Hirdetés
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- Meggyi001: Amire figyelned kell Párizsban is...
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Lalikiraly: Mercis kalandok - Huszonnyolcadik rész - Az újrakezdés
- eBay-es kütyük kis pénzért
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
-
LOGOUT
OLED Televíziók - témaösszefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Nem olvastam utána még illetve nem is volt rá szükségem ,de van ugye egy 55”B7V-m ezen ha pl. Letöltök valahonnan 4K anyagot azt le lehet játszani mit kell ehhez leszedni vagy van ilyen belső média lejátszó? Eddig külső medialejátszót használtam.... -
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Na ma meghozták a B7V-t!!....nagyon szep a kepe....kb 5órat vártam vele miutan letette a GLS csak az után üzemeltem be. Van esetleg jótanács a beállitásához? Összeraktam ,megy a net rajta de kb eddig jutottam el...
Tetszik a gyors menű illetve a távvezérlő baromi kényelmes. A Tkomos beltérit - cisco iptv- hogyan lehet rátanítani a távvezre illetve van egy mediaboxom egy Med600 azt is szeretném,ha vki már megtette jól jönne némi info!
Köszönet előre is!A hangja nekem megfelel azt hittem rosszabb,de bőven jó......a többit meg a házimozi kisegíti...

-
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Vettem ma én is egy 55B7V-t és hétfőn hozzak ki,ha minden igaz?! Viszont egy dolog eszembe sem jutott eddig,milyen lehet a hangja egy ilyen vékony tv-nek???....esetleg hasznal hozzá valaki LG vagy bármily3n soundbart??...van ajanlott mdell egyáltalán lehet mást is hasznalni mint a sajat márka vagy ezek kompatibilisek? Néztem,hogy lehet hdmi optikai vagy bluetooth-os kapcsolaton társítani ezeket a hangszóró szetteket....jól jönne némi infó!

-
206 cc
senior tag
Köszi srácok!
Nem vagyok azért kezdő...
...
Illetve most keresgelek teszteket mindkét tv-ről....tudom,hogy a bemutatóként kiállított készülékek nem mutatjak az igazi képélmenyt amit majd otthon látok,de a külső dizájn ,kezelhetőség,menü azért látható lesz!
Ese5leg aki tudna tesztekről linkelni megköszönném.....lehet angol....németül sajna csak a szamokat ertem

-
206 cc
senior tag
Köszönöm mindenkinek az infókat!

Holnap megyek MM-ba megnézem előben mindkettőt,de az “elhangzottak” alapjan LG B7 lesz valószínűleg!Kell ese5leg venni hozzá vmi kiegészítőt?...pl. nethez billentyűzet vagy a képernyő kezelése tisztántartása
Igényel különleges kendőt, valami kezelőszert??... -
206 cc
senior tag
Sziasztok!
Szeretnék egy tv-t venni 55” méretben és két modellre szűkítettem a lehetőségeimet egyelőre...ha csak nem adtok jobb tippet!
Szóval LG 55B7V illetve Samsung 55Q7F. Akinek van LG mondana erről a beégési mizériáról valamit....Olvastam ,néztem videókat,de felhasználói véleményeket többre értékelnék,hogy otthon a valós használat mellett mennyire nagy gond ez?...nem iagzám játszom rajta bár egy One X még kilatásba lehet?!
A Samu meg tényleg megvezetés??....még előben nem tudtam megnézni egyiket sem sajna!!
Köszönet előre is minden infóért! -
Új hozzászólás Aktív témák
- 3D 4K Oled Dolby Vision (LGOLED C6EP/LGOLED E6P/LG OLEDG6P)
- ÚJ Samsung OLED 4K 65S90F Vision AI Smart TV (2025) 55S90F 77S90F 83S90F 83S90D 3év
- ÚJ Samsung OLED 4K 55S95F Vision AI Smart TV (2025) 65S95F 77S95F 83S95F 3év
- LG (77C47LA) 195CM 144HZ 4K OLED PRÉMIUM ! AKCIÓ! UJ MODELL
- LG (OLED83C43LA.) 210CM 4K SMART 120HZ OLED ! AKCIÓ!
- AKCIÓ! Lenovo Ideapad Gaming 3 15ACH6 notebook - R7 5800HS 16GB DDR4 1012GB SSD RTX 3050 4GB
- 27% - Erazer P20 GAMER PC! i7-14700F / RTX 4070 / 16GB DDR5 / 1TB NVMe / B760
- Vállalom telefonok,tabletek javítását ,(szoftveres hibát is,frp lock-ot is)márkától fügetlenűl
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 128GB Green -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4495, 100% Akkumulátor
- Akció! Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! I9 13900 / RTX 3090 24GB / 32GB RAM / 1TB SSD
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest

...
Vhiktor