Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 8 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) WolfByte


WolfByte
tag

Megértük ezt a pillanatot is, itt a folytatása ennek a ''szappanoperának''.
Az előző topic megtalálható a [L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=28883&start=0[/L] linken.
Lehett OFF-olni, bele is vágnék :)

/OFF
Mindenki átrágta magát a taliképeken? Aki lemaradt, szóljon ;]

(#2) g4dg3t válasza WolfByte (#1) üzenetére


g4dg3t
senior tag

HeLLa!!!

Jah pixcsekk megvolt! Jok lettek...foleg a retusalt ManiaC kepek :C

(#3) rog válasza WolfByte (#1) üzenetére


rog
addikt

most megy parhuzamosan a ketto...

(#4) WolfByte válasza g4dg3t (#2) üzenetére


WolfByte
tag

Csak összejön ManiaC-nak amit szeretne. Vagy nem. :)

(#5) WolfByte válasza rog (#3) üzenetére


WolfByte
tag

Annyi baj legyen. Pillanatokon belül úgyis zárja egy Moderátor, amint frissítenek :U

(#6) Den válasza WolfByte (#5) üzenetére


Den
veterán

vagy ezt :P

www.simson4t.hu

(#7) WolfByte válasza Den (#6) üzenetére


WolfByte
tag

Den kerestek tegnap ircen pda ügyben, nem tudom sikerült-e felvenni a kapcsolatot az illetékes személlyel, de azért szólok hogy tudj róla :t

(#8) Den válasza WolfByte (#7) üzenetére


Den
veterán

Már beszéltem vele, de kösz hogy szóltál :)

www.simson4t.hu

(#9) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Miért kell mindig darabolni? A fórummotor nem bír egy bizonoy hozzászólásnál többet? Vagy így könnyebb kezelni? Tényleg kiváncsi vagyok!

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#10) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Nem kéne átírni a tpoic címet csupa nagybetűre? (eddig mindig úgy volt)

(#11) anaqer


anaqer
veterán

Pedig azt hittem ezt az évet még kihúzzuk a héttel... :U

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#12) Chip


Chip
aktív tag

Szerintem az is csoda, hogy 1 hónap kellett mire meglett a 2000 hsz.

(#13) Chip válasza Chip (#12) üzenetére


Chip
aktív tag

Én magamban 3 hetet jósóltam neki.
Ha mindenki ebbe a nyolcasba fogja beírni a jókívánságait akkor lehet hogy ez sem éli meg az Újévet.

(#14) bLaCkDoGoNe válasza Chip (#13) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Akkor én el is kezdem:


Boldog, békés karácsonyi ünnepet minden kedves PROHARDVER! tagnak, szerkesztőnek, moderátornak és házigazdának!


ja, és


B.Ú.É.K. 2004! Remélem jobb lesz, mint az idei év...


:DD

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#15) burgatshow


burgatshow
veterán

Off
On

:DDD

(#16) Warlock_42 válasza bLaCkDoGoNe (#9) üzenetére


Warlock_42
senior tag


Szerintem ez már hagyomány. Ha majdan a Prohardver nagy(obb)menő lesz több millió taggal, akkor naponta nyitják az új kétezres OFFtopicokat ;] És írhatunk az OFF TOPIC 328746928346872695846-ba.
Egyébként nekem jobban tetszik így a pici OFFTopic, csak azt nem tudom miért.

What does the free fall feel like? Asks the boy with a spark in his eye Know why the nightingale sings Is the answer to everything

(#17) Szőrös  válasza bLaCkDoGoNe (#14) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem korai ez még 1 csöppet ???

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#18) anaqer válasza Szőrös  (#17) üzenetére


anaqer
veterán

Szerintem is... bár ahoz képest, hogy sok boltban már november közepén beindult a krisztmöszmuzsik... :(

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#19) marcee


marcee
addikt

Az áltéaplók nem akarnak visszaváltozni?
(érdekes módon mindentől függetlenül nekem is eszembe jutott, hogy egy napra váltsak, de aztán megláttam az elsőt 5.-én este és elment tőle a kedvem)

\m/

(#20) b0unCe


b0unCe
aktív tag

:D

pedig telapo rulZZ. De szerintem nehany ember elfelejtett visszavaltani. hmm

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#21) Chip válasza marcee (#19) üzenetére


Chip
aktív tag

Hol látsz te áltéaplók-ot? :)
Egyelőre én megmaradok a santa-s avatarnál. Tudod nyolc nappal előtte nyolc nappal utána.

(#22) Cathfaern válasza anaqer (#11) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Igazából az OFFTOPIC 7 az őszi szünet miatt tellt be ilyen gyorsan (pontosabban amiatt, hogy az őszi szünetben minden nap éjfél utánig itt voltak sokan...köztük én is :) (hogy hogyan? tessék megnézni ;] (mint ahogy már előttem említették is). Bár általában ez utóbbiaknak szokott külön topic is nyílni.

(#23) marcee válasza Cathfaern (#22) üzenetére


marcee
addikt

Őszi szünet?
Téli szünet?
Mingyá' szétrobbanok!

Ide passzol a vicc:
-Milyért jó az építész hallgatónak?
-?
-Mert már csak egyet kell aludni karácsonyig.

\m/

(#24) b0unCe válasza marcee (#23) üzenetére


b0unCe
aktív tag

:DD de szar :DD

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#25) marcee válasza b0unCe (#24) üzenetére


marcee
addikt

Az élet szar!

\m/

(#26) bLaCkDoGoNe válasza Szőrös  (#17) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Csak gondoltam, ha már a #13-ban meg lett említve... :B

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#27) anaqer válasza marcee (#23) üzenetére


anaqer
veterán

Nőjön Béla a hátamból és verjen le a jég, ha értem... :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#28) marcee válasza anaqer (#27) üzenetére


marcee
addikt

A viccet?

\m/

(#29) anaqer válasza marcee (#28) üzenetére


anaqer
veterán

Asztat.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#30) emvy válasza anaqer (#29) üzenetére


emvy
nagyúr

ezt bmere szokas mondani altalaban, nem epiteszekre. :)

while (!sleep) sheep++;

(#31) marcee válasza anaqer (#29) üzenetére


marcee
addikt

Bocs de nem akartam elhinni:
Ilyenkor nagyon brutál a hajtás az építész meg az építő karon, 6-8 tárgy mindegyikből zh/pótzh/feladatbeadások mindenki olyan mint egy félhulla, hosszú tömött sor a KV automatánál. Ilyenkor az egészfélévet el lehet baxni. Gyakorlatilag ténylegesen nincs idő aludni. Ezt a kis gyenge viccet egymásnak szoktuk elsütni, úgy dec. elejétől kezdve. Nevetni már senki nem tud rajta.
Na ennek vagyok én most az elején. Valszag a karácsonyfa alól is rajzolni/számolni megyek.
Őszi szünet meg nem rémlik, hogy lett volna...

\m/

(#32) marcee válasza emvy (#30) üzenetére


marcee
addikt

Lehet benne igazság, de én így hallottam, és tartam magam a szabályhoz, hogy a viccet ha tetszett úgy adom tovább ahogy hallottam.
Meg különbenis itt most engem kell sajnálni. :(

\m/

(#33) WolfByte válasza marcee (#32) üzenetére


WolfByte
tag

Ehh :) Szenteste előtt megyek analízist pótolni, ki tudja milyen szellemi és fizikai állapotban :(((

(#34) emvy


emvy
nagyúr

23-án is vizsgázom... :(((

while (!sleep) sheep++;

(#35) anaqer válasza marcee (#31) üzenetére


anaqer
veterán

Akkor bennem van a hiba, nem a viccben...
Utolsó apatikus lusta marha vagyok, szarok bele a vizsgáimba, azért nem is érthettem. De minden tiszteletem azoké, akiket még hajt a lelkesedés, vagy a lelkiismeret, vagy akár csak a lendület. Előttem most egy régóta halogatott matek szigorlat tornyosul ( info szak ), és most kezdem látni hogy ez b@sz0ttul nem lesz meg, de egyre kevésbé tud érdekelni.
Azért neked ( meg a többieknek is) vizsgákhoz egy szippantóskocsival!

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#36) marcee válasza anaqer (#35) üzenetére


marcee
addikt

A vizsga az nudli!
Itt a félév teljesítéséről van szó. Bepótolni egy 10-12hét elhagyott melót.

Lelkesedés? 9ed éves vagyok bazz! A MUSZÁLY, na az a nagy úr nem Szauron!

\m/

(#37) b0unCe


b0unCe
aktív tag

uhh bazz. ezeket hallva osszeomlott az egyetemekrol velt kepem.

De gondolom rendszeres tanulas mellett nem lenne gaz.

''Beszél aki keres. Hallgat aki talál, de senki nem ért semmit. Az orvosok a halált. Senki nem ért semmit'' by: k&b: én, szeretlek, téged

(#38) Bash válasza anaqer (#35) üzenetére


Bash
őstag

Nálunk csak január-február körül volt a vizsgaidőszak, de én akkor mindig magányos maradtam. Mindenki tanult, kivéve engem. Szerencsére csak 3 hétig tartott, nagyon nem szerettem.

http://bashtravel.com/

(#39) g4dg3t válasza WolfByte (#4) üzenetére


g4dg3t
senior tag

Hat abba lehet hogy nekem is van nemi beleszolasom :))

(#40) emvy válasza marcee (#36) üzenetére


emvy
nagyúr

Jah, ez az epiteszkar.

Nalunk a vizsgaidoszak is szopas, mondjuk a szorgalmi kevesbe, mint nalatok. :)

while (!sleep) sheep++;

(#41) anaqer válasza marcee (#36) üzenetére


anaqer
veterán

Félév teljesítése... az nem a felvett tárgyakból való sikeres vizsgázást jelenit? Vagy a félévi aláírásokra gondolsz? Várjál csak... esetleg nálatok nem is kredit-rendszer van?

((( Este jövök, témába vágóan megyek testnevelés aláírásomért küzdeni... )))

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#42) marcee válasza anaqer (#41) üzenetére


marcee
addikt

Kreditrendszer!
Félévvégi aláírás=zh-k/pótzh-k/gyakív-k sikeres teljesítése + szükséges jelenlét + feladatok (késedelmes) leadása.
Ha ezen túljutok, akkor már le is vizsgázok.

\m/

(#43) Bash válasza emvy (#40) üzenetére


Bash
őstag

emvy!

Az aláírásod kinek szól?

http://bashtravel.com/

(#44) Ye_Nő válasza Bash (#43) üzenetére


Ye_Nő
tag

//FFO
Stílusra akár valamelyik _Pup*k_-klón is írhatta volna (volt egy előző is, kb ez: ''azt hiszed ezt enyiben hagyom de szemüveges állat'' - vagy valami hasonló kultúrduma ebből gondolom, hogy ki lehet az ''elkövető''). :U
//FFO

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#45) Bash válasza Ye_Nő (#44) üzenetére


Bash
őstag

Arra a szemüveges dologra emlékszem, e-mail-ben írta emvy-nek. Hihetetlen emberek vannak, nem? :(

http://bashtravel.com/

(#46) tildy


tildy
nagyúr

Hihi:)
4. evben nulla vizsga van:)Yippiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
Ize, lett volna ketto, de jo kislany voltam, es a javat is meg a biztonsagbiszbaszt is megcsinaltam.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#47) WolfByte válasza tildy (#46) üzenetére


WolfByte
tag

Milyen vagy, ha rossz kislány vagy?;]

(#48) tildy válasza WolfByte (#47) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem .Akkor ''Oruljon neki, hogy nem sikerult az architekturak vizsgaja, hizsen igy kimehet angliaba , nyelvet tanulni.''

Na szal,akkor felevismetles.A nem-kredit rendszernek ez a hatulutoje.En meg abban vagyok.Mondjuk ciki lett volna/lenne kooperon megbukni.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#49) Bash válasza tildy (#48) üzenetére


Bash
őstag

Nálunk még félévet sem lehetett ismételni. Elbuktál, még utána párszor próbálkozhattál, de ha nem jött össze, akkor vége a dalnak.

http://bashtravel.com/

(#50) tildy válasza Bash (#49) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogyhogy nem lehetett felvet ismetleni?Ha egy targyad nem sikerult, kezdhetted elolrola sulit?Nalunk fel ev kihagyas, es ha mondjuk az oszi felevben vagtak ki, akkor szeptemberben lehetett csak jonni ujrajarni .

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 8 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.