Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#651) anaqer válasza PeliScan (#650) üzenetére


anaqer
veterán

Még _több_ ilyet! :)
De ma már nélkülem, a maradék öt órát végig kívánom aludni.
Gute night for mindenki!

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#652) PeliScan válasza anaqer (#651) üzenetére


PeliScan
addikt

Hehehe, én meg a maradék 8-9 órát... :D

(#653) twollah válasza emvy (#645) üzenetére


twollah
nagyúr

Szerintem egyszerűen ki kéne tiltani a szerverről azt az IPtartományt ahonnét megnézi az oldalt.

A másik megoldás, hogy egyszerűen a Ph kommuna fogja kiközösíteni.

(#654) tildy


tildy
nagyúr

Na lenne egy kérdésem , Kóderek előnyben!Hogy lehet mondjuk visual studioban olyan progit csinálni, ami a taskbaron jelenít meg különböző ikonokat?(konkrétan szélirányt kéne majd megjeleníteni :) )Én csinálnám, siklóernyősöknek:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#655) emvy válasza jeges (#647) üzenetére


emvy
nagyúr

Nincs szemüvegem, sose volt. :)

while (!sleep) sheep++;

(#656) anaqer válasza tildy (#654) üzenetére


anaqer
veterán

Hát, láttám már néhány elborult appot, de ez díjvárományos! :))
( Ne vedd rossz néven, nem bántani akarlak, csak ez megpadlóztatott... )

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#657) Den válasza emvy (#645) üzenetére


Den
veterán

Ez mekkora debil. Tegnap is mennyi esze volt. Regelt új nicket, majd 0 azaz nulla hozzászólással nyit egy topicot hogy miért törölték a másik topicját :) esze mint a tenger....

www.simson4t.hu

(#658) Den válasza tildy (#654) üzenetére


Den
veterán

ppc-re lesz? egy ms guru barátom mondta hogy .netben marha egyszerű ppc-t pogramozni, úgy kell mint pc-t. csak a pda-nál lényeges hogy wm2003 legyen rajta mert a korábbiak nem .net alapúak.

www.simson4t.hu

(#659) lesaux válasza anaqer (#656) üzenetére


lesaux
veterán

Olyan progit láttam egyszer, aminek ha beírod, hogy a kolléganődnek / barátnődnek mikor jött meg a Mikulás, akkor ő minden hónapban adott napon egy piros akármivel fogja jelezni a taskbaron, hogy most megvan neki, nem érdemes hozzá szólni. :DDD

(#660) tildy válasza Den (#658) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem.SIma windowsra lesz, (valószinűleg dipimunka....), annyit csinálna, hogy egy szerverről veszi az adatokat, és azokat feldolgozva megjeleníti az időjárást.Hasonló progik már vannak/voltak, de többnyire a linuxos változatok olyanok, amilyenre én is gondolok.De azok a felhősödést/napsütést stb mutatják, ez viszont direkt siklóernyősönke a szélirányt mutatná(persze lehetne változtatni is másmilyenre...)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#661) tildy válasza lesaux (#659) üzenetére


tildy
nagyúr

hijj ezután a progi után nézek:))

Ez tökjó ötlet:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#662) anaqer válasza lesaux (#659) üzenetére


anaqer
veterán

Az sem lehetett rossz...
Nekem viszont olyan LiveWareMonitor kellene, ami méri a pulzust és a vérnyomást, amik ha túlmennek egy küszöbértéken, akkor becsukja az éppen olvasott topicot, letiltja a ''válasz'' opciót, és hangosan elszámoltat tízig. :B

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#663) Den válasza lesaux (#659) üzenetére


Den
veterán

Ezt tovább lehetne fejleszteni hogy azokra a napokra automatikusan online befizet horgásztúrára, stb :)

www.simson4t.hu

(#664) Den válasza tildy (#660) üzenetére


Den
veterán

ja, azt hittem ez amit korábban mondtál hogy a siklóernyősnél van gps+pda+térképprogi. Gondoltam emellé kell a taskbarra hogy térkép mellett is látszódjon.

www.simson4t.hu

(#665) tildy válasza Den (#664) üzenetére


tildy
nagyúr

:)

Nem az mobilra van, ez sima pcre lenne:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#666) lesaux


lesaux
veterán

Nem tudjátok, mi volt annak a játéknak a neve, amikor egy picike repülőgéppel kellett repülni egy szobában?

(#667) Sidaries


Sidaries
őstag

Húú emberek! Marha jó kedvem lett. Kb 1 órája úgy éreztem, hogy dejó lenne egy kakaó. És vettem és most iszom. Ez Isteni! Igyatok kakaót! Boldoggá tesz. :D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#668) lesaux válasza Sidaries (#667) üzenetére


lesaux
veterán

Füves kakaó? :))

(#669) Sidaries válasza lesaux (#668) üzenetére


Sidaries
őstag

Nesquik, de hogy a gyárban mit tettek bele? :DDD

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#670) Panther válasza Sidaries (#669) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nekönk van itthon, én is szeretem. Nemsoká fogok inni én is :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#671) Pet_i


Pet_i
senior tag

Én most fogok inni egy isteni mézes hársfateát. Torokfájásra rulez :) (És még aludni is lehet tőle.)

(#672) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

Szeretem a nyugalmat, de ami mostanában itt van, attól nem leszek nyugodt... Ezért egy kis pihenőt írtam elő magamnak.

egyéb állatfajták

(#673) Som@ válasza kamikaze boci (#672) üzenetére


Som@
őstag

Ezzel nem vagy egyedül...
Én is hasonlóan vélekedek. Úgyhogy balra el...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#674) Keitaro


Keitaro
addikt

Üdv :)

Nem tudjátok szombaton van nyitva ilyen mint Universitas vagy MUISZ?

(#675) Keitaro válasza Keitaro (#674) üzenetére


Keitaro
addikt

MUISZ nincs. Akkor gondolom a másik se. Meg közben kiderült akinek kéne megy akkor szülinapot ünnepelni... szóval erről ennyit, de azért kössz, hogy ha hozzászólt valaki míg ezt írom :)

(#676) csudri


csudri
őstag

Másfél óra múlva statika zh-m lesz, de nem tudok semmit! Itt ülök és csipás szemmel a fórumot böngészem, normális ez? :O

(#677) Bash válasza csudri (#676) üzenetére


Bash
őstag

Persze, hogy normális. Én annak idején a filozófia kollokviumom előtt egy órával álltam fel a gép elől, persze ott ültem egész éjszaka. Semmi közöm nem volt a témához, meg is lett az eredménye, csak egy négyesre futotta.

http://bashtravel.com/

(#678) Bash válasza csudri (#676) üzenetére


Bash
őstag

Persze, hogy normális. Én annak idején a filozófia kollokviumom előtt egy órával álltam fel a gép elől, persze ott ültem egész éjszaka. Semmi közöm nem volt a témához, meg is lett az eredménye, csak egy négyesre futotta.

http://bashtravel.com/

(#679) Bash válasza csudri (#676) üzenetére


Bash
őstag

Persze, hogy normális. Én annak idején a filozófia kollokviumom előtt egy órával álltam fel a gép elől, persze ott ültem egész éjszaka. Semmi közöm nem volt a témához, meg is lett az eredménye, csak egy négyesre futotta.

http://bashtravel.com/

(#680) Bash válasza csudri (#676) üzenetére


Bash
őstag

Persze, hogy normális. Én annak idején a filozófia kollokviumom előtt egy órával álltam fel a gép elől, persze ott ültem egész éjszaka. Semmi közöm nem volt a témához, meg is lett az eredménye, csak egy négyesre futotta.

http://bashtravel.com/

(#681) Pupa'k


Pupa'k
csendes tag

Nem ross 668*4

Moderátor Killer, harc hát legyen harc

(#682) Bash


Bash
őstag

zsoltee10!
Amit nem tudtatok összehozni vasárnap hajnalban, nekem most egyedül sikerült. Bár én sem tudom, hogyan, de megcsináltam. :C

http://bashtravel.com/

(#683) Apika válasza Bash (#682) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Gratula, ez tényleg sikeres volt! Nekünk 3 volt a maximum... :C

(#684) lesaux


lesaux
veterán

Érdekes, hogy előbb szólt hozzá 06:52:52-kor, aztán 06:52:41-kor. :C

(#685) Apika válasza lesaux (#684) üzenetére


Apika
Közösségépítő

És Ő egymaga képes volt arra, mint amire mi sokan nem... :DDD

(#686) tildy


tildy
nagyúr

Én látom riosszul vagy tényleg eltűnt a júzerszámláló baoldalró?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#687) lesaux válasza tildy (#686) üzenetére


lesaux
veterán

Tényleg eltűnt. Pedig szerintem jópofa volt.

(#688) Apika válasza tildy (#686) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Kár érte...

(#689) Chip válasza tildy (#686) üzenetére


Chip
aktív tag

Arra gonolsz, hogy hányan olvassák a Prohardvert?
Már tegnap este 6-kor sem volt ott, azóta megy normálisan az oldal, másfél nap döcögés után.

(#690) AND1


AND1
őstag

Olyan régen irtam Off-topicba, úgyhogy gondoltam most már kéne. De nem jut eszembe semmi :))
Olyan hideg volt egész nap...átmentem a suli udvarán és majdnem szétfagytam, ez volt a legemlékezetesebb egész nap! :)
Jah meg majdnem kész az oldalam, akit érdekel nézze meg, ha örüljek...
[L]http://limpbizkit.uw.hu[/L] ez itt a reklám helye :]

Egy régi PH-s.

(#691) eper-fa válasza lesaux (#666) üzenetére


eper-fa
aktív tag

Airfix Dogfighter asszem. ha megtalálod teljesben, szólj! nekem mindig csak a demo jutott, de azzal az 1 lakásrésszel már a tököm tele volt :D

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#692) lesaux válasza eper-fa (#691) üzenetére


lesaux
veterán

Hú, nagyon ismerôs a címe, szerintem ez lesz az! :)
Azért egy pár nap múlva dobd fel a témát még egyszer, hátha elfelejtem.

(#693) eper-fa válasza lesaux (#692) üzenetére


eper-fa
aktív tag

jójó. köszi :)

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#694) KovacsUr


KovacsUr
addikt

Nem emlékszik valaki, melyik topic/hír/cikk szólt az USB-s ölmelegítőről? Most megmutatnám valakinek, de nem találom :(

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#696) Som@ válasza Kalandor (#695) üzenetére


Som@
őstag

Mi a probléma? :U

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#697) KovacsUr válasza KovacsUr (#694) üzenetére


KovacsUr
addikt

Eh... legalább a régi topicokból csinálhatna valaki egy off-line indexet, amíg nincs kereső :)

So it goes… We stand alone by standing stones and turn them into circles.

(#698) Pet_i


Pet_i
senior tag

Twollah! Ha itt járnál: honnan lehet letölteni a Hit da Monkeyt?

(#700) Som@ válasza Kalandor (#699) üzenetére


Som@
őstag

Pedig ebből: '' :( '' egy pillanatra úgy tünt. :Ő

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.