Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39101) pohár válasza bolondember (#39099) üzenetére


pohár
félisten

De jó hogy nem Pesten lakok... :U :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39102) kételkedem válasza bolondember (#39099) üzenetére


kételkedem
addikt

a közlekedési szakemberek úgy gondolták, így jó lesz :U

Egyébként amit a főváros közlekedésével művelnek, az nagyon gáz! Egyébként is kaotikus, de mostanra gyakorlatilag járhatatlan. Én halmozottan hátrányos helyzetben vagyok, mert kb félévente vetődök arra. Helyismeret nulla, így marad a térkép és jelzőtábla alapján való tájékozódás, ami eben a forgalomban érdekes feladat.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39103) 1010 válasza kételkedem (#39102) üzenetére


1010
őstag

gps :DDD

(#39105) Killing válasza kételkedem (#39102) üzenetére


Killing
addikt

A szakember szót megkérdőjelezném. :U
Még egy földúton se tudnák megoldani a problémamentes továbbhaladást.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39106) bolondember válasza venember83 (#39100) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Római partról két embernek a dumaplázához bejutása nehezen kivitelezhető gyalog... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39107) kételkedem válasza 1010 (#39103) üzenetére


kételkedem
addikt

"Újratervezés!" :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39108) venember83 válasza Kalandor (#39104) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, tudom, nem is derít jó kedvre. :)

BE: Francokat, csak időben el kell indulni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#39109) Killing válasza kételkedem (#39107) üzenetére


Killing
addikt

[link]
Minden jó ha a vége jó! ;]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39110) bolondember válasza venember83 (#39108) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

vagy a másik irányba? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39111) Oly


Oly
senior tag

Jó "reggelt"...

Sikerült átrágnom magam az asztalomon fekvő iratkupacon, hogy elérjem a billentyűzetet.

Rájöttem: a keddet is utálom, nem csak a hétfőt. Holnap szerda... az eddig még nem volt undi velem. Remélem így is marad.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#39112) 1010


1010
őstag

ezen beszartok

feladta postán a laptopot a seller,POSTÁN :W !!!!!!!!!

és ide ért,a magyar posta nem nyulta le a kincset :C

[ Szerkesztve ]

(#39113) bolondember válasza 1010 (#39112) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

várj.

Te most az írtad, h valaki; VALAKI itthon; POSTÁN. LAKKTOKOT? :Y :Y

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39114) tildy


tildy
nagyúr

Omm nomm nomm.
Isteni csirkepörköltet ettem. Ráadásul én készítettem:D
Pohár: nem nokedlivel készítettem, hanem szarvacska tésztával és uborkasalátával.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39115) pohár válasza tildy (#39114) üzenetére


pohár
félisten

Galuskával? :Y :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39116) frame>24 válasza tildy (#39114) üzenetére


frame>24
addikt

Már megin' ez a kaja-fétis, pedig frankón megmondtam régebben is, hogy nem kell ezt túlmisztifikálni, a kaja nem más, mint egy C-lánc, ami hordozza a H-atomokat, hogy azok a terminális oxidációban az O-re kerüljenek, ATP termelődése közben... :U

( ;] )

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#39117) tildy válasza frame>24 (#39116) üzenetére


tildy
nagyúr

Viszont boldogsághormon termelődik, ha finom kaját eszel. :U Bár így Ozora után az alapból is megvan :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39118) kételkedem válasza bolondember (#39113) üzenetére


kételkedem
addikt

postán utoljára 10.000 huf értékű alaplapot adtam fel ajánlva, elsőbségivel de így is azon izgultam, hogy érjen oda a címzetthez. ugyan ezt egy laptoppal előadni? kb oroszrulett :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39119) frame>24 válasza tildy (#39117) üzenetére


frame>24
addikt

monnyuk ez is igaz, állítólag a s*x után az evés a 2., ami a legnagyobb örömérzetet váltja ki... de akkoris, na! :D

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#39120) tope válasza pohár (#39115) üzenetére


tope
addikt

Nem, nokedlivel :D

Szépet az ON népének

(#39121) Pisztillus válasza bolondember (#39099) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ráadásul mindezt úgy, hogy a Szentlélek téri buszmegállóban csak úgy véget ér a sáv, ami nem is sima buszsáv, hiszen csak ebből a sávból lehet lehajtani az Árpád fejedelem útjára.
A főokosok szerint azért csinálták ezt így, hogy a Vörösvári útról jövők 2 sávban hajthassanak fel az Árpád-hídra az eddigi egy helyett. Aki meg Szentendre felől jön, az menjen a Megyeri-híd felé.

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39122) kételkedem válasza Pisztillus (#39121) üzenetére


kételkedem
addikt

látom visszaolvastál :D
hali! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39123) Pisztillus válasza kételkedem (#39122) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia!

Szoktam, nehogy lemaradjak valamiről... :D

Visszatérve az előző témához: Ha megépítették volna az Aquincumi hidat (az Északi vasúti összekötő híd mellé), akkor most nem kellene ez a bohóckodás.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39124) pohár válasza tope (#39120) üzenetére


pohár
félisten

Hehe :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39125) tildy válasza frame>24 (#39119) üzenetére


tildy
nagyúr

Azt is szeretem :D:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#39126) kételkedem válasza Pisztillus (#39123) üzenetére


kételkedem
addikt

Soha nem lesz elegendő híd Budapesten. Az ország úthálózata annyira centralizált, hogy az is kénytelen bemenni Bp-re, akinek semmi keresnivalója nincs ott. Én ha a Balatonra akarok menni, akkor is teszek egy túrát pl a Lágymányosi hídon keresztűl. Az M0 lenne a megoldás, de eleve nem éri körbe a várost, szűk, alig járható, erősen elcseszett út.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39127) Pisztillus válasza kételkedem (#39126) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Teljes mértékben igazad van, az M0-ás északi szektorának is régen készen kellene lennie, azaz teljesen körbeérnie. A Budapestet elkerülő déli autópályáról és más, hasonló gyorsforgalmi utakról már nem is beszélve.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39128) tope válasza Pisztillus (#39127) üzenetére


tope
addikt

Hát amióta ígérhetik a 4 sávos 4-es főűtat, azóta az M0-ás elég sokat haladt ;]

(#39129) bolondember válasza Pisztillus (#39121) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na de, h 10 után ez megy...

kerüljek 20 km-t 5 helyett....

vééégülis! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39130) Pisztillus válasza bolondember (#39129) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gondolj bele, hogy mi lesz majd szeptembertől! Én is csak néztem a szép hosszú kocsisort a konyhaablakból...

Tope: Szüleim Vecsésen laknak. Nekik már az utoljára elkészült darab is megváltás volt. Előtte 3 napi hideg élelmet kellett magukkal vinni, ha 4-es út túloldalán volt dolguk.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39131) kételkedem válasza bolondember (#39129) üzenetére


kételkedem
addikt

Tessék szépen várni a négyes metróra! Mire megépül bárhonnan bárhova ellehet majd jutni vele :P

1010 tehát te voltál az a szerencsés, aki postán kapott laptopot? :Y

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39132) 1010 válasza kételkedem (#39118) üzenetére


1010
őstag

hat tudod az volt,foleg ugy hogy az elado
SEMMIRE nem valszolt,meg a paypal disputra se

na most ilyenkor mire gondol az ember...... :U

ja es futar volt kiirva nem posta

(#39133) tope válasza kételkedem (#39131) üzenetére


tope
addikt

Jujj de jó akkor megyek a megnyitóra, úgyis szerettem volna megnézni Ámerikát :DDD

(#39134) pohár válasza tope (#39133) üzenetére


pohár
félisten

Ibiza felé nem megy véletlen a metró? :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39135) tope válasza pohár (#39134) üzenetére


tope
addikt

Csak Hawaii-ra , de ott tele a strand, oda inkább nem megyek.

(#39136) Killing válasza pohár (#39134) üzenetére


Killing
addikt

Oda majd az 5-ös metró megy. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39137) bolondember válasza kételkedem (#39131) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Mo.-n a férfiak várható élettartama ha jól tévedek 68,4 év.

tehát nekem van még kevesebb, mint 38 évem, h utazhassak a négyesmetrón.

TALÁN VAN REMÉNY! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39138) Oly


Oly
senior tag

Nicsak itt egy fanatikus PH-s lurkó:

:Y

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#39139) bolondember válasza Oly (#39138) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

soha az életben nem láttam még... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39140) kételkedem válasza bolondember (#39137) üzenetére


kételkedem
addikt

Ne találgass, kalkuláld ki a várható élettartamodat!

Oly: az igazán elhivatottak goazni is ph!-s pólóban mennek!

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39141) Oly válasza bolondember (#39139) üzenetére


Oly
senior tag

Pedig Moderátor is volt.
Most már csak nagyúr.

SonyEricsson T20 - T68 - T610 - K700 - W800 - K750 - K800 - C702 - P1 - MOTO Defy - Galaxy S Advance - Galaxy S4 - Lumia 820 - Honor 7 - iPhone 5S

(#39142) Killing válasza Oly (#39141) üzenetére


Killing
addikt

És mi a becsületes neve? :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#39143) kételkedem válasza Killing (#39142) üzenetére


kételkedem
addikt

[link]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39144) bolondember válasza Oly (#39141) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

az életben nem hallottam még róla... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39145) kételkedem válasza bolondember (#39144) üzenetére


kételkedem
addikt

gonosz modban vagy?
ne húzd má' szegény Oly-t ;]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#39146) bolondember válasza kételkedem (#39145) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem tudom miről beszélsz... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39147) ngabor2 válasza Killing (#39142) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ő A Lajos.

(#39148) Pisztillus válasza bolondember (#39144) üzenetére


Pisztillus
senior tag

No, majd ha jön Tildy... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#39149) bolondember válasza Pisztillus (#39148) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

igen? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#39150) venember83 válasza kételkedem (#39140) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyolcvan év. Most ennek örülnöm kellene? :U

BE: Kitalálom, tildyt sem ismered.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Második menet!] - Archivum II (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.