Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mai nap vettem egy konzerves készételt: PerfeeVagdalthús tésztával és póréhagymával elnevezésűt.
Senkinek sem tanácsolom a fogyasztását. Egyszerűen brutálisan rossz. 500Ft az ára, de egy forintot sem ér.

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#2) leeate válasza BITBOYS (#1) üzenetére


leeate
senior tag

Én már az ötlettől is rosszul lettem, hogy vagdalthúst egyek tésztával konzerv formájában.. :S

Van az Alexandra féle trappista sajt.. Ha nem lenne rajta a lány képe, valszeg senki se venné, mert az egy gumi, semmi köze a sajthoz.

Soha többet nem vitatkozom DSLR témában!!

(#3) BITBOYS válasza leeate (#2) üzenetére


BITBOYS
addikt

:D
Nagyon éhes voltam, és a közelben nincs kifőzde. Van egy Plus a sarkon, ott vettem. Nem szeretem a konzerves kajákat, de ez nagyon jól nézett ki a képen. :B
Mikor kibontottam....na mindegy. Lehúztam a budin.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#4) ABE


ABE
őstag

Én többször megjártam már a zacskós Oké kakaós itallal (romlott és fertőtlenítő ízűvel is találkoztam), a legutóbbi alkalommal megfogadtam, hogy csak dobozos kakaót fogok venni ezentúl. :) Most hirtelen nem jut eszembe nagyon fos termék. Igaz, az ilyen bizonytalan eredetű konzerv cuccokkal volt már nekem is rossz tapasztalatom, de ha éhes az ember... :DDD

(#5) niti válasza leeate (#2) üzenetére


niti
aktív tag

Szerintem az Alexandrás sajt egész jó, ellenben a "rántani való trappista"- tudjátok, rúd formában- az minden képzeletet felülmúl. Nyersen legalábbis katasztrófa.

(#6) BITBOYS válasza ABE (#4) üzenetére


BITBOYS
addikt

Jaja, főleg túrázáskor nem érdemes próbálkozni :D
Kint a sztyeppén, hegyek közt, erdőben moroghatna az ember, hogy mi ez a sz@r? :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#8) dragonfx


dragonfx
veterán

van olyna globus vagdalt ami megsütve egész okés mondjuk ugy évente 1x :))

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#9) pumatom


pumatom
aktív tag

C**p-ban vettem 20dkg "libamájat"; 139Ft-ért, az előrecsomagoltat... :N olyan szaga volt, hogy saját maga bontotta ki a csomagot :C amikor még volt macskám, a tasakos whiskas emberibb lett volna ehelyett, az egy dolog, hogy olcsó valami, de minden szutykot megetetnének az emberrel? :( -->kuka

(#10) Eastman


Eastman
őstag

Profis százas PZS felejtős.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#11) zsid válasza BITBOYS (#1) üzenetére


zsid
senior tag

A hamés löncshús is odabaxósan sz@r.

<tRucKdriFteR>

(#12) Tom5


Tom5
addikt

Egyszer vettünk Osanos konzerves gulyást vagy mi a toszt...Gulyás lé volt + pár börke darab és egy fog amire ráharaptam. Ott b@sztam ki a teraszról mindenestül az összes konzervet :((( (2db-ot csak szerencsére). Azóta semmi ilyen féle. (igaz sosem eszem ilyent csak hát kirándulásra vettük) Inkább legelek füvet.

mod - Hugom szülinapja, bevásároltunk Tesco gazdaságos üdítőkből. 1db márkásat vettünk. Kaja közben derült ki, hogy az összesnek hipó íze volt. 2L üccsin élt a család az ünnep alatt + vizen. Faszavolt. :W (vasárnapi nap)

[ Szerkesztve ]

(#13) errerr


errerr
tag

Huawei U1220 Digifon.
No Comment...
Bár nem kaja, de a pocsék szó jelentését abszolút kimeríti...

[ Szerkesztve ]

(#14) Tom5


Tom5
addikt

rövidéletű egy topik lett... :U

(#15) BITBOYS válasza Tom5 (#14) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezekszerint minden fasza!:D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#16) lúzer


lúzer
veterán

ARO cuccok cuzámmen (METRO sajátmárka)
párhoz volt szerencsém - 1×

MO. RIP. - az utolsó kapcsolja le a villanyt.

(#17) Tom5 válasza BITBOYS (#15) üzenetére


Tom5
addikt

Most ettem Tesco-s tavaszi felvágottat. Árához képest finom. :U

(#18) Borify Péter válasza niti (#5) üzenetére


Borify Péter
aktív tag

huhh.hát az nemcsak nyersen..rántva is gáz
legalábbis nekem
a zacskós konzerves kajákat meg alapba nem eszem meg

(#19) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Steak House hamburgerhús (marhahúsból)
Messzire kerüljétek.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.