Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#51651) Lortech válasza EQMontoya (#51548) üzenetére


Lortech
addikt

Én is bedobtam pár "Papap O'Harát" a Bölcsőben - köszi Bandusnak a tippért -, tényleg nagyon jó a hambijuk, árában is van. Ettünk egy sima marhát és egy bárányt, mindkettő olyan volt, amilyennek lennie kell. Talán a marhát kicsit túlfűszerezték. A házi ropijuk is jó, bár pici adagot adnak. A sör kedvencem lesz, szuper fekete porter, krémes (kb. dobozos guinness), testes, mégis jóivású, könnyed. Be is nyakaltunk rendesen.
De a legjobb a kutyu volt ( angol agár talán) az egész helyben. Percekig mozdulatlanul állva, fél méterről meredten néz, felváltva rád és a kajára, de mégis valahogy diszkréten, végtelen türelemmel, nem tolakodva teszi ezt. :)

Thank you to god for making me an atheist

(#51652) bandus válasza emvy (#51648) üzenetére


bandus
veterán

köszi és ismét köszi mindenkinek :)

ott még nem tartunk, hogy ilyen nyaralást igazi főszezonban megengedhessünk magunknak, így júniusban, esetleg közepe-vége, szeptember eleje tájékán tudnánk menni, remélhetőleg arrafelé akkor még nyaralós idő van, és városnézni is kicsit kellemesebb.

ekkora volumenű utat még nem szerveztünk sajátkezűleg, főleg több átszállással (1. változat: bécs-roma-palermo-roma-bécs, még így is olcsóbban jönne ki mint közvetlenül szicíliába repülni mondjuk a wizzairrel), szóval kicsit izgulok, de itt nem lehet olyan témát felvetni, amihez ne értene valaki :D

lortech:
szuper, örülök, hogy nektek is tetszett, mi is megszerettük a helyet :) a kutya meg rettentő aranyos, kár, hogy nem örülnek neki, ha eteted, mert marha nehéz ellenállni neki, amikor odateszi a fejét az asztalra :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51653) concret_hp válasza bandus (#51652) üzenetére


concret_hp
addikt

én nov elején voltam milánóban 1-2 éve, a dóm tetején jött volna jól a széldzseki, meg (Comoban tényleg jól is jött), azon kívül úgy emlékszem 1 szál póló volt a felsőruházat :)

nincs annál jobb, mint úgy tanulni vizsgára, hogy tudom hogy tényleg az életben sosem fogom használni amiről szó van (és ez nem ilyen 1. féléves kezdők túlzása :D)

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51654) Integra válasza bandus (#51634) üzenetére


Integra
titán

roma mellett még firenzét odabiggyeszteném. és itt van az egyik legnagyobb ducati szalon is nyálcsorgatni :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51655) fokukac válasza Integra (#51654) üzenetére


fokukac
nagyúr

Roma van itt is, azért nem kell utazni :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51656) emvy válasza bandus (#51652) üzenetére


emvy
nagyúr

Foszezonban menni Romaba okorseg, tenyleg, multkor ket baratommal majus legvegen voltunk, akkor volt 39 fok. Nyaron ennel melegebb van, es oriasi tomeg. Arra a kornyekre _kifejezetten_ akkor erdemes menni, amikor ti tervezitek.

Szervezessel kapcsolatban meg annyit, hogy mi a parommal mindig spontan nyaralasokra megyunk, az oda-visszaut le van szervezve, meg az elso estere a szallas, aztan csok. Siman oda lehet ugy menni, hogy menetkozben talaltok magatoknak szallas. Roma lehet kivetel mondjuk, de Toszkanatol Del-Amerikaig mindenhol mukodott ez (az elonye, hogy olyan helyen szalltok meg, aminek ott helyben megtetszik a hangulata).

while (!sleep) sheep++;

(#51657) emvy válasza Integra (#51654) üzenetére


emvy
nagyúr

Firenze az szinten kiraly hely, pl. kajaban szerintem jobb, mint Roma. :)

while (!sleep) sheep++;

(#51658) Integra válasza emvy (#51657) üzenetére


Integra
titán

az biztos, a firenzei steak..... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51659) bandus válasza emvy (#51656) üzenetére


bandus
veterán

ez is jól hangzik, de nem biztos, hogy bele mernék így vágni. kiderül majd :)

más:
ma tele van az index atomerőműves dolgokkal, lehet olvasgatni:
[link] - a listában látható Szabó Béni bácsitól még van egy, az erőmű történetét feldolgozó, aláírt könyvem :)

[link]

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51660) Integra válasza bandus (#51659) üzenetére


Integra
titán

"Így az oroszok pályáztatás nélkül építhetik meg a paksi atomerőmű két teljesen új blokkját, amihez 3000 milliárd forintos hitelt adnak 30 évre, ismeretlen kamatozással, nekünk ehhez még 750 milliárdot kell hozzátenni. Maga az építkezés jóval többe is kerülhet, ha a költségek elszállnak, ami egy ekkora beruházásnál nem lenne példátlan."
ilyen szerződést a világon egyetlen ép eszű ember nem ír alá és konkrétan kiröhögik azt, aki ilyet akar aláíratni. persze itt politikusokról van szó, azok meg sosem voltak ép eszűek és sosem érdekelte őket a nemzetük sorsa...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51661) concret_hp válasza Integra (#51660) üzenetére


concret_hp
addikt

áramunk lesz bőven, de addigra akkora rezsiharc lesz, hogy azért fognak fizetni, ha minél többet használsz. szóval az utolsónak nem kell majd lekapcsolnia a lámpát.

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51662) fokukac válasza concret_hp (#51661) üzenetére


fokukac
nagyúr

[hidegek vannak]

:P

Ui. és bónuszként:
[link] :))

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51663) FehérHolló válasza Integra (#51660) üzenetére


FehérHolló
veterán

Nagyon is ismerik a kamatot, csak nem hozzák nyilvánosságra.

Skynet is real. It's called Google.

(#51664) Integra válasza FehérHolló (#51663) üzenetére


Integra
titán

persze, hogy ismerik, csak nem merik leírni, mert a végén még forradalom lenne ebben a fene nagy demokráciában.. az meg a választók arcon köpése, hogy a mi pénzünk nem közpénz, ezért minden titkosítva és nem publikus.. az az alap kellene legyen, hogy minden oldal a szerződésből a neten szabadon elérhető...
folyamatosan azt kántálják, hogy az ország számára előnytelen szerződéseket ők nem kötnek, meg ami van, felülvizsgálják etc etc etc.. erre titkosítják a számokat, mert pont teljesen előnytelen szerződést kötnek a saját zsebük előnyére... és nem lehet majd őket felelősségre vonni, pedig vagyonelkobzás és bebörtönzés alaphangon elkéne....
bort isznak vizet prédikálnak.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51665) concret_hp válasza Integra (#51664) üzenetére


concret_hp
addikt

az a baj, hogy ez nem bor, hanem pálinka :U

vagy fullba vagy sehogy :D

(#51666) fokukac válasza Integra (#51660) üzenetére


fokukac
nagyúr

[link]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51667) NoLF


NoLF
addikt

Ejha, lehet nem lesz szallasom estere pesten... Keresni kell valami lanykat :))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51668) fokukac válasza NoLF (#51667) üzenetére


fokukac
nagyúr

és melyiket szeretnéd jobban?
egy szállást, vagy egy lánykát? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51669) Melack válasza fokukac (#51668) üzenetére


Melack
veterán

Megszállni egy lányban? ;]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#51670) NoLF válasza fokukac (#51668) üzenetére


NoLF
addikt

Aludni csak majd ha mar raerek ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#51671) Winner_hun válasza Winner_hun (#51580) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tisztelt Ügyfelünk!

A tegnap este elküldött levelünket szeretnénk kiegészíteni az alábbi, a 2. pontban szereplő információval.

Január 15-én telefonon vagy e-mailben tájékoztattuk Önt a CIB Internet Bank használatához szükséges Java bővítmény legújabb verziójának telepítésével a CIB Internet Bank használatakor fellépő hiba megoldásáról.

A Java segédprogram biztonságos működése érdekében a korábbi tájékoztatásunkban kért beállításokat mindenképpen módosítani szükséges.

A Java Control Panel

1. Security fülön szereplő beállításnak 'High', vagy 'Very High' értéknek kell lennie. Amennyiben ennél alacsonyabb ('Medium'), kérjük, hogy állítsa magasabbra.

2. Advanced fülön az Advanced Security Settings részben a Use SSL 2.0 compatible ClientHello format opció NE legyen bepipálva.

Hozzáértők... 3 e-mail, abból 2 az előző javítása, 1 pedig a javítás javítása.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51672) tope válasza Winner_hun (#51671) üzenetére


tope
addikt

Legalább próbálkoznak szóval be happy :)

(#51673) FehérHolló válasza Winner_hun (#51671) üzenetére


FehérHolló
veterán

Totál fingjuk nincs róla, hogy mit cseszett el az új java update. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#51674) fokukac válasza FehérHolló (#51673) üzenetére


fokukac
nagyúr

aszondod, még hátra van a java? :P

amúgy rendesek, legalább kirakták a belépés gomb mellé, hogy "belépéskor jelentkező java-hiba"

ui. amúgy legalább 4 e-mail kellett, hogy legyen, ha két db az előző javítása volt, egy pedig a javítás javítása... :)

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51675) Integra válasza fokukac (#51666) üzenetére


Integra
titán

az oroszokat is megértem, oda próbálkoznak, ahol lehet. látják, hogy a megújuló energia a jövő, nekik az nincsen, ők a klasszikus energiatermelésben jók. a magyar kilóra megvehető amúgy is, akkor ott kell nyomulni. valszeg ők nagyobb pénzt adnak a magyarok döntéshozók zsebébe is, mint mondjuk ha egy átfogó megújuló energiára épülő stratégiát dolgoznának ki a nyugatiak.
a németek nagyon jó példa, hogy ott már orosz atomnak nem terem babér, sőt, egyáltalán semmilyen atomnak sem. szlovákok detto, ahogy egyre több európai ország sem vehető már meg ezen a téren, mert akkora lenne a felháborodás, nem merik bevállalni. abszurdisztánban ez nem gond. itt az orrunk előtt vesznek meg mindenkit bármikor apróért. csak legyen egy házuk, bmw meg sok pénz a számlán. az, hogy beledöglik az ország fele majd, egyiküket sem érdekli.

hátha nem láttad még :DDD

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51676) szőröscica válasza Integra (#51675) üzenetére


szőröscica
addikt

Azért a német atomerőművek leállításából is jópáran megtömhették/megtömhetik a zsebüket szerintem.

(#51677) Winner_hun válasza fokukac (#51674) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. levél az eredeti
2. levél az első levél javítása (1. javítós e-mail)
3. levél a 2. levél javítása (2. javítós e-mail)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51678) fokukac válasza Integra (#51675) üzenetére


fokukac
nagyúr

jááááájj, ez a kép... :D

dögvész pusztít majd a cápák között, ugye paquito? :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#51679) BlacKSouL válasza fokukac (#51674) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51680) Integra válasza szőröscica (#51676) üzenetére


Integra
titán

nyílván lesz és ezt szintén belekalkulálják, evidens. viszont az is biztos, hogy ez a helyes irány és ekkora beruházásokkal közép és hosszú távon csökkenni fog a megújuló energia ára. ez a valódi befektetés. ez az atomosdi meg absz nem az. főleg nem úgy, hogy semmit sem ismer az ember, hogy hogyan adósítják el a gyerekeinket is egy életre, és még azok gyerekeit is..

mod:
igen, németeknél már sok éve így van, hogy a megtermelt többletet felkell vásárolniuk. amíg csak a profitmaximalizálás számít és semmi más, addig mindenhol háború lesz. és itt kellene, hogy az állam, mint a népért felelős képviselő közbeszóljon és az ország érdekét venné első helyre. van ahol ez egy fokkal jobban sikerül és van ahol ez egyáltalán nem. nálunk semennyire sem sikerül ez és kell legalább 2-3 generáció, amíg kihal a jelenlegi gondolkodás, mentalitás. és 2-3 generáció sem garancia semmire, főleg most, amikor tudatosan megy az agymosás és az átporgamozás a fiataloknál.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51681) Pttypang válasza Integra (#51680) üzenetére


Pttypang
veterán

A megujulo energia ellen kuzdenek inkabb a szolgaltatok, probaljak minel nehezebbe tenni a halozatba valo betapot, de ugye torveny kotelezi oket, hogy atvegyek a termelt aramot, akarmennyire is nem tetszik nekik :)

Everybody lies.

(#51682) tildy válasza fokukac (#51674) üzenetére


tildy
nagyúr

Es azt hiszik, mindenkinek pc-je van :D Amugy sikerult megoldanom, ennek oromere kaptam tolem egy hogyan allitsuk be macen , hogy menjen levelet.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#51683) bandus válasza Integra (#51675) üzenetére


bandus
veterán

ez azért nem ilyen egyszerű, hogy a megújuló jó, az atom meg rossz. és az sem olyan egyszerű, hogy akkor mostantól csak megújuló erőműveket építünk itthon.
és azért a németeket sem kell annyira isteníteni, mert nem a megújulóknak köszönhetik azt, hogy leállíthatták az atomerőműveiket, hanem ennek: [link]. de persze nyilvánvaló eredményeket értek el abban, hogy hogyan lehet nagy megújuló kapacitást a rendszerbe integrálni. csak ott egy 150+ GW-os rendszerről beszélünk, míg itthon ez mondjuk 10 GW, de inkább kevesebb, ami további könnyebbségeket eredményez a rendszer szabályozásában a németeknek. meg még sok-sok mindent tudnék említeni, de a lényeget az első mondatban leírtam. sőt, szerintem sokkal inkább az atomenergia a jövő, mint a megújuló, de tény, hogy nem a mostani formájában.

és senkinek nem kívánom, hogy gyökérkezelni kelljen a fogát, nagyon egy szar dolog, plusz még drága is :/

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51684) Integra válasza bandus (#51683) üzenetére


Integra
titán

eléggé képben vagyok németországgal, a palával, meg energiamultinál dolgoztam, így a következő 30-40 év energia mátrix slidejai is a fejemben vannak. és azt sem mondtam, hogy az atom rossz. egy nap a fúziós energia lesz a megoldás, talán 50-100 év múlva. de ami most megy itt, az nagyon rossz.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51685) ToBeY válasza bandus (#51683) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Már volt sajnos részem gyökérkezelésben,de nem volt para annyira.Csak az ideiglenes tömés berakása után feldagadt az arcom,így másnap vissza kellet menni a dokihoz,hogy szedje ki az ideiglenes tömést.
Ja igen, nem volt olcsó tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#51686) Hujikolp


Hujikolp
őstag

hátha: Közgazdaságtanból van itt valaki, aki jó benne? Két "egyszerű" feladatot kellene csak megoldani: A 4-est és az 5-öst.

(#51687) bandus válasza Integra (#51684) üzenetére


bandus
veterán

akár priviben, meg lehet kérdezni, hogy hol, tényleg érdekelne :)

szerintem amúgy maga az erőmű nem rossz, hogy lesz, inkább a tálalás és az, hogy nincs tisztában senki azzal, hogy valójában milyen árat is kell fizetni érte. meg persze nem konzekvensek. ez a cucc stabilan, megbízhatóan és rugalmasan fog áramot termelni, de nem olcsón, így nem tudom hogyan fér bele ez a rezsiharcukba, de majd megmagyarázzák. és az is tény, hogy mi pl elég szépen el vagyunk maradva a megújulós vállalásunktól.

de hogy tovább romoljon a helyzet, ma találkoztam az mszp plakátjával a batyin, nagy orbán+nemtudom kicsoda portré "maffiakormány, ők már jobban élnek, és ön?"

elkeserítő, hogy csak a sárdobálásra futja az ellenzéktől, de akármilyen értelmes program felállítására már nem. sajnos tényleg nincs kire szavazni...

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51688) Pttypang válasza bandus (#51687) üzenetére


Pttypang
veterán

A csodarizsarakéta ellen nem tudnak mit felhozni..
Persze az, hogy mi lesz a továbbiakban, már senkit se érdekel, csak még ma spóroljunk 500 ft-ot.. :U

Everybody lies.

(#51689) Integra válasza bandus (#51687) üzenetére


Integra
titán

nem vagyok alapvetően atom ellenes, badarság lenne ilyet mondani, hogy atom fúj, jelenleg ha jól emlékszem régi írásokra, még mindig az atom a legtisztább és legolcsóbb energiaforrás (most a rizikóval és a fűtőanyag tárolással nem foglalkozunk). ennek ellenére az energiamátrix nem nagyon fog összetételében és arányaiban változni még sokáig, mert amennyivel bővül éves szinten, nem fogja tudni a megújuló energia kiváltani és a kőolaj marad a nr1 még sok-sok évig. szerintem még a gyerekeinknek is.

viszont ebben a formában amit ezek itt előadnak, ez tűrzetetlen, megalázó és arcpirító.

a plakátokkal és a töbivel nem foglalkozom, egyik kutya, másik eb, bár a mostani rezsim rekordidő alatt ismét megmutatta, hogy többszörösét tudja pusztítani annak, mint a mit a vörös gárdisták összelúzerkedtek 2x annyi idő alatt.. már 98-02 között is láttuk vitya meg a pereputtya mire képes, most ez csak annyival lett durvább, amit a 2/3 megengedett nekik. az meg ez. nyakig vagyunk a szarban :DDD

az biztos, hogy minél több kezdeményezés és megvalósuló gigaprojekt lép életbe, valamikor egy nap átfog billenni a mérleg nyelve az olcsóbb megújuló energia oldalára. de elkell kezdeni, muszáj. ha jól tudom, egyébként 2-3 kísérleti fúziós reaktort jelenleg építenek, most van meg a technikai feltétele egyáltalán annak, hogy kísérletezni lehet vele gyakorlatban is.

aztán ki tudja, itt van ugye még a szélesgabi is nekünk, lehet, hogy egyik napról a másikra megoldja a gondunkat és mi fogjuk uralni a világ energiapiacát.. lesz hozzá egy shell-nek, exxon-nak meg a kőolaj kitermelő országoknak néhány keresetlen szavuk, na de a remény hal meg utoljára :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#51690) szőröscica


szőröscica
addikt

Elterveztem, hogy holnap lemosom, kitakarítom az autóm, erre eszembe jutott, hogy szervizben van. :D

(#51691) BlacKSouL válasza bandus (#51683) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem eddig 3-at kezeltek, a bal fölső 4-5, és a jobb alsó 6. A legelső alkalommal az injekció nagyon hasznos, én semmit nem éreztem, az égett szagon kívül a fúrásnál. A második alkalommal még kell az érzéstelenítő, de elrontottam, hogy a 3.-hoz is kértem. Mert nem a gyökér, meg az idegek fájtak, vagy gyulladtak be, hanem az ugyanoda beadott injekciók cseszték szét az állkapocs melletti idegeket, és majd felrobbant tőle a fél pofám. A második fognál már csak 2x kértem, de mivel mellette volt, már a másodiknál is gázosabb volt, mint a kezelés. Mondjuk a 3. alkalomnál toltam hátrafelé a széket rendesen, de az is csak kb. addig fájt, míg csinálta, meg még max. 30 percig lüktetett. A harmadik mondhatni rutin volt, ott viszont 3 gyökérből 2 csavart volt, így a kezelő tű nem nagyon tudott lemenni rendesen, volt hogy 5 percig kereste a doki a bemenetet.
És mivel egész odáig nekem mindössze 3 tejfogamat húzták, nem igazán volt a szívem csücske a fogászat. Azóta sem az, de legalább úgy megyek oda, hogy ami nem öl meg, az erősít. Sajnos a 2. fog már azóta letöredezett, így azt egy épített csappal kéne megcsináltatni, amire egyelőre se keret, se idő, se elhatározás.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51692) nike_ válasza bandus (#51683) üzenetére


nike_
addikt

Nekem már 2 fogam is volt gyökérkezelve, egyszer sem éreztem semmit. Mindkétszer kaptam 2 szurit a fresserbe.

(#51693) Pttypang válasza nike_ (#51692) üzenetére


Pttypang
veterán

Valamiert szerencsesnek erzem magam, hogy nekem eddig ez kimaradt...

Everybody lies.

(#51694) bandus válasza BlacKSouL (#51691) üzenetére


bandus
veterán

nekem csak első alkalommal kellett hozzá az érzéstelenítő, akkor kipucolta a gyökércsatornákat. a köv 2 alkalommal további gyógyszeres cuccokat, antibiotikumot rakott a gyökérbe, ma pedig megcsinálta a végleges gyökértömést és jövő héten a végleges koronatömés jön szerencsére. nekem csak első alkalommal fájt, az érzéstelenítő ellenére is, de akkor bazira :) azóta semmi szerencsére. van még pár tömésem, aztán egy időre hanyagolom a dokit, mert már elköltöttem rá egy nyaralás árát. fene vinné el ezt a rohadt genetikát.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#51695) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Már megint elkövettem a hibát, hogy néztem a kézimeccset, állandóan azt várom mikor kapok szívrohamot.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51696) FehérHolló válasza BlacKSouL (#51695) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én attól félnék, hogy az agyam nem jut elég vérhez.

Skynet is real. It's called Google.

(#51697) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#51698) EQMontoya


EQMontoya
veterán

A hetedik napon az úr megteremté a QoS-t. Majd látá, hogy ez jó. :)

Same rules apply!

(#51699) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Boltban (Tesco) kapható pálpusztai mennyire hozza az élvezeti értékét?
Most vettem valami francia rúzsos sajtot, elég penetráns, de büdösségben nem annyira kellemetlen, ízre viszont jó. Szokatlan, de jó. Pálpusztait még nem kóstoltam, de elvileg egy ívásúak. Csak sokkal kellemetlenebb jellegű a szaga.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#51700) FehérHolló válasza BlacKSouL (#51699) üzenetére


FehérHolló
veterán

ráélveztem már.

u.i.: A pálpusztai a legbüdösebb sajtok versenyében dobogós. Nem tudod valami autentikus forrásból beszerezni minimális plusz zsetonért?

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  ON TOPIC [újabb ámokfutás] (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.