Hirdetés

2024. június 17., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#7801) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megyek aludni. Reggel hat óta ébren vagyok, és pénteken szintén korán ébredek.
Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7802) Csabee. válasza Algieba (#7801) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ezzel nem csak te vagy így :)

Jóéjt mindenkinek!

Üdv: Csabee.

(#7803) pohár


pohár
félisten

Megnéztem az új pitét, hááát ugyanaz mint a többi, egyszer nézhető :D

Na dőlök én is, gudbáj! :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#7804) Csabee. válasza pohár (#7803) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Én hétvégén fogom :) Voltak bene jó poénok?

Üdv: Csabee.

(#7805) venember83


venember83
nagyúr

A fene egye meg, csak megérkezett a péntek is...

(#7806) Csabee. válasza venember83 (#7805) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ne aggódj én ma este vizsgázom matekbol.. Remélem jolesz. 86os buszon ülök a dugóban..soha nem érek be..

Üdv: Csabee.

(#7807) tope


tope
addikt

Szép reggelt, napot mindenkinek.

(#7808) BlacKSouL válasza venember83 (#7805) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Amit fura módon most egyáltalán nem vártam..szar lesz ma este is otthon dekkolni egyedül.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7809) Móci


Móci
addikt

Kellemes borult, sötét reggelt!
Remélem estig nem fog esni, lenne még dolgom bőven délután...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7810) kételkedem válasza venember83 (#7805) üzenetére


kételkedem
addikt

s így a világvégéhez is egy nappal közelebb kerültünk...

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7811) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

[link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7812) tope


tope
addikt

Tudja valaki, hogy mi a baj a T-Mobil-nál ? nem lehet telefonálni mindenkinek ?

(#7813) kételkedem válasza tope (#7812) üzenetére


kételkedem
addikt

Reggel engem is becarattak! A telefonon nem volt térerő, holott a szobámban mindig full a jel erőssége. Kézi keresésre azt írta, hogy a telefon regisztrációja sikertelen. Szétszedtem a telefont, megtisztítottam a sim kártya érintkezőit, ezután jó lett. Viszont ezek szerint nem a telefonommal volt a gond :U

szerk: a kollégámat sem tudták reggel óta elérni, most meg kapja folyamatosan az sms értesítőket!

1404 nap alatt 5 hsz. Nem szószátyár.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7814) NoLF válasza tope (#7812) üzenetére


NoLF
addikt

érdekes, én céges trémobilom sem vágja a mai napot.

aszondja ügyfél ki vagyok kapcsolva s azért hív vonalason.
a teló itt van a kezemben, mászkálnak rajta a té betűk, nem látom kikapcsoltnak...

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7815) tope


tope
addikt

Ha valaki tud infót a T-MOBILE-ról az ne tartsa magában
(nagy gebasz lehet ott)

(#7816) NoLF válasza tope (#7815) üzenetére


NoLF
addikt

hívni bárkit tudok, de senki nem tud engem hívni

bonyolódik

az átlagos 20 hívás/ óra helyett ma még nem volt egy sem :D mármint a mobilon
vonalon betalálnak

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7817) neduddki válasza NoLF (#7816) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

voda-s infot tunnek mert az egyik aldozat vodas, de ez nemaz: - (
Oruje nekije leglabb pihesz: - )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7818) NoLF válasza neduddki (#7817) üzenetére


NoLF
addikt

pihen a rák, a hollandusok megint eltoltak valamit és az én seggemen csattog az ostor :(((

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7819) kételkedem válasza NoLF (#7818) üzenetére


kételkedem
addikt

Elég gyakran kéred-e az Urat, hogy a hollandusok ne toljanak el semmit, mert akkor neked kell letolni valamit?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7820) NoLF válasza kételkedem (#7819) üzenetére


NoLF
addikt

nem olyna sűrűn, de akkor így:

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7821) nemcso


nemcso
senior tag

Körlevelet kaptunk, miszerint a T_mobile karbantartást végez az előfizetői hálózaton, ami e-mail késést, hálózat vesztést, egyéb telefon hibákat okozhat, és amit részben megoldhat a telefonkészülék ki-be kapcsolása...

Vegetáriánus - régi indián szó, jelentése "béna vadász"

(#7822) NoLF válasza nemcso (#7821) üzenetére


NoLF
addikt

kikapcsoltam a fenébe
eddig se csörgött, mostmár biztos nem fog :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7823) BlacKSouL válasza NoLF (#7822) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A ki-bekapcsolást lehet hogy nem úgy értették, hogy most kikapcsolod, este meg be, de tulajdonképp ez a megoldás se rossz. :)
Mikor hozzánk 3 percenként jön valami hívás, akkor néha mi is félretesszük a telefont, csak akkor keresnek központin, és az asszisztens csaj meg mindig ránkszól hogy tegyük már vissza, mert nem tudja idekapcsolni :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#7824) tope válasza nemcso (#7821) üzenetére


tope
addikt

Gratulálók a T-Mobil-nak ha ez így van, mert tudomásom szerint nem jött semmi infó a karbantartásról előre. :((

(#7825) Móci


Móci
addikt

Épp most ugrottam át a postára egy csomagért, s a pénztáros bősze nyomkodta az ügyfél telefonját. Elmondtam legalább háromszor, hogy szar a tré mobil hálózata, de csak negyedszerre értették meg. Azt is jó nehezen sikerült... :F

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7826) Pisztillus válasza NoLF (#7820) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Jé, Bon3ss így tud táncolni? :Y Mik derülnek ki... :)

Na megyek megnézem, mit alkot a Trémobil, fel kell hívjam az asszonyt... :)

Amúgy meg: Szép napot mindenkinek!

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7827) zolynet


zolynet
addikt

üdvölet a hét uccsó napján

kávéfőzőt szeretnék venni, eddig ez a kiszemelt: delonghi ec9 (sztem ec7 is ua, de még nézelődés stádium van)
Van vmi más amit ajánlanátok mert az tudomisén német vagy ... ?
Anyámnak lesz, igazából a lényeg az h legyen nagyon egyszerű.

Life is too short to stay stock!

(#7828) neduddki válasza zolynet (#7827) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

szerviz kft karinti-becsenyi sarok?

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7829) kételkedem válasza zolynet (#7827) üzenetére


kételkedem
addikt

Vario system: erősebb vagy gyengébb kávékészítéséhez, IFD system: különleges automata tejhabszórófej, amely összekeveri a tejt, a gőzt és a levegőt hogy habos tejet öntsön közvetlenül a csészébe, A tej bármikor felhabosítható, Levehető tejtartó a könnyűtisztíthatóságért, Állítható gőzmennyiség, Max.

vs: Anyámnak lesz, igazából a lényeg az h legyen nagyon egyszerű. ;] :P

A mezei Szarvasi SzV 612/3 estleg, mint alternatíva?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7830) zolynet válasza kételkedem (#7829) üzenetére


zolynet
addikt

ezt eddig tesó nézte be, evidens h csak a kávéfőző fícsör fogja 90%ban használni, de arra meg megtanítjuk ;)
kösz, neduddki too
nem filteres fajta kellene

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#7831) neduddki válasza kételkedem (#7829) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

az meg itten van a hazba a fodszinten:- )

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#7832) Pisztillus válasza Pisztillus (#7826) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Érdekes ez a Tré... Feleségemhez nem jutott el a hívás (nem kapcsolható), a kollégám telefonja meg a mobilterminálunk viszont működik. Na ebben találjon valaki rendszert...

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7833) kételkedem válasza Pisztillus (#7832) üzenetére


kételkedem
addikt

A T-sek is a rendszert keresik! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7834) Pisztillus válasza kételkedem (#7833) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Remélem, hamar meg is találják! :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7835) Nimrod


Nimrod
addikt

Voltam egy közeli patikában, gondoltam leadom egy megmaradt gyógyszerem, ami nem járt még le, de nekem mellékhatásaim voltak tőle. Vény nélküli gyógykészítmény volt és valami olyasmi rémlik, hogy ezek is szelektív hulladéknak minősülnek.
Ennek ellenére a patikában közölték, hogy adjam oda az orvosnak aki majd másnak adja, vagy dobjam ki mert ők is azt teszik. Rosszul tudok valamit? :F

(#7836) kételkedem válasza zolynet (#7830) üzenetére


kételkedem
addikt

Ha az árat nem nézem, egy ilyet vennék. Tetszenek az örlős kávéfőzők.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7837) Móci válasza Nimrod (#7835) üzenetére


Móci
addikt

Nálunk a patikában régebben láttam egy dobozt, amibe szépen be lehetett dobni a nem használt gyógyszert, s ennyi. Nem tudom, hogy megvan e ez még, rég nem jártam arra szerencsére. :)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7838) NoLF


NoLF
addikt

hogy én milyen őrült mód éhes vagyok... :O

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7839) Móci válasza NoLF (#7838) üzenetére


Móci
addikt

Nem vagy vele egyedül... de még messze lesz az ebéd, fél egy előtt vége ugyan a munkának, de még pakolni kell a cuccokat a holnapi hangosításhoz... a fene.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#7840) kételkedem válasza NoLF (#7838) üzenetére


kételkedem
addikt

csak el ne kezd sorolni, hogy kakukkfüves jércemellet fogsz enni jázmin rizses körettel!
az emésztő enzimek már a bélésem bontják :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7841) Pisztillus válasza Nimrod (#7835) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Valóban, minden patikában van gyógyszerhulladék gyűjtő doboz. Ezek elsősorban a lejárt gyógyszerek gyűjtésére szolgálnak, de bele lehet dobni a megmaradt, de nem lejárt gyógyszert is. Ez utóbbi esetben azonban mi is szoktuk azt tanácsolni, hogy a nem lejárt, de nem is kellő gyógyszereket vigyék el az orvosnak, mert ő oda tudja adni olyan betegnek, aki esetleg nem tudja (azonnal) megvenni - de kezelni viszont muszáj.
Tehát a patika annyiban hibázott, hogy - amennyiben nem akartad/tudtad elvinni az orvosnak - át kellett volna vennie és elhelyezni a gyűjtődobozban. Lehet, hogy hozzánk hasonlóan - a kisgyerekek védelme miatt - abban a patikában is a betegforgalom elől elzárt helyen van a gyűjtődoboz. (S valószínű, hogy már a hozzászólásból kiderült, igen, én patikus vagyok.)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#7842) venember83 válasza NoLF (#7838) üzenetére


venember83
nagyúr

Látod, mer' nem ettél este kenyeret. :))

(#7843) bnss válasza Pisztillus (#7826) üzenetére


bnss
veterán

Sziasztok!

Lehetséges, anno a szalagavatómon volt valami hasonló effekt. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#7844) zolynet válasza kételkedem (#7836) üzenetére


zolynet
addikt

igenigen, csakhogy most a münkaügyi kp a szponzorom, így aztán azok felejtősek ... fene az ízlésedet, jó kis buszmegállos zaccos kávé ;]

Life is too short to stay stock!

(#7845) NoLF válasza kételkedem (#7840) üzenetére


NoLF
addikt

sajnos nem tehetem, mert a tegnap estére készített isteni gombás kolbászos sajtos rántottám az utolsó morzsáig elfogyott, így nem hoztam magamnak ebédet, ezért is szenvedek ennyire... nem tudom, hogy rendeljek valamit, vagy átugorjak ide a kifőzdébe... de valamit tenni kell, mert lassan pislogni sem tudok az éhségtől.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#7846) kételkedem válasza zolynet (#7844) üzenetére


kételkedem
addikt

Mindenből szeretem a jót. A prémium minőséget és a prémium márkákat sosem tudtam megfizetni, de pl inkább kevesebb sört iszok, mint megelégedjek az 59Ft-os dobozos sörrel. A kávéhoz nem értek annyira mint Frei Tamás, de a kávészerű löttyöket erősen kerülöm.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#7847) aXXon válasza NoLF (#7845) üzenetére


aXXon
senior tag

Ma a következőt fogom készíteni :

tortilla lap házilag
fokhagymás tejbe áztatott csirkemell, joghurtban sütve
hagymás vegyes saláta

Illetve a paradicsomos ízek kedvelőinek van kimaradva egy kis bolognai szósz (házi) egy kis reszelt sajttal elkeverve, ezt megmelegítve is lehet szintén a tortillába tölteni és a salátával fogyasztani.

Utána hideg söröcske fog csúszni, nehogy kiszáradjon a torok :)

Ami az igazi érdekesség, hogy mindezt egy Hot Plate-ben kívánom elkövetni és még sosem használtam. Na de meglátjuk, a tévében egyszerűnek tűnik. Anno egyszer már láttam, ahogy a pipi sül benne, meg Edina már használta üzemszerűen, mikor külön voltunk, de nekem ez lesz a főpróba :)

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7848) zolynet válasza kételkedem (#7846) üzenetére


zolynet
addikt

Akkor a céges 10ft-os kávé nem játszik? :U
Ha tehetem kivárok és én sem a szart veszem meg, de általában
az aranyközéputat vagyok kénytelen választani.
Btw a dobozos staro 149huf a cora-ban. ;)

Life is too short to stay stock!

(#7849) aXXon válasza kételkedem (#7846) üzenetére


aXXon
senior tag

HOL LEHET 59 FORINTÉRT DOBOZOS SÖRT KAPNI????? ;] :DDD

"Van, amikor azt hiszed rosszabb már nem lehet. Erre két dolog mindig rácáfol: a Firefox és a magyar kormány ;)" - bartucc // ''Ember Te asztán nem kímélsz senkit, odab@szol a fílingnek!'' by Lev Andropov

(#7850) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Bemondták a hiradóba is hogy karbantartás van a nagy T-nél

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.