Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#49801) zoltanz válasza Pisztillus (#49800) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Én már hallottam olyan véleményt is szakavatottaktól ha valaki minden áldott nap megiszik két sört az már beteges.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49802) NoLF válasza zoltanz (#49799) üzenetére


NoLF
addikt

persze hogy nem vetem meg. de egy természetes alapanyagokból főzött, vitamindús ital szerintem nem összeegyeztethető a műanyagokból, színezékekből és ízesítőkből álló, kajának kinéző trutymóval (gondolom láttad a food inc, és a super size me c filmeket)

természetesen egy finom pálinka, és eg-két pohár bor/korsó sör sem összeegyeztethető a napi soksok keverttel és pancsolt borral.

de mint ahogy mocskot sem eszem, úgy mocskot sem iszom. s amit iszom, abból is annyit, amennyit elegendőnek találok - egy vacsihoz ritkán iszom meg egy üveg pálinkát és 3 üveg bort ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49803) Pisztillus válasza zoltanz (#49801) üzenetére


Pisztillus
senior tag

A napi rendszeresség esetében is változó, ott a mennyiség erősen számít. Napi 1 pohár sör vagy vörösbor akár jó is lehet. A baj akkor van, ha nincs mérték, és naponta liter fölé emelkedik a mennyiség. Lehet, hogy a delikvens nem lesz részeg, de a máj nem fog nagyon örülni, az biztos.

Az alkohol akár ideális tápanyag is lehetne, ha nem lennének a mindenki által ismert mellékhatásai. De mértékkel fogyasztva nem okoz problémát.

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#49804) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

utálom a telet, utálom a hideget, utálom a havat, utálom a jeget

mikor lesz már megint nyár?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49805) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#49804) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Egyet értek veled :K , viszont nyáron meg nem szeretek izzadni :P .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49806) BlacKSouL válasza Tothgera30 (#49805) üzenetére


BlacKSouL
addikt

fura, mert 5-6 éve még egész másképp voltam. utáltam a hőséget, a forróságot, a párát, és szerettem a hűvöset, a hideget, a havat
most meg egyáltalán nem bánnám, ha október után április következne.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49807) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Ez a Holleanyó nem viccel, a szivarvégit. :Y

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49808) tope válasza zoltanz (#49807) üzenetére


tope
addikt

Itt még nem hull a hó, de esik az eső

Szép estét mindenkinek

(#49809) zolynet válasza tope (#49808) üzenetére


zolynet
addikt

nagyfaluban szakad a haw :K
szépestét

Life is too short to stay stock!

(#49810) Tothgera30 válasza BlacKSouL (#49806) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Hát én sem, jönne a jó kis motoros szezon, és addig gyorsan beszereznék valami gépet :)) .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#49811) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Nem szabad nézegetni a vaterát mert minden pénzem elköltöm... mondjuk amiket eddig vettem azok durván megérték a kifizetett összeget.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49812) pohár válasza zolynet (#49809) üzenetére


pohár
félisten

itt is eshetne már hó :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49813) Verus válasza tope (#49808) üzenetére


Verus
senior tag

Itt már szakad a hó, persze ha jól látom, de nem marad meg.

Szépet mindenkinek :)

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#49814) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

nnna, fél órája úgy szakad, természetesen irgalmatlan szélvihar mellett, hogy a függőfolyosón túl is az ablakpárkányomon már nem fér a hó
a szembeházat (30-40 méter) nem látni egyáltalán. a városi fények halvány derengések a sötétben
igazi b.szott nagy hóvihar...hogy rohadjon meg

jaa, meg is marad mert -2 fok van

centiszalag szerint a függőfolyosón jelenleg 3 centis a hó...40 perce esik
na aki havat akar jöhet ide bátran...ha tud mivel. a kocsik már akadoznak

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49815) Ramius válasza Verus (#49813) üzenetére


Ramius
őstag

Lassan beszélhetnénk egy kiadósat :)

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49816) tope válasza Verus (#49813) üzenetére


tope
addikt

Szia Verus
Arrafele is szépet

(#49817) Verus válasza Ramius (#49815) üzenetére


Verus
senior tag

Bizony-bizony mókuska :) Már majd Rádírok, ja nem Te vezetsz állandóan :U

Szió tope :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#49818) Ramius válasza Verus (#49817) üzenetére


Ramius
őstag

Csak nappal :D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49819) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#49814) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Így érzem magam ha kinyitom az ajtót

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49820) Psychonaut válasza Winner_hun (#49811) üzenetére


Psychonaut
addikt

Miket vettél, ha nem titok? Én is onnan szeretném (többek között) intézni az ajándékvásárlást, de eddig az ihlet sem szállt meg, és olyan nagyon szuper aukciókat sem találtam.

(#49821) Winner_hun válasza Psychonaut (#49820) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pl popszegecshúzót 300 Ft-ért (bolti ár 2500 Ft). Licites volt, mondom ilyenünk úgysincs, legyen. Igaz a postaköltség még rájött, de akkor is bőven megérte. Pár hete kellett az egyik munkához, már vissza is hozta az árát:) A héten egy marókést nyertem, postával együtt 1600 Ft, boltban 4-4500 Ft.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#49822) Dylen válasza Psychonaut (#49708) üzenetére


Dylen
aktív tag

Ez nagyon nagy. Ma voltam a hervisben, de csak 185 cm hosszú van, amire ráférek 2x :F
Miért nincs kisebb?

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#49823) Psychonaut válasza Winner_hun (#49821) üzenetére


Psychonaut
addikt

Hááát, egyik sem tipikus ajándék ezek közül, de ki tudja. :D

Dylen: mert nem éri meg őket két méretben gyártani. Vegyél egy nagyot, és vágd le a végét. :))

SZERK: mondjuk az árak tényleg jók, nekem még nem igazán sikerült ilyen olcsón kifognom jó dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#49824) Dylen válasza Psychonaut (#49823) üzenetére


Dylen
aktív tag

miért nem éri meg? :F
most találtam egy helyet, ahol van 120x50es... de 10 mm vastag! mi az istennek? :F
ráadásul webáruház

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#49825) pohár válasza Dylen (#49822) üzenetére


pohár
félisten

törpe ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#49826) tiv83us válasza NoLF (#49761) üzenetére


tiv83us
veterán

Es meg mindig csak szamlaval mehetsz WC-re? ;] :))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49827) Ramius válasza tiv83us (#49826) üzenetére


Ramius
őstag

Naná.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#49828) bandus válasza Winner_hun (#49811) üzenetére


bandus
veterán

én az ebay-jel vagyok hasonlóképpen :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49829) Dylen válasza bandus (#49792) üzenetére


Dylen
aktív tag

tudtommal pont a kfc a leginkább mocsok, tele van msg-vel

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#49830) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mi lehet ez a zene

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49831) bandus válasza Dylen (#49829) üzenetére


bandus
veterán

miazamsg?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49832) BlacKSouL válasza BlacKSouL (#49814) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Gyönyörű...szakad az eső..amolyan felhőszakadásféle. ha ez hajnalban lefagy...reggel senki nem megy melóba. na mindegy, jobb ha hozzászokom, hogy most 5 hónapig ez lesz.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49833) tildy


tildy
nagyúr

PArcinak nagy nagy gratula! :D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49834) bandus válasza tildy (#49833) üzenetére


bandus
veterán

szülinap? elsőáldozás? baba?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#49835) tiv83us válasza bandus (#49834) üzenetére


tiv83us
veterán

Rosszabb ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#49836) zoltanz válasza tiv83us (#49826) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Csak a csajok, mi maradunk a természetnél. :)

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#49837) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kellemest! :)

napi rossz hír.. :(

[ Szerkesztve ]

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49838) tope válasza bolondember (#49837) üzenetére


tope
addikt

R.I.P. nagy színész volt, nagyon "hülye" filmekben :))

Szép hetet mindenkinek, (elég ramaty a kedv indexem)

(#49839) BlacKSouL válasza tope (#49838) üzenetére


BlacKSouL
addikt

most mé? tök jó hírek a politikában, csodálatos 30 centis latyak mindenhol, szakadó eső, mégis mi kéne még?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#49840) Dylen válasza bandus (#49831) üzenetére


Dylen
aktív tag

nátrium glutamát, veszélyes adalékanyag

R.I.P. Leslie Nielsen - nagy kedvenc volt! :(

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#49841) lujó55 válasza Dylen (#49840) üzenetére


lujó55
őstag

:K :R :R :C

(#49842) lujó55


lujó55
őstag

Szép reggelt!
210 fölött a CHF, ráadásul a lottón se nyertem. Rajtam már csak valami varázslat segíthet. :(((

(#49843) lujó55


lujó55
őstag

(#49844) NoLF válasza tiv83us (#49826) üzenetére


NoLF
addikt

én eddig egy olyan éttermet láttam

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#49845) bolondember válasza lujó55 (#49843) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

semmennyit.

tudod, a TBBT óta tudjuk, hogy milyen az indiai monopoly: dollár helyett rúpia van, szállodák helyett kóllcentereket kell építeni. Na meg néha elállhatja az utadat egy szent tehén. :U :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#49846) tope válasza BlacKSouL (#49839) üzenetére


tope
addikt

Itt nincs latyak, meg hó sem volt

(#49847) Tim82


Tim82
nagyúr

Mai napi receptünk, csak ínyenceknek.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#49848) lujó55 válasza Tim82 (#49847) üzenetére


lujó55
őstag

a pipábavaló se semmi :DDD :DDD

(#49849) kételkedem


kételkedem
addikt

NYUSZIKA RÉPÁJA

Nyuszika vidám kölyöknyúlként élte életét a kilencvenháromezer négyzetkilométeres erdőben. Mikor felcseperedett azt mondták neki, hogy most már nem kisnyúl, gondolnia kell öreg napjaira! Be kell lépnie az erdő öreg lakóinak répát biztosító magán répa pénztárba. Nyuszika választott egy neki szimpatikus magán répa társaságot és havonta átadott néhány répát. A répák a saját polcán gyűltek, sőt a magán répa társaság alkalmanként újabb répát rakott a polcra, ha minden jól ment. Az erdőben négy évente új tanács vitte az ügyeket. Az ügyvivő testület tagjait az erdő lakói választották meg, ezért az ügyvivő testület döntései a nép döntései, sőt a nép akarata! Nyuszika polcán az eltelt időben ha nem is túl látványosan, de összegyűlt egy kevés répa. A tavasszal megválasztott ügyvivő testület tagjai álmatlanul forgolódtak éjjelente, azon ötleteltek, hogy honnan a fenéből lehetne répát, mogyorót, szénát szerezni. Egy szép reggel arra ébredtek, hogy a magán répa pénztárakban ott az a sok répa, azt kellene valahogyan megkaparintani! Persze mindezt úgy, hogy a magán répa pénztárakat rossznak, csúnyának kell beállítani, a répák elhordását közérdeknek, sőt egyetlen ésszerű döntésnek kell feltüntetni! Aztán kiderült, hogy a magán répa pénztárak tűrhetően gazdálkodtak a rájuk bízott répával, így még hozamot is tudnak adni a náluk elhelyezett répákra. Az ügyvivő tanács azt találta ki, hogy a hozam bizony adóköteles! A jóságos medve -aki az ügyvivő testület vezetője- így szólt a nyuszihoz:

-Te nyúl! Elviszem a magán répa pénztárakban tárolt répáid, sőt a magán répa pénztárakba beadott répáid után kapott hozamodat meg is adóztatom! Természetesen mondhatod, hogy ez neked nem tetszik, de akkor bizony öreg korodban csak egyetlen répát fogsz kapni, amelyet feldughatsz a valagadba! Ugye érted, hogy mindezt csak érted tesszük?

-Igen! És mindenben támogatlak medvekoma! Örülök neki, hogy nem vezetsz be megszorító intézkedéseket, képzelem akkor mi lenne!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#49850) Tim82 válasza kételkedem (#49849) üzenetére


Tim82
nagyúr

Erre csak azt tudom mondani, hogy...

"Hedvig (24) nem tudta és nem tudja kommentálni a magyar nyugdíjrendszerben tervezett lépéseket, a kamu örökölhetőséget, a kamu egyéni számlát, a hárommillió ember megzsarolását, a nyugdíjra félretett mintegy 3000 milliárd forint bekényszerítését az állami kasszába, ezt az egész nettó lopást, ami ráadásul úgy van kitalálva, hogy csak emberi méltóságra hivatkozva lehessen megtámadni, ráadásul nemzetközi fórumon, tehát mire 4-5 év múlva érdemi döntés lesz, már rég nem lesz sehol a GDP 10-12%-ra rúgó összeg."

(forrás: [link])

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.