Hirdetés

2024. szeptember 9., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XIX. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#732) tildy válasza divot (#699) üzenetére


tildy
nagyúr

Én is így látom. minth anem lenne ''levezénylője'' összefogója az egésznek.
Te konkrétan mire számítasz?
Nekem több lehetséges variáción jár az agyam és nem tudom melyik következik be:

1) abbamaradnak a tüntetések, midnen amrad a arégiben. Morálisan baromi gáz , viszont valamennyire az az érzésem, ha valaki a házam elé sz.rt, hát takarítsa is fel... Én őszintén kiváncsi lennék GYF mit hozna ki a jelen helyzetben.. Az viszont hót ziher, hogy midnen lépését árgus szemekkel kísérnék.. 4 év múlva iszont valószínűleg ki lenne rakva

Előny: a gazdaság valószínűleg nem inogna meg
Hátrány: Erkölcsi, de az nagyon

2) tüntetések folynak, GYF lemond,(Esetleg új választások) más kerül a helyére ,de ha nem oylan, aki kőkeményen végigvisz egy teljes, mélyrehatoló reformot, akkor nézhetünk nagyokat, ha nem jön össze.
Előny: ha nem a két ellenpólusból jön ez az emebr, akkor akár jól is elsülhet ez a móka, spec én nagyon örülnék neki
Hátrány: Ha nem jön össze, vagy késlekedés van, vagy meginog a külföld bizalma , akkor itt sírás lesz. Szerintem a legkockázatosabb változat , viszont sokat lehet vele nyerni

3) Vikiék csapata jut hatalomra.
Előny: nép jórésze lenyugszik midnen valószínűség szerint. Ha reformot csinálnak, akkor nem fog ''anyagi'' összeomlás lenni
Hátrány: Ha valami reformot kezdenek, akkor szembekerülhetnek saját igéreteikkel, ez meg keményen visszaüthet a jelen helyzetben .
Ha meg nem, akkor meg összemolhat az ország

Hirtelen ennyi, az én nézőpontomból , cska úgy röviden, biztos kihagytam még ezernyi dolgot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XIX. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.