Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Petíció: újonc ne nyithasson topicot! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Fade_Away


Fade_Away
őstag

a 2600+os barton menyivel jobb mint a 2500+? vagy
9800 128bit és 9800 256bit között mi a különbség? vagy
intel jobb mint amd bebebeee......

A téma adott:- Jólenne ha legalább újonc nemnyithatna Topicot. Míg eléri a lelkes újonc szintet remélhetőleg megtanulja használni a keresőt.....

IMHO

(#2) joe69 válasza Fade_Away (#1) üzenetére


joe69
senior tag

tamogatom!
es ezzel a moderatorok helyzete is konnyebbe valna

(#3) FPéter


FPéter
aktív tag

Mondjuk újonc is tud értelmes topicot niytni...

(#4) Male válasza Fade_Away (#1) üzenetére


Male
nagyúr

Ez szerintem nem megoldás. Amikor én regisztráltam, akkor azért tettem, mert egy viszonylag sürgős gondom volt, amire sehol nem találtam választ (akkoriban jobb kereső volt, de azzal sem). Várjak rá pár hetet, és írogassak mindenfelé hsz-eket, hogy elérjem a lelkes újonc rangot, és feltehessem a kérdésemet? Sok más újonc is hasonló okból regisztrál.
(mondjuk előtte már Guest-ként írogattam ide, mert akkor még nem volt kötelező a regisztrálás)

(#5) strike-force


strike-force
őstag

én is támogatom. bár így meg lehet hogy szana-széjjel offolják a normális topikokat... :F

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#6) FPéter válasza strike-force (#5) üzenetére


FPéter
aktív tag

Ja, ezaz...
Így nagyobb méreteket öltene a ranghajkurászás.

[Szerkesztve]

(#7) Szőrös  válasza Male (#4) üzenetére


Szőrös 
veterán

szvsz nem kéne várni heteket csak 1/2-1 órát . addig meg keresgélhetne vagy feltehetné a kérdést vmi hasonló totyikban vagy az azonnali kérdésekben.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#8) cikasz válasza Fade_Away (#1) üzenetére


cikasz
őstag

TÁMOGATOM!!!!!! :DD
Végre 1 értelmes felvetés...

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#9) cikasz válasza strike-force (#5) üzenetére


cikasz
őstag

Aki szanaszét offol ezmiatt azt meg bannolni a picsába :)

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#10) Fade_Away


Fade_Away
őstag

összegyűjthetnénk a legszebb gyöngyszemeket:
pl.: 9800 128bit mibe különbözik 9800 256bit től Bővebben: link

(#11) cikasz válasza Fade_Away (#10) üzenetére


cikasz
őstag

és ez? :512 ddr 400mhz. az aida32 és társai mért 200mhz.-n ismeri fel????? please help!
Bővebben: link

[Szerkesztve]

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#12) Wildmage


Wildmage
senior tag

Részemről nem támogatom, mert rengetegen még fanatikus tag és afölött se fogják fel mi az ábra. Az meg, akinek sügős segítség kellene, az várjon órákat/napokat/heteket? Ne már!

(#13) cikasz válasza Wildmage (#12) üzenetére


cikasz
őstag

hát amit 11-ben linkeltem tényleg sürgős dolog :) hát nemtom..

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#14) marcee


marcee
addikt

Nem jó ötelet szerintem. Sokan vannak akik inkább csak olvasgatják a ph!-t és csak akkor írnak, ha tényleg fontos. (én is így kezdtem valaha :D).
Mások direkt valami probléma folytán keresik fel az oldalt először.

Mellesleg ennek sem kellett volna külön topic, mehetett volna a javítsuk a ph!-t ba!

\m/

(#15) FPéter


FPéter
aktív tag

Vagy regisztráció része kell h legyen az IQ teszt;]

(#16) Kain


Kain
senior tag

Mehet a korlátozás! :DD

(#17) Kain válasza FPéter (#15) üzenetére


Kain
senior tag

Ez még jobb! :DDD

(#18) kamikaze boci válasza Fade_Away (#1) üzenetére


kamikaze boci
őstag


Aki pedig topikot nyit, legalább a címet írja helyesen.;)

egyéb állatfajták

(#19) Fade_Away válasza Wildmage (#12) üzenetére


Fade_Away
őstag

''Az meg, akinek sügős segítség kellene, az várjon órákat/napokat/heteket? Ne már!''

''addig meg keresgélhetne vagy feltehetné a kérdést vmi hasonló totyikban vagy az azonnali kérdésekben.''

(#20) jojojo válasza FPéter (#3) üzenetére


jojojo
senior tag

így van,sőt mindannyian voltunk újoncok,de ki így mutatkozott be,ki meg úgy....

A víz hordozhatja a hajót, de el is süllyesztheti.

(#21) Agyasima


Agyasima
senior tag

Valahogy azok a spam-ek jutottak az eszembe, amik spam elleni védelmet reklámoznak...

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#22) bdav válasza Fade_Away (#19) üzenetére


bdav
őstag

hát tudod, nem biztos hogy lenne kedvem több 1000 (10000?) hozzászólást végigolvasni, ha tényleg valami sürgősebben kéne.

mellesleg ezt már régebben felvetették mások is, akkor el lett vetve az ötlet. nem látom be hogy most miért kéne. egyébként szerintem sem oldana meg semmit, maximum több lenne az OFF hozzászólás, hogy hamarabb elérjék a rangot. Tökéletesen igaza van annak, aki azt mondja, hogy ezzel csak azokkal szúrnátok ki, akiknek tényleg értelmes segítségre van szükségük. Egyébként szerintem ebben a típusú fórumban, mint amilyen a prohardver, nem annyira gáz, hogyha redundánsan megvan 1-2 kérdés beszélve. Persze most nem azokra gondolok, amiket itt felsoroltatok, nekem sem hiányzik egy n+1. Ati vagy nvidia, Intel vagy AMD topik, de 2-3 azonos téma esetén nem kéne egyből zárást követelni; ennyi simán belefér... ráadásul van csomó dolog ami el is évült az idők során, tehát egy 1éves topikból nem biztos hogy használható infot lehet szerezni.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#23) tiv83us


tiv83us
veterán

Szerintem nem jo otlet. Egy ujonc miert ne nyithatna ertelmes topikot. Attol meg hogy ma regisztralt a forumra lehet szorult bele annyi ertelem mint barmennyiunkbe. Szvsz ez gyerekes dolog lenne.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#24) FPéter válasza Agyasima (#21) üzenetére


FPéter
aktív tag

Valahol meg kell tárgyalni...

(#25) Digital


Digital
addikt

NEM támogatom! Így azokat is megszívatod,akik nem láma topikokat nyitogatnak! ( 100-ból 1 :D) A moderátoroknak meg ugye az a dolguk hogy csukogassák a rossz topokokat! Bocsi:))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#26) FPéter válasza tiv83us (#23) üzenetére


FPéter
aktív tag

Sok senior tagot láttam már, akik idióta topicokat gyártanak:U

(#27) TrollBalint


TrollBalint
addikt

Egyszerüen fogjunk őssze, ha egy újonc értelmetlen topicot nyit, szégoffoljuk:DD

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#28) bdav válasza FPéter (#24) üzenetére


bdav
őstag

pl itt? : Bővebben: link

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#29) FPéter válasza TrollBalint (#27) üzenetére


FPéter
aktív tag

Ez az, amit Agyasima mondott: spamellenes spam:D

(#30) FPéter válasza bdav (#28) üzenetére


FPéter
aktív tag

Ööö...ott már megtárgyalták!:D Másrészt nem én nyitottam:P

(#31) vtechun


vtechun
veterán

Szerintem sem túl jó ötlet... Mert miért jönne ide egy ujonc, ha nem topicot akar nyitni? Nem mindenki akar idióta topicokat nyítni. Én is azért regisztráltam anno, mert valamit kérdezni akartam, s nem olyat, hogy milyen konfigot ajánlotok, hanem valós problémát vetettem fel...

(#32) TrollBalint válasza FPéter (#29) üzenetére


TrollBalint
addikt

Akkor meg nem írunk neki mást, csak azt hogy ''használd a keresőt'', vagy egyből belinkeljük a ''megfelelő'' topicot.

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#33) tiv83us válasza FPéter (#26) üzenetére


tiv83us
veterán

Es akkor a ''PH! Akarmilyenekrol'' nem is beszelve...:U
Ez nem egy olyan dolog, hogy ''rang=ertelem''.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34) #70869248


#70869248
törölt tag

bár én sem vagyok itt régen, de azt mondom, hogy sztem se nyisson topicot újjonc.
vagy legyen egy 'topicot nyitnék' topic.

(#35) TrollBalint válasza vtechun (#31) üzenetére


TrollBalint
addikt

Én speciel mikor ide jöttem az első hozzászólásaim (kb. 50 db) kizárólag egy topicba irtam (Genius 5.1 :D)
és az miatt regisztráltam, hogy oda irhassak...

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#36) TrollBalint válasza #70869248 (#34) üzenetére


TrollBalint
addikt

Szerintem ez egy jó ötlet, eddig talán a legjobb... :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#37) vtechun válasza bdav (#22) üzenetére


vtechun
veterán

igen! meg hiába írok be egy egy éve behalt topicba valamit az adott témában, az emberek sokkal jobban harapnak, egy friss topikra ahol még tudják követni, hogy mi hol van...

(#38) PapaMaci válasza kamikaze boci (#18) üzenetére


PapaMaci
őstag

Nekem is ez volt az elsö reakcióm...

Nekem ujoncként sikerült ráköltenem 100,000HUF-ot a gépemre a segitségetekkel, mert mindenre találtam megfelelö topikot. Már ''rég'' tag voltam, amikor megtaláltam, hogyan lehet topikot nyitni...

...mint az közismert...

(#39) vtechun válasza TrollBalint (#35) üzenetére


vtechun
veterán

hát ez te vagy... Egy ujoncnak is lehetnek olyan kérdései amik még nem szerepeltek egy topicban sem..pl. 5.1-es AC3-ból 6 csatornás ogg-ot mivel, hogyan, hogy tökéletes legyen?

(#40) TrollBalint válasza vtechun (#39) üzenetére


TrollBalint
addikt

akár hiszed akár nem, abban a topicban is tettek fel olyan kérdést ami nem oda illik... max. annyi köze volt hozzá, hogy hangfal meg hang probléma volt benne. Ha valaki újonc még nem jelenti azt, hogy sik hülye... szerintem egyértelmü, hogy hogyan kell használni a keresőt...:U

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#41) PapaMaci


PapaMaci
őstag

Valaki javitsa ki a cimet, mert sikitok...

...mint az közismert...

(#42) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

sztem nem jo ötlet. Ez a forumnak népszerüségének is ártana és a konkurens forumnak is segítenének vele :). Attol, hogy még valaki csak most regeli magát és nyit topicot nem azt jelenti, hogy nem jártas a szamítástechnikában. Sok tpokal meg az a baj, hogy tul hosszuak mert sokszor nem a témával kapcsolatban irnak (sok off).

Akik meg keresnek valami infót ajánlom, hogy elöször nézenek szét a cíkekk köszt /kereső segítségével/ sok infó van ott is és ált teljeskörübb mint 1 forumban. A masik másik tip www.google.com (ha nem tudsz angolul akkor - lapok M. o.-rol-). Én is így keresek. Ha nem találok semmit akkor mehet a topic.

(#43) MUŁĐER


MUŁĐER
addikt

ez hülyeség...valakinek sürgősen kéne segítség,de csak akkor írhat ha hozzászól x-et meg x időt ittvan, akkor meg mindeféle hülyeséget szól hozzá csak hogy gyorsan meglegyen..

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#44) Flashy


Flashy
veterán

én eddig összesen asszem 3 topikot nyitottam, onnan lehet látni hogy jogosan, hogy ha jól emlékszek egyikben se kaptam választ :) mondjuk én az a fajta ember vagyok aki utánanéz és megoldja a problémát (nem hiába lettem mérnök), nem leül a gép elé és UPokkal várja hogy a szájába rakják azt amit a google elsőre kidobott volna.

amúgy az ötlettel kapcsolatban ugyanazok a gondolataim mint az előttem szólóknak. a rendes kérdezőt kizárjuk ezzel, a hülyegyereket meg ez se tartja vissza.

(#45) TrollBalint


TrollBalint
addikt

azért kiváncsi leszek mit fog szólni ehhez egy moderátor :)
Mi jól elvitatkozgatunk itt, de csak az ővék az utolsó szó... :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#46) PapaMaci válasza Flashy (#44) üzenetére


PapaMaci
őstag

Na igen, de ha pl mint RGB, akit mindig ujoncként bannolnak, akor nem tud már a topikjaiig sem eljutni...

...mint az közismert...

(#47) MUŁĐER válasza TrollBalint (#45) üzenetére


MUŁĐER
addikt

ők éppen pop-cornt esznek és jókat röhögnek magukban;)

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#48) Flashy válasza MUŁĐER (#47) üzenetére


Flashy
veterán

aztán jönnek és bannolnak mindenkit aki ehhez a topikhoz hozzászólt :D

(#49) Paqito


Paqito
senior tag

Uff!

A szándékkal MAXIMÁLISAN egetértek. Ne legyen má' minden témában tucatnyi ugyanolyan topic. Nem is beszélve azokról, melyekben a fentjegyzett aranyköpések is leledzenek. A PH és a LúdasMatyi közé ne tegyünk már egyenlőségjelet :(
Azonban szvsz nehogy már azért nyithasson valaki új topicot mert régóta van itt, s ez jogosítaná fel erre. A hülyeség nem a szakáll hosszától függ :( Kérjen segítséget nála felkészültebb, járatosabb emberektől, mely ha jól tudom a fórum egyik alapcélja. De én csak egy kis pöcs újonc vagyok mint látjátok, s a nagyok dolgába nem akarok beleszólni!!!!
Valószínű senkit nem érdekel, de kb. másfél éve használom a PH-t, rengeteg infót kaptam, mégis csak mostanában regisztráltam, s igyekszem csak akkor járatni a pofámat, ha azzal segíteni tudok, vagy tényleg egyedi dologra lenne szükségem. A többit kikotrom az archivumból, de a szemétben már így is könyékig turkálok, amit nagyon unok. Viszont vastagon szarok rá, hogy őstag az illető, vagy 2 napos újonc, ha sgtség kell neki, akkor ne azért szívjon, mert ötször lőtt a totyikokba
Szerintem inkább szífájdalom nélkül kéne tizedlni az értlmetlen topicokat-melyeket NAGRÉSZÉT az újoncok nyitottak. /Moderátorok hajrá :) /

Bocs, hogy idepiszkítottam


''Tempores mutant mores''


(azaz: Az idők megváltoztatják az erkölcsöt!)

Kinek nem inge......

[Szerkesztve]

"...a Jóakarat szétfröccsen a Butaság szökőkútján, kövér gyerekek gyűjtik a könnyeket egy vak koldus számára, aki egy falragaszt betűz remegő újjakkal: ez itt a pokol!" - Syrius

(#50) jakobkacsa


jakobkacsa
senior tag

szerintem:

telleg jo otlet, hogy ne lehessen újonckent topicot nyitni
ha valakinek surgos problemaja van, es azert reggelt, esetleg lehetne promocionalni az ''Azonnali kerdesek oraja'' c. topicot
valoban megkonnyitene a moderatorok dolgat

tovabbi javaslat: mi lenne, ha a redundans topicokat egy szorgos moderator osszegyujtene, es osszamasolna oket egy topicba, es minden ujonnan nyilo mar meglevo topicot ismetlo tema is oda kerulne
ergo lenne egy 9800SE 256 bit es 9800Pro 128 bit topic, ha legkozelebb ilyen nyilik, azt moderator bezar, athelyez...
igy nem vesznenek el a hozzaszolasok, de a keresoben sem jelenne meg 412 azonos cimu topic, ha az ember rakeres a 9800-ra
szerk: es nem lenne a nyito hozzaszolas utan 20 ''ezert igazan mi a bus bodos lonyalert nyitottal topicot'' sem, nem szolnak le az ujoncokat, es az erzekeny ostagok is megnyugodhatnanak...

[Szerkesztve]

Dyslexia for cure found!

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Petíció: újonc ne nyithasson topicot! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.