Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • rarri

    senior tag

    válasz Bubu79 #36394 üzenetére

    Én sem helyeslem amit tesznek, de megértem hogy miért csinálják. És nem véletlen hogy idősebbeket nem látsz így viselkedni / csak elenyésző réteget / .A 15 évesek egyszerűen másképp látják a dolgokat./ tisztelet a kivételnek / Kell egy bizonyos társadalmi és lelki érés ahhoz, hogy ezt később másképp lássák, és ne tegyék meg azokat a dolgokat, amiket most megtesznek.
    Én is bizony eldobtam annak idején a sörös, boros, stb. üveget, ahol értem. Most felnőttkoromban már sokszorosát összeszedtem annak amit eldobáltam annak idején, és a lányaimat is belevontam ebbe már kis koruk óta. Gumikesztyűvel szedjük zsákokba a szemetet a környezetünkben. És még egyik lányomat sem láttam soha semmit elhajítani csak úgy. Viszont van olyan , mint pl. a dohányzás, hogy egyszerűen nem tudtam lebeszélni Biankát sem tájékoztatással, sem rossz példák elmondásával, semmivel sem, hogy ne dohányozzon.Csak bízhatok benne, hogy belátja majd, hogy mennyire káros és felesleges ez a dolog.
    szóval ez van Bubu. :)

    [ Szerkesztve ]

    Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

Aktív témák

Hirdetés