Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8351) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Csak nekem tűnt fel hogy most a Gmail flashes effekttel tölti be az oldalt? :)

Üdv: Csabee.

(#8352) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

eleges ujjosnak tunik szamomra, es meg akar el is hiszem

udv

neduddki

p.s. egyik kedvenc tantonenim apjanal voltam gepet csinalni es szegeny egyszeruen nem ertette meg, hogy en nem isozmalkuholt, "jo rendbe de a tavajelotti voroset kostoljam leglabb meg, az annyira jo volt" /es itt most ne hazi pancsolasu vackokra tessek gondolni hanme sujjos kereskedelmi forgalmet elkerulo palackozasu csodakra, mert ertekelem ne a jo bort, csak nem iszom:- )/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#8353) Lauda válasza neduddki (#8352) üzenetére


Lauda
félisten

Jo ez a link, most olvasgatom, hirtelen nem is tudom melyik alkoholista csoporthoz soroljam magam. ;]

(#8354) Bubu79


Bubu79
addikt

Mi van, mindenki kidőlt, én szedek itt egyedül Béres cseppet? ;]

Gyümölcspárlatos gyóreggelt!

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8355) Tim82 válasza Bubu79 (#8354) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lófittyet, 5 óra óta fent vagyok. :P

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8356) ABE válasza Tim82 (#8355) üzenetére


ABE
őstag

Nekem is ilyen csodásan indult a szorgalmi időszak utolsó hete... :o

Szerk: totálisan kipihent retinámat reggel sikerült kiégetnem néhány ködlámpát bámulva (M7+köd+hínáragyú sofőrök...), szóval ujjé, boldogabb nem is lehetnék. :DD

[ Szerkesztve ]

(#8357) rarri válasza Bubu79 (#8354) üzenetére


rarri
senior tag

Én is felébredtem ! :D

Mindenkinek szép, vidám napot kívánok !

Megyünk Bettikével iskolába...

Race : Nagyon nagy az a link ! :C Én jó gyerek voltam... :U :K / most nézem, nekem Te is az ajándékom voltál ! :D :DD /

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#8358) Tim82 válasza ABE (#8356) üzenetére


Tim82
nagyúr

Nekem különmeló.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#8359) Bubu79 válasza Tim82 (#8355) üzenetére


Bubu79
addikt

Én le sem feküdtem - így jár, aki munkával akar pénzt keresni :U

Amúgy is - idézni csak pontosan - nem lófittyet, hanem [link] ;]

Szia Rarri :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8360) ABE válasza Tim82 (#8358) üzenetére


ABE
őstag

Na, úgy értettem, hogy szintén 5-kor keltem. Fogalmazni sem tudok már...

[ Szerkesztve ]

(#8361) kételkedem válasza ABE (#8356) üzenetére


kételkedem
addikt

Szórakoztató tud lenni, hogy ha sokáig pirosat kell nézned, akkor utána mindenhol zöld foltot látsz. :D

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8362) zoltanz válasza NoLF (#8345) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Közvetlenűl semmi, de nem lenne ilyen népszerű én nem montam egy szóval sem mást, belémagyarázni meg felesleges.
Bubu te meg a zene. :DDD

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8363) Pisztillus


Pisztillus
senior tag

Szép napot mindenkinek!

Előkerültem én is... Ezen a szürke reggelen alig bírtam kimászni az ágyból, de azért csak sikerült. Mindjárt jön egy forró kávé, így már elviselhetőbb lesz a nap.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8364) bolondember válasza kételkedem (#8361) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

szebbet jobbat, melegebbet...

vettem tápot, elvileg megpróbálom meghegeszteni a gépet este.. hát, jó móka lesz.. :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8365) venember83 válasza bolondember (#8364) üzenetére


venember83
nagyúr

Hegesztesz? Akkor remélem, hogy egy 12 voltos ággal rendelkező tápot vettél, hegesztéshez kell a nagy áramerősség. :K

(#8366) Pisztillus válasza bolondember (#8364) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nem egy unalmas meló, az biztos. Nekem hűtőt kell majd vennem az ismerősöm gépébe, mert a PhenomII X4 955 BE gyári hűtője kissé hangos... Milyen tápot vettél?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8367) bolondember válasza Pisztillus (#8366) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

FSP Zen II, 500W.

@öregcsóka: lehet, h hegeszteni kéne tényleg, mert tanácstalanul állunk Fn-nel, mert elvileg minden OKS, mégse megy. Új lap, új proci, VGA más gépben OK, most tápot vettem újat.

és a hócipöm tele van.

mennie kéne, de nem megy. XP meghalt VGA driver feltételekor (vagyis közben), WIn7 nem mászott fel.

nemtom. :O (az X3 720 BE hütöje eddig oknak tünik - pedig nagyon kis sovány!)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8368) Pisztillus válasza bolondember (#8367) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez egy jó táp, ezzel nem lehet baj.

Most egy hülye kérdés, de: próbáltátok deszkacomputerként is? Azaz csak úgy az asztalon összerakva? Mert volt már olyan gép nálam, ami deszkacomputerként vígan ment, berakva a házába meg minden baja volt. RAM modul milyen és hány darab van?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8369) NoLF válasza Pisztillus (#8368) üzenetére


NoLF
addikt

nálam már ezer ilyen volt, vmi mindig zárlatra ment ha be volt szerelve a házba, a szőnyegen meg csak úgy hussant a cucc.
jó pár órát szívtam anno ilyenekkel, hogy utáltam...

de már 3 éve nem nyúltam géphez nagyjából :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8370) kételkedem válasza bolondember (#8364) üzenetére


kételkedem
addikt

Hegesztéskor legyen rajtad antisztatikus karkötő, nehogy valami kóbor áram valami galibát okozzon!

Ha már itt tartunk, a memóriát a héten postára tudod adni? :B

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8371) bolondember válasza Pisztillus (#8368) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

2 (asszem kingston) 1066-os DDR2, 2*2 GB, a régi lapban minden OK volt.
Lap egy GBT MA790X-UD3P, benne egy X3 720BE, raklap vinyó, satöbbi, a megjelenítésért meg egy 9600GT felelNE.

:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8372) venember83 válasza bolondember (#8367) üzenetére


venember83
nagyúr

BlueStorm II lesz az. Zen az venti nélküli, és nincs ötszázas verziója, max 400, valamint elég sok gyermekbetegsége van.

(#8373) Pisztillus válasza bolondember (#8371) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Pedig ezeknek illene így együtt menniük. Reméljük, az új táppal este végre magára talál a gépsas. A win7 32 vagy 64 bites lesz rajta? 1 db RAM modullal próbáltátok?

Venember: Ezt a Zen-t meg jól benéztem... Pedig az előbb emlegetett gépben egy FSP Bluestorm II 400W-os példány teszi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8374) zolynet válasza NoLF (#8338) üzenetére


zolynet
addikt

lehet az kellett volna, 2napos zabáláson vagyok túl, feszít rendesen ... le kellett volna öblíteni :K

bolondember: kitartást, egyszer csak összeáll ... én majd ma telefonálok h mi újság az alaplapommal

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#8375) NoLF válasza zolynet (#8374) üzenetére


NoLF
addikt

naugye. igaz hogy 650 a hoegaarden, de az élmény kárpótol :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8376) AMD Power


AMD Power
titán

Mennyibe kerülne csináltatni ezüstből egy angyal medált? Tud ajánlani valaki valami boltot vagy helyet?

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_samsung_watch_active_2_44mm_acel_hazas_okoso/friss.html

(#8377) NoLF válasza AMD Power (#8376) üzenetére


NoLF
addikt

milyen ezüstből, mennyiből, mekkorát, milyen részletességgel, milyen sürgősen, stbstbstb

kb ilyeneket fog kérdezni bármelyik ékszerész

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8378) bolondember válasza venember83 (#8372) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

jogos, elb@sztam, SAGA II.

de a kettes megvolt.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8379) Móci válasza bolondember (#8371) üzenetére


Móci
addikt

Szép reggelt!

A biosnak támogatnia kell a procit, tehát ez a hibalehetőség is kiesik szerencsére ( beugrott, s gyorsan megnéztem a lap honlapján), vga-ból esetleg másikat lehetne próbálni, ha a táp nem oldja meg a gondot. Vagy legó a ramokkal. 'Jó' szórakozás ez, garantált izzadságcseppekkel... :(
Bluestorm az jóféle, nálam is az teszi a dolgát, s meg vagyok vele elégedve. Havernál pont az 500-as verzió dolgozik.

Ha jól emlékszem, a Saga sem egy rossz sorozat...

[ Szerkesztve ]

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8380) kételkedem válasza AMD Power (#8376) üzenetére


kételkedem
addikt

pl itt egy.

Mindenképp 925 ezrelék finomságú ezüstöt vegyél! Legyen benne fémjel.

Magyar fémjel:

Külföldről behozott

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#8381) Pisztillus válasza bolondember (#8378) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Még egy hibalehetőség: az előző táp nem tudott elék kakaót adni a VGA-nak, ha annak kellett a külső táp is. Nos, ennek az új tápnak nem lesz ilyen gondja.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8382) Móci válasza Pisztillus (#8381) üzenetére


Móci
addikt

Ha kell neki, igen. Nemrég csatlakozó nélküli 96GT-vel találkoztam, ez esetben nem tudni, hogy mi a pálya.
Amúgy egy 400-as kodegány is elvisz egy e8400-es procit, 3 vinyót, 96gt-t... csak meddig ugye? ;] (egy családnak azt raktak a gépbe a boltban, s amikor megláttam, hangosan felröhögtem)

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8383) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Remélem mindenki elégedett volt a tegnapi nappal, megkapta az ajándékokat. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8384) Pisztillus válasza Racecam (#8383) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Részemről igen! :K Köszönjük szépen! :K

Móci: Na igen, kodegány... Amióta ismerősöknek rakok össze gépeket, tápnak csak pár márka jöhet szóba: Enermax, Chieftec, FSP, Zalman. Még akkor is, ha Codegen házba szerelmes az illető, és azt táppal együtt adják. :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8385) NoLF válasza Racecam (#8383) üzenetére


NoLF
addikt

én szokás szerint semmi, de separa, intéztem magamnak :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8386) bolondember válasza Pisztillus (#8381) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

már gondolkodtam a "felgyújtom a gébe"-cselekvéssoron is... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8387) Pisztillus válasza bolondember (#8386) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Azt azért mégse... Akkor inkább hozd el hozzám (a patikába) és megpróbáljuk meggyógyítani... De - szvsz - az új táp valószínű, megoldja a problémát, mert a VGA hülyéskedése lehet áramhiány miatt is...

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8388) Móci válasza Pisztillus (#8384) üzenetére


Móci
addikt

Általában FSP kerül a gépekbe, de ha van pénz, akkor Enermax.
Ismerős kapott a gépéhez valami Mtek vagy milyen tápot, na az durván gagyi darab! :DD
Abból minden ki van spórolva... Porfogónak jó!

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8389) BlacKSouL válasza Racecam (#8383) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Azt az ajándékot amit én szeretnék, azt 10 Mikulástól sem kaphatom meg, de ez az én egyéni szoc. problémám.

Amúgy igen, megkaptam, túléltem a tegnapi napot is.

Ha gyakrabban látnánk már ajándék lenne.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8390) zoltanz válasza Racecam (#8383) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Persze sok édesség, csokik, mézesütik, durva hízás lesz a vége. :))

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8391) bolondember válasza Pisztillus (#8387) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

remélem az áramhiány az oka.

de majd ma este kiderül elvileg.

Aztán lehet tényleg megragadom az felajánlást... Ússe kéne nagyon messze vinni.. :)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8392) Móci válasza Racecam (#8383) üzenetére


Móci
addikt

Én egy tábla csokit kaptam, elég az.
Mikulást meg láttam, talán elegem is volt picit belőle már. :DDD
Ötödikén délután hangosítottam, s vetítést prezentáltam a helyi Mikulásműsoron. Megérte, nagyon jól érezték magukat a gyerekek, s ez a lényeg! Azért a végén én is kaptam pár pohár teát, meg ettem pogácsát is.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8393) Racecam válasza BlacKSouL (#8389) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Huhogány? :F

mod: Moddolni kellet, mert Kenny leoltott.... :U Majd jól kinyírom. :K

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8394) NoLF válasza Racecam (#8393) üzenetére


NoLF
addikt

amit tiltunk fórumunkban:

* minden olyan beavatkozást, mely hátrányosan változtatja meg a fórum megjelenését, illetve akadályozza annak rendeltetésszerű használatát.
* a kulturált társalgást szembeötlően zavaró, agresszív, vulgáris, obszcén, hangulatkeltő hozzászólásokat (a hozzászóláshoz értve a nicknevet, aláírást és egyéb, a felhasználó által megadott adatot).

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8395) Pisztillus válasza bolondember (#8391) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak Újpestre... Mert a patika ott van. :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8396) BlacKSouL válasza Racecam (#8393) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Rejtsd smiley alá, azt 'nem látja senki', és nem is lesz szembeötlően zavaró, meg nem is változtatja meg hátrányosan a fórum megjelenését :) És én is megtudom mi volt moddolás előtt.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8397) bolondember válasza Pisztillus (#8395) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

ha már otthon vagyok, átúszok.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8398) Racecam válasza BlacKSouL (#8396) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Mi lett volna? Pina. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8399) Bubu79 válasza zoltanz (#8362) üzenetére


Bubu79
addikt

Igen? Kifejtenéd?

;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8400) Pisztillus válasza Racecam (#8398) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kellett volna mellé egy üveg jóféle sör is, és akkor Kenny is békén hagy... :)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.