Hirdetés

2024. június 30., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XIX. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#101) rollins válasza rup1u5 (#86) üzenetére


rollins
őstag

Hát gratulálok! Még ők fognak megdicsőülni? Azok, akik idáig juttatták az országot?

(#102) faster válasza I_Am (#99) üzenetére


faster
nagyúr

Csakhogy ezt a kijelentést nem ő mondta.

(#103) I_Am válasza Realradical (#100) üzenetére


I_Am
veterán

:C Easy clips, meg öngyulladás. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#104) Rive válasza Realradical (#100) üzenetére


Rive
veterán

-Easy clips kiszedhető/lerakható kockakövet a népnek!
Hümm.
Ez már megy egy ideje ;] Ez is a cuculista összeesküvést bizonyítja! :D

Új ötletem van az AHT hiány csökkentésére. Legyen fizetős a gumibotozás! Az egyik rendőr üt, a másik kiállítja a számlát ;)


[Szerkesztve]

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#105) rup1u5 válasza Realradical (#82) üzenetére


rup1u5
nagyúr

illegitimnak mondani egy törvényesen megválasztott kormány lázító és antidemokratikus.
nálam ezzel a retorikával veri ki a biztosítékot Viktor.Ilyet felelős politikus NEM MONDHAT!
Akkor mondja azt, hogy a kormánynak le kell mondania, járja be a törvényes lehetőségeket de ne kérdőjelezze meg a demokratikus rend alapját, a parlamenti választás intézményét.
És most lehet azzal jönni, hogy ''hazudott a kormány ezért illegitim'' de ezen csak mosolyogni tudok. Ugyan már.
Önkormányzati választásokat ''népszavazásnak'' titulálni. Lázítás, hangulatkeltés, veszélyes játék. Demokráciában megvannak a törvényes lehetőségek és azok mentén KELL megközelíteni minden problémát.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#106) Warnen válasza Realradical (#88) üzenetére


Warnen
tag

Ez de durva - muhahahaa :))
Ez meg #100 még komolyabb - :C :DD

Beteg? HÁEGYENEGY almát...

(#107) Müge válasza rup1u5 (#95) üzenetére


Müge
tag

Ha lemond a kormány, lehetőség nyílik rá, hogy egy demokratikus választáson megméresse magát minden párt.
Ha a választók úgy gondolják, hogy ezek után megerősítik a jelenlegi elitet, akkor nem lehet egy szót sem szólni, legfeljebb mindenkinek meglehet a véleménye, mint mindig.

Nem vagyok róla meggyőződve, hogy alul maradna a fidesz...
Bár ki tudja, én az idein is teljesen másra számítottam... :U

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#108) HavocS


HavocS
senior tag

Amúgy az a baj, hogy nem igazán tudunk mit tenni. Nagyon jól felvázolták előttem, hogy lehet kormánybuktatásért óbégatni, de egyszerűen nincs olyan, akit a helyére ültetnék. Ha megint az mszp-ből kerül az élre valaki, az még rosszabb, hisz GyF pont azzal emelkedett ki közülük, hogy megmondta a szemükbe, hogy ez így nagyon parasztság volt, amit csináltak. Orbán az adócsökkentéssel és a fizetésnöveléseivel már-már anderseni magasságba emelkedik, az egyszerű proli ezt szívesen beszopja, de közülünk szerintem mindenki tisztában van azzal, hogy egy üres államkasszát megtölteni csak megszorítással lehet. A baj az, hogy ha megtelik, megint elherdálják.
Ennek ellenére szerintem megengedhetetlen, hogy egy miniszterelnök ilyen hozzáállással (lásd: el lehet menni Szlovákiába, kurva ország, elkúrtuk, hazudtunk, de a fidesz a hibás, mert nagyobbat hazudott) vezessen egy országot. Ha másért nem, már csak azért is távoznia kellene, hogy példát statuálhassanak az esetből - így jár, aki nyíltan hazudik. Csak persze ez sem megoldás, mert ha ő megy, megy a csomag is, mi meg itt leszünk, és nézünk, hogy akkor most hol is van a pénz.
Gazdasági szempontból az a legjobb, ha maradnak, és végigcsinálják amit elkezdtek, morális szempontból az a legrosszabb. És akkor még mindig itt van az, hogy ha eddig hazudtak, és Gyurcsány azóta is próbált hazudni a CNN-nek (asszem ők voltak), akkor mi garantálja, hogy ezután a tékozló fiú megtér, és ezután tényleg oda megy a pénz, ahova kell? Pusztán a bizalomra nem lehet alapozni, pláne, hogy azt már eljátszotta.

(#109) biga válasza Müge (#83) üzenetére


biga
senior tag

Az nem ideális megoldás lenne, hanem gazdasági öngyilkosság. Kidobunk egy rakás pénzt az ablakon az új választásra (közben ugyan úgy nem lesz semmilyen reformra emlékeztető, mint az elmúlt években), hatalomra kerül OV (ki más?), neki ugyan úgy el kell kezdenie megszoritania, csak addigra a külföldi pénzek csak legyintenek ránk. Akkor majd megint kimegyünk az utcára, és őt is leváltjuk? Ezzel el lehet lenni egy darabig, csak ugye ehhez nincs erőnk. A franciák megtehetik, nekik telik zavargásra is. Most ebben a pillanatban a lehető legroszabb dolog az lehet, ha bizonytalanná tesszük az ország belpolitikáját, illetve gazdaságát. Ez nem alternativa.

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#110) bagyulajuve válasza rup1u5 (#105) üzenetére


bagyulajuve
addikt

ha téged meg próbálnak becsapni, akár itt a ph-n egy vásárlás során (utánvétel után nem az van benne amit szeretnél), az törvényes szted, te türnéd?

Resistencia eterna

(#111) jagada válasza biga (#109) üzenetére


jagada
őstag

''Most ebben a pillanatban a lehető legroszabb dolog az lehet, ha bizonytalanná tesszük az ország belpolitikáját, illetve gazdaságát.''

Mér szerinted most stabil vagy az elmúlt hónapokban az volt?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#112) nemtommi válasza steveetm (#73) üzenetére


nemtommi
senior tag

Minek kellene szerinted történnie? Ázni az esőben egyhelyben állva uncsi, a rendőrök kővel való megdobálása és kocsik felgyújtása megunhatatlan, de nem éppen célravezető. Azt gondolom látod te is, hogy a kormány nem fog emiatt feloszlani.
Demokratikus módon csak 3,5 év múlva fognak megválni a bársonyszéktől.
Te látsz más utat?

(#113) whitezo88 válasza rup1u5 (#95) üzenetére


whitezo88
nagyúr

szerintem nem. a billegők a fideszre szavaznának.

(#114) I_Am válasza Rive (#104) üzenetére


I_Am
veterán

Tegyük fietőssé a szólásszabadságot is. :D

- Küldjön egy sms-t melynek áráért két mondat illeti meg. Amennyiben mindezt hangosan kívánja megtenni kérjük tárcsázza az alábbi számot és várja meg kezelőnk jelentkezését. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#115) hobizoli


hobizoli
nagyúr

Idezet:
Sokan tudják, hogy pont a Keleti és a Blaha között lakom, magyarul elég nagyokat 'élvezhettem' az elmúlt éjszaka. Egyik szomszédom lent parkolt az utcán, az övé volt az egyik felgyújtott autó.
Ma reggel ment a biztosítóhoz, hogy a 4 hónapos autójával ez és ez történt.
A biztosító komoly együttérzéséről biztosította, majd ajtót mutatott szomorú arccal, mondván így járt, el kell olvasni az aláírt biztosítási szerződés szövegét, terrorcselekmény, tüntetés, engedetlenség, stb-stb. érvényteleníti a kártérítési kötelességüket.

Nem bukott sokat, talán ha 3,5 millát.



hobizoli

több drón kell ;P

(#116) Flashcash


Flashcash
Közösségépítő

Vízágyú piaci körkép: [link]

(#117) rup1u5 válasza rollins (#101) üzenetére


rup1u5
nagyúr

bizony elég nagy eshetősége van egy ilyen kimenetelnek is és szerintem erre gyúrnak a szocik.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#118) Flashcash válasza hobizoli (#115) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Ugye itt ebben a topicban is vidáman bujtogattak páran hogy hozza mindenki a kockakövet.

(#119) biga válasza jagada (#111) üzenetére


biga
senior tag

Nekem nagyságrendekkel nyugodtabbnak, és stabilabbnak tünt eddig, mint mondjuk az elmúlt 3 napban. Miért? Szerinted nem igy van?

''Fiatalok! Tiétek a jövő! Régebben úgy volt, hogy a miénk lesz. (Sándor György)'

(#120) Warnen válasza Flashcash (#116) üzenetére


Warnen
tag

De tuti! :D A legalsó terepszínű tetszik a legjobban, azon a legnagyobb a tolólap is! :DD

Beteg? HÁEGYENEGY almát...

(#121) Müge válasza biga (#109) üzenetére


Müge
tag

Nem annyira kiélezett a gazdasági helyzet, hogy az ország ne bírná kifizetni a választások költségeit. Ha itt tartanánk, az nagyon durva lenne.

Jelenleg azért nincs stabilitás, mert a választók egy jó része illegitimnek érzi a komrányt.
Ha választáson a jelenlegi elit nyer, nem lehet megkérdőjelezni a legitimitást.

Muszáj ezt csinálni, mert most már akármit is csinálhat Gyurcsány...
Az pedig nem lehet érv, hogy akkor ki rakja rendbe az államháztartást, mert mindenkképpen megszorításra van szükség.

Azt semmiképpen sem lehet csinálni, hogy csak adót csökkentünk, és várni, hogy megoldódik minden. A kiadásokhoz kell hozzányúlni, de az adószintet változatlanul hagyni.

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#122) rup1u5 válasza bagyulajuve (#110) üzenetére


rup1u5
nagyúr

engem nem csapott be senki a tavaszi választáson mert reflexből nem szopok be semmilyen választási lőzungot.
régóta nyílvánvaló, hogy megszorításokra van szükség, ez a választások előtt is elhangzott.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#123) brownus válasza Flashcash (#116) üzenetére


brownus
veterán

hehe, és milyen sokaknak kellene vízágyú :DDD

(#124) fokukac válasza Müge (#107) üzenetére


fokukac
nagyúr

ne fárasszál már, te is tudod, hogy nem mond le a kormány ,
de ha lemondana is, attól még nem lenne új választás,

új választás csak akkor lenne, ha 60 napon belül nem találnának miniszterelnökjelöltet, ekkor Sólyom feloszlathatná az országggyűlést; illetve az országgyűlés feloszlathatja saját magát.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#125) I_Am válasza brownus (#123) üzenetére


I_Am
veterán

Én is igennel szavaztam. Dugóban jól jönne. :C

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#126) Rive válasza Müge (#121) üzenetére


Rive
veterán

Nem annyira kiélezett a gazdasági helyzet, hogy az ország ne bírná kifizetni a választások költségeit. Ha itt tartanánk, az nagyon durva lenne.
Súgok: továbbra sem a választás kifizetésével van gond. Ha itt bármiféle tartós (akár 1-2 hónap) megingás mutatkozik a hiány azonnali helyrerántására irányuló szándékban, akkor beszakad a HUF és várhatóan évekig nem is jön helyre.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#127) HavocS válasza rup1u5 (#105) üzenetére


HavocS
senior tag

Ugyan, én nem vártam semmi mást. Mint politikailag szinte teljesen laikus, ültem be anno a nagy választás előtti vitát megnézni. Orbán már akkor is csak uszított, a negatív kampány nálam nagyon kiverte a biztosítékot. Gyurcsány ugyanakkor egy higgadt, kultúráltan vitázó embernek tűnt, Orbán meg csak azért nem harapta át a torkát, mert akkor gyorsan ki kellett volna rakni a jobb alsó sarokba a 18-as karikát, és az rengeteg pénzt emésztett volna fel ismét :DDD Szóval én ez alapján szavaztam az mszp-re, és ezért is csalódtam nagyot, mikor az összes ígéretüknek szöges ellentétét valósították meg. A fidesszel semmi bajom nem lenne, ha Orbán nem ez az agresszív, mindig a másikra mutogató mesemondó lenne. Sajnos se a hangembereket, se az agressziót nem bírom elviselni, egyik emberben sem.

(Érdekes amúgy, hogy az emberek mennyire csak mszp-fidesz vonalon tudnak gondolkozni. Múltkor egy barátommal beszélgettünk msn-en a megszorításokról, a vizitdíjról, gázár- és áfaemelésről, mikor megemlítettem, hogy gyf. bekaphatja, mert teljesen hülyének nézett minket. Ő egyből rátapadt a caps lockra, és magából kikelve mondta, hogy NEM NÉZ HÜLYÉNEK stb. Megkérdeztem tőle, hogy az, hogy az összes ígéretnek szöges ellentéte történik, ő minek nevezné. Nem mondott semmi érdemlegeset, csak azt, hogy ő úúúúgy utálja Orbánt. Mondtam neki, hogy én is, és? Ez miben változtat más hazugságain? Ha holnaptól mindenki bebuzul, akkor az lesz a deviáns, akit nem vonz a seggbekuki? Jó lenne ezen elgondolkozni mindenkinek, aki csak pártokat lát, nem tetteket...)

(#128) tildy válasza hobizoli (#115) üzenetére


tildy
nagyúr

Munkatársam azt mondta volna (mondta is, csak nem ezzel az esettel kapcsoaltban) erre: hogy minek parkolt oda. Miért nem ment két utcával arrébb?
Gratulálok:( :O

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#129) jagada válasza biga (#119) üzenetére


jagada
őstag

a gazdaságunk nemzetközi megítélése a béka segge alatt van és volt....

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#130) shift+ő válasza hobizoli (#115) üzenetére


shift+ő
senior tag

Ilyenkor a tüntetés szervezői nem tartoznak felelősséggel? Mert a tegnapi egy bejelentett tünteés volt, ha jól tudom a jobbik vagy 64vim a rendező, nekik gondoskodni kellet volna a biztonságról.

(#131) fokukac válasza jagada (#129) üzenetére


fokukac
nagyúr

tévedsz, csak volt. a csomag és a konvergenciaprogram óta megint jó megítélésnek örvendünk.

most éppen ezt törik-zúzzák a tüntetőink.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#132) rup1u5 válasza whitezo88 (#113) üzenetére


rup1u5
nagyúr

szerintem meg inkább az MDF-hez mennének.
Orbán öregszik. Kezd egyre darabosabb és álmodozóbb lenni. Sok jobboldali szavazót taszít a stílusa. Ibolykáék meg megtalálták az alternatívát a hangnem kérdésében. A fidesz innen már csak lefelé mehet. Lett volna lehetőség. Ha Orbán azt mondja tegnap amit Divot felvázolt. :)

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#133) Rive válasza tildy (#128) üzenetére


Rive
veterán

Randa egy duma.

Mindenesetre ma reggel a tömegközlekedési eszközökön a szokásosnak másfélszerese volt a forgalom, és a környékünkön a lakótelepek mellett nem ürültek ki a parkolók sem.

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#134) Müge válasza fokukac (#124) üzenetére


Müge
tag

Nem ''fárasztalak'', és légyszíves vegyél vissza, sok volt már itt a ph-n ebből a hangnemből :O
Ebben én is benne voltam vastagon, de most már ideje normálisan beszélgetni.

Egyébként tisztában vagyok az alkotmányjoggal.

Amúgy én nem vagyok meggyőződve, hogy nem mond le a kormány...

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#135) beencee


beencee
senior tag

Látom továbbra is buli van, itt, sőt a színvonal sem változott :DDD

A tegnapi nap fő médiaeseménye számomra egyértelműen a Magyar Síszövetség ex-elnökének MTV-beli szereplése, valamint a Miniszterelnök láthatóan őszinte sírása. Komolyan gyakorolhatja a szöveget a szobrocskával a kezében: köszönöm, anyámnak, Katusnak...

Baló szerintem jó volt, amennyit láttam belőle, az utána jövő riporter (nem jut eszembe a neve) a frakcióvezetőkkel tragikus, a Rendőrség javulóban, a mai Index publicisztika kifejezetten tetszik.

Ja a régi mániám... Ha valakinek van bármilyen linkje azokról a reformtervezetekről, amire oly szívesen szoktak itt is hivatkozni a fórumtársak és amit GyF nagyon-nagyon szeretne csinálni elképesztően őszintén, kérem ossza meg velem. Amiről én tudok:
1. Kormányprogram, de ez megsemmisült vasárnap óta, hiszen ez még az új teljesen őszinte érában született.
2. Elfogadott tvcsomag a bevételek extrém növeléséről az emberek és vállalkozások rovására, minimális kiadáscsökkenéssel.
3. Beadott konvergenciaprogram-tervezet.
4. NFT 2. különböző verziójú foszlányai
5. Zöld könyv címen futó dokumentum
6. Magyar Bálint titkos hagyatéka

(Kihagytam valamit?)
Ezekről tudunk, ezeket lehet eddig vitatni, a többi csupa egyelőre fikció. Ezekről lehet vitatkozni ezen dokumentumok fő felelősével, a Miniszterelnökkel, kicsit lassítja a dolgot, hogy minden mondata után meg kell tőle kérdezni, majd a válasz után töprengeni kell rajta, hogy vajon igazat mond-e, vagy hazudik. Kényelmetlen dolog, de ő tette normává, sőt kifejezetten büszke rá.
Itt tartunk ma az érdemi kérdésekben.

(#136) Charlie válasza rup1u5 (#132) üzenetére


Charlie
tag

Szerintem se jó amit most Orbán csinál, ez az emberek ne húzódjanak vissza a házaikba szöveg pont a vandálokat bátorítja.

(#137) james


james
aktív tag

anulu #4632 ''nagyon dominó effekt'' Sanszos, ill már most is omladozik az egész politikai hitelesség kártyavár.

''bármelyik politikai vezető ki tudja vinni az utcára a népet. lett légyen ez bal vagy jobboldali megmozdulás. a nehéz feladat az, hogy utána haza is menjenek. én ettől félek, és ezért nem kéne megrendezni a 23-i tűntetést. I. Viktornak ugyanis politikai létkérdés, hogy az utcán legyen ''A Tömeg''.'' Szóval ez a hazavivős retorika nem áll meg a TV ostrom óta. Eddig jól hangzott nyomták is, azonban ott elég jól ''elvált a sz@r a víztől''. Szerintem tanagyag értékű, ahogyan a mérsékeltek és a radaikálisok keveredtek hol egymást segítve hol fékezve. Tanulságképpen nem a normális tüntetőkkel volt a baj, hanem a pár százalék huligánnal. Ezért Viktor akár meg is tarthatná a tüntetését (nyilván meg is fogja), mert a mérsékelt tömegekkel aligha lesz probléma. Abban viszont az MSZP-nek van igazsága, hogy elég nehéz lesz leválasztani a fanatikus szélsőségeseket, lévén a Viktor retorikája nekik is szimpatikus, bizonyos elemeiben pl. Kerényi meg eleve neki szóló üzenetek is vannak. Inkább ebben látok veszélyt,... minden olyan üzenet, ami kicsit is teret enged az anarchista képzelgéseknek, erősíti ezeket a szélsőséges csoportokat...nyugaton nem is divat. Pl. szerintem azt a politikai vezetőt, aki ilyesmivel ''szórakozik'' arrafelé saját pártja fürészeli el. Blair is probléma, de azzal hogy belülről váltják le, az általános politikai elit hitelessége megmarad, lévén elkerülik az ellenzéki sz@rdobálást. Amennyire tudom, ez amúgy sem divat arrafelé.

anulu #4636 Külpolitikában egyértelműen jobbak az MSZP-sek, jobb a sajtójuk jobb a respektjük, persze tudjuk világméretű bal libsi összeesküvés van mindenfelé... A jobbosoknak azt tenném hozzá, a külföld sz@rik a demokráciára mindössze a stabilitással törődik. Ez simán belátható. (piac kell nekik, meg dolgozók, nem tüntetők) Az egész demokráciát azért üzemelték be újra a XX. századra, hogy a legitim pártok (akiket a nép választ) stabil kormányzást folytathassanak és elkerüljék az értelmetlen háborúkat...végső soron ez is stabilitás. Ebből aztán hamar le lehet venni, hogy a fél országot képviselő baloldalt folyamatosan inlegitimitással vádoló, ügynök ügyeket forszírozó, tüntetés szervező jobb oldal nem szimpi a kintieknek...

(#138) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

A világon nekünk van csak szent koronánk. Azt jogilag a szent korona tannak eszmének nevezik. Erre kibaltázott büszkék lehetünk mert nincs még egy ilyen 1000évvel rendelkező másik nép. Sajna ezt elvették tőlünk és megszünk ennek az alkatmánynak, tannak a jogfolytonossága. Ezt kell visszaállitani. A lényege, hogy az első közjogi méltóság az maga a korona. Ez allá tartozik minden és mindenki. Az ez után köveztkező jözjogi méltóságok mint a koronának tartoznak ''elszámolni''. A korona testesiti meg az egységet. Amikor életeben volt a tan akkor pl a földesúr amikor meghalt akkor a koronára szállt vissza a joga és pl a király adta oda másnak müvelésre de jogilag mindig a koronáé. A régi alkotmány erkölcsileg sokkal erősebb.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#139) regent


regent
aktív tag

Ha marad a gyurcsány kormány, akkor a fidesz ezek után nem tehet mást, mint minden rendelkezésére álló eszközzel ellehetetleníteni a kormány, és a parlament munkáját. Hiszen, szerintük ez egy illegitim kormány, tehát nem hogy nem kell, de egyenesen nem szabad vele együttmüüködni.
Azaz nem lehet majd olyan reformokat bevezetni, amikhez kellene néhány ellenzéki szavazat is. (eddig is így volt, de ezután már kööbe is véshetik)
Magyarán a reformok (az igazán nagy reformok) megvalósíthatatlanok lesznek, maradnak a tüüzoltás jellegüü megszorítások.

Ha megbukik a kormány, az utána a választásokon legitimációt szerzett kormány elkezdheti (ell kell kezdenie, bármelyik oldalon is áll) az igazi reformokat. Nem csak megszorításokat, hanem reformokat.

Véleményem szerint ez lenne a legjobb út, még akkor is, ha a külföldi (és hazai) elemzöök szeretnék, ha maradna a jelenlegi kormány, mert legalább már van valamilyen (ha nem is tökéletes) elképzelése a helyzet rendbetételérööl.

<{Opal}> mert amikor a férfi kódol, akkor csak a férfi van és a kód, olyankor nem kell nő, mert olyankor a nő egy bug, érteitek?

(#140) beencee válasza Rive (#126) üzenetére


beencee
senior tag

Igen, ez a gazdaságilag legvalószínűbb forgatókönyv jelenleg. Sztem persze.

(#141) hobizoli válasza tildy (#128) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Na es? Ott is felgyujthattak volna, nem?
Amugy minek parkolt oda, ha ott lakik....igazan ertelmes egy munkatars...tenyleg :U:C
---

HirTV-n eppen arrol sajnalkoznak, hogy jaj a szegeny TV-s munkatarsakat is eltalaltak, meg lekonnygazspray-ztek....

Ja, hat aki a korpa koze keveredik az IJ...


hobizoli

több drón kell ;P

(#142) tildy válasza Rive (#133) üzenetére


tildy
nagyúr

Én reggel 3/4 6kor, Blaha vonalon még nem mertem tömegközlekedni. Behozattam inkább a sejhajom kocsival. Gondolkodom rajta, hogy lehet haza kéne szüleimhez vinnem a saját autóm:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#143) faster válasza V.Stryker (#138) üzenetére


faster
nagyúr

Azt ne mond, hogy a Szíriuszról jöttünk, mert lekaparom a tapétát...

(#144) Rive válasza V.Stryker (#138) üzenetére


Rive
veterán

Na, már vártam ezt a vonulatot :))

Tényleg, Eperjes nyilatkozott valamit az eseményekkel kapcsolatban :F

/// Nekünk nem Mohács, de Hofi kell! /// Szíriusziak menjetek haza!!!

(#145) Müge válasza regent (#139) üzenetére


Müge
tag

Gyurcsány szerint ha az ellenzék nem működik együtt ( kétharmados törvények ), mindig van egy B-terv... :U

A tévedés híd a tapasztalatlanság és a tudás között - Theroux

(#146) shift+ő válasza Müge (#107) üzenetére


shift+ő
senior tag

Páér hónapja volt demokratikus választás! Most azért mert sokaknak nem tetszik a miniszterelnök, azért legyen új választás. Ennyi erővel, fél évenként kellene választást tartani, mert a következő kormány másnak nem tetszene.

Ez orbán hülyesége, mert nem ő let a miniszterelnök, ha orbán lenne, akkor én és barátaim tüntetnénk ellene, és a fradi-ute B közép ugyanúgy ott lenne, mert nekik mindegy, csak balhé legyen.

A helyzet annyival lenne rosszabb, hogy orbán, nem képes a hibáit elismerni, míg feltó már tett egy gesztust.

(#147) shift+ő válasza Müge (#145) üzenetére


shift+ő
senior tag

Ezt megcsinálták orbánék is. Ha a 2/3 nemmegy át, akkor részenként átolják felesbe.

[Szerkesztve]

(#148) #54715584 válasza tildy (#142) üzenetére


#54715584
törölt tag

en meg reggel 4kor meg nem mertem elaludni, mer ott lakom...

(#149) Charlie válasza shift+ő (#147) üzenetére


Charlie
tag

:))

(#150) hobizoli válasza V.Stryker (#138) üzenetére


hobizoli
nagyúr

Jaj...hagyja' ma' ezzel...szentkorona....huuuu

Szombaton mi lesz Hosok ter-n? Kirakja a Vezir a koronat es korbe-korbe jartok korulotte, mint a Kaba ko korul az arabok? :U:DDD


hobizoli

több drón kell ;P

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  PH!olitika Archívum XIX. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.