Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3551) lajafix válasza drhatker (#3538) üzenetére


lajafix
addikt

- 2002: Mint elhangzott tegnap is a hiány terv 80%-a jött össze 2002 májusáig. Most kell anyázni egyet, hármat pedig arra, hogy az év végére a hiány bő 200% lett...
- mi a helyzet a 2002-t követő évekkel, azzal elintézni, hogy onnan nincs semmilyen romlás... te is úriember vagy és nem igaz vádakkal jönni, az nem vezet az igazsághoz... :))
- az átlagfizetés adóterhelése és az összadóterhelés teljesen különböző fogalmak. Az újraelosztás mértékét szokták mindenütt nézni, abban benne van minden. A magyar adófizetési morál mellett nem sokat jelent az átlagfizetés adóterhét nézni, de szivesen veszem ha forrást adsz rá és nem az emlékeidre hivatkozol.

Rock'n Roll

(#3552) scang válasza james (#3539) üzenetére


scang
senior tag

:) rendben :R
elfogadom, nem tudok mást tenni, ha neked ez így ok, engem meggyőztél
arról, hogy neked ez így helyes, arról nem, hogy én is így kéne, hogy gondoljam
további vita értelmetlen

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3553) james válasza BosXx (#3523) üzenetére


james
aktív tag

:U

(#3554) Thyb válasza BosXx (#3548) üzenetére


Thyb
senior tag

Azt hittem,m hogy a jobb oldal soraiban is vannak bőven közgazdászok és hozzáértő emberek, akik tudják, hogy hogyan működik a kiadási és bevételi oldal, hiszen 5 éve még Ők ültek ott. Nem személyre szabott napi tervet akarok hanem olyan ötleteket amelyek életképesek és pár év alatt segithetnek, hogy a gazdaság helyre áljon. Az amit OV a választások előtt felhozott arra nem csak én mondom, hogy nevetséges és szánalmas, hanem a közgazdászok 90%-a, mert 10% nem is reagál rá.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#3555) NoLF


NoLF
addikt

Kérünk mindenkit, hogy ne fórumozzon! :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#3556) BosXx válasza james (#3553) üzenetére


BosXx
aktív tag

azt ugye tudod hogy a legujabb nbh állásfoglalás szerint a mai hszeiddel a diktatúra pszichikai bűnsegédjévé váltál?

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3557) tildy válasza scang (#3540) üzenetére


tildy
nagyúr

Valószínűleg ugyanennyit, mert akkor anyáméknál laktam volna, nem pedig pesten albérletben . Bár ahogy magamat ismerem, nekik is fizettem volna bele a rezsibe annyit, mint itt pesten. Nincs pofám másokon élősködni.

A többtízezret meg majd szeretném ha alátámasztanád csekkekel, meg számlákkal, meg blokkokkal. Mert eddig csak a szájtépés ment, hogy így bele fognak , úgy beleognak az emebrek gebedni pl.a fűtésszámlába, annyira megemelik. Csekket emlékeim szerint rajtam kívűl senki nem mutatott még fel.

Másodállás még éppen elkerül, bár lehet be kéne állnom mekibe , vagy bevállalni plusz melót, hogy tudjak félrerakni, kicsit keveslem a havi 30 ezer környéki félrepakolást. Márpedig tartalékképzés kell. Kellene másoknál is. Tudom, havi 80ból lehetetlen. De azért 100 fölött már nem annyira nehéz. Még ha csak apránként is. (Gyerek esetén persze ez nem érvényes) .

Elnézést egyébként ha félreértettelek, de az jött le, hogy nem vagy hajlandó alább adni. De ezek szerint félreértettelek...

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3558) Thyb válasza scang (#3549) üzenetére


Thyb
senior tag

mi a végzettséged? Valamiképp az Unió teljes egyetértésben (a néppártot most nem szedném ide bele) kiáll a GyF terv mellett. Ők is mind hülyék? Vagy csak annak örülnek, hogy van végre valaki aki tenni szeretne valamit?


Szerk: Amugy Hajóssal teljes egésszében egyetértek, Fletó elhuzhat a sunyiba sumák focista haverjával együtt. Ha a terv életképes akkor is meg kell csinálni, ha már nem lesz ott Fletó. Engem csak az érdekel, ha a hazugságai miatt megutált Fletó elhuz akkor elfogadja a jobb oldal a megszoritásokat?

[Szerkesztve]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#3559) scang válasza tildy (#3550) üzenetére


scang
senior tag

bocs, be ne durcizz, azt hittem forumon vagyok és vitázunk...
mi ez ha nem előítélet, ítélkezés
namind1, hagyjuk abba, csak szemet szúrt milyen keveset tudsz a világról ilyen szempontból
a #3540-ben mindent leírtam, ha valamivel nem értesz egyet csak nyugodtan szólj rám:)

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3560) james válasza Allien (#3533) üzenetére


james
aktív tag

''és megvárja, amíg mártírt csinálnak belőle'' Valójában az utólsó pillanatban elkezd futni, csak rossz irányba. Esetleg kamu is lehetne, a HirTv ugye ''épp'' ott volt, de egyébként inkább hitelesnek látszik.

(#3561) BosXx válasza Thyb (#3554) üzenetére


BosXx
aktív tag

hinni a templomba kell, a kormányzáshoz szükséges erőforrások nem meglepő módon a kormány kezében vannak.

btw majd ha az mszp megszorításokkal reklámozza magát ogy választás előtt akkor esetleg felmerül bennem a gondolat hogy a fidesztől is elvárjam hogy ne nézze hülyének a hülyéket.

a Gyurcsány-csomagról meg azt mondta a közgazdászok 90%-a, hogy szar, a maradék 10% meg zsebből van fizetve.

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3562) scang válasza Thyb (#3558) üzenetére


scang
senior tag

mi a végzettséged?
hogy jön ez ide :F
inkább ahgyjuk, nem vagyok közgazdász meg semmi mai menő szakmám nincs :(
esetleg lesz, még fiatal vagyok...

elhiszed, hogy nem érdekel, és vsz nem is érdekes, hogy az unió miért áll gyf melett.
mit tehetne? skandálják, hogy monnyon le, viktort a helyére, vagy mi a fene?
néha belefáradok már az itteni vitába :(

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3563) BosXx válasza Thyb (#3558) üzenetére


BosXx
aktív tag

Az Unió, a nemzetközi befektetők, a magyar gazdasági szereplők és a csepeli munkásegylet is kizárólag Gyurcsány Ferencben, a Magyar Köztársaság Miniszterelnökében látja a reformok és a nemzet jövőjét!

aki mást mond hazudik.

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3564) scang válasza Thyb (#3558) üzenetére


scang
senior tag

Szerk: Amugy Hajóssal teljes egésszében egyetértek, Fletó elhuzhat a sunyiba sumák focista haverjával együtt. Ha a terv életképes akkor is meg kell csinálni, ha már nem lesz ott Fletó. Engem csak az érdekel, ha a hazugságai miatt megutált Fletó elhuz akkor elfogadja a jobb oldal a megszoritásokat?

gondolom visszaolvastál, írtam, hogy tartom, mindkettőnek mennie kell, túl sokat rontotta vitya is a levegőt itt
akkor elfogadja a jobb oldal a megszoritásokat?
vsz most is elfogadta egy részét, valami okos mondta, hogy ezt lehet másképp is csinálni ám
reformokat továbbra sem látok

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3565) Dare2Live válasza scang (#3413) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

np. hálistennek pontosan idéztem.

Mindent lehet sokféleképpen értelmezni, mindenesetre, hogy még a A Fidesz is magyarázatot ígért elnöke kijelentéseire. aztjelenti, hogy a dolog még szerintük is magyarázatot igényel.
Mertbizony nemnehéz kiolvasni belőle.....

Biztos emlékszel még az ''októberben megindulunk a kormány ellen''™ féle Orbán Vekker beszóláshoz. Sokan már júli-agusztusban se tudták elképzelni, hogylehet mégjobban megindulni a kormány ellen. Hát megtudtuk? Ő ott nem erre célzott? Hát sztem nemkell csodálkozni ha vki aztlátja benne amit.


Sajnos én úgyérzem, hogy az MDF nemcsak festi a jelenlegi politikai helyzetben a rémképeket hanem vhol igaza is van. Azt nemfelejtem el, hogy mindenki hazudozott nekem májusban, hogy ennyit kapok meg 25%/100ks minimálbér meg 14.havi nyugdíj aztán az egy ha annyira nem is szeretem őket aki igazat mondott az mdf volt aki megmondta, hogy mindenki hazudik itt megszorítások lesznek ''gyereknek kezelnek'' minket (mert annak is imho).

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3566) BosXx válasza tildy (#3557) üzenetére


BosXx
aktív tag

jó tudjuk tildy rajtad kívűl senki nem él megfelőlen ebben az országban, de elég unalmas már az itteni lájfsztálj blogod...

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3567) Thyb válasza BosXx (#3561) üzenetére


Thyb
senior tag

emlékszel arra a javaslatra amit OV tett a kamarákban tartott beszédekor a választások előtt? Azt mondta, ha a Fidesz nyer akkor felállit egy független bizottságot, aki majd megvizsgálja a tervezett módositásokat és csak miután Ők jóváhagyták akkor lesz bevezetve. Gondolom figyelemmel kisérted az akkori eseményeket és ez sem kerülte el a figyelmedet. Nos mit gondolsz mi lett volna az emlitett bizottságnak a véleménye a felvázolt igéretdömpingre amit OV felvállalt? Egy bizottság által akarta legitimizáltatni a hazugságokat mert tudta, hogy azok a tervek kivitelezhetetlenek? Egy kicsit gondolkodj el ezen. Mivel jobb mint Fletó??? SEMMIVEL!!! Ugyhogy mindkettő lehuzhatja magát de olyan mélyre, hogy neveik is felejtésbe merüljenek azonnal.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#3568) lajafix válasza Thyb (#3558) üzenetére


lajafix
addikt

az EU miután azt mondta 2x, hogy az átadott terv baromság elfogadta azt a 3ik scenariot, amiben az szerepel, hogy rövidtávon behajtjuk hiányt a gazdaságon, hosszútávon meg majd csak lesz valami, majd a megnevezett reformok működnek. Túlontúl az EU sem esett hasra, fél évenként jönnek ellenőrízni. Annak meg örülnek, hogy a 8000 milliárdból mennyit leszünk képesek lehívni, ha egy konv programot is így tudunk összerakni.

Rock'n Roll

(#3569) lazydog válasza BosXx (#3561) üzenetére


lazydog
addikt

majd ha az mszp megszorításokkal reklámozza magát ogy választás előtt akkor esetleg felmerül bennem a gondolat hogy a fidesztől is elvárjam hogy ne nézze hülyének a hülyéket.

Ezt én is jól megnézném magamnak, fordított szereposztással.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#3570) scang válasza tildy (#3557) üzenetére


scang
senior tag

tényleg értelmetlen, valahogy mindig saját magadra reflektálsz, a mostani hsz-ben is ennyire tudtál válaszolni


A többtízezret meg majd szeretném ha alátámasztanád csekkekel, meg számlákkal, meg blokkokkal. Mert eddig csak a szájtépés ment, hogy így bele fognak , úgy beleognak az emebrek gebedni pl.a fűtésszámlába, annyira megemelik. Csekket emlékeim szerint rajtam kívűl senki nem mutatott még fel.

én nehezen tudok majd ilyet produkálni, albérlet, többen dobjuk szét, szóval nálam az amúgy is kevesebb léből kevesebb elvonás lesz.
talán kérdezd kymcot vagy divotot
de egy kis számolással te is rájöhetsz mennyi az annyi

akkor én is szerkesztek, látom utólag még írtál hozzá

Másodállás még éppen elkerül, bár lehet be kéne állnom mekibe , vagy bevállalni plusz melót, hogy tudjak félrerakni, kicsit keveslem a havi 30 ezer környéki félrepakolást. Márpedig tartalékképzés kell. Kellene másoknál is. Tudom, havi 80ból lehetetlen. De azért 100 fölött már nem annyira nehéz. Még ha csak apránként is. (Gyerek esetén persze ez nem érvényes) .


ez a gond, sokan keresnek 100k körül még itt a fővárosban is, gyereket nevelnek,

[Szerkesztve]

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#3571) vati válasza tildy (#3271) üzenetére


vati
senior tag

''Van egy ember, aki dolgozik, adózik, és anyagilag tényleg jobban él mint négy éve''

Abból, hogy te jobban élsz -akármi ok miatt-, nem következik, hogy a többség jobban él.

A hipermarketbe mindenki azért megy, hogy teli bevásárlókocsit toljon ki, mert úgy praktikus, úgy ritkábban kell visszamenni:)
Nekem 2 gyerek mellett hetente elfogy egy teli bevásárlókocsira való dolog, akár jól élek, akár nem, ha egyszer kell akkor kell. Klozetpapír kell, mosópor kell, tej kell, kenyér kell (igaz, egy ideje házilag sütjük...) zöldség kell, más kaja kell, máris teli van a kocsi. Szó nincs további keresletet generáló keresletről, főbb vonalaiban 10 éve ugyanazokat és ugyanazért vesszük. (ld. rugalmatlan kereslet)
Nagyon látszik, hogy nincs gyereked:(
Család mellett van egy sor olyan kiadási tétel, amin nem lehet spórolni drasztikus életminőségromlás nélkül, csak ilyen élethelyzetben még sohasem voltál így nem érted.

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#3572) Dare2Live válasza scang (#3564) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

reformok márpedig vannak. Mindenki csak a vizitdíjat látja mást nem. pl jövőre megszűnik az un kártyapénz amelyik háziorvosnál nemjelenik meg a ''kártyája'' évente az nemfog utána pibzt kapni. Ez jó, teljesítményarányos lesz a fizetés, (de ha ''kártyapénz'' uannyi marad mint eddig akkor meg szar, de nagyon belemenni ebbe az egéászbe nemakarok.)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3573) vati válasza tildy (#3271) üzenetére


vati
senior tag

.


[Szerkesztve]

Asus TUF Gaming A17 / Ryzen7 6800H / 16GB / 512+1024 GB SSD / GeForce RTX 3050Ti "Vízen járni is könnyű, ha az ember tudja, hol vannak a cölöpök..."

(#3574) bLaCkDoGoNe válasza fokukac (#3517) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Charlie Firpo, nem Filpo. :)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3575) lajafix válasza Thyb (#3567) üzenetére


lajafix
addikt

jaj ne add már az ártatlant, rögtön azzal jöttek volna elő, hogy emberek nem ezekkel számoltunk, nagy a kaki... Ígéreteket számonkérni, pláne a választáson vesztestől? ...

Rock'n Roll

(#3576) lacafaca válasza rdi (#3543) üzenetére


lacafaca
őstag

én akér egy kútgyűrűt is.....csak hogy biztos legyen.....

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#3577) Thyb válasza scang (#3562) üzenetére


Thyb
senior tag

lemondásra nem szóllithatják fel, viszont amennyiben a felvázolt módositási tervekkel nem értenek együtt akkor abban módositást kérhetnek, s amig az nem felel meg az uniós elvárásoknak addig visszatarthatják az uniós pénzeket

az uniónak nem érdeke, hogy gazdasági csődben álló államokkal tarkitsák az egyesülést, ha a terv nem lenne megfelelő, hogy javitson a helyzetünkön, akkor azt visszadobnák

nem olvastam vissza, ez az én véleményem, amióta azt Hajós elmondta, azóta mélységesen egyet értek vele

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#3578) Dare2Live válasza vati (#3571) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Így van de nyilvánvaló, hogy 2002-2006között jelentősen nöttek a fizuk. (Statisztikákat már linkelték anno)

Többen mondják, hogy a választásokat a fidesz ott bukta el, hogy míg ő nyiltan, hazudott, hogy rosszabbúl élünk mint 4éve addig a szocik olyanban hazudtak amihez átlag halandó nemért.

Aki tudja mi az ikerdeficit google nélkül az jelentkezzen és írja be pls. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#3579) rdi válasza BosXx (#3566) üzenetére


rdi
veterán

Nem lehet mindenkinek olyan szar mint neked...

Fej! Tor! Potroh!

(#3580) BosXx válasza Thyb (#3567) üzenetére


BosXx
aktív tag

igen, sokmindennel ötletelt, amiből praktikusan 0 dolog valósuét meg.
most mondjam azt, hogy Gyurcsány hatalomra kerülése óta mennyi félinformáció, kamutervezet, nyilatkozat és cáfolat került ki ugyanazon oldalról?

és itt nem egy kamubizottságról van szó, hanem mondjuk ÁFA rendszerről vagy cégalapításról...

vagy mondjam azt, hogy Fletó hatalmon maradása 5000 milliárd hitelpénzbe fájt eddig?
vagy azt, hogy a választási matematika alapján 0 tere van normális gazdasági reformok véghezvitelére? hogy nyugdíjasok és lumpenek támogatása nélkül oda a hatalom?
és hogy nem a fentebb megnevezett rétegek fogják eltartani az országot?

melyik is küldött rám lovasrendőröket?

mennyivel is jobb viktorka mint ferike?
NAGYSÁGRENDEKKEL

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3581) rdi válasza Dare2Live (#3578) üzenetére


rdi
veterán

külkereskedelmi mérleg és államháztartási hiány egyszerre ?? :D

Fej! Tor! Potroh!

(#3582) BosXx válasza rdi (#3579) üzenetére


BosXx
aktív tag

A Minden Fideszes Álnyavalygó 2006 kampány lezárult tavasszal.
nem érkezett meg a leirat?

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3583) tildy válasza BosXx (#3566) üzenetére


tildy
nagyúr

Én sem élek megfelelően, csak kevesebbet rinyálok :DDD Helyette inkább dolgozom. :DDD

Vati: dehogynem. Ahogy scang mondaná: tesco gazdaságos életet élek (csak majdnem..). :DDD Szóval tudom miylen az, mikor az embernek azt mondja pl. az anyja, hogy vmire nem telik. Vagy hogy bocs, de csak húst csak hétvégén ehetsz, mert nincs rá keret. Meg azt is tudom miylen az, mikor számolgatnod kell a boltban, hogy ezt vagy azt megveheted-e. De látom te jobban tudod, miylen helyzetben ''nem voltam soha''.

Nem az én utam a megfelelő, sőt... Ezt egy szóval sem mondom. Csupán a száj helyett jobb ha a kéz jár:U (nem a rendőr keze;])

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3584) drhatker válasza lajafix (#3551) üzenetére


drhatker
csendes tag

Tehát akkor 100 FT-ra eső adaterhek és az átlag jövedelmek

1988 - 68000 Ft/hó - 21,2 Ft
1989 - 77000 Ft/hó - 19,8 Ft
2000 - 88000 Ft/hó - 22,2 Ft
2001 -103000 Ft/hó - 25,6 Ft
2002 -122000 Ft/hó - 25,8 Ft
2003 - 137000 Ft/hó - 22,4 Ft
2004 - 146000 Ft/hó - 22 Ft
2005 - 156000 Ft/hó - 21,2 Ft
2006 - 165000 Ft/hó - 20,8 Ft

Akkor melyik kormány csökkentett adót és melyik nem? Ez volt az alap kérdés.

(#3585) Thyb válasza lajafix (#3575) üzenetére


Thyb
senior tag

nekem miért kellene az ártatlant adni??? Én nem szavaztam egyik csürhére sem. Sem áprilisban sem most. Már irtam vala, hogy amig itt nem lesz egy tisztességesnek mondható politikai párt addig nem fogok szavazni. Szal nekem igy mit aki itt maradt nem szavazva egyik oldalra sem mindkét fél hazudozása felháboritó.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#3586) lazydog válasza BosXx (#3580) üzenetére


lazydog
addikt

Alakulhat még úgy a helyzet (nem szeretném), hogy vezír küldi rád ugyanezeket a lovasrendőröket. És nem kizárt, hogy akkor ebben őt fogom támogatni.

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#3587) BosXx válasza tildy (#3583) üzenetére


BosXx
aktív tag

nem nem perrsze, csak kiosztasz párszázezer embert hogy hogy mer hitelt felvenni, belvárosban lakni idősnéniként, vidéken maradni amikor pesten van a munka, gyerekkel tüntetésre menni etc aztán előadot hogy te mégis milyen ügyesen megoldod a dolgokat.
senkit nem érdekel a beteges önfényezés. :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3588) rdi válasza BosXx (#3580) üzenetére


rdi
veterán

Én ezt másképpen látom.

Az egyik össze vissza lopott, (OV) de az emberektől sajnálta a zsét (evvel viszont kordában tartotta a költségvetést)
A másiknak meg már nem kellett lopnia, ezért nem lopott, viszont szétosztott az emberek között egy csomó pénzt. (GYF).
Az egyik (OV) most azt mondja, itt az ideje pénz osztani a népnek.
A másik (GYF) most azt mondja, itt az ideje visszavenni egy csomó lovettát az emberektől.

A másik bevallotta, hogy hazudott, az egyik nem, sőt.

NAGYSÁGRENDEKKEL inkább a másik.
*
Fekete - fehér, fehér - fekete. Csúnya világ.
Pedig a sokszínű szép.

Fej! Tor! Potroh!

(#3589) Rickenstein válasza Dare2Live (#3572) üzenetére


Rickenstein
senior tag

Nemtom miért nem tetszik a népnek a vizitdíj? Én egy ezrest is fizetnék azért, hogy ne legyen előttem 20 mami, akiknek a jórésze csak azért jött éppen rendelésre, mert mintha zsibbadna kislábujja (meg hasonlók).
Ezen kívül az orvosoknak számlát kell adnia. Ha hálapénzt is kérnek mellé (amiről értelemszerűen nem adnak számlát), akkor simán büntethetőek lesznek (szerintem ezentúl számíthatnak majd a kemény apeh ellenőrzésekre).

PS C:\>_

(#3590) BosXx válasza lazydog (#3586) üzenetére


BosXx
aktív tag

Sőt lehet hogy Fletó lemond magától....

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3591) james válasza kymco (#3530) üzenetére


james
aktív tag

''arra nincs magyarázat, hogy a kamera hatására abbahagyják... Ők is érzik, hogy ők a hunyók....'' Média-demokrácia mellékhatás. A rendőrség beparázik egy kamerától, ez különben veszélyes terület. Egy olyan rendőrség ami, állandón fél nehogy túllépjen valami idealizált erkölcsi normát aligha lehet hatékony, különösen egy minden konvenciót felrugó bünöző réteggel szemben...Ezt nehéz kifejteni, meg nem is ide tartozik, de valamit mutat.
(a mi esetünkben különben tényleg hunyók voltak, nem vitatom)

(#3592) rdi válasza BosXx (#3582) üzenetére


rdi
veterán

Nem bizony kolléga, mert az ember abból ítél, amit megtudott.
Szó nem száll el, írás megmarad.
Mégis csak boldog ember lehetsz, ha ilyen gyorsan felejtesz. Ha a szomszédod ellopja a lábtörlődet, azon ilyen gyorsan túlteszed magad?

Fej! Tor! Potroh!

(#3593) Vandit. válasza vati (#3571) üzenetére


Vandit.
addikt

Viszont van aki a bizonytalanságba szül 1 netán több gyereket mondván úgyis megélek segélyből,aztán meg sír,hogy nem tudja eltartani és áthárítja az éppen adott kormányra a felelősséget.Mennyi ilyet látni az utcán 3 gyerek,de ruházni nem tudja,de megszüli a 2.-at 3.-at.Minek?akkor vállalja is ami ezzel jár.

[Szerkesztve]

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3594) tbs válasza tildy (#3557) üzenetére


tbs
addikt

Vannak olyan emberek, akik inkább ''muszálytakarékoskodnak'', mert ''akaratgyengék''... Hitelt fizetnek. Pl. mi. :DDD

Remélem azt a havi 30-at valami értelmes konstrukcióba nyomod, hogy ne feleződjön 2-3 érente a reálértéke... ;)

(#3595) tildy válasza BosXx (#3587) üzenetére


tildy
nagyúr

A gyerekkel tüntetésre kiemennit nem is modntam soha ;] Így lesz a vidd ki a biliből idd ki a bilit;] Egyébként meg ezek az ötletek (pl idősnénis, pestre felköltözős, hiteles) midn egy kaptafán vannak: addig nyújtozkódjon az ember , ameddig a takarója ér. Ha valamit nem tud fenntartani akkro ne nyavalyogjon, hanem keressen rá megoldást, hogy megoldja a helyzetet;)

Tbs: Ázsiai részvényportfólió életbiztosítással (megtakarítási életbiztosítás) , évente 300E-t rakok bele.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3596) lazydog válasza BosXx (#3590) üzenetére


lazydog
addikt

:F
Nem látok semmi összefüggést. :U

Quick brown fox jumps over the lazy dog - but can't the Gigabyte!

(#3597) BosXx válasza rdi (#3588) üzenetére


BosXx
aktív tag

csak azok a csúnya nagyságrendek ne lennének, próbáld meg másnak eladni hogy egy országimázs központ ugyanannyiba kerül mint egy ÁFA csökkentés pl.
tudom, tudom nem jó az erkölcsi érzékem.

az nem tud túlságos érdekelni, hogy ki mit mond, inkább arra hagyatkozom, hogy a választói összetétele miatt mire van reális lehetősége.


Fekete - fehér, fehér - fekete. Csúnya világ.
Pedig a sokszínű szép.


na és milyen az egyszínű?
noviktor-noviktor-noviktor...

A másik bevallotta, hogy hazudott, az egyik nem, sőt.

A Mosdatás 06 Szeptember látványos bukása után az Elhallgatás és Gyors Felejtetés Okt 06 a köv doksi. semmi se jut el odáig?

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3598) BosXx válasza lazydog (#3596) üzenetére


BosXx
aktív tag

nem látszódik a 0 esély?:D

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#3599) Vandit. válasza BosXx (#3580) üzenetére


Vandit.
addikt

Viktorka jótevő.
Eteti a madarait.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#3600) lajafix válasza rdi (#3581) üzenetére


lajafix
addikt

folyó fizetési mérleg... :P

Rock'n Roll

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.