Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2551) tildy


tildy
nagyúr

Rotflmao:
A Satuként ismert Lanczner ezután panaszt tett az ORFK ügyfélirodájában, mert amióta vasárnap kitessékelték őket a Kossuth térről, papucsot és mackónadrágot kénytelen viselni. A rendőrök mindenétől megfosztották, beleértve mobiltelefonját és autóját is, sorolta.
Rotflmao: El is higyjem, hogy eg yolyan embernek, akinek csak egy papucsa van és egy mackónadrágja, semmi több, az ki tud fizetni egy mobilszámlát, vagy fenn tud tartani egy autót. Hűát, hülye azért nem vagyok :DDD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2552) fabika válasza turho (#2540) üzenetére


fabika
tag

Szegény rendőr. Az vicces volt amit Gergényi mondott: ''Képzeljük magunkat egy békésen sétáló rendőrnek'' :D

Visszabeszél, mint nyugdíjas a tv-nek.

(#2553) Mania válasza orbano (#2545) üzenetére


Mania
senior tag

Ezt a sok huszonpareves vandal nem fogja soha megerteni.Es rajtuk kivul meg sokan nem ertik.Nekik csak egy jo balhe volt az egesz.

(#2554) orbano válasza joey7 (#2541) üzenetére


orbano
félisten

félreértettél te is. ennél szigorúbb eljárást én sem nagyon tudnék elképzelni. de hogy az a pőr keménymag kaphatott volna kicsit komolyabbat. elmennek 56ost játszani, azt a fele még puskalövést sem hallott életében és maga alá szarna ha rálőnének. csak szerencséjük van, mert védi őket a tömeg...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2555) turho válasza mlaci (#2543) üzenetére


turho
addikt

Igen, csak volt egy valag tajtparaszt sudribunkó akik embereket támadtak meg, és komoly anyagi károkat okoztak, rongáltak, és rengeteg embert megfélemlítettek még a televízión keresztül is, szerte az országban. És tudod, én nem szívesen lettem volna parancsnok idióta állat, mert annyira felháborított az anarchia, hogy keményebben léptem volna fel.
Ja: itt nem éleslőszerrel, és nem agyonlóttek, illetve nem agyonvertek embereket. És nem kiváltó ok nélkül.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2556) BosXx


BosXx
aktív tag

Ó hát ez hihetetelen lehet fokozni a kampány hevét, megérkezett
a HŐS ÁVÓSOK legendája!!!

igenigen, ünnepeljük méltóan 1956-ot.

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2557) turho válasza BosXx (#2549) üzenetére


turho
addikt

Ok, de ha mindig ezt papolod hogy lovasrendőrök tiportak nyugdíjasokat, ez nem kicsit hangzik hülyén :) Olyan mint egy nyugdíjaselhárító gyorsreagálású akció....Lovasrendőrök nem azért voltak ott és nem öregekre vadásztak :)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2558) mlaci válasza orbano (#2545) üzenetére


mlaci
csendes tag

az én apám már rég elmúlt 60 és nem volt ávh-s így nem remeg még ma sem. te mondtad hogy lőjjük agyon a sok bűnözőt-ááltalánosítottál és ez nekem nem jelent mást mint hogy te simán megtennéd. szégyelld magad. :(((

(#2559) joey7 válasza faster (#2544) üzenetére


joey7
őstag

végre, vki megérti a történteket.
mit mondjak,könnybe lábadtak a szemeim a 16 éve várt reformok szelének érkeztekor.A lábam meg bele is sajdult a gumigolyó okozta örömérzéstől; istenem végre a fényes szelek elértek hozzánk is! megérhettem ezt a napot is amikor az Egy Ország, Egy Ember ,Egy Terv végre kezdetét vette a megvalósulásának.

(#2560) orbano válasza BosXx (#2556) üzenetére


orbano
félisten

he?

A vér nem válik VAZZE!™

(#2561) ali3m


ali3m
tag

Szerintem csak köszönettel tartozunk a rendőreinknek ! Én ugyan személy szerint nem kedvelem őket a hétköznapokban de most azt kell mondanom hogy alaposan ki tettek magukért ! Végre azt látom hogy nem ok nélkül kötözködnek, igazoltatnak bulizo fiatalokat, szemétkednek a normális auto vezetőkkel és hagyják ámokfutni a 20 millios terepjárokat hanem vigyáznak a rendre ! Ezuton is köszönöm !!!! :C

Helyesírás ellenőrzés forever!

(#2562) mlaci válasza turho (#2555) üzenetére


mlaci
csendes tag

hát öcsém még szerencse, mert hogy akkor a városotok már romokban állna az biztos.

(#2563) BosXx válasza turho (#2557) üzenetére


BosXx
aktív tag

csak egy kicsit hihetőbb az én papolásom, mint a te a rendőrök jó emberek dumád mártcsak azért is, mert én ott voltam, te nem.

egy árva szóval nem írtam, hogy nyugdíjasokat tepertek el, azt írtam, hogy sűrű tömegbe vezettek lovastámadást nagyon hosszan, a nagyrészén gyerekes családok, nyugdíjasok és békés fiatalok/középkorúak közé, többszáz méterre a deák tértől.

ezt eddig SENKI nem tudta megmagyarázni, pedig igencsak dübörög itt (is) a kampány.

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2564) Mania válasza BosXx (#2556) üzenetére


Mania
senior tag

''igenigen, ünnepeljük méltóan 1956-ot.''

Pont ez az egy hianyzott. :(

(#2565) joey7 válasza turho (#2547) üzenetére


joey7
őstag

diktatúra van,mert a Dictator nincs oda a királyságért.kár,mert milyen jól hangzana,h aszongya I. Fleto király. azé ne adjuk fel,hátha kedve szottyan a királysághoz.

(#2566) turho válasza mlaci (#2562) üzenetére


turho
addikt

Most te azt magyarázod, hogy hagyni kellett volna lebontani fél Pestet? Nem hiszed, gondolom, de messziről, tv-n keresztül nézve is félelmetes, illetve gyomorforgató volta a vandál sereg.
(nem egészen értem a városunk romokban állna összefüggést)

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2567) scang válasza Thyb (#2405) üzenetére


scang
senior tag

bocs, akkor itt befejezhetjük...
ha jogosnak találod a rendőri brutalitást nincs miről beszélni
addig oké mig kirúgják a lábát, elvágódik, megbilincselik...
a többi már nem fér bele nálam, mint írtam, függetlenül attól, hogy követ dobált vagy csak ácsorgott

Kétféle vélemény van: az enyém és a helytelen.

(#2568) orbano válasza mlaci (#2558) üzenetére


orbano
félisten

az én apám sem volt, szerencséje volt. de nem tudom mit nehéz azon megérteni, hogy két féle ember volt az ÁVHban. az egyik meggyúzúdésből, az az a fajta akit én is rühellek. de nagyon sok kiskatona steljesített náluk szolgálatot. őket nem kérték, hogy menjenek, nem is ők jelentkeztek, egyszerűen ez volt a PARANCS. tudod mi járt a katonaságnál parancsmegtagadásért? mielőtt nagyon elgondolkoznál, segítek: nem, nem hadbíróság és nem is börtön...
és persze arról sem beszél senki, a ''forradalomban'' miért kellett az egész rákóczi utat végigfosztogatni és gyújtogatni. biztosan ÁVHs közértek, zöldségesek meg cipőboltok voltak mind...
és félre ne érts te se. nem ítélem el 56-ot, szar dolognak tartom ami ott történt, éss igenis volt szép és nemes oldala is, de valahogy mindenki megfeletkezik arró, hogy a legtöbbet ott is az ártatlanoknak kellett félni, és igen sokszor a honfitáraiktól...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2569) joey7 válasza orbano (#2554) üzenetére


joey7
őstag

aki rendbontósdit játszik,azt büntetni kell.mit értettem ezen félre? viszont vizsgálni kell a rendbontáshoz vezető okokat is.bár inkább hagyjuk,mert a szálak messzire visznek,túl messzire...

(#2570) mlaci válasza turho (#2566) üzenetére


mlaci
csendes tag

itt nem éleslőszerrel, és nem agyonlóttek, illetve nem agyonvertek embereket erre reagáltam. pestre gondoltam.

(#2571) BosXx válasza orbano (#2568) üzenetére


BosXx
aktív tag

ne szarozzunk, mondjuk ki bátran a szót, amit csak suttogni lehet 16éve: ELLENFORRADALOM

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2572) faster válasza joey7 (#2559) üzenetére


faster
nagyúr

Rekesszük be ezt a vonalat, máris szeretem Gyurcsány Reform Ferencet, máris örömmel eltelve nézek a jövőbe, mert látom, hogy jó irányba halad az ország. :)

(#2573) Mania válasza mlaci (#2562) üzenetére


Mania
senior tag

Szerinted hagyni kellett volna a csurhet tombolni.Sajnos ezeknek az is eleg ha rendort latnak,nem kell ahhoz rendori fellepes.Amugy meg ajanlom olvasmanynak a gyulekezesi torvenyt.

[link]



(#2574) turho válasza BosXx (#2563) üzenetére


turho
addikt

Mivel sok ember volt, és a ló felülröl nem tud érkezni adott célpontra, gondolom a falon sem tud járni, ezért is kellett végigmennie az emberek között...Sokan nem voltunk ott, ebben igazad van. De fenntartom a rendőrök melletti rokonszenvemet. Azok mellett akik ki voltak vezényelve.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2575) joey7 válasza ali3m (#2561) üzenetére


joey7
őstag

''Szerintem csak köszönettel tartozunk a rendőreinknek ''

miután kellőképpen kisírtam magam a rengeteg jó dolog miatt amit kaptam tőlük nem győztem hálálkodni nekik. azóta minden nap elektronikus köszönőkártyákat küldök a rendőrség honlapjának.

(#2576) orbano válasza joey7 (#2569) üzenetére


orbano
félisten

igen messze visznek. de inkább pszichológiai téren mint sem politikain...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2577) turho válasza joey7 (#2569) üzenetére


turho
addikt

Jó, de mi jogisítja fel Jóska Pistát a te olvasatodban, hogy közvagyont rongáljon, emberekre támadjon erőszakkal? Erre nincs ok.

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2578) fokukac


fokukac
nagyúr

hehe, a portfolio.hu és a photoshop. :D

[kép]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2579) BosXx válasza turho (#2574) üzenetére


BosXx
aktív tag

na és mi a retkes halál volt az adott célpont meséld már el, megfordulni a dohány utcában?
nagy terv volt, grat

De fenntartom a rendőrök melletti rokonszenvemet. Azok mellett akik ki voltak vezényelve

Az enyém is visszatérhet, miután végigfutották a kiskörutat oda vissza 2* lovakkal a seggükben

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2581) fokukac válasza BosXx (#2571) üzenetére


fokukac
nagyúr

forradalmi munkás-paraszt. :P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2582) ali3m válasza joey7 (#2575) üzenetére


ali3m
tag

Miért mit kaptál?

Helyesírás ellenőrzés forever!

(#2583) turho válasza joey7 (#2575) üzenetére


turho
addikt

Most ha felülemelkedünk a járási KovácsII tizedes elhízott fején, a járőrök autósköcsögségein, a rendőrvicceken, satöbbi (melyik szakmának vannak csupán kiválóságai, hm?) akkor feltenném a kérdést: jobb lenne ha nem lennének, nem lettek volna rendőrök? Egyébként figyelt valaki a rendőrökre is pl. a televízióban, a napokban, az atrocitások helyszínén?

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2584) BosXx válasza tildy (#2551) üzenetére


BosXx
aktív tag

a satu nevű gyerek közismert provokátor, amit megengedett magának (azaz megendtek neki) azért jobb helyeken már a börtönbüntetését töltené...

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2585) BosXx válasza turho (#2583) üzenetére


BosXx
aktív tag

én nem féltem a délután folyamán, csak rendőröktől....

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2586) fokukac válasza faster (#2499) üzenetére


fokukac
nagyúr

ízléstelen vagy.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2587) faster válasza fokukac (#2586) üzenetére


faster
nagyúr

Ezért még nem fognak bannolni, ne reménykedj.

(#2588) fokukac válasza faster (#2587) üzenetére


fokukac
nagyúr

mondtam én ilyet? de ettől függetlenül még szar volt.
vö. : ''hogy fordulna árokba a viktor / kósa'' (hogy legyen rendszerváltás a fideszben/debrecenben)

ez fordítva sem vicces.

nem jó ilyennel viccelődni.


[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2589) faster válasza fokukac (#2588) üzenetére


faster
nagyúr

Cseppet sem izgat, hogy egyeseket zavar ez a fajta poénkodás, sőt, szándékosan csinálom, vannak előzményei a dolognak.

(#2590) turho válasza BosXx (#2585) üzenetére


turho
addikt

Nézd, megint csak (harmadjára) kikívánkozik belőlem hogy rosszul választották helyszínt akik ténylegesen ártatlanul is megszendvedték a dolgokat. Nem lehet ''véletlenül'' ilyenbe keveredni, vagy rosszul mondom? Lehet?

Eladó dolgaim, Masszív, minőségi Cannondale XL E-BIKE extrákkal, beszámítás elképzelhető.

(#2591) Ijk


Ijk
nagyúr

Az a baj hogy elég sok csűrhe él Budapesten, és ha balhé van akkor ők is mindig ott vannak. Láttam a tv-ben is amikor közelebbről mutatták a kemény magot, hát nem laknék velük 1 háztömben. Az egész vita ott hibás hogy mindenkinek igaza van.
A normális emberek nem tehetnek róla hogy kimennek egy politikai gyűlésre és megjelennek köztük a felbújtók, akik kezdik a balhét. Mit lehet tenni? Hazamenni, legtöbben ezt is tették, csak sokan sajnos a rendőrroham után.

Ezeket az embereket kellene valahogy eltűntetni a társadalomból, mert az ilyenek alapján ítélik meg a tüntetők többségét.

[Szerkesztve]

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2592) joey7 válasza ali3m (#2582) üzenetére


joey7
őstag

könnygáz minden mennyiségben és egy gumilövedék a mérleg. meg egy kis gumibot,de azzal csak arrébb taszigáltak( éppen az egyik Hírtévés sráccal együtt), mert éppen a műveleti területen tartózkodtunk.

(#2593) fokukac válasza BosXx (#2556) üzenetére


fokukac
nagyúr

szerintem a méltó ünnepléshez az hiányzott, hogy az összes politikusunk befogja a pofáját egy napra. egy napra felfüggeszteni az aktuálpolitikát, a szardobálást, a gyűlülködést.

de nem viktorka milliós tömegtüntetést szervez az adott napra,
a sok birka meg odamegy, aztán meg barikádot épít.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2594) fokukac válasza Ijk (#2591) üzenetére


fokukac
nagyúr

ez csak ott sántít, hogy normális ember nem jár politikai gyűlésre.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#2595) BosXx válasza turho (#2590) üzenetére


BosXx
aktív tag

Nem lehet ''véletlenül'' ilyenbe keveredni, vagy rosszul mondom? Lehet?

Szerinted miről mesélek egész délután?
A lovasroham nem volt a TV-ben vagy mivan?

pár négyzetméteren belül mozogtam a fideszes rendezvényen, a közelben nem volt rendőr, nem volt felszólítás, csak jött a lovasattak.

ezt nem lehet kimagyarázni, hogy nem tudnak válogatni, meg felhevült idegállapot etc.
hidegvérű támadás békés emberek ellen!

[Szerkesztve]

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2596) joey7 válasza turho (#2583) üzenetére


joey7
őstag

eltaláltad,igen jobb lett volna. természetesen ott volt a helyük a helyszineken,de nem kellet volna erődemostratíve felvonulni,hanem csak mintegy jelezvén,h jelen vannak a háttérben szolidan meghúzódni,s figyelni a történéseket.meggyőződésem,h amennyiben ezt tették volna, másképpen alakulnak a dolgok.

(#2597) BosXx válasza fokukac (#2594) üzenetére


BosXx
aktív tag

végre megszólalt a liberalizmus ökle!

Sikeresnek érzed magad? Nézted már a magánnyugdíjpénztári egyenlegedet?

(#2598) Ijk válasza fokukac (#2594) üzenetére


Ijk
nagyúr

Ez már ízlés dolga
Én alapvetően jobbos vagyok, de biztos nem megyek Fidesz gyűlésre hogy Orbán Viktort hallgassam.

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2599) Killberk válasza fokukac (#2594) üzenetére


Killberk
aktív tag

Te is foglalkozol most politikával itt. Vagy ez az OV-zés még belefér normálisságba?

http://killberk.deviantart.com/gallery

(#2600) joey7 válasza fokukac (#2593) üzenetére


joey7
őstag

olvasd már el mit írtál. mert baromi nagy zagyvaságot sikerült összehoznod!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika - Archívum XXII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.