Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#37601) Pisztillus válasza kételkedem (#37598) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Ez nem jó hír. :( Viszont az a szerencse, hogy nektek nem lett bajotok. Itt is volt zuhé, villámlás-dörgés és felhőszakadás, de jég nélkül.

Venember: Csak az a baj, hogy ezen nem segít a patikában kapható pelus. :D

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#37602) venember83 válasza Pisztillus (#37601) üzenetére


venember83
nagyúr

Dehogynem. A szájukba kell tömni, akkor nem tudnak sípolni. Bár most inkább a túl kevés sípolás és a túl kevés büntetés volt a gond...

(#37603) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Sziasztok.
Bocs ha van ilyen téma, de elég sürgős lenne
Szóval ha ingatlan közvetítőnél anyu aláírja a szerződést, akkor ugye ő csak rajtuk keresztül veheti meg az ingatlant. Én mint a fia ( 18 év felett), megvehetem rajtuk kívül is, vagy van valami szabály erre?

Köszönöm. Ha van ilyen topic átrakatom.

604: Rakatom... :)

[ Szerkesztve ]

(#37604) Winner_hun válasza mayerlaci (#37603) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha van ilyen topic átrakatom.

Arra az átrakatásra kíváncsi lennék:)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#37605) VoDaFoNe válasza Winner_hun (#37604) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

elvagytűnve.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#37606) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Megint Hétfő :U .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37607) ngabor2 válasza Tothgera30 (#37606) üzenetére


ngabor2
nagyúr

felétek is? errefele is ezt mondják...

(#37608) kételkedem válasza ngabor2 (#37607) üzenetére


kételkedem
addikt

Itt is hétfő!

Egyes helyeken a víz olyan sok jeget hordott össze, hogy még mindig arasznyi vastag rétegben van. A közmunkások csoportokba verődve vidáman beszélgetnek a szerszámnyélre támaszkodva, amivel elnyerték mélységes megvetésem. A város tele van letört ágakkal, levelekkel, sárral ők pedig még a látszatát is kerülik, hogy egy picit dolgoznának.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37609) tope


tope
addikt

Itt is Hétfő, és még ramaty is az idő

(#37610) BlacKSouL válasza kételkedem (#37608) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Talán érthető anno miért hívtuk őket "közhaszontalan munkásoknak". Pedig velünk/nekünk dolgoztak.
A pénzt akkor is megkapják, ha egész nap csak támaszkodnak. Úgyhogy sport, hogy hogy kerüljék ki ugyanannyi pénzért a munkát.
Van aki ugyanezt csinálja, csak épp segélyt kap érte. Meg családi pótlékot 20 gyerek után. Lejjebb kell venni kicsit az igényeket, és máris milyen jól el lehet éldegélni ebben az országban, nem?

Múlt héten valamelyik nap reggel sütött a Nap. Parkolóban felraktam a nap elleni takarókat a szélvédőre. 10 perc után beborult és egész nap esett.
Ma vastag sűrű felhőtakaró volt reggel, nem tettem fel semmit. Persze már fél órája süt a nap és égeti a műszerfalat, meg a hangszórókat, meg a kormányt, meg.. az idegzetemet.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37611) bolondember válasza qestion (#37508) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Raffael, mint családnév =/= Rafael, mint keresztnév. :U

@többiek: köszönöm mindenkinek a jókívánságokat... :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37612) BlacKSouL válasza bolondember (#37611) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ok, csak kipróbáltam, működik :) De nálam legalább 2 perc előhalászni Wordből.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37613) bolondember válasza BlacKSouL (#37612) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

:P

így hangsúlyosabb, mert nagyobb.. :P jobban észrevehetőbb. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37614) BlacKSouL válasza bolondember (#37613) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Meg gyorsabb is. Tudom, mondom, csak kipróbáltam :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#37615) bolondember válasza BlacKSouL (#37614) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

gyanús a jókedved - csak nem történt valami? :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37616) kételkedem válasza BlacKSouL (#37610) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem szeretnék olyan életszínvonalon élni, mint egy átlagos közmunkás. Az viszont elgondolkodtató, hogy aki három műszakban dolgozik a baromfinál és az előhűtött csirkét szedi le a szalagról alig kap néhány ezerrel többet, mint aki sétál az utcán a polgármesteri hivataltól kapott mellényben. :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#37617) dragonfx


dragonfx
veterán

go to greeceland.... :K ;)

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#37618) Psychonaut válasza dragonfx (#37617) üzenetére


Psychonaut
addikt

Csak simán Greece. ;)

(#37619) bolondember válasza dragonfx (#37617) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

? :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37620) philoxenia válasza Psychonaut (#37618) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37621) Psychonaut válasza philoxenia (#37620) üzenetére


Psychonaut
addikt

Graceland =/= greeceland

(#37622) philoxenia válasza Psychonaut (#37621) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A helyesírása gondolom angolul sem jobb, mint magyarul... :D

vagy csak üzletel....

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#37623) Psychonaut válasza philoxenia (#37622) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na majd mindjárt jön, és elárulja, hogy mire gondolt... :D :DDD

(#37624) bolondember válasza Psychonaut (#37623) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

á, nem fogja. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37625) Tothgera30 válasza ngabor2 (#37607) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Sajnos. Nálunk errefelé dolgos hétköznapok kezdetét jeleni, amit nem igazán szeret az ember.

kételkedem: Nálatok nincs is elég munka, gondolják hogy 5 perc alatt végeznek, de előtte jót beszélgetnek. Küldjétek ide őket ha megcsinálták, itt most befogták a brazilokat dolgozni egy kicsit két gyerekcsinálás és családiért sorbaállás között. Pénteken fűnyíróztak, ma pedig ásnak valami árkot, gondolom vízelvezetés részére.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37626) neduddki válasza Psychonaut (#37623) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

De kedves kollega Te nem tartozkocc magadnal, mijjen iget hasznalsz TE???:- (((

udv

neduddki

p.s.:- )

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#37627) tbs


tbs
addikt

AZONNAL mondjátok meg, hogy hogyan lehet üríteni az LDAP cache-t Solarison..!

(#37628) Killing


Killing
addikt

Szép napot! :)
A kisebbség újra bebizonyította hogy szociális beilleszkedési problémákkal küzd. Tolom ki a motort a garázsból (panel aljában), felállítom a szenderre, zárom a garázsajtót, a semmiből pedig 3 14-15 év körüli roma ott terem, és az egyik már a motoromon ül. :Y Kérdezte hogy mehet-e vele egy kört, hát a nagy #&@! Utána pedig azt akarta hogy beindíthassa, miközben a motoron ült, persze tudtam hogy ha most beindítaná akkor mire menne ki a játék. :U Szerencsére sikerült letessékelnem a motorról, de mi van itt, kérdem én?!

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37629) Dylen válasza Killing (#37628) üzenetére


Dylen
aktív tag

katasztrófa leginkább :(

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#37630) Tim82 válasza tbs (#37627) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért se!

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#37631) bolondember válasza Killing (#37628) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

irigy gyésznyó vagy. :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37632) bnss válasza kételkedem (#37608) üzenetére


bnss
veterán

Szép napot, napsütést!

Nem is tudom, hogy mi lehetne ilyenkor kívánni, talán azt, hogy többet ilyen időjárás ne legyen, és kitartást a károk rendezéséhez.

Pécsett eddig megúsztuk az ilyen csapásokat, inkább a nagy mennyiségű eső és az emberi felelőtlenség okozta a problémát. Nagyon sok csatorna el van tömődve a télen kiszórt kaviccsal, így nem meglepő, hogy a mélyen fekvő helyeket elönti a víz.

Most is elég szépen szakad az eső, ha még holnap is így fog esni, megint "izgalmas" lesz a közlekedés.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#37633) Tothgera30 válasza Killing (#37628) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az a valóság hogy egyáltalán nem alkarnak beilleszkedni, elvannak ők a saját közösségükben, de ugyan az a jog megilleti őket, és persze ki is követelik, mint a többi embertársát.
Én visszanyúltam volna a panelajtó rejtekébe rejtett villáskulcsért, és a három gyereket agyonvertem volna, mert hozzáértek a motoromhoz, nem kellett volna a szót pazarolni, csak ütni a hülye fejüket az acél kulccsal.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#37634) Killing válasza bolondember (#37631) üzenetére


Killing
addikt

Igen, ezt meg is jegyezték.
Továbbá a múltkor láttam őket a lakó pihenő övezetben, a szaladgáló/játszó gyerekek között hasítani a motorral. Keresztapám a közeli rendőrörsön rendőr, remélem kinéz erre felé mikor legközelebb motorozni támad kedvük. :U

Tothgera: Ez nem megoldás, aztán még nekem lesz belőle nagyobb bajom, plusz erre rengeteg a 'c' kategóriás, küld egy visszahívót a testvérekre és már itt is vannak, ha nem most majd akkor holnap, holnapután ellátnák a bajom. Inkább az udvarias formát használom, bármennyire is szeretném őket kinyírni/megverni, így nincs baj. Lassan kezdem azt hinni hogy egy gettóban lakok, pedig csak Szeged tarján külvárosában.

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37635) pussy_cat válasza Killing (#37634) üzenetére


pussy_cat
tag

Ide is küldhetnéd Keresztapudat, igencsak!
Engem is utólért egy-két semmirekellő ténykedése az autókámon :( Társasház, járda melletti parkolóban álltam meg a lakás előtt. Bevásárlás után. Bevittem a szatyraimat, mire az ablakból látom, hogy jópár kiskölök ellepte az autó elejét. Kirohantam mint Zrinyi a várból, de már senki nem volt ott, csak a csüngő, félig letölrt embléma... és a kulccsal megkarcolt fényezés... az emberek az erkélyükön álldogálva meg végignézték mindezt... deákné vászna... Azóta nem kockáztatok, inkább a parkolóból cipelem a cuccaimat, még akkor is, ha sokat kell fordulni...
Olyan sokat dolgozik az ember azért a kevésért, amit államatyáink meghagynak, jó volna biztonságban tudni!

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#37636) tbs válasza Tim82 (#37630) üzenetére


tbs
addikt

Rájöttem magamtól. :P

Pussy_cicu: merdzsó..? :R

(#37637) Killing válasza pussy_cat (#37635) üzenetére


Killing
addikt

Államatyáink inkább az autódat pusztító (feltehetően a kisebbséghez tartozók) zsebét tömi, no meg a sajátját. A múltkor olvastam hogy egy munkanélküli akinek van pár gyereke, és segélyen élésre rendezkedett be, az jobban jár mint a normálisan, becsülettel dolgozó ember. A szomszédnak pár éve kromofággal öntötték le az autóját, meg betörték az üvegét éjszaka.
Most nagyon beharangozták hogy nagyobb közbiztonság lesz, kíváncsi vagyok hogy ez mikor fog megvalósulni, ha megvalósul egyáltalán. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37638) fokukac


fokukac
nagyúr

Szasztok!

A hozzáértőket kérdezem, hogyha szereztem egy USB-s DVB-T adó-vevőt, botantennával,
akkor vajon milyen esélyeim lehetnek arra, hogy a munkahelyen a notimon meccset nézzünk rajta?

Két éve már próbáltam ezt, de akkor siralmas volt (csak akkor volt kép, ha fogtam az antennát).
Igaz, azóta állítólag többszörösére emelték a Széchenyi-hegyi adó teljesítményét, és beindult a Hármashatár-hegyi sugárzás is.

Esetleg van valakinek valami ilyen irányú tapasztalata? :U

Thx

@ :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37639) NoLF válasza Killing (#37628) üzenetére


NoLF
addikt

ilyenkor néha az az "eltakjarodszajó#&@>&@°ˇanyádba, mert eltörömkezedlábad" szokott segíteni.

legalábbis nekem anno általában bejött.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37640) Killing válasza fokukac (#37638) üzenetére


Killing
addikt

Ha nem az ablakban van a DVB-T vevő botantennája akkor semmi. Tapasztalat.
Most megyek a postára, meg tankolni, de esik az eső, ilyenkor nem jönnek elő, remélem. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37641) bolondember válasza NoLF (#37639) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

na de ha Killing fele akkora, mint Te... :U

@Killing: nem értelek. már három hete megnőtt a közbiztonság... :U :K

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#37642) bnss válasza fokukac (#37638) üzenetére


bnss
veterán

Ezzel próbálkozz, ki fog derülni, hogy lehetséges nézni, vagy sem.

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#37643) zolynet válasza Killing (#37640) üzenetére


zolynet
addikt

A csigák, girnyók ilyenkor a legaktívabbak, ték it ízi.

Life is too short to stay stock!

(#37644) NoLF válasza bolondember (#37641) üzenetére


NoLF
addikt

akkor még én is feleakkora voltam, mint én.

nem azon áll, vagy bukik a dolog, hogy mekkora, hanem hogy miként lép fel. határozottság powa, fellépés, ráordítás megrémítés.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#37645) pussy_cat válasza NoLF (#37644) üzenetére


pussy_cat
tag

én csak annyit mondtam a huligánoknak, hogy "enyimet ne rongáljad Te izé!"

Tita kiengedi karmait :))
mijau ;]

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#37646) Killing válasza zolynet (#37643) üzenetére


Killing
addikt

Ilyen esőben cigány teáznak.

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#37647) Lortech válasza fokukac (#37638) üzenetére


Lortech
addikt

Nálam bent van a szobában egy gagyi szobaantenna, méterekre az ablaktól, és simán jön hd-ben a mindigtv. Szóval nem reménytelen, de a pozíciódtól függ leginkább, én 8.-on vagyok budai hegyekre (is) néző ablakokkal, 11. kerben.

Thank you to god for making me an atheist

(#37648) fokukac válasza Killing (#37640) üzenetére


fokukac
nagyúr

Hát, köszi. jelentem, összedugtam,
felinstalláltam, és a botantennával
konkrétan semmilyen csatornát nem
talált meg eddig... Már csak az a kérdés,
hogy egy ennél nagyobb antennát
hogy dugok rá erre? ahogy néztem,
azokon tök más csatlakozók vannak...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#37649) tbs válasza fokukac (#37648) üzenetére


tbs
addikt

"DVB-T adóvevő" -> először is kapcsojjad vételre... :K

Real tévés tapasztalat, Áporkáról -> házban, trükk nélkül megy rendesen. Szvsz a hiba az Ön készülékében van. Esetleg User Error... ;]

(#37650) Tothgera30 válasza Killing (#37634) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Az is igaz hogy utána ha lekapnak, te sem úszod meg :( .

Miközben ezt olvastam: az udvarias formát használom, bármennyire is szeretném őket kinyírni/megverni átköltöttem erre: Az udvarias formát használom, bármennyire is szeretem őket megverni, kinyírni és felgyújtani ;] . Na, jó lehet kicsit beteg vagyok :B .

Sajnos Magyarország lassan egy nagy gettó lesz, és vagy roma leszel, vagy skinhead :K . Szerencsémre, vagy nem még egyik csoporthoz sem tartozom, bár egy kis utálat benne van az emberben, mert én Sz-Sz-B megyében lakom, és itt már lassan mindennapos a cigányokkal való incidens :W . Természetesen kerülöm őket, ha megtehetem vagy lehetőségem van rá, de azért mégis, elveszik azt amiért megdolgozunk, és még őket kell védeni, ez nem állapot :U . Itt nem minden romára értem ezt, mert ismerek olyat, akivel nagyon jó barátságban vagyok, de ő kulturált, fizikai munkásember, és nem családiból él :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.