Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49301) dragonfx válasza Pisztillus (#49300) üzenetére


dragonfx
veterán

zsír faxa gyerek vagy jo kis 4ker.
én 13ba voltma 15ig. :C :C

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#49302) venember83 válasza Pisztillus (#49300) üzenetére


venember83
nagyúr

S azzal mi a gond? :U

Ui. Hajrá Fradi! :C

(#49303) venember83


venember83
nagyúr

Ja, mondtam már, hogy utálok józanul hazajönni az üres lakásba így szombat éjszaka?

(#49304) pohár válasza venember83 (#49303) üzenetére


pohár
félisten

hát rúgjál be :D
ott a kis piás szekrény, ess neki egy üvegecskének :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49305) venember83 válasza pohár (#49304) üzenetére


venember83
nagyúr

Inni egyedül? Az alkohol csak társaságban esik jól.

(#49306) pohár válasza venember83 (#49305) üzenetére


pohár
félisten

akkor keress egy jó csajt és úgy igyatok :D
nincs a szomszédban valami lányka?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49307) Pisztillus válasza venember83 (#49302) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Kissé sokáig kellene egy bezárt szobában tengetni napjaim. Szappanért nem lehajolni, net nincs... Nem jó kilátások... :( Inkább életben marad mindenki, jobb lesz ez így. :K

Dragon: Most jön a nimbuszrombolás, de: Újpesten csak dolgozom, amúgy Óbudán lakom, és Vecsésről származom.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49308) venember83 válasza pohár (#49306) üzenetére


venember83
nagyúr

Sajnos nem könnyítem meg a saját helyzetemet annyira.

Egy kis ismételt ámulás, aztán szunya.

(#49309) Ramius


Ramius
őstag

Hű de rég írtam ide.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49310) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az elmúlt pár percben valaki használta a keresőt a topikban.
Bár ahogy elnézem a fórumot lehet a fél órába is belefér.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49311) Ramius válasza Winner_hun (#49310) üzenetére


Ramius
őstag

Honnan látsz te ilyeneket? :U

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49312) venember83 válasza Ramius (#49311) üzenetére


venember83
nagyúr

Valószínűleg ha elmondaná, akkor sem tudnánk/értenénk. :U

(#49313) Ramius válasza venember83 (#49312) üzenetére


Ramius
őstag

De legalább meglenne a látszat, hogy nekünk egyszerű halandóknak is enged kicsit betekinteni a dolgok mögé :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49314) fokukac válasza 7 (#48994) üzenetére


fokukac
nagyúr

Az év extrémsportolója, S. Alfonz a tibeti Halállavinák Völgyében basszus-üstdobon szólózik, miközben beszól a jetinek. (kreten.hu)

:D

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#49315) zoltanz válasza Ramius (#49311) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Bizti, hogy a gugli egy tárolt oldalán találta. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49316) Winner_hun válasza Ramius (#49311) üzenetére


Winner_hun
félisten

"Sajnos" már nem sokáig lesz publikus. Bár valószínű megint csak idő kérdése az egész.

mod: +""

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49317) nike_ válasza Pisztillus (#49300) üzenetére


nike_
addikt

már nem Óbudán laksz?

(#49318) Pisztillus válasza nike_ (#49317) üzenetére


Pisztillus
senior tag

De igen. Vecsésről költöztem be ide, Újpesten meg dolgozom, előtte Angyalföldön dolgoztam.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49319) nike_ válasza Pisztillus (#49318) üzenetére


nike_
addikt

ahh, értem, kicsit fura volt

(#49320) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49321) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

fos egy nap...

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49322) ladybug válasza BlacKSouL (#49321) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem is. Iszonyatos fejfájással.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#49323) Pisztillus válasza ladybug (#49322) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na igen, mert egy újabb ciklon készül keresztülvergődni rajtunk. Előbb a meleg-, majd utána a hidegfrontja is, ráadásul a középpontja sem lesz messze tőlünk, így egyszerre élvezhetjük mindkét front áldásos hatását. Utána pedig a nyakunkba szakad egy adag sarkvidéki hideg - azaz jön Tél tábornok egy kis beköszöntésre.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49324) adyz.


adyz.
aktív tag

Hello ontopik!
Reg jartam erre...

(#49325) Pisztillus válasza adyz. (#49324) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az már biztos! :K Panda megvan még?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49326) adyz. válasza Pisztillus (#49325) üzenetére


adyz.
aktív tag

Ahh, tobb mint fel eve mar eltavozott koreinkbol. :(

Azota lada-val nyomulok. :K

(#49327) BlacKSouL válasza Pisztillus (#49323) üzenetére


BlacKSouL
addikt

novembertől májusig mint legutóbb?
nekem az ilyen ne köszöngessen
az egy dolog hogy több mint 100 éve nem vagyunk európa éléskamrája, de hogy a mezőgazdaság a kormánytól függetlenül is így szarrá legyen verve...júliusban-augusztusban 600 Ft legyen egy kiló paradicsom az azért már viccnek is szar

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49328) Pisztillus válasza BlacKSouL (#49327) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ha ugyanaz az áramlási rendszer alakul ki, mint az év folyamán végig (meridionális) (csak novemberben szakította meg egy másik fajta, a zonális - ennek volt köszönhető a jó idő), akkor bizony nem sok jó vár ránk - na de most még bizonytalanság uralkodik az előrejelzésekben 1 héten túl.

adyz.: Ha ezt is úgy szereted és gondozod, mint a Panda-t, akkor nincs gond, jókat fogsz autózni vele is. Sok balesetmentes kilométert kívánok! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49329) adyz. válasza Pisztillus (#49328) üzenetére


adyz.
aktív tag

Igyekszem jol banni vele, ezert tavasszal elkezdodik a felujitas, a nullarol. :)

Es koszonom! :))

(#49330) nike_


nike_
addikt

[link]

ilyen se volt még :DDD

amúgy üdv!

(#49331) Winner_hun válasza Winner_hun (#49210) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tutturututumm. Tutturututumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Bahh.
Tss Trss Tsrsstrss
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tss Trss Tsrsstrss
Tss Trss Tsrsstrss
Tk Tk Tk
Tk Tk Tk

Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tu-tumm. Tu-tumm. Tu-tumm.
Tujuhututu
Tujuhututum
Tutum
Tu-tumm
:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49332) Pisztillus válasza Winner_hun (#49331) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Mit ittál, amit mi nem? Kérünk belőle egy raklappal, aztán a hasznon osztozunk! :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49333) tildy válasza Pisztillus (#49323) üzenetére


tildy
nagyúr

Remélem esni fog a hó, mikor odahaza leszek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49334) BlacKSouL válasza tildy (#49333) üzenetére


BlacKSouL
addikt

remélem nem leszel idehaza novembertől márciusig.. :) [bocs] nem szeretnék hónapokig havat lapátolni mint legutóbb

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49335) tildy válasza BlacKSouL (#49334) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak kb 7 napot leszek. nov 25-dec. 1.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49336) Mawyx válasza tildy (#49335) üzenetére


Mawyx
senior tag

ohh ba*, írok emilt

Egy nő gondjait amúgy sem megoldani kell, hanem meghallgatni./Eastman/ | Ami árammal működik, vagy rá lehet tenni egy számítógép tetejére, az informatikusi munka :)

(#49337) Pisztillus válasza tildy (#49333) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Van rá esély! :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49338) venember83 válasza BlacKSouL (#49334) üzenetére


venember83
nagyúr

Pedig az jó gyakorlat, fejleszti az aerob állóképességet, ráadásul az ülőmunkához szokott gerincoszlopnak is jót tesz az a mozgás. :K

(#49339) Dylen válasza BlacKSouL (#49334) üzenetére


Dylen
aktív tag

én már alig várom, hogy havat lapátolhassak otthon, karácsony idején :B

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#49340) BlacKSouL válasza venember83 (#49338) üzenetére


BlacKSouL
addikt

aha...szívesen eltekintek tőle...mondjuk meztelen bombanőket masszázsolajjal összekenni egy fehér homokos tengerparton, az is fejleszti az aerob állóképességet, sőt, serkenti a vérkeringést a lapátolás által nem igazán serkentett testrészekben is...ráadásul még a gerincet is megmozgatja...meg főleg ami utána következik..
szóval lapátoljon havat akinek jól esik 4 hónapon keresztül...én inkább égetem magam a napon
tényleg szívesen felajánlom akárkinek...minden egyes hétköznap kijön a garázsunk elé reggel 6:50-re, ellapátolja azt a 20-30 centi havat 7:00-ig, majd 7:10-ig elsöpri a maradékot, aztán 7:15-ig azt amit időközben visszafújt a szél vagy kihullott az égből azóta, és ezért hajlandó vagyok fizetni 4 hónapon át heti 5 napra akár még sok semmit is...

köszönöm, nincs szükségem rá se nyáron, se télen...szívesebben végzek olyan fizikai munkát aminek van eredménye...a hólapátolásnak nincs eredménye...a hó eltűnése nem eredmény, ráadásul nem is tűnik el..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49341) bandus


bandus
veterán

nem tudja valaki véletlenül, hogy hol lehet elfogadható kinézetű bőröndöket kapni elfogadható áron? egy közepes méretű darabra lenne szükségem, max 10k-ért. szóval samsonite meg ilyemsi most nem játszik :) google annyira nem a barátom.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49342) Psychonaut válasza bandus (#49341) üzenetére


Psychonaut
addikt

Piacon, aluljáróban. Bár a minőségük a béka segge alatt van, de némelyik egész normálisan néz ki, a kérdésed meg erre vonatkozott. Ha a minőség is számítana, akkor valamelyik nagy bevásárlóközpontban vannak kisebb, táskákat áruló üzletek, ahol no-name táskákat árulnak. Ha jól emlékszem, Westendben több ilyen bolt is van.

(#49343) Tim82 válasza Psychonaut (#49342) üzenetére


Tim82
nagyúr

Pont mostanában érdemes nézelődni Westend aluljárószintjén pl., vagy a Duna Plazában - eléggé lementek az árak, én 10k körüli árakon szoktam látni kerekes Samsonite bőröndöt - gondoltam, meg is lepem a kedvesemet egy pirossal karácsonyra, ha már az a kedvenc színe. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49344) tildy válasza bandus (#49341) üzenetére


tildy
nagyúr

sporstdirect itt. Dunlop bőröndök.
Tudom, tudom.
Amúgy Esmeinnek 10 ezerér vettünk otthona tescoban, in extenso a márkája, 4 kerék van rajta, ami tökjó, mert abszolút nem billeg , nem törik le a lába.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49345) tildy


tildy
nagyúr

Nagyon meg kell nézni a piaci/aluljáróst. Szüleim 6000ért vettek egyet kínaiban, ami egész jónak nézett ki, stabilnak tűnt, volt elég kerék rajta , de csak az hátsó oldalon. Viszont megpakolva billegett, a lába pedig egyik mávos átszállásunkkor letört , ráadásul mivel bővíthető volt, ha megpakoltam előredőlt.
1 hazautazás és egy költözés után dobhattam ki.

Szóval ha tudsz, inkább olyat vegyél aminek a négy sarkában van 1-1 bolygókerék , ha meg egyik oldalon támasztóláb van, akkor pedig arra figyelj, hogy a hátsó kerekek mindenféleképpen a sarkában legyenek .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49346) lorcsi válasza Tim82 (#49343) üzenetére


lorcsi
veterán

ez nem is oylan rossz ár...

(#49347) Tim82 válasza lorcsi (#49346) üzenetére


Tim82
nagyúr

Ráadásul ezek általában jobb boltok, csak gondolom egyrészt akcióznak így a karácsonyi szezon kezdetén, másrészt meg így a gazdasági válságban nem lehetnek túl kelendőek a cuccok, így kénytelenek árakat csökkenteni.

Mondjuk, én világéletemben hátizsákos/oldaltáskás voltam, de én is elgondolkodtam, hogy nekem is jól jöhet egy jobb márkás kerekes bőrönd.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49348) lorcsi válasza Tim82 (#49347) üzenetére


lorcsi
veterán

dettó, szintén ugyanígy vagyok ezzel :)
nyáron voltam egy pá rnapos kiránduláson és elgondolkoztam, hogy mégis jobb lehet húzni kerekeken, mint hogy húzza a hátam vagy a karom..nem hülyeség
és ha már ők leakciózzák...egy picit többet is hajlandó vagyok érte adni
(miért nem vagyok meglepve hogy a nagyar samsonite oldal nem megy :F )

(#49349) NoLF válasza lorcsi (#49348) üzenetére


NoLF
addikt

mert vasárnap esti ph user vagy ;)

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49350) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hmm kéne lassacskán egy téli kabátot vennem mert nincs és jön hozzá (remélhetőleg) a jó idő. Merre érdemes körbenézelődni? Méregdrága ár nem érdekel.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.