50-szer beírtad, hogy szemétrohadtelnyomőrendőrség mondjon le.
Kérdezem, mikor nyugszol meg? 150-nél? Mondd a számot, segítek postolni.

Vagy beszéljünk a moderátor bácsikkal és nyissunk ennek egy külön topicot?
Valami nem attól lesz igaz, hogy sokszor elmondják. Van internet, mindenki látta amit látni akart, így nem fogsz senkit meggyőzni.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#2772) rdi válasza janati (#2767) üzenetére


rdi
veterán

És ugye tudod, hogy a mészárosok miket vágnak le? Állatokat.

Írtam már: a rendőrök állat agresszívek a tüntetők agresszív állatok voltak...

Fej! Tor! Potroh!

(#2773) joey7 válasza fokukac (#2769) üzenetére


joey7
őstag

:DD :C

ezt még nem hallottam!

(#2774) Racecam válasza janati (#2750) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Én már régen nem állok senki oldalán, csak teszem a dolgom.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2775) fokukac válasza BosXx (#2768) üzenetére


fokukac
nagyúr

persze, hogy állatok, hiszen nem fotoszintetizálnak, hanem más élőlények szervesanyagából állítják elő saját szerves anyagaikat. :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2776) Allien válasza divot (#2706) üzenetére


Allien
veterán

Ez meg baromság, már megbocsáss!:DDD RÉG felismertem a bajt. Szerintem pl. mások nem ismerték fel, ennyi. A baj pedig ott van, hogy hírtelen ''szabadok lettünk''. Ergo, mindenkinek szabad mindent (csak én nem merek kimenni okt. 23.-n, sem a rendőrök miatt, sem a tüntetők miatt)! Nincsen elrettentő ereje semminek (régen legalább ott volt a rendőrség, és a katonaság)! Egy halált okozó gázoló kap 2,5 évet. Régen legalább az az orosz tank megfékezte az eszement balfékeket. Az más kérdés, hogy az sem jó! ENNYI!;) A ''népnek'' semmi sem lesz jó, amíg a világ világ marad, mert mindig is egy relative szűk rétegnek lesz ''jó''. Minket (Tégedet IS) pár játszadozó emberke irányít. Ezek a politika álcája mögé bújnak. Soha nem fogod Őket látni! Nehogy azt hidd, hogy Kádár irányított!:DDD Még a szoccban sem.:B illetve, a nagy szovjet honban, anno Sztálin igen, bár, ki tudja a valóságot!
Tehát a bajt ha nevesíteni kellene, nem lehet, csak a felszínt kapirgálni. Az első két név, ami eszembe jut Gyurcsány/Orbán. Itt van a probléma. Ezek még anno, az átkosban kezdtek el kapirgálni (jól megtanulták minden oldalát, a nyugati demokráciát, és a szoc tanait is), ezek annak a rendszernek a melléktermékei. Kell pár nemzedék, amíg kinövi ezeket a társadalom.:B

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#2777) faster válasza faster (#2762) üzenetére


faster
nagyúr

Hahó! Kérnék szépen egy végleges tiltást, ne kelljen már megdolgoznom érte!

(#2778) divot válasza turho (#2760) üzenetére


divot
veterán

Mert mészárosokról beszélünk.

Rohadt álszent ez az egész vita, most azok dicsőítik a rendőröket, akik akár két nappal ezelőtt is ostoba tuskózták őket, mert akkor még nem volt politikai tartalma a rendőr szónak. Akkor még csak a hülye fakabát volt, aki olyan baromarcú, hogy beszól, ha az ember 60-al megy a városban például. Hát nem egy hülye? Biztos nem vették fel semmilyen másik iskolába a szerencsétlent.

Aztán mára ők lettek a demokrácia legfőbb letéteményesei. Ugyanaz a baromarcú, akin két napja még röhögni kellett, mert a rendőrön röhögni kell, magára rántott egy símaszkot meg egy rohamsisakot, és belevert néhány gyaníthatóan jobboldali szimatizáns járókelő arcába, és mindjárt szimpatikus ember lett.

Vicces, nem?

(#2779) BosXx válasza etnies (#2771) üzenetére


BosXx
aktív tag

addig lesz téma, amíg nem vonnak felelősségre ezért vlakit.
de itt megelégszem azzal ha a sok copfan megmondja nekem, hogy miért volt a lovasattak, nem csak az ''ők is emberek tévedhetnek'' szöveg megy.
ennyi.

tudom, hogy ez neked kellemetlen, mert a tökéletes jórendőrök gonosztüntetők vonultba nem illik bele, de nem tudlak sajnálni.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2780) rdi


rdi
veterán

''A magyar rendőrség szakmai színvonala ma is nagyon jó. A kérdés az: van-e a pártokban, a politikusokban elegendő politikai akarat arra, hogy a magyar, és benne a budapesti rendőrség magabiztosan és közmegelégedésre végezhesse munkáját. Ezt a politikai akaratot Budapest főpolgármesterének ki kell nyilvánítania. Ahogy New York előző polgármestere kinyilvánította. Demszky Gábor sose nyilvánította ki. Én kinyilvánítom.''

[link]

[Szerkesztve]

Fej! Tor! Potroh!

(#2781) turho válasza BosXx (#2768) üzenetére


turho
addikt

Még ha néhányukra ráillik is ez a jező, nem egy pártfüggetlen alkotmány törvényei, és a lakosok stb. biztonsága mellett kell helytállniuk napok óta, igen fasza körülmények között? Már kérdeztem, de valószínű ez is költői kérdés. Mikor fasza a rendőrség? Valószínű nem tud az lenni. Nem lehet hálás meló.

Felelősségre lehet és kell vonni aki bizonyítható túlkapáson lett érve. Az tiszta sor.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2782) scang válasza Rickenstein (#2709) üzenetére


scang
senior tag

Moderáld magad fiacskám, ne akard, hogy én moderáljalak meg!

ne fenyegess papa :((( nem vagyok a fiacskád :(
komolyan gondolom, ez van, ha nem tetszenek a tüntetések tessék lelépni egy kevésbé demokratikus országba...

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2783) parandroid válasza faster (#2777) üzenetére


parandroid
nagyúr

Kérésre nem tiltunk ki senkit. Ha úgy érzed, hogy nem való neked ez a fórum, vagy ez a topik, és eleged van, akkor egy darabig hanyagolod.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2784) janati válasza divot (#2778) üzenetére


janati
őstag

:R :C

A "Kivel érdemes üzletelni" topikot NEM én, hanem Thunderzolee tartja karban!!!

(#2785) Rickenstein válasza joey7 (#2752) üzenetére


Rickenstein
senior tag

No akkor elemezném a válaszodat és, hogy mit szűrtem be belőle:

''nagyon egyszerű a válaszom; igazándiból nem is az,h elqrták.nem kicsit nagyon,
hanem a kormánynak Gyurcsánnyal az élén az ügy kipattanása után mutatott produktuma,alleszu. amit,ahogyan tesznek,és nem tesznek.''


Tehát volt az öszödi beszéd, amit nem hallgattál meg, csak azt a pár mondatot hallottad belőle, amit a fideszék bejátszottak belőle a HírTV-ben. Jó, ez neked nem tetszett és most semmi sem sem tetszik, amit fletóék csinálnak. Javaslom hallgasd meg egyszer az egész szöveget.

''nem teccik,h mindenáron a fejembe akarják verni,h a fekete valójában fehér,a rossz meg jó.''

Itt gondolom a megszorító intézkedésekre és a reformokra gondolsz. Azokból melyik nem tetszik? Melyik érint hátrányosan?
Igazából ilyesmikre lettem volna kíváncsi és nem egy homályos válaszra, amiből igazából szinte semmit nem lehetett kihámozni. Nekem van egy olyan érzésem, hogy neked nincs is igazán véleményed. Csak úgy haragszol a cúna fletó bácsira és kész.

PS C:\>_

(#2786) ToRR3nt3 válasza turho (#2760) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Nem is lenne itt semmi probléma, ha rendőrök vs vandálok ütközetről lett volna szó, de sajna nem ez történt. Kapott ott boldog-boldogtalan, békés Fidesz nagy-gyűlő, túrista, vandál.

Az meg egy aljas dolog volt, hogy a gumigolyókkal, meg a füstgránátokkal, gumibotokkal és kardokkal, viperákkal (!) fejre céloztak. Kész szerencse, hogy nem halt meg senki.

[Szerkesztve]

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#2787) Lord Myn válasza BosXx (#2751) üzenetére


Lord Myn
senior tag

Tudod, a szegény meg a gazdag között van átmenet, ugyanis nem sakktáblán vagy zongora-billentyűzeten élünk (gy.k. nem minden fehér vagy fekete). Szóval van 1 polgári réteg is (mint pl. az ismerősöm), aki ha nem is szegény, de mégsem tudna 2 nap alatt elköltözni méshová, amúgy is miért költözzön el vki olyan, akinek semmi köze a politikához, csak azért mert pár ember még hajnali 2-kor is ordít a téren. :F

Egyébként visszatérve a fehér-feketéhez, én sem vagyok sem Fideszes, sem MSZP-s, egyszerűen nyugalmat, békét szeretnék, hogy élhessem az életem, tudjak dolgozni. Ha néhány embernek nem tetszik a rendszer lehet tüntetni, de hogy éjjel-hajnalban is a ''Hazaáruló'', ''AVÓS'', ''Takarodj!''-at hallja az ember, az azért 1 kicsit sok, ugyanígy, ha a MAGOSZ-nak nem tetszik vmi, szintén elmehetnek tüntetni, de hogy traktorokkal blokkolják a főváros útjaít és ezáltal lehetetlenné tegyék az amúgy is túlterhelt bp-i közlekedést, ahhoz SZVSZ egész egyszerűen nincs JOGUK (erkölcsileg semmiképp)!

"War does not determine who is right - only who is left."

(#2788) BosXx válasza Racecam (#2774) üzenetére


BosXx
aktív tag

akkor segítek: [link]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2789) faster válasza parandroid (#2783) üzenetére


faster
nagyúr

Hát ez öreg hiba, nekem meg nincs pofám telefloodolni a fórumot a kitiltásért.

[Szerkesztve]

(#2790) scang válasza turho (#2718) üzenetére


scang
senior tag

[link]

többek közt ezért
vélemény?

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2791) BosXx válasza turho (#2781) üzenetére


BosXx
aktív tag

tudod, lovasattak.
lehet hogy az alkotmány mormolták, most hogy említetted, vlami rémlik..

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2792) turho válasza divot (#2778) üzenetére


turho
addikt

Az a vicces hogy totál politikafüggetlenül mondtam az ellenkezőjét. És a fenébe is: ha a Narancs ülne a trónon, akkor is ezt mondanám. Jól megtámogatod a ''Szolgálunk és védünk'' szakmát....Anarchia kellene?

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2793) Rickenstein válasza scang (#2782) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Én viszont komolyan mondom, hogy az haladjon máshová, aki vergődni akar. A demokráciába nem fér bele, hogy szétverünk mindent! Kapíse? Aki meg itt vergődik, az viselje a következményeket.

PS C:\>_

(#2794) ToRR3nt3 válasza divot (#2778) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Én nem vagyok abban sem biztos, hogy a huligánok véletlenül keveredhettek a Fideszes tüntetők közé. Vagy ha meg mégis, akkor meg eléggé balfaszok a stratégák.

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#2795) BosXx válasza Lord Myn (#2787) üzenetére


BosXx
aktív tag

sokat mozgok ingatlantéren, a lipótváros nem középosztály zóna.
ha ott van lakása, bármikor el tudja passzolni sok sok milióért, ennyi.
nyilván senki nem szereti ha üvöltöznek a háza alatt, de a demokrácia ezzel jár.
drága dolog a szavazás, a parlament etc is...

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2796) Senior tag


Senior tag
aktív tag

Kis politikai vicc lazulásnak:

Új agronómus érkezik a tsz-be. A párttitkár annak rendje és módja szerint elkéri a pártkönyvet
és végiglapozza. Meglepve tapasztalja, hogy három pártfegyelmi is van benne.
- Mondja, agronómus elvtárs, miért kapta ezt a három pártfegyelmit?
- Az elsőt még 1953-ban kaptam, amikor Sztálin meghalt, és írták az újságok, hogy egymillió
rubelbe került a temetése. Én meg azt mondtam, hogy ennyi pénzért az egész Központi
Bizottságot is eláshatták volna...
- No és a másodikat miért kapta?
- 1964-ben, amikor Hruscsovot leváltották. Az íróasztalom üveglapja alatt ott volt Hruscsov
képe, én meg nem vettem ki, hanem mellé tettem Brezsnyev képét. Jön a párttitkár és kérdezi,
hogy miért nem veszi már ki onnan ezt a szemetet? Én meg megkérdeztem, hogy melyiket...?
- És a harmadikat miért kapta?
- Azt most kaptam nemrégen. Megyek az utcán, és jön velem szemben a párttitkár. Mondja:
„Agronómus elvtárs, miért nem volt ott a legutolsó pártgyűlésünkön?” Én meg azt mondtam:
„A fene egye meg, ha tudom, hogy ez a legutolsó, elmentem volna!”

Ugorgyunk!

(#2797) turho válasza scang (#2790) üzenetére


turho
addikt

Nem tudom, de nálam ez xarrágás kategória kicsit. A vandálokon se volt névtábla :D Mindenesetre számomra ez a kérdés (jelvény ziherástűvel felbiggyesztve) ebben az esetben harmadrangú....Van akinek nem az, nem vagyunk egyformák.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2798) Racecam válasza BosXx (#2788) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Van egy olyan, hogy ''Moderátort keresek'' topic.
Ez az egyik, a másik pedig az, hogy ilyet még találhatnék legalább 10-et. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy megengedhető, de Kalandor sem véletlenül zárta a topicot ideiglenesen.
Nem az a cél, hogy mindenki ki legyen tiltva, értsétek már meg!
Nektek kellene moderálnotok magatokat. Az már régen rossz, ha folyamatosan moderálni kell egy topikot 24 órában, hozzászólásokat javítani, törölni, embereket kitiltani!
Akkor már jobb ha bezárjuk az egészet!
Ezt szeretnénk elkerülni, ezért kérünk folyamatosan mindenkit, hogy

''NE SZEMÉLYESKEDJEN!!''

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2799) BosXx válasza turho (#2797) üzenetére


BosXx
aktív tag

a legnagyobb poén lennne ha az ultrák beöltöznének copsoknak, akkor lenne csak móka és kacagás...

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2800) scang válasza Racecam (#2743) üzenetére


scang
senior tag

hát viccesebb mint pár emberke megnyilvánulása, miszerint éles lőszerrel kellett volna a tömegbe lőni :(((

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.