Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#8401) NoLF válasza Racecam (#8398) üzenetére


NoLF
addikt

:U

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8402) Pisztillus válasza Pisztillus (#8387) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az ilyen tápokat szoktam felajánlani kalapácsvetéshez gyakorlóeszköznek. Bár oda is gyenge, mert egy könnyű vacak az egész... :D

Szerk.: Ez Móci-nak ment volna... :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8403) Bubu79 válasza Pisztillus (#8400) üzenetére


Bubu79
addikt

Számos dolog van földön és égen, mi boldoggá teheti a férfi népet - ezek között is első a már emlegetett .... ;]

Lehet, hogy egy sör kevés lenne? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8404) Racecam válasza NoLF (#8401) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Te olyan izé vagy. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8405) Pisztillus válasza Bubu79 (#8403) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mondom mellé!!! :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8406) pohár


pohár
félisten

Napot! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8407) Bubu79 válasza Pisztillus (#8405) üzenetére


Bubu79
addikt

Mellé? Nem inkább alá? :U

Te is olyan izé Vagy :U

:DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8408) venember83 válasza Racecam (#8404) üzenetére


venember83
nagyúr

Tedd múlt idővé, ha mered. ;] Különben meg idén se azt kaptam, amire vártam, de ez már nem igazán hatott a meglepetés erejével, csoda, hogy egyáltalán kaptam valamit.

BE: Megvolt a kettes? Jó neked. Képet kaphatunk róla? Egész alakosat, fürdőruhában vagy valami elegáns ruhában.

(#8409) Pisztillus válasza Bubu79 (#8407) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Értem. A mindkettőt érthetőbb? :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8410) Bubu79 válasza Pisztillus (#8409) üzenetére


Bubu79
addikt

Az biza élhetőbbnek is hangzik ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8411) Pisztillus válasza Bubu79 (#8410) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Előbb-utóbb úgyis az lesz a vége... :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8412) zoltanz válasza Bubu79 (#8399) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Mit, hogy nem értesz hozzá? :U Másik részét: nem, foglalkozni kéne a témával akkor tudnád.

A youtube bot ismeri valaki jobban?

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8413) venember83 válasza Pisztillus (#8411) üzenetére


venember83
nagyúr

Mi? :U

(#8414) Bubu79 válasza zoltanz (#8412) üzenetére


Bubu79
addikt

Miből is sikerült mindezt leszűrnöd?

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8415) Pisztillus válasza venember83 (#8413) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Nő mellé jön a sör... :) (Vagy fordítva - de ez a ritkább.)

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8416) zoltanz válasza Bubu79 (#8414) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Miért zeneszerző vagy eseteleg játszol valahol vagy hifi őrűlt vagy? Mondjuk a topik megfordulásaidból.
(én csak hifi őrűlt vagyok valamint dolgoztam hangtechnikusként, valamint rakosgattam a korongokat egykét jobb helyen mo -on)

Ui csak veled beszélek, te szóltál hozzá a kérdésköhöz mint "tudója"

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8417) Bubu79 válasza zoltanz (#8416) üzenetére


Bubu79
addikt

Miért te az vagy?

Komolyan kezd kisebbrendűségi érzésem kialakulni nagyságod mellett ;]

Tehát az alapértelmezés az, hogy bárki, aki nem zeneszerző hi-fista, esetleg játszik egy zenekarban, az nem ért a zenéhez - taníts még mester! ;]

Ugye tudod, hogy jó eséllyel most hülyéztél le mindenkit a topikban magadon kívül? ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8418) bolondember válasza Pisztillus (#8405) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

mellé? :F

Anyatej? :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8419) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Ma jól van, most már menjetek lassan lábat mosni. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8420) Pisztillus válasza bolondember (#8418) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Egy kicsit később... :)

Race: Igenis, kérek engedélyt eltávozni csülökfürdőre! :DDD

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8421) venember83 válasza Racecam (#8419) üzenetére


venember83
nagyúr

És ezt vegyétek moderátori figyelmeztetésnek!

Igaz? :DDD

Méregkeverő: Még mindig nem értem a sör és nő közti kapcsolatot, de mindegy, már kár is elmagyarázni.

[ Szerkesztve ]

(#8422) Bubu79 válasza zoltanz (#8416) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha mindent olyan komolyan vennék, mint amilyen komolyan te veszel dolgokat egy szabad, kötetlen, beszélgetős fórumban, alighanem már régen eret pattintottam volna magamon - szar lehet humorérzék nélkül létezni ebben a kietlen, szürke világban ;)

Az általános szó jelentésének pedig nyugodtan nézz utána valami webes értelmező szótárban, ha már egyszer általánosításra vetemedsz - hidd el, meg fogsz lepődni ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8423) zoltanz válasza Bubu79 (#8422) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Azért nem olyan kietlen az, attól függ, mihez szoksz hozzá. :)
Nekem ilyen a stílusom, nem tehetek róla, csak beszélgetek. Viszont nem szoktam belekotnyeleskedni mindenebe.
Bubu79 ha általánosítani akarok nem a a kis piros válasz feliratra megyek.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8424) Bubu79 válasza zoltanz (#8423) üzenetére


Bubu79
addikt

Dehogy is ilyen királylány - épp elég helyre írkálsz, hogy tisztán látszódjon nem ez az alap stílusod - pusztán piszkálja a csőrödet, hogy nem vagy mindenki liblingje - szokj hozzá a gondolathoz, a világ kegyetlen és biza ilyen dolgok megesnek néha ;)

Kotnyeleskedés - tehát ha valaki nem ért veled egyet, akkor az kotnyelesség? Ez a szó sem stimmel, akár ezt is megnézheted az általánossal együtt ;)

Hadd súgjak meg valami érdekeset - a kis piros válasz feliratnak semmi köze a szövegdobozba beírt mondandóhoz - ne haragudj rá azért, mert esetleg nem jön át a mondanivalód tisztán, érthetően ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8425) BlacKSouL válasza Racecam (#8398) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ja, akkor igen. ;]
Mondjuk pechemre nem csak úgy egy kéne, hanem konkrét. De ez már régi sztori, amint azt ismered is.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#8426) zoltanz válasza Bubu79 (#8424) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem olyan akarok lenni akinek látnak, hanem olyan mint ami vagyok. :) Nagy külömbség ám, ha valakinek me, tetszik szíve joga.
Miért a magyarázat nélküli zene témába beleszólást te minek neveznéd hm?

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8427) Racecam válasza venember83 (#8421) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Lóakármit. :)

Bubu fogalmazott jól. Ez egy beszélgetős topic, kicsit szabadabban.
Aki ezt véresen komolyan veszi, az magára vessen. :U

u.i.: Mi lenne ha én is macskákat linkelnék feszt. :U :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8428) Pisztillus válasza venember83 (#8421) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Onnan indult a dolog, hogy Race belinkelt egy Éva-kosztümös hölgyet, mire NoLF hozta az alapelveket, hogy ilyet nem kellene, így Race ki is szedte. Erre mondtam Race-nak, hogy ha a hölgy mellé egy üveg sört is linkelt volna (vagy ugye a képen együtt vannak), akkor Kenny sem szólt volna. A sör és a nő közötti kapcsolat pedig az idő előrehaladtával szokott kiteljesedni (Hoznál egy sört drágám? - hangzik el a jól ismert mondat meccsnézés közben.).

Az egész történetet kéretik a topic szellemének megfelelő komolysággal érteni és kezelni! :D

Race: Mi lenne? Mikulás pohárral! :DDD (ÉKE! - már le is ültem!)

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8429) Bubu79 válasza zoltanz (#8426) üzenetére


Bubu79
addikt

Ennek így eléggé vetítés szaga van - aki ennyire sokoldalú, az már gömb ;]

Mondd meg te - én ebben sem látok magyarázatot, csak egy szubjektív véleményt - tekintve, hogy semmivel nem támasztottad alá ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8430) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Most már az ebéd is megvolt:D
Tojásleves, májdarabos krumpli céklával:))

Majd' elfelejtettem: bejgli is van :DD

[ Szerkesztve ]

(#8431) Móci válasza Pisztillus (#8428) üzenetére


Móci
addikt

A sör+nő valóban jó kombó! :R
Persze kiteljesedhet úgyis az a kapcsolat, hogy: 'már megint iszol/nem fogsz többet inni'.
Rosszabbik eset...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#8432) Racecam válasza Pisztillus (#8428) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Éva kosztümös hölgyet?? :F
Évek óta nem is láttam olyat... :(

Blacki: Nekem egy is elég lenne. Egyelőre... :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8433) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Jogvédők stopolták a gyútúbot? :Y Se a reg se a feltöltés nem kóser.

Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8434) Pisztillus válasza Racecam (#8432) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Csak tippeltem, mert már nem láttam Kenny morcogásának tárgyát. :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#8435) bolondember válasza Racecam (#8432) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Évák óta inkább, nem? :U

ÉKE, ovkorze.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8436) Bubu79 válasza zoltanz (#8433) üzenetére


Bubu79
addikt

Ne terelj - válaszolj ;] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8437) Racecam válasza bolondember (#8435) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Annyira régen azért nem volt... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8438) zoltanz válasza Bubu79 (#8436) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nincs értelmes idonka a kérdésnek: Reakcióm van csak: Persze persze

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8439) DelArco


DelArco
aktív tag

Sör és nő kapcsolatáról nekem mindig ez a Guinness reklám ugrik be:
[link]
18 éven felülieknek persze. :Y

Youth hides the key to salvation

(#8440) Bubu79 válasza zoltanz (#8438) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez egy nagyon szép öngól volt :R

Köszi a korrekt választ :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8441) zoltanz válasza Bubu79 (#8440) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Miért is? :U

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8442) NoLF válasza Pisztillus (#8434) üzenetére


NoLF
addikt

egy csodálatos dolog egyszavas nevén nevezése volt - csak nem illik ide. s ha már a főnök szabályt szeg... ;]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8443) Bubu79 válasza zoltanz (#8441) üzenetére


Bubu79
addikt

Lássuk csak - kérdeztél valamit:

"Miért a magyarázat nélküli zene témába beleszólást te minek neveznéd hm?"

Amire én válaszoltam, példát is linkeltem a válaszomban:

"Mondd meg te - én ebben sem látok magyarázatot, csak egy szubjektív véleményt - tekintve, hogy semmivel nem támasztottad alá"

Itt.

Majd erre ezt írtad válaszul.

Mi ez, ha nem öngól? ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8444) zoltanz válasza Bubu79 (#8443) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Nem ismétlem magam, a válasz ott van leírva, és a sorok között, ha figyelmesebben elolvasod már.

Nem vagy idióta, csak elbeszélünk egymás mellett.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8445) Racecam válasza NoLF (#8442) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ugye azt már elég sok helyen leírtuk, hogy egy ilyen, vagy leginkább ebben a beszélgetős topicban, valamint személyes blogbejegyzésben kicsit szabadabban értelmezzük a szabályt, ha az nem "öncélú" vulgaritás, ordenáré beszéd. Néha a szövegkörnyezet megkívánja ezt. :)

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8446) Bubu79 válasza zoltanz (#8444) üzenetére


Bubu79
addikt

Tedd meg, hogy leírod érthetőbben, hogy egy magamfajta idióta is megértse - kérlek ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#8447) NoLF válasza Racecam (#8445) üzenetére


NoLF
addikt

értem én, hogy villanymotor, de mi hajtja?

ja, a pina. :DD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#8448) Racecam válasza NoLF (#8447) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Úgy van, az egész világ körlötte forog.. :K
Én is csak kapokodom a fejem. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#8449) bolondember válasza Racecam (#8448) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

meg se merem kérdezni, h merre...

Rule No1: CARDIO.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#8450) venember83 válasza Racecam (#8448) üzenetére


venember83
nagyúr

Én meg csak lehajtva csóválom...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.