Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  órarendek

Hozzászólások

(#1) Szekkancspet


Szekkancspet
csendes tag

Sziasztok!
Elkezdődött a tanév, és a leendő felsőoktatási intézmény megválasztása egyre sűrgősebbé válik. Fizikusnak készülök, és az Elte, illetve a Bme tűnik a két esélyesnek, de nem zártam még ki a '' vidéki '' egyetemeket se. Úgy gondolom, nagyon hasznos lehet az, hogyha az ember mindenhová beül néhány előadásra, és megnézi, hogy milyenek a tanárok, és milyen a légkör. ( Tudtommal teljesen szabályos, de ha nem az, akkor se veszik észre hogy 200 emberből 1 nem oda jár. ) Éppen ezért szükségem lenne egy csomó ( fizika ) órarendre. Első éves Elte fizika Bsc-m van, de azon kívül minden más jöhet, egyrészt az eltéről, másrészt a bme-ről, de akárhonnan máshonnan is. ( Továbbá, ha bárkinek bármilyen tapasztalata van bármelyik egyetem fizikusképzéséről, nyugodtan csatolhatja az órarendjéhez :) ) Előre is köszönöm!

(#2) Vamp válasza Szekkancspet (#1) üzenetére


Vamp
senior tag

Ilyenben anno én is gondolkodtam, hogy bejárok pl pszichóra előadásra, vagy orvosira. A haverom orvosin nyomja, mondta hogy ott bizony szinte azonnal kiszúr pár tanár. Év elején éri meg csinálni, aztán beépültél:D

Visszatérve a topichoz, megkérdem egyik volt oszttársamat, BME-n nyomja.

(#3) _Petya_ válasza Vamp (#2) üzenetére


_Petya_
őstag

ott bizony szinte azonnal kiszúr pár tanár

A legtöbb helyen az előadások nyilvánosak, bárki beülhet.

Petya

Fontos feladatot soha ne bízz olyan gépre, amit egyedül is fel tudsz emelni!

(#4) Szekkancspet válasza Szekkancspet (#1) üzenetére


Szekkancspet
csendes tag

Húh...Nem számítottam rá, hogy ilyen felkapott lesz a topic...

(#5) Forest_roby válasza Szekkancspet (#4) üzenetére


Forest_roby
őstag

vasárnap punnyadás van! ;)

ui.:

[link]

[Szerkesztve]

-=Legyél Laza!=- __ ''Have you tried turning it off and on again?'' __ ''Is it definitely plugged in?'' /o\ :D:D

(#6) ttomi válasza Szekkancspet (#1) üzenetére


ttomi
tag

BME: [link]

(#7) Wolverine válasza _Petya_ (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Ennek ellenére vannak tanárok, akik kidobják a nem az évfolyamhoz tartozókat... ;)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  órarendek
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.