Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) horvathpeter


horvathpeter
aktív tag

Sziasztok!

Használ valaki Digoo DG-TH8988-at?
Ez az első ilyen kütyüm. Az lenne a kérdésem, hogy ha jól tudom a külső érzékelő az egy hőmérő, ami küldi az infót a beltérinek? A külső hőmérsékletnél 1,6 fokot mutat, ha itt bent van a szobában, ha kirakom az erkélyre akkor is. Vagy valamit nem állítottam be? Össze kell ezt párosítani vagy ha berakom az elemet magától csatlakozik a kültéri? Kb fél percenként villog rajt a piros led. A jelerősség vagy mi az viszont fullon van. Jelenleg így néz ki a dolog.

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#302) Degeczi válasza horvathpeter (#301) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Valszeg egy szomszédod is ugyanilyen érzékelőjű rendszert használ, annak a jelét vette először, azért ahhoz kapcsolódott...
Persze mindig lehet kézzel indítani jeladókeresést, és többnyire váltani is lehet több érzékelő között (hiszen neked is lehet több)

(#303) NEMO1968 válasza horvathpeter (#301) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Ha jól látom,akkor a külső szenzoron nincs kijelző,így kicsit macerásabb lesz ellenőrizni.
Először is dobálj ki mindenből minden elemet,a beltériből a tápot is húzd ki.
Indístd el elemről a beltérit,és várj legalább negyed órát,utána nézd meg a külső hőmérsékletet.
Ha egy közelben lévő másik műszer jelét fogja be,akkor ugyanúgy ott kell lenni a hőmérsékletnek,bár szerintem akkor a jelerősség nem lenne fullon.
Ha valahonnan fals adatot kap,akkor válts csatornát,bár nem tudom hány szenzort lehet párosítani,így lehet hogy nem is tudsz.
Ezután próbáld újra párosítani a szenzort úgy,hogy elemet teszel a beltéribe,és a jelkeresés ideje alatt a szenzorba is.
Ha nem vesz semmit,akkor T - -,RH szintén - - látsz.
Ezután indísd újra a beltérit,és a szenzor jelkeresés ideje alatt tegyél elemet a szenzorba is.
Így mindenképp a saját szenzorát kell hogy megtalálja,és helyes adatnak kell lenni a kijelzőn.
Kolléga által javasolt kézi szenzorkereséssel is próbálkozhatsz,de az nem mindig sikeres sajnos.
Lehet hogy azt is úgy kell majd csinálnod,hogy kiveszed az elemet a szenzorból,és a keresés ideje alatt teszed bele.
Ha sehogy nem lesz jó,akkor gari sajnos.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#304) horvathpeter válasza NEMO1968 (#303) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Üdv!

Most (már másodszor) eltűnt teljesen a jelerősség. Hogy tudom kézzel megkeresni a külső szenzort? Erre nem jöttem még rá :) Manualban semmi ilyet nem találtam.

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#305) Degeczi válasza horvathpeter (#304) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Ha nincs rá semmilyen gomb, akkor általában az elembehelyezés utáni x percig szoktak figyelni. Az érzékelő pedig az elemberakás után rögtön adni kezd, majd bizonyos időközönként megint, tehát a praktikus sorrend az, h először a beltéribe teszed be az elemeket, majd rögtön utána az érzékelőbe, és akkor azonnal meg kell jelenjen (az egyelőre magas, beltéri) hőmérséklet.

(#306) horvathpeter válasza Degeczi (#305) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Úgy néz ki megtalálták egymást, most már 24-et mutatott egyből.
És ez milyen időközönként frissíti a hőmérsékletet? Most beraktam az érzékelőt a hűtőbe, még mindíg 21,7 fok van :D És megint eltűnt a jelerősség :(

[ Szerkesztve ]

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#307) Degeczi válasza horvathpeter (#306) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Nincs rá ökölszabály, lehet 1 percnél is kevesebb, de akár 10 is - vagy épp az, h változott-e hirtelen nagyot a hőmérséklet. Gyártótól függ, mennyire akarnak elemkímélőek lenni.
A hűtő fém borítása valóban árnyékol, de azért közelről illene működjön.

(#308) horvathpeter válasza Degeczi (#307) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Na most újra megcsináltam a párosítást, kivittem az erkélyre... csökken a hőmérséklet, talán jó lesz. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#309) NEMO1968 válasza horvathpeter (#306) üzenetére


NEMO1968
őstag

Általában 35-45 sec között.
A hűtőben persze hogy eltűnik a jel. :D :D .
Lárnyékold a fémtömeggel a szenzor adóját. :) :D :K

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#310) horvathpeter válasza NEMO1968 (#309) üzenetére


horvathpeter
aktív tag

Most folyamatosan csökken a hőmérséklet, úgy néz ki összepárosodtak :)
Köszönöm a segítséget. :)

"Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!"

(#311) NEMO1968 válasza Degeczi (#305) üzenetére


NEMO1968
őstag

Igen,de az együtt jár a beltéri újraindításával,és az nem mindig szerencsés.
Főleg akor nem,ha légnyomást is mér,és be lehet állítani a REL értéket.
Van műszer,amit utána még legalább 1x korrigálni kell.
Ezeknek az a legjobb,ha minél többet működnek folyamatosan,annál megbízhatóbb lesz az előrejelzésük is.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#312) NEMO1968 válasza horvathpeter (#310) üzenetére


NEMO1968
őstag

Van magyar manualod?
Általában 1 vagy 2 gombot kell megnyomnod,vagy x ideig nyomva tartanod a szenzor újrakereséshez.
Magyar manualban próbálj olyan bekezdést keresni,ahol jelvesztésről,szenzor elemcseréről van szó.
Lehetséges hogy a natúr újrakeresés nem sikerül úgy,hogy elemek vannak a szenzorban.
Olyankor úgy kell csinálni,hogy elindítod a szenzorkeresést,és utána 1-2 percen belül beteszed az elemet a szenzorba.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#313) rihi1


rihi1
tag

Üdvözlet,

Szeretnék vásárolni egy időjárás állomást úgy 50-60 ezer Ft környékén.
Amit szeretnék hogy sz.gépen és telefonon meg tudjam nézni az adatokat, ezért kijelző nem is lenne fontos hozzá. érdekelne, szél, csapadék ,hőmérséklet adat.
Nézegetettem tfa, technoline, garni ,bresser, állomásokat viszont ezek a márkanevek nekem sajna nem mondanak semmit.
köszönöm aki segíteni tud a választásban.

(#314) NEMO1968 válasza rihi1 (#313) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
TFA,Technoline ami szóba jöhet,ha nincs az összes szenzora egybeépítve.
Ha kinéztél egy konkrét típust belinkeled és lehet hogy tudunk közelebbit is.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#315) rihi1 válasza NEMO1968 (#314) üzenetére


rihi1
tag

[link]
[link]
Elég sokat panaszkodnak az aplikáció gyengeségeire. Nemtudom hogy ha telefonon megy akkor asztali gépen is meg tudnám nézni az adotak?

(#316) NEMO1968 válasza rihi1 (#315) üzenetére


NEMO1968
őstag

Mindkèt müszer appjàra panasz van?
A TFA-t szerintem csak mobilon làtod,a màsikat talàn PC-n is.
Maga a müszer mindkettö vàllalhatò.
Szerintem ha ràkèrdezel a boltban,biztos megmondjàk hogy lehet -e PC-n làtni az adatokat.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#317) rihi1 válasza NEMO1968 (#316) üzenetére


rihi1
tag

Mindkettő applikációt lehúzták, bár lehet csak azok írnak véleményt akinek panaszuk van.

(#318) NEMO1968 válasza rihi1 (#317) üzenetére


NEMO1968
őstag

Vagy egyszerűen csak balfékek hozzá. :D :D
User error.
Az az igazság,ebben nem tudok segíteni,ilyen műszerem sosem volt.
Feltöltöttem az adataim met. oldalakra,és ott néztegettem a saját adataim,ha éppen arra szottyant kedvem.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#319) rihi1 válasza NEMO1968 (#318) üzenetére


rihi1
tag

Milyen adatokat gyűjtesz mivel?

(#320) NEMO1968 válasza rihi1 (#319) üzenetére


NEMO1968
őstag

Csapadèk,hömèrsèklet,pàratartalom,szèliràny sebessèg,lègnyomàs.
Majd linkelek müszert,ami alkalmas erre,de ezekhez PC,vagy legalàbb egy kicsi laptop kell.
Mondjuk mostanàban nem gyüjtök semmit,mert kinyiffant a kütyü,ès mèg nem tudtam màsikat venni.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#321) Degeczi válasza rihi1 (#313) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Otthonautomatizálási hobby tervben sem játszik?
Mert azzal egyszerűen meg tudod oldani, lényegében bámelyik 433 MHz-es érzékelőt be tudod integrálni, és tetszés szerint monitorozni.

(#322) rihi1 válasza Degeczi (#321) üzenetére


rihi1
tag

Jól értem hogy valami mini sz.gép felokosítva gyűjti nekem az adatokat?

(#323) Degeczi válasza rihi1 (#322) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen. Lehet akár egy filléres Raspberry Pi is, vagy egy hardverapróról lőtt Gigabyte Brix is, amin egy ingyenes otthonautomatizálási rendszert futtatsz, mint pl. a Home Assistant.
Pl egy Lidis, szélmérős 433-as állomás aktuális hőmérsékleti adatai:

De van minden szobában Xiaomi vezeték nélküli szenzorom is, sőt, a hűtőben is:

(#324) rihi1


rihi1
tag

Ez már meghaladja az elektronikai, programozói tudásomat. :)

(#325) rihi1 válasza NEMO1968 (#314) üzenetére


rihi1
tag

[link] Ez lehetne egy jó alap, és ezt bővíteném olyan műszerekkel amire szükségem lenne?

(#326) NEMO1968 válasza rihi1 (#325) üzenetére


NEMO1968
őstag

Igen.
Ez olyan,mint a hìres NETATMO,csak annyira nem dràga talàn

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#327) rihi1 válasza NEMO1968 (#326) üzenetére


rihi1
tag

köszi.
Az időkép önkéntesek meg egyéb más megfigyelők milyen készüléket használhatnak vajon?

(#328) NEMO1968 válasza rihi1 (#327) üzenetére


NEMO1968
őstag

Mindenfèlèt. :D :D :D
Màrkàra,tìpusra nincs megkötès. :)
A szabàlyos szenzor elhelyezèsre viszont annàl több.
Persze a fele tàrsasàg nem tudja betartani,de ha nincs kirìvò eltèrès a beküldött adatok között,akkor nem ellenörzik.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#329) fecoka-1


fecoka-1
újonc

Sziasztok! Nemrég vásároltam egy EMOS E5005 készüléket. Azóta már újra a bolt tulajdonát képezi :-) Klasznak tűnt az első pillanatokban és pár perc alatt volt DCF jel is. Vette a kültéri egység jelét is DE... DCF jel vétele a továbbiakban sehol nem működött. A kültéri egységgel folyamatos kapcsolatban volt, mégis többször hosszú ideig villogott, mintha nem találná. Néha frissült a kültéri hőmérséklet, néha nem. Következő napon volt, hogy 1.5 órán át a kinti egységen 1,6 fok volt a benti egység ezt 3,8-nak mutatta, folyamatos kapcsolat esetén is.
A külső belső egység egymás mellé téve kb 1,6-2,8celsius eltérést mutatott :-)
A páratartalom szintén egymás melletti mérésnél 20-25% eltérést jelzett.
A mérés ideje kb 15 perc volt. Úgy gondolom ennyi idő alatt mindkét érzékelőnek illik venni a valós hőfokot, páratartalmat.
Sajnos ez a fajta bizonytalan össze vissza mérés és kijelzés minden csak nem elfogadható!

Most éppen keresésben vagyok és bevallom már majdnem minden elérhető tesztet véleményt elolvastam. Az hangsúly leginkább a pontosságon, megbízhatóságon van.

Látok pl. ilyet:
https://www.conrad.hu/hu/vezetek-nelkueli-digitalis-idojarasjelzo-allomas-12-24-oras-elorejelzes-eurochron-1615871-1615871.html
és ennek nagyon hasonlatos de 10 ezerrel drágább változatát!
https://ipon.hu/shop/termek/bresser-73276-szines-kijelzos-idojaras-allomas-fekete/1714686

A kérdésem az volna vajon csak a külső hasonlatos vagy a beltartalom is? A kijelző alsó részén van különbség de sajna az infó mindkettőről meglehetősen kevés. Vajon a Besser tényleg annyival komolyabb mint amit az árkülönbözet tükröz?
Nézegetem még a TFA Spring és TFA Gallery típusokat. Ha valaki tudna ezek pontosságáról, megbízhatóságáról mondani valamit azt megköszönném.

(#330) NEMO1968 válasza fecoka-1 (#329) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Na igen,EMOS-al én is szívtam.
Vannak jól sikerült szériái,de nem ez a jellemző. :)
Az EUROCHRON-t ne vedd.
A pontossága jó,de softveresen mellélőttek vele.
Pl. csak azért jelez havazást,mert -3 fok van,a külső hőmérséklet trend kijelzése 5 fok változás után is ugyanazt mutatja,stb...
A BRESSER sajnos akár ugyanilyen gagyi is lehet,de lehet annyival jobb is.
Nem látunk bele.
A TFA Gallery elég jó,de nincs benne DCF óra,és pár hét alatt nagyon durván eltér a valós időtől.
A TFA Spring eddig nagyon jó,2 ismerősömnél megy hiba nélkül.
El kell döntened mit szeretnél látni a kijelzőn,és az alapján BRESSER vagy TFA Spring.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#331) fecoka-1


fecoka-1
újonc

Megérkezett a kicsike!
Bresser lett a kiválasztott. Egyenlőre annyi a tapasztalat, hogy a főállomás és kültéri érzékelő egymás mellé helyezésekor páratartalomban 1-2%, hőmérsékletben 0,3-0,6 Celsius fok az eltérés! A DCF jelet a kültéri egység veszi és a vétel minősége beltéri tesztelés során is stabil.

(#332) NEMO1968 válasza fecoka-1 (#331) üzenetére


NEMO1968
őstag

Teljesen rendben van minden.
Pár nap után nézz rá majd a barométerére,mert indítás után hajlamos elmászni kicsit.
Persze nem biztos hogy így lesz.
Ha állítani kell rajta,akkor a legközelebbi kerek értékre álítsd,és utána jó lesz a következő újraindításig.
Nekem az EUROCHRON van.
Ha azt a szintet hozza a hibák nélül,akkor nem fogtál mellé vele.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#333) D@ny7 válasza Degeczi (#323) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Szia. Milyen programmal monitorozod az értékeket?
Találok valahol leírást, hogy hogyan, és mi kell pontosan a méréshez?
Alapszinten érdekel a dolog :)
Az időjárás állomásokkal kapcsolatban tévedtem ide, de nem is gondoltam hogy az adatait pc-re is fel tudnám vinni, ha nem képes rá a beltéri kijelző. PM-ben is írhatsz, hogy ne offoljuk szét a fórumot.

2 hónapja vásároltam a Lidl-ben egy AURIOL ws600-at (H13726A), de máris tönkrement az esőszenzora, nem méri a csapadék mennyiségét. Pontosabban mondva ha kiveszem az elemet és beleteszek egy újat akkor működik max 1 napig, utána folyton csak 0 értéket kapok, pedig az adó küldi a jelet (és még az eső is esik vagy ha nem, csorgatok bele vizet). Jeleztem a problémát az ügyfél-szolgálaton, és most küldenek egy komplett új készüléket. Garanciális szempontból szeretem a lidl-t, bármi gond van szó nélkül cseréltek eddig mindent, az hogy mennyire éri meg nekik így azt nem tudom, csak találgatni tudok. Tudom olcsó húsnak híg a leve, de mivel csak saját mérésre vettem, nem töltöm fel sehova, gondoltam tájékozódásra elég lesz. Járt más esetleg más is így, vagy ez ennél a készüléknél típushiba?

(#334) Degeczi válasza D@ny7 (#333) üzenetére


Degeczi
nagyúr

A Home Assistant nevű otthonautomatizálással játszom, ami nem is pár hozzászólással elintézhető téma, és az időjárás monitorozás csak egy apró szeglete (és nem is muszáj hozzá, hiszen a lakáson belüli folyamatok automatizálása a fő célja).
Itt ez a saját topikja.

(#335) NEMO1968 válasza D@ny7 (#333) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Majd ha a harmadikat küldöd vissza ugyanezzel a hibával,akkor lesz típushiba. :) :)
Kifogtál egy rossz darabot.
Ha van rá lehetőséged,mérj rá a kiszedett elemekre.
Olyan már volt,hogy az T/H szenzorom produkált ilyen villámgyors elemlemerülést.
Műszercsere után jó lett.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#336) D@ny7 válasza NEMO1968 (#335) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Szia. elemek jók, multiméterrel mértem 15,4V. Ennek elégnek kell lennie :)
A beltéri kijelzőben 6 db elem van, de azt 2 hónap alatt leszívta mindegyiket 14.6V-ra.
Kell szereznem hozzá külső tápot. Bár 3 elemmel is gond nélkül üzemel :)

(#337) Ferenczi Áko


Ferenczi Áko
addikt

Sziasztok! 10.000 ft-ig keresek időjárás állomást, ez a kettő maradt a kalapban:

TFA Multy 35.1134.10
Sencor SWS30
Innentől viszont nem tudok dönteni.. Melyik megbízhatóbb?

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#338) NEMO1968 válasza Ferenczi Áko (#337) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Mindkettő jó,bár a SENCOR-nak vannak félresikerült modelljei.
Szerintem TFA-t vedd.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#339) Ferenczi Áko válasza NEMO1968 (#338) üzenetére


Ferenczi Áko
addikt

Köszönöm szépen :R

Xiaomi 13T - Playsation 5 - Honor Watch Gs Pro - Hisense 55U8QF & 65U8QF

(#340) BeriJan válasza Degeczi (#323) üzenetére


BeriJan
csendes tag

Egy Lidlis 433MHz -es eszközt mivel illeszted a Home Assistant-hoz?

(#341) Degeczi válasza BeriJan (#340) üzenetére


Degeczi
nagyúr

RTL2832-es USB stick SDR rádióval. Ahhoz van nagyon jó software, ami ismeri ezt is.

(#342) D@ny7 válasza Degeczi (#341) üzenetére


D@ny7
aktív tag

Köszi. Ez nagyon hasznos kis program :)
Vajon SDR play-el is működik? (bár van 3 féle rtl2832-es tunerem)
Megnéztem kicsi antennával is és egy UHF-el is. Meg is lepődtem mennyi adat jön, pedig falun élek :)


A lidlis állomásom helyett pedig kaptam egy újat (csendnem megjegyzem a régi is ittmaradt), és kiderült mostanra hogy a beltéri kijelző a ludas, az esőmérő tökéletesen teszi a dolgát.

(#343) TomiTheHero


TomiTheHero
csendes tag

Sziasztok!
Visszaolvasgattam és látom Sencor állomásokkal is van tapasztalat, ezért bátorkodom megkérdezni mi lehet a nyügje az enyémnek.
Adott egy Sencor SWS 2900 állomás a hozzá tartozó külső SWS TH2900 mérővel. 433Mhz-n beszélgettek az elmúlt több, mint 1 évben. A napokban feltűnt, hogy a pára érzékelő 95-99%-t mér. Ha hozzányúlok, mozgatom, beáll egy elfogadható értékre, de pár perc után megint min. 95%. A poén, ha behozom akkor frankó, órákig jó. Hőmérsékletet jól mér.
Most, hogy piszkálgatom, feltűnt, hogy valahol a társasházban lett még egy, mert fogom a jelét (ch3 az új, én ch1-n vagyok).
- Mi lehet a baja a pára érzékelőnek? (Kifújtam, szárazon tisztítottam, elemcsere, restart volt)
- Zavarhatja a másik érzékelő?
- Egy kinti mérő több állomással is tud beszélni?

Köszönöm a választ/segítséget előre is!

ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

(#344) NEMO1968 válasza TomiTheHero (#343) üzenetére


NEMO1968
őstag

Szia!
Igen,egy érzékelő tud több állomással beszélgetni,amennyiben azonos márka és típus.
A másik csatornán fogott adatok megfelenek a valóságnak?
Eltérő márka esetén is előfordul,hogy a 2 műszer zavarja egymást,ekkor a másik csatornán fals adatokat kapsz,illetve huzamosabb időn keresztül nem frissül.
Próbáld meg a saját szenzorod leállítani és indíts el egy szenzorkeresést.
Ha a szomszéd érzékelőjét fogod,akkor valós,frissülő adatokat fogsz látni.
Ezután állítsd a saját műszeredet a CH2-re,és indíts egy szenzorkeresést.
Ha megtalálta a saját szenzorát,és mégis hibás a H érték,akkor kinyiffanhatott a páratartalom érzékelőd.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#345) TomiTheHero válasza NEMO1968 (#344) üzenetére


TomiTheHero
csendes tag

Szia!
Igazából a másik jeladó vígan elvan a ch3-n, más adatokat ad, mint az enyém. Azért kérdeztem, mert bennem volt, hogy lehet szerencsétlen szomszéd meg szenved, hogy az ő beltéri egysége meg nem fog jelet - mert az enyém lenyúlja :)
Ha az én kültérimet a beltéri mellé teszem a pára érték azonos, hőmérsékletben van 0,1-0,2 eltérés, ami ahogy olvastam a korábbi hsz-ket normális. Bent tökéletes a kültéri, de ha kiviszem, megkergül :D
Bár, fogtam, szétszedtem, kifújtam sűrített levegővel a nyákot és a szenzorokat és most egyelőre jónak tűnik... Reggelre meglátjuk, hogyan bírja.
Most éppen ad jelet, és jónak is tűnik minden adat.

ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

(#346) TomiTheHero válasza TomiTheHero (#345) üzenetére


TomiTheHero
csendes tag

Reggelre megint 95% a pára értéke :/
Behoztam, helyre állt kb 3 perc alatt, de a beltérinek nem küldött frissítést. Elem ki-be, utána se. Beltériben is elem ki-be, aztán frissült. De kint ugyan úgy 95%-t mér.
Cserés lesz a kültéri? :(

ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

(#347) NEMO1968 válasza TomiTheHero (#346) üzenetére


NEMO1968
őstag

Igen,ha mèg garis,cserèld az egèszet.
Ehhez jò lenne pàr fotò is,mert nem azonnal ès csak idöszakosan jelentkezik a hiba.

Az ember az időtől retteg, az idő a piramisoktól.

(#348) TomiTheHero válasza NEMO1968 (#347) üzenetére


TomiTheHero
csendes tag

Megpróbálom visszavinni, 2019.05.31-én vettük edigitálban. Fotó van róla, meg már elég jól produkálja a hibát.
Köszönöm szépen!

ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

(#349) Tiger.


Tiger.
nagyúr

Sziasztok. Van valakinek ilyen állomása?
[link]

Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

(#350) TomiTheHero válasza TomiTheHero (#348) üzenetére


TomiTheHero
csendes tag

Visszavittem, múlt héten már meg is jött a válasz: Nem javítható. Pénz vissza.
Hoztam ki helyette egy másikat, a Sencor SWS 3000 B. Már vissza is vittem. Katasztrófa, a kijelzőt egy adott szögből látod, kb ha pont szembe vagy vele. Hiába van rajta világítás, a gombot ha meg akarod nyomni kézbe kell fogni, mert a támasztóval elcsúszik a polcon. A kültéri 7 fokkal többet mért, úgy, hogy egymás mellett voltak.. Keresek valami mást..

ASUS ROG 551JW-CN215D - i7 16GB GTX960M 4GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.