Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Petíció: újonc ne nyithasson topicot! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#901) Thunder78


Thunder78
senior tag

Úgyis meg fogtok kövezni érte, de van egy ötletem ... mi lenne ha úgy unblock eltörölnék a rangokat? Akkor mindenki egyforma lenne és nem lenne értelme a pontvadászatnak :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#903) #70869248 válasza Thunder78 (#901) üzenetére


#70869248
törölt tag

Ez egy alapvetően jó ötlet sztem.
Amit hozzátennék, hogy akár ez is lehet olyan dolog ami tagokat vesz el a PH!-tól.
...egyszerűen ilyen az emberi természet, szeretnek különbözni, ami nem feltétlen baj, ha oldalirányban történne, de sajnos ez föl és le (esetleg átlós :D ) irányban történik.
( sajnos ez a hsz már engem is a fölfele különbözők táborába sorol ahogy olvasom, pedig én inkább szeretek oldalra menni :) )
Sztem, tisztelet a kivételnek, az újoncok rangra való höbörgéseinek kb. a fele is ide vezethető vissza....csak végigondolva, és megfogalmazva az eddigi tapasztalataimat.
minden 'főnök' (ez itt nem áll, csak szemléltet) hülye, míg az ember főnök nem lesz, onnantól 'lefele' hülye mindenki. (és ált. mindenki főnök szeretne lenni)

szerk2: (és ált. mindenki főnök szeretne lenni)
...bár akinek van egy csöp esze, az megmarad 'hülyének' :)

[Szerkesztve]

(#904) VladimirR válasza Thunder78 (#901) üzenetére


VladimirR
nagyúr

tamogatom, s ugy altalaban legyen eltorolve a hozzaszolasszamlalas, de legalabb a kijelzese is (mert egyesek ugy vetettek fel, hogy ne legyen rang, helyette a hozzaszolasszamot lassuk)

(#905) BlackWoOd


BlackWoOd
aktív tag

Mi lenne, ha minden maradna (hozzászólásszám, reg.idő, rang) ahogy eddig, de az avatar és a nick alatt nem kerülne kiírásra (kivéve a moderátor és a házigazda titulus).

Azért lenne jó, mert nem vigyorog a rang ha kell, ha nem az ember arcába, de ha kíváncsi, akkor az adatlapon megtekinthető bárkié.
(Mellesleg Parcinak sem kellene sokat heggeszteni miatta és az sem utolsó szempont.)

< ..kevés az ember, sok az emberszerű lény... >

(#906) #70869248


#70869248
törölt tag

htá az az igazság, hogy a hsz számot sosem értettem, a reg. dátumát azt viszont igen, és azt hibának is tartanám eltörölni, mivel az azért jó ha utal vmi arra, hogy ki mióta ismeri a PH!-t.
Azt sem tartom rossz dolognak, hogy a kitartó tagokat díjjazzák, főleg ha besegítenek az oldal működésébe. vagy legyen lehetőség ezt kiérdemelni vmivel, mint pl. az egyedi arcképet, csak olyan kapna aki megnyert vmi graf., vagy mittomén milyen pályázatot.
vagy csak értelmes topicja van, vagy még egy értelmetlen sem :D
vagy nincs büntetőpontja 1-2 éve (ha be lenne vezetve)
vagy eddig az összes vásárlója elégedett volt vele, akiknek a száma legyen mondjuk 40 (bár ez nem feltétlen jó ötlet...nem tom, nem ismerem a piac részét a PH!-nak)

(#907) twollah


twollah
nagyúr

Jo lenne mar szabalyozni az ujoncok topicnyitasi lehetosegeit.
Ime az ujabb termes:
Bővebben: link, es meg el is ismeri, hogy hasznalta a keresot Bővebben: link.

A masik n+1szer leragott topic uj kontosben ujonc altal nyitva:
Bővebben: link

Nekem egyre jobban kezd elegem lenni a forumbol, az ujoncok amokfutasabol, akik orrba szajba nyitogatjak az olyan topicokat amikben olyan temakrol esik szo amik n+1szer lettek kitargyalva.

(#908) Esmein válasza twollah (#907) üzenetére


Esmein
nagyúr

De szivesen lennék moderátor az ilyenek miatt...

Nem a fórumból kell, hogy eleged legy, tegyél ellene. Vladi is hogy igyekszik, segít elmondja mi a hiba stb.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#909) Esmein válasza #70869248 (#906) üzenetére


Esmein
nagyúr

Sok fórumon osztanak értelmes topicért csillagot, érmét, pontot a moderátorok, nem rossz ötlet.

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#910) kovi válasza twollah (#907) üzenetére


kovi
senior tag

Miért mit ártanak neked hogy nyitnak egyet? He? Majd a Moderátor eldönti zárja -e?
Ugy beszélsz mintha anyagi vagy valamilyen más javadat vennék el...

Kicsit gondolkozz, te nem voltál ujonc?:((

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#911) twollah válasza kovi (#910) üzenetére


twollah
nagyúr

Voltam ujonc. He!

De nem is nyitottam feleslegesen topicot. He!

(#912) VladimirR válasza Esmein (#908) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hagyd, twollah-ot igy is sokan utalja, kepzeld, ha meg azt is kapna erre, amit en a linkelgetesert

(#913) twollah válasza VladimirR (#912) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudod magasrol teszek ra, hogy hanyan fojtananak meg egy kanal vizben.
Attol sem lesznek almatlan ejszakaim ha az osszes ujonc utal mert elkuldtem oket a halalba a feleslege topic nyitas miatt.

(#914) twollah


twollah
nagyúr

Szerintem nagyon egyszeruen meg lehetne oldani az ujonc topicnyitasi problemat.
Az ujoncok emeltdijas SMS fejeben nyithatnanak topicot.
Azonnal leredukalodna a feleslegesen nyitott topicok szama.

(#915) kovi válasza twollah (#914) üzenetére


kovi
senior tag

Nem válaszoltál. Miért fáj neked?? :(((

GeForce GTX 295 - The most powerful dual chip graphics card on the planet(!) for gaming and beyond.

(#916) twollah válasza twollah (#914) üzenetére


twollah
nagyúr

Bar az lenne a legjobb ha az uj felhasznalok elmeltdijas SMS fejeben regisztralhatnak magukat a forumban.
A regisztracio koltsege lehetne mondjuk 800Ft+Afa.
Utanna ha topicot akarnak nyitni csak tessek 200Ft+Afa a topicnyitas dijjal.
A kereso hasznalata ingyenes...
Akinek nem tetszik az mehet mashova jatszani.

(#917) net84 válasza twollah (#914) üzenetére


net84
őstag

nyugalom, a hosszú élet ritka...

Az sms egy kicsit durva, hát még az ára...

[Szerkesztve]

Read only...

(#918) twollah válasza kovi (#915) üzenetére


twollah
nagyúr

MIERT FAJ?
NEM FAJ, CSAK NAGYON, NAGYON ZAVAR.
MIERT ZAVAR?
TUDOD VAN EGY KENYES EGYENSULY AMIT NAGYON KONNYEN FEL TUD BORITANI EGY UJONC AKI MEG NEM ISMERI A JATEKSZABALYOKAT.
GONDOLOK ITT A KULONBOZO PUSKAPOROS TEMAKRA:
- AMD VS INTEL
- EZ A DVDIRO JOBB MINT A MASIK
- MELYIK VGA A LEGJOBB
SOROLJAM MEG?

A MASIK FELE AZ, HOGY A FORUMOKBAN N+1SZER ISMETLODNEK AZOK A TEMAK AMIKET MAR N+1SZER KITARGYALTAK ELOTT MASOK.

(#919) net84 válasza twollah (#914) üzenetére


net84
őstag

gondolod? Apuci nagyképű (és ezt lehetne folytatni) kicsi fia leül az apuci gépéhez, fogja apuci telefonját és már nyit is....

Erre valami ellenőrizhetőt kellene kitalálni...
Csak egy felvetés:
Az újoncok ne nyithassanak topicot (én sem tettem újonc koromban)
Létrehozni egy topicot, amibe csak újoncok, moderátorok és házigazdák írhatnának. Ebben kérheti az újonc a topic nyitását a moderátoroktól. Ha a moderátor jónak találja, akkor létrehozza a topicot és az akkor aktíválódik, ha az adott újonc megírja a kezdő szöveget... (természetesen ezt is előre meg kellene adnia az operátoroknak). Vagy talán ezt is a moderátornak kellene beírnia, nehogy a végén az újonc az ígérete ellenére más szöveget ír be első hozzászólásnak....

Lehet, hogy ez nem lett valami értelmes... :DDD

Read only...

(#920) turho


turho
őstag

Mi lenne ha egy új tag /az újonc az ojjan hüjje szó ez nem haccsereg :)/ el kellene hogy olvassa az ''SZMSZ''-t mielőtt belép. És ez hogyan ellenőrizhető? Miután kipipálja lazán, hogy elolvastam és továbblép, hirtelen szembetalálja magát egy 10 pontos ''kvíz''-kérdéssel a ph működéséről. Ha nem tudja beikszelni a válaszokat, visszaléphet elolvasni. Ha tudja, továbbmegy.
Szóval kicsit olyan mint puskaírás közben megtanulni a leckét :)
Ha hülyeség, mingyá' úgyis megkapom a magamét :DDD
/De ha nem, ajándékcsomagot követelek érte/ :DDD

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben (MINIDSP, HAangdoboz) a nevem alatt.

(#921) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Mostmár muszáj csatlakoznom. Tényleg elég idegesítő a helyzet. 2 év alatt nem nyitottam annyi topikot, mint némelyik 2 nap alatt.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#922) Füly


Füly
tag

sorry ha mondta ezt már vki előttem de esetleg olyat nem lehet hogy az ilyesféle neveket hogy x800rulz vagy nvidiarulz meg ilyesmi nevekkel ne lehessen reggelni?mert ilyen is volt már hogy igy reggelt vki aztán hülyült az egyik totyikban.Monjuk akkor is betud ütni bármilyen nevet de mégis vmi:)

'' 'Cause money makes the world go 'round and the panties drop.'' -- Warren G

(#923) turho


turho
őstag

Mi lenne ha egy új tag /az újonc az ojjan hüjje szó ez nem haccsereg :)/ el kellene hogy olvassa az ''SZMSZ''-t mielőtt belép. És ez hogyan ellenőrizhető? Miután kipipálja lazán, hogy elolvastam és továbblép, hirtelen szembetalálja magát egy 10 pontos ''kvíz''-kérdéssel a ph működéséről. Ha nem tudja beikszelni a válaszokat, visszaléphet elolvasni. Ha tudja, továbbmegy.
Szóval kicsit olyan mint puskaírás közben megtanulni a leckét :)
Ha hülyeség, mingyá' úgyis megkapom a magamét :DDD
/De ha nem, ajándékcsomagot követelek érte/ :DDD

Eladó dolgaim XBOX, PC és Hifi témakörben (MINIDSP, HAangdoboz) a nevem alatt.

(#924) twollah


twollah
nagyúr

Idoszeru lenne mar az ujoncok topicnyitasi jogait megnyirbalni.

Csak a szombati nap folyaman jonehany olyan topic nyilt aminek a temaja n+1szer ki lett targyalva + par olyan ertelmetlen topic is ami lattan legszivesebben megfolytanam az illetot egy vizmolekulaban.

A kovetkezo emberekre gondoltam:
- Rhino666
- P€ac€
- rollingrock
- Soockit

[Szerkesztve]

(#925) tildy


tildy
nagyúr

Minap éppen egy ujoncalázásnak voltam szemtanúja.
Bár félreérthető megnyilvánulásai is voltak, de az hogy le'programozó'palántázzáK'' az kicsit durva.. Főleg , hogy az illető igencsak otthon van programozás terén.
Na mindegy.
Tény és való hoyg vannak nemnormális újoncok, de ha így állunk mindenkihez, az olyan mitn ha valakit lecigányozunk:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#926) twollah válasza tildy (#925) üzenetére


twollah
nagyúr

Igazad van.
Sajnos arrol nem tehet par ertelmes ujonc, hogy egy kalap ala vesszuk oket retardal ujoncokkal akik amokfutnak a topicokban.

(#927) tildy válasza twollah (#926) üzenetére


tildy
nagyúr

Az itt olvasottak alapján meg az őstagok, régiek egy nyavajgó, rosszmájú, szemét társaság.
Nem szabad túlzásokba esni sem egyik sem másik oldalon.


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#928) twollah válasza tildy (#927) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudod a PH! olyan mint egy nagy barati tarsasag.
Neha jonnek a tarsasagban uj emberek.
Valaki alkalmazkodik a jatekszabalyokhoz vki nem.
Ugyan ez van az eletben is.
Eloszor elmondjak az uj emberkenek a jatekszabalyokat, vagy elfogadja vagy nem.
Ha nem akkor annak nem a regi emberek fogjak latni a karat hanem az uj ember.

Egyszerubben leirva.

Amilyen az ''Adjon Isten, olyan a fogadj Isten''.

(#929) tildy válasza twollah (#928) üzenetére


tildy
nagyúr

Persze, de azért khm, nem kéne előítélettel fogadni az újoncot.Márpedig ezen topic nagyrésze erről szól.
Tudod én úgy vagyok vele, hogy addig, amíg betartja a játékszabályoakt valaki, addig megillesék azok a jogok, amit engem is megilelettek kezdetek kezdetén.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#930) twollah válasza tildy (#929) üzenetére


twollah
nagyúr

Tudod en ezek miatt a dolgok miatt vagyok kiakadva n+1szer.

Jótanácsok:

* használd a keresőt: mielőtt topicot nyitsz, próbálkozz a keresőben hasonló topicot találni, nyugodtan használd a régebbi topicokat (felesleges egy ''Hány pipeline van a 9600-asban?'' topic, míg szívesen megválaszolják azt a ''9600pro topic''-ban, ha ugyan nincs a válasz már a topicban)
* használd a (MOD) gombot: ha a hozzászólást követően nem sokkal (5 percen belül) eszedbe jut valami, szerkeszd a hozzászólásod, ne írj egy újat!
* a topic címét gondosan válaszd meg:
o kerüld a túl általános címeket (''Segítsetek plízzz!!!!!'') A cím pontosan, egyértelműen tükrözze azt, amit szeretnél.
o legyen olyan, amit később is megtalálnak a keresőben a fórumozók: ha azt írod, hogy ''Megdöglött azikszpém a radidrájverrel'', akkor azt senki sem fogja megtalálni, ellentétben azzal, hogy ''Nem megy az XP-m, mióta feltettem a Catalystet''


Ezek a jatekszabalyok nincsenek betartva.

Ezek utan mit varsz tolem, es mas vmikor kevesbe turelmes embertol?

(#931) tildy válasza twollah (#930) üzenetére


tildy
nagyúr

Tőled semmit, viszont több aktív moderátort.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#932) twollah válasza tildy (#931) üzenetére


twollah
nagyúr

Hat igen.
Valahol itt van a kutya elasva.
Szombat este van, a MODERATORok is emberek (fiatal emberek, vki nagyon fiatal), es buliznak.

Ezek utan szerintem el kene donteni, hogy ugyan mar hogyan gondoljak ez a MODERATORkodast.

Csak ugy hobbi szinten?
Vagy szivvel, lelekkel minnel tobb idot a forumnak szentelve?
Langolo pallossal vigyazva a forum rendjere, vagy csak ugy immel-ammal vegezni a dolgukat.

Szerintem ha vki MODERATORnak all adja a lelket is az oldalnak, es ne foglalkozzon a szabadidejeben massal hanem a forummal.
Ezt szerintem csak fanatizmussal lehet jol csinalni vagy sehogy sem...

(#933) Jim Tonic válasza twollah (#924) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Avantissimo.

Szvsz. is lehetne több moderátor, még 3-4 kb. Ez nem kerül pénzbe a PH-nak. Tegnap este tényleg nem volt senki.

[Szerkesztve]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#934) Thunder78


Thunder78
senior tag

De ráértek, hogy ilyesmiket is nézegettek.
Nemtudom ki hogy van vele ... ha nem kelti fel egy topic címe az érdeklődésemet, akkor nem nyitom meg. Javaslom Nektek is.

Ui.: Twollah! Nemcsak újoncok nyitnak zagyva topicokat. Nézz kicsit körül!

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#935) Thunder78 válasza twollah (#914) üzenetére


Thunder78
senior tag

És azonnal leredukálódna a fórumozók száma is és megalakíthatnánk Twollah pénzes fórumát. Ezt akarod?

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#936) von Mike


von Mike
csendes tag

Már nem azért, de ez a fizetős dolog elég buta ötlet. Amúgy hogy gondoltad visszamenőleg is fizetni kellene? Pl neked is?

Nekem a teszt dolog jobban tetszik.

''Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!''

(#937) Thunder78


Thunder78
senior tag

Most hogy szóba kerültek a moderátorok, beugrott mégegy 5let.
Milenne, ha hivatásos moderátorokat alkalmazna a PH? Nagyjából ugyis van már tapasztalat a tekintetben, hogy mikor nincs elég mod a hálón. Arra az időre (meg úgy általában is) lehetnének fizetett moderátorok. Lehet hogy hülyeség, de akkor biztos lenne mod szombat este is pl.
Bár én még mindig tartom magam ahhoz, hogy ha valami nem érdekel, akkor nem nyitom meg. Szerintem teljesen fölösleges kiakadni az idióta topicokon. Nyissák ezerrel, majd rájön, ha a kutya sem fog foglalkozni vele. Ugyis azért csinálják néhányan, mert látják, hogy ti kiakadtok rajta és ezt élvezik. Ne kérdezzétek meg, hogy mi a jó ebben, de tudom hogy van pár ilyen emberke is.

Aki meg szombat este csak a számítógépe mellet tudja eltölteni az idejét, az meg is érdemli :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#938) Thunder78 válasza Thunder78 (#935) üzenetére


Thunder78
senior tag

De ahogy von Mike is írta, akkor mindenki csengesse be a regisztrálási és a topiknyitási díjakat visszamenőleg. Kivétel nélkül.
Twollah! Te mennyit fizetnél?
Csak kíváncsi vagyok, hogy ha akkoriban, mikor Te elkezdted, mennyi topicot nyitottál volna, ha fizetni kell érte? Egyáltalán regisztráltál volna?

Öszinte leszek ... nem foglalkoztam volna a PH fórumával, ha fizetős. És ha azzá válik, gyorsan le fog csökkenni a népszerűsége.
Korábban már utaltam rá, hogy az üzemeltetőknek a népszerűség a fontosabb, és nem fognak olyan népszerűtlen döntést hozni, ami drasztikusan csökkentené a jelenlegi érdeklődést az oldal iránt. Szerintem.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#939) von Mike


von Mike
csendes tag

Igazából nem is értem ezen mit kell ennyit problémázni...Engem sosem zavart még egy topic sem...Volt, ami érdekelt, hozzá tudtam szólni érdemben a témához, volt ami, nem érdekelt és volt olyan is, amihez nem értettem. Szerintem semmi baj ezzel így ahogy van.

''Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!''

(#940) Thunder78 válasza von Mike (#939) üzenetére


Thunder78
senior tag

Én is így vagyok ezzel, engem sem zavar egyetlen egy topic sem. De azzal végképp nem égetem magam, hogy csakazértis beleírjak és porig alázzam a topic nyitóját akármilyen indokkal.
Nem is igazán értem, hogy mit kell annyit foglalkozni ezzel?
Vagy nagyon ráérnek sokan, vagy nem bírják ki, hogy ne szóljanak be valakinek. Nem nagyon tudom megérteni, hogy miért kell kötekedni bárkivel, mert mondjuk nyitott egy topic-ot. Ha a moderátorok úgy ítélik meg, hogy máshova befért volna, úgyis zárni fogják.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#941) VladimirR válasza Thunder78 (#940) üzenetére


VladimirR
nagyúr

loool
nem zavar?
akkor minek linkelgetsz ide folyton?
btw nem arrol van szo, hogy nagyon raerek, vagy imadok mindenbe beleszolni, hanem arrol, hogy kurvara elegem van mar abbol, hogy egyesek jatszoternek nezik a kedvenc szakmai forumomat, ahol egykor sokkal magasabban volt a szinvonal, lehetett kerdezni es lehetett valaszolni
de hogy en is el mondjam, mit nem ertek: minek kell neked, minden nap szulni par post-ot ebbe a topicba? mar irtad Te is, hogy minden tobbszor ki volt targyalva, ertelme nincs az egesznek
most gyakorlatilag csak itt mondogatjatok keresztbe kasul, hogy titeket mennyire nem erdekel, meg mennyire nem a rang szamit, ehhez kepest csak toljatok itt a sok folosleges hozzaszolast
lahatne szo arrol, hogy legkozelebb csak akkor ir valaki ebbe a topicba (akar en is) hogyha hasznalhato, epito jellegu otlete van?
koszonom

(#942) Arhquis válasza twollah (#932) üzenetére


Arhquis
aktív tag

Ezt ugye te se gondoltad komolyan?
Társadalmi munkában dolgoznak itt azért, hogy a te, az én, és a másik x ezer forumtárs segge alatt a széket foltozgassa, és még lefikázzuk őket, hogy miazhogyhinnyemármitképzelszhogypihensz egy kicsit?
Tudod te milyen sz@r moderátornak lenni? Felelőséggel jár, és nem kevés fejfájással.

Való igaz, hogy vannak gyík újoncok, és őket nem kéne engedni, de azért ezeket ne rakjuk egy csoportba a többiekkel. Vannak, akik azért regiznek pl, mert marhasürgős a problémájuk. ( bár a cikküldős forma az tetszik. Megírom, beküldöm. Moderátor megnézi, moderátor kirakja. De már megint szegény moderátort szívatjuk halálra! )

Megvallom, nem akartam ebbe belefolyni, de te olyan rendszert akarsz felállítani, és olyan, még számomra is fájóan ítélkezel, hogy muszály volt írnom.

Nem, nekem sem tetszenek a dolgok, amik neked sem tetszenek. De nyugodj le egy picit, és láss csodát, a topicok MIND be vannak zárva. És miért is?
Mert jött a Moderátor, ( nem dizsiben volt ), és bezárta azokat.

Az ujoncok meg sztem igenis nyithassanak topikot, mert ha akkor nem tanulnak eleget, meg ha nem is az a cél, akkor 50 hozzászólást seperc alatt dobok össze, és akkor majd jön a következő, szintén ilyen értelmetlen topik, aminek a címe:
''PETÍCIÓ: LELKES ÚJONC NE NYITHASSON TOPICOT!''

[Szerkesztve]

(#943) Thunder78 válasza VladimirR (#941) üzenetére


Thunder78
senior tag

Hogy miért linkelgetek? Válaszul az újoncok szidására. Hogy lássa az is, aki az újoncok topicnyitási jogát akarja megnyirbálni.
De ha megnézed a zagyva topicokat még egyikbe sem írtam bele, hogy mi a f...ért nyitotta az illető.
Egyébként ne vedd személyeskedésnek a véleményemet, nem egyes emberekkel van bajom (még Twollah-hal sincs), csak azzal az általános nézettel, miszerint újonctól eleve nem születhetnek jó dolgok. Az ilyen és hasonló általánosításokra szoktam reagálni itt is többek között.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#944) von Mike válasza VladimirR (#941) üzenetére


von Mike
csendes tag

Én meg csak azért írogatok, hogy egyre több és több HSZ-em legyen, hiszen ''Újonc'' vagyok nem-de? Valami ilyen belefér a kialakított véleményedbe nem?:(

''Az élet nem nehéz, csak nincs fogása!''

(#945) #70869248 válasza Thunder78 (#943) üzenetére


#70869248
törölt tag

Teljesen felesleges, olyanért akarsz kiállni amiért nem tudsz megfelelni.
Te nem csinálsz rossz dolgokat, de jön egy srác, és szétzavarja az embereket, mert azért egy ember is tud itt feszültséget csinálni, és a hülyeségeivel rajongótábort alakítani.
Egyébként tényleg sülyeszteni kellene ezt a topicot, ha nincs értelmes hozzászólás, csak önigazolás.
Mert még vki azt hiszi, hogy mi van aztán komolyan veszi magát.
Pedig nincs itt semmi baj, ami baj meg van azt meg hamar meg lehet találni, csak be kell ütni a játékok fórumrész keresőjébe, hogy NFS=78topic, vagy ennek variációit.
és végig kell nézni kik nyitották.
Kiállsz mint aki hisz ebben (és nyilván), majd jön pár arc, meg az ő pár nick-je, és szétturnak mindent, téged is leugatva.
Vagy ötletek kellenének, hogy aki ide benéz, az ne kezdjen minden höbörgést előlről, vagy bezárni, mert ennek így semmi értelme nincs (sztem persz).

(#946) Pópa válasza Thunder78 (#943) üzenetére


Pópa
senior tag

Erre mindig elmesélem a megtörtént esetet, amikor is egy másik fórumon éppen a kollégákkal beszélgettünk a c++ topicban, és jött egy új tag.

Össz-vissz 1, vagy 2 post-ja volt... nos a srác írt egy olyan összeszedett, és részéletes hozzászólást, hogy a ''szemünk kettéállt'' tőle... (Annyira jól látta dolgot, hogy hosszú perceket spórolt meg egy ötletével egy program fejlesztésében...)


---
Szóval az hülyeség, hogy újonc ''tollából'' csak értelmetlen dolgok születnek...

Trust is good, control is better!

(#947) Thunder78 válasza Pópa (#946) üzenetére


Thunder78
senior tag

Pont ilyenekre gondoltam én is.

Persze aláírom, hogy vannak kretén emberkék, de nem feltétlenűl csak az újoncok között. Meg ettől még nem kéne általánosítani vagy általánosan diszkriminálni.

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

(#948) Sianis


Sianis
addikt

Szerintem két jó dolgot lehetne tenni az értelmetlen témákkal kapcsolatban:

-Regisztrálás után 10 percig csak az alapelveket lehetne elolvasni, nem tudom, hogy ez megoldható-e, mindenesetre el lenne olvasva az biztos.

-Csak 24 óra után nyithatna topicot, addig meg csak olvasni tudna, így rá lenne kényszerítve arra, hogy keressen, és nem azonnal topicnyitásra nyomna.

Szvsz ezek nem radikális megszorítások, mégis vmilyen szinten kötelezve lennének a frissen regisztráltak arra, hogy kicsit megembereljék magukat!

(#949) atuci


atuci
senior tag

# 875? ezt nem támogatnátok?

Basil Fawlty: ''Don't mention the war. I mentioned it once, but I think I got away with it. So it's all forgotten now and let's hear no more about it....''

(#950) Thunder78 válasza atuci (#949) üzenetére


Thunder78
senior tag

De ... mint már írtam :)

''A víz a legerősebb ital. Egy egész hajót is elbír!''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Petíció: újonc ne nyithasson topicot! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.