Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2295) abdulka1


abdulka1
őstag

Kingston DataTraveler Exodia 128GB USB3.2 Gen 1 (DTX/128GB) exFAT
Tesztkonfig az adatlapomon.


[ Szerkesztve ]

Nem az számít, hogy veszítesz vagy győzöl, az számít hogy ÉN veszítek-e vagy győzök.

(#2548) aszamóca


aszamóca
aktív tag

Kingston - DataTraveler Exodia(DTX) 64GB - DTX/64GB

Nem, nem hangfalnak hívják, gyűjtőnéven hangsugárzónak. A hangfal egy valamekkora tetszőleges geometriájú lapba épített hangszóró.

(#2574) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Kingston Exodia DTX 64gb más néven a az 1890ft-os BB pendrive.
Vettem belőle 5 db-ot, mert ennyiért pont lényegtelen, hogy mit gurít.
4db kb ugyanazt hozza mint a másik ezt nevezzük 4-es példánynak, míg a legelsőt 1-es példánynak.
A másolást egy 1.6gb-s videó fájlal végeztem.

4-es példány(ok) ExFat, üresek.

Mint látható konstans 14-15 mb/s-al ír ami ennyiért rendben van.

Érdekesség képen a htpc-n is elvégeztem a Crystal tesztet, és ott a B365-ös lappal jobban muzsikált, ergo az Z370-es lapomnál valami nem gömbölyű usb/írás terén, de erről rég tudok és nem nagyon tudok mit kezdeni vele...(az no1-no2 ne tévesszen meg senkit)


1-es példány, ExFat, van rajta kb 20gb adta tehát nem üres.


Itt már érdekes módon érezhetően lassabb a sztori és nincs konstans írási sebesség sem. Láthatóan 7-13 mb/s között, ritmikusan hullámzóan ír. Ez a példány már üresen is lassabb volt.

Érdekesség képen vettem szintén egy BB-ajánlatos Kingston Exodia DTX-M et ami 2400ft volt és elméletileg mindenben jobb mint a fenti sima DTX.


Na ez egy igazi hulladék, lassabb mint az elvileg gyengébb testvére és írásnál is baromi érdekesen viselkedik. Az első 600-700mb-ot kb 60 mb/s-al írja majd teljes agyhalál és elkezd 0 és 12mb-s között írni, de a 0 mb-os tartományba másodpercekig gondolkodik. Mondjuk tele van a net ezzel a hibával, sanszosan gyári hibás széria vagy csak simán hamisítvány...tényleg arra való, hogy egyszer megírd és használd, de a sima DTX tükrében inkább rá se nézz :N

(#2580) neo81


neo81
senior tag

Sziasztok!

Kingston DataTraveler Exodia 32GB USB 3.2 Gen 1 (DTX/32GB): [link]

vagy

Kingston DataTraveler Kyson 32GB USB 3.2 Gen 1 (DTKN/32GB): [link]

Szerintetek ez a két pendrive közül melyik a gyorsabb, érdemes egyáltalán megvenni, akármelyiket is, vagy ilyen árkategóriában lehetne ezeknél jobbat is venni?

Köszi!

(#2586) Victoryus


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Kingston DataTraveler Exodia Dtx64GB
usb 3.2

Hát, nem egy sebesség bajnok. Írás az elég gyenge.

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2591) Victoryus válasza Victoryus (#2586) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Kingston DataTraveler Exodia Dtx64GB -ről egy hét után a véleményem:
Ez egy hulladék, való életben nagyon sokszor kell rá várni, és amíg másol addig lebénítja a total commandert vagy a fájlkezelőt is. Mind ilyen, vagy csak kifogtam egy hiásat?
Előtte egy SanDisk ultra flair volt, azzal sose volt ilyen gond... csak sajnos írhatatlanná vált, max 0.001kbit/s -mal működik így 4-5 év után. Formázni se lehet, csak gyorsformázni de az meg nem ér semmit. Ha találtam volna helyben, akkor újra azt vettem volna, de Békéscsabán soha nincs semmi...

[ Szerkesztve ]

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#2682) maus88pc


maus88pc
újonc

Szerbusztok.
Van egy KINGSTON 256GB, DT Exodia Onyx USB 3.2 Gen 1 pendrivom. És az írási sebesség ugrál 4-12MBit között ami nem is zavarna, de amikor leesik 4körüli értékre akkor egy jó másfél másodprecre meg is áll az írás. Mintha erre a kb másfél másodpercre lefagyna, avagy megállna a folyamat. Mit lehet tenni ez ellen, avagy lehet e tenni ellene eggyáltalán.
(egy Corsair pendrive-nál is ezt csinálja csak nagyobbak a sebességek)
Üdv.

NINCS

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.