Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Petíció: újonc ne nyithasson topicot! (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) Old Death válasza VladimirR (#1098) üzenetére


Old Death
senior tag

LOL ezt írd be a Javítsuk a Prohardvert! topicba is... v írd meg Parcinak ;]

megjegyzem nekem is elegem van ebből a topicnyitásikényszerből... ha betelt a topic egy nagybetűs zárja és megnyitja a folytatást, és kész... nyitottam már topicot de az endorfin hormon szintem nem emelkedett... bár lehet, h én különleges vagyok ;]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#1102) VladimirR válasza Jim Tonic (#1099) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ujonc nyithasson, mert ugye nem a rang a donto, hanem az intelligencia es ertelmi szint de ezek neten keresztul sanjnos igen nehezen ellenorizhetok (de errol mar leirtam fentebb a velemenyem)

Old Death: a fenti ket hozzaszolasom linkeltem a moderatort keresek topicba, hogy erdekelne a velemenyuk/allaspontjuk - kivancsian varom :)

[Szerkesztve]

(#1103) Jim Tonic válasza VladimirR (#1102) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Hát, azért többet nyernénk vele, mint vesztenénk. A moderátort keresek topikban (vagy egy erre kinevezett topikban) kérhetné, hogy nyissa meg neki egy moderátor.
A folytatás topikról szóló vita meg pont a moderátort keresek topikban volt, alig kell visszanézni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#1104) Fred23


Fred23
nagyúr

De tudjátok,hogy mi lesz a valódi gáz ? Amikor megjelenik az újonc ne nyithasson topikot v2.0 ! :))

Már miért ne nyithasson ? Úgyis zárják,ha hülyeség,legfeljebb kiélhetik magukat a modderek ! :) Sokaknak viszont azonnal szükségük van 1 új topikra -el akarnak adni,gépet szeretnének venni xyz pénzből,nem tudnak maguktól warezolni :DDD,etc.Mellesleg a PH! népszerűségének se tenne jót szerintem,ha túlbonyolítanák ezt a topiknyitási mizériát.

Azt pedig senki se vitathatja,hogy néha igen jól szórakozunk pont azért,mert szerencsére jelenleg nyithatnak topikot az újoncok !

(#1105) Szatír


Szatír
aktív tag


Valamelyik hozzászólásban olvastam,hogy sokan azt gondolják ,hogy ha van valamilyen ''rangjuk'' akkor úgy érzik joguk van ''uralkodni''t az újoncokon....

Nem idéztem, konzekvenciát vontam le...lehet megkövezni...

Valahol ez az egész topic arról szól...

Ha valaki iqnuku, és ész nélkül csinálja amit csinál,akkor te hibá próbálod meg korlátozni.

Az ilyeneket először figyelmeztetni kellene. Rá kell szólni,hogy mielőtt nekiáll fórumozni ismerkedjen meg a dolgokkal stb..aztán mégeccer, aztán bannolni...
Jó most mondhatja,hogy élet-halál kérdés, mer nemmegy a winfos...De ha nem lenne a fórum ???? no alku...

Némelyik topic meg olyan mintha nem is lenne gazdája. Olyan hangnemben társalognak régebbi tagok,hogy én is felkaptam rajta a vizet...egyből megfordult a fejemben - moderátor hol ???-


Osztozzatok és uralkodjatok... Fido (1987-2005) soha nem feledlek

(#1106) Incognito válasza Fred23 (#1104) üzenetére


Incognito
senior tag

Mondc valamit. ;)

(#1107) ByB


ByB
addikt

Bővebben: link Mi lenne ha az újonnan regisztráltaknak kötelező lenne végigolvasni az alapelveket? Lenne egy kötelező időlimit, nem lehetne egy enterrel átugrani és extra vastag és óriás betűkkel kiemelni a lényeget 2 mondatban!!! Annyit csak képes elolvasni mindenki...:(

HASZNÁLD A KERESŐT - WAREZ NINCS

(#1108) Vangelis válasza ByB (#1107) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Igen benne is van az alapelvekben....mi az awarez:F

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1109) ByB válasza Vangelis (#1108) üzenetére


ByB
addikt

Tudom, hogy benne van, de maga a rendszer nem kényszeríti az embert átolvasásra! Ha viszont kénytelen vagy várni, hátha többen olvasnák el!?

(#1110) Vangelis válasza ByB (#1109) üzenetére


Vangelis
nagyúr

Hát igen...de tovább léptetik és kész..de majd kitalálnak valmait.

@@@@ https://armegoszto.hu/deals/new

(#1111) snt


snt
senior tag

Jó lenne szabályozni h egy ideig vagy min. amíg nem tagok, addig ne nyithassanak topicot.. Itt van egy srác (AS)

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Ezt kb. 1,5 nap alatt hozta össze, olyan telók topicjai, amik még meg sem jelentek, de mivel ő Samsung fanatikus, ezérz mindennek külön topicot nyitott.. A helyzet úgynézki megoldódott, mert Samsung fanklub néven nyitott egy topicot, de akkor is, idegesítő volt ahogy egymás utána értelmetlen topicokat nyitogatott...

:(((

(#1112) Versus123


Versus123
aktív tag

whhhhhááá....ez a fél dollár (50 cent) gyerek már az agyamra megy...

NE NYITHASSON TÖBB TOPICOT!!!

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1113) mayerlaci válasza Versus123 (#1112) üzenetére


mayerlaci
senior tag

támogatom.

(#1114) 50 CENT


50 CENT
tag

Kössz!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#1115) mayerlaci válasza 50 CENT (#1114) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Egy kicsit sok topicot nyitsz.És még nem nagyon volt értelmes hsz-ed.

(#1116) zoleeE 13 válasza 50 CENT (#1114) üzenetére


zoleeE 13
tag

csak hülyeséget dumálsz és játszóteret csinálsz minde sz@r topickal álícsd le magad:U

LollR fiam LollR

(#1117) Ráczkölke válasza 50 CENT (#1114) üzenetére


Ráczkölke
tag

Ezen gondolkodtam, h helyes-e... /amíg újonc voltam/, h miért is ne nyithatnék topicokat?! Aztán rájöttem, h a modoknak nehezítík meg a munkáját a ''sok kis 50cent'' :D... ő annyit hsz-elt 9 nap alatt, mint én 1hó alatt...
Aki meg értelmeset akar nyitni, az kérjen segítséget vkitől!!!

/NEM IS HALLGATOK 50CENTET, :Y/;

(#1118) Viktor77


Viktor77
titán

Gyerekek, ez nem az a topic.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1119) Kazimír


Kazimír
őstag

Nyithasson az újonc is, de ne akármennyit! Mondjuk 2-3-ban kellene limitálni. Ha valami nagyon sűrgős kell neki és nem találja a meglévők között, hát nyisson! De aztán fogja vissza magát..
Nem olvastam végig a topicot, úgyhogy ha valaki már írt ilyesmit, akkor azt támogatom :)

Be köll fizetni, azt' jólvan...

(#1120) 50 CENT válasza Ráczkölke (#1117) üzenetére


50 CENT
tag

NEM IS HALLGATOK 50 CENTET Kit érdekel, amúgy lehet, hogy nehezítem a mod-ok munkáját akkor visszafogom magam!

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#1121) GodHeart válasza 50 CENT (#1120) üzenetére


GodHeart
senior tag

juj te gyerek veled gondok lesznek! :D

(#1122) Dilikutya válasza 50 CENT (#1120) üzenetére


Dilikutya
félisten

Hány éves vagy?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1123) Gh0sT válasza Dilikutya (#1122) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ebből ki tudod számolni: :)
Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1124) Dilikutya válasza Gh0sT (#1123) üzenetére


Dilikutya
félisten

Nem mondhatnám, hogy különösebben meglepődtem :P

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1125) S.u.l.i.r.o válasza Gh0sT (#1123) üzenetére


S.u.l.i.r.o
tag

Végigolvastam a blogját. Mármár engem ostromol az értelmi szontje!!!:Y:R

http://3dfx.uw.hu --> 3Dfx rajongók oldala

(#1126) Dilikutya válasza S.u.l.i.r.o (#1125) üzenetére


Dilikutya
félisten

Jó a blogja :P
''Akiket a legjobban utálok: Ráczkölke, Viktor 77, Bash, Arqhuis, Versus 123, I_Am''

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1127) Versus123 válasza Dilikutya (#1126) üzenetére


Versus123
aktív tag

lol. most mi lesz velem?:DD

''Fa*kabát, mr. fa*kabát, rendőrnek szült meg a jó anyád...kiváncsi lennék,miért ez a neved??''

(#1128) Gambit válasza Dilikutya (#1126) üzenetére


Gambit
őstag

Basszus, és én hogyhogy nem vagyok benne? :O

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1129) Gh0sT válasza Dilikutya (#1124) üzenetére


Gh0sT
addikt

Olvasva ezt a hozzászólásodat a következő kérdés fogalmazódott meg bennem:
hogy a fenébe kerül egy ilyen ember ide a fórumra?

Erre mit látok: Bővebben: link

És ő nyitotta... Beszarok! :D

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#1130) VladimirR válasza Dilikutya (#1126) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ehh, latni, hogy kicsit kevesebbet vagyok
meg ebbe sem kerultem bele :DDD

(#1131) Viktor77


Viktor77
titán

Aki szídja az újoncokat, annak a figyelmébe: Bővebben: link

Nem feltétlenül kell újoncnak lenni egy értelmetlen topic nyitásához.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#1132) Agostino válasza 50 CENT (#1120) üzenetére


Agostino
addikt

Nem-e hallgatsz? Bővebben: link. Akkor miért ajálgattad a Zenei ajánló topicban?:)

[Szerkesztve]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1133) bebean válasza Agostino (#1132) üzenetére


bebean
aktív tag

felreertetted, nezd az előbbi hsz-t arra valaszolt...(#1112)

[Szerkesztve]

...

(#1134) Grafiqs válasza Viktor77 (#1131) üzenetére


Grafiqs
őstag

Erre (kiolthatatlan) reagálási kényszeremben csak az aláírásomat tudom ajánlani. :DDD :B

G

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#1135) maross válasza Viktor77 (#1131) üzenetére


maross
veterán

szegeny papa-georgonak benne volt ket orajaban megfogalmazni/leirni te meg egy kattintassal bezarod :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#1136) Agostino válasza bebean (#1133) üzenetére


Agostino
addikt

Furmányos dolgok vannak na. Jogos, sorry vagyok :B

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#1137) anulu válasza Dilikutya (#1126) üzenetére


anulu
félisten

látszik, h mostanában jó kedvemben vagyok, és VladimiR is :DDD

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1138) Ráczkölke válasza Dilikutya (#1126) üzenetére


Ráczkölke
tag

:DD Haláli!!!! :DD csak remélni merem, h másoknak nincs problémájuk velem... :U

(#1139) b14 válasza Gambit (#1128) üzenetére


b14
senior tag

Te majd az én listámba kerülsz :D

''...de a konfigjából kiindulva, nem hiszem, hogy 40 éves családos ember lenne...'' -- by Slax

(#1140) Zordkaszás


Zordkaszás
senior tag

no comment, de egy újabb érv az újoncok ellen :DDD
Bővebben: link

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#1141) Zordkaszás válasza anulu (#1137) üzenetére


Zordkaszás
senior tag

Te még élsz, feka?!?! :DDD

█ Egyszer elmegyek érted!! Érted? █

(#1142) Noxy


Noxy
veterán

Bocsi, hogy mint ''(újonc)'' irok ide, az os, meg a fanatikus tagok koze, de en itt ugy 2001 2002 táján regeltem magam ide. Kozben elkoltoztem olyan helyre ahol nem volt ADSL, csak iden januártol. A regi nick nevem, meg az e-mail cimem meg van, csak a jelszom veszett el. Nem találtam olyant a beállitásoknál , hogy elfelejtett jelszo. :O
Meg lehetne oldani valahogy, hogy a jelszomat elkuldene a rendszergazdi, vagy moderátor?
Vagy maradok egy darbig ''(újonc)'' :O

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#1143) Winner_hun válasza Noxy (#1142) üzenetére


Winner_hun
félisten

Parcinak küld mailt;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1144) anulu


anulu
félisten

nos: Bővebben: link

ÁÁÁÁ!!!! lekaparom a falat!

mod: közben törölték. a ''lényege'' az volt, h ''milyen netes honlapokat ismersz''...

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#1145) _seth_ válasza anulu (#1144) üzenetére


_seth_
veterán

Ez már a vicc kategória volt :) Nem tom mire gondolt de azért rendes volt mert odaírta zárojelben, hogy ''internet'' szal csak internetes holnlapok érdeklik :D:D:D

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1146) Pacák válasza anulu (#1144) üzenetére


Pacák
senior tag

Megosztanád ezen topicon belül, hogy mit láttál? Mert a villámkezű CapsLock -os elküldte a süllyesztőbe.. :D

Szerk:
Re: #1142 Köszi _seth_!

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#1147) _seth_ válasza Pacák (#1146) üzenetére


_seth_
veterán

Ez volt a címe: ''Milyen honlapokat ismersz (internet)írj'' :DDD :DDD :DDD

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1148) _seth_


_seth_
veterán

Már meg is van a folytatás ez a gyerek kicsit ....

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#1149) estie válasza _seth_ (#1148) üzenetére


estie
csendes tag

milyen folytatás? nem az offban ért véget a dolog?

"Aki azt mondja, képtelenség, legalább ne zavarja azt, aki képes rá!"

(#1150) faster válasza _seth_ (#1148) üzenetére


faster
nagyúr

Azért szvsz valamelyik moderátor írhatna egy kis magyarázatot neki, lehet, hogy nagyon kezdő, és csak azt látja, hogy eltűnt a topikja.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Petíció: újonc ne nyithasson topicot! (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.