Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) tomcsi válasza tomcsi (#1000) üzenetére


tomcsi
senior tag

Na elment a második is...:)

(#1002) Hold


Hold
őstag

2 megjött :-)

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1003) tomcsi válasza Hold (#1002) üzenetére


tomcsi
senior tag

Ennyi elég vagy csináljak még..:))

(#1004) Hold válasza tomcsi (#1003) üzenetére


Hold
őstag

szerintem elég.. többit személyesen majd megdumáljuk

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#1005) lesaux


lesaux
veterán

Az Airfix Dogfightert megnéztem a bátyám gépén is, ott sem indult. Szintén Win2K.
Van valaki, akinek megy 2K alatt:F

(#1006) bLaCkDoGoNe válasza tildy (#926) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Erre muszáj reagálnom valami rövidet, csak nem igazán tudom, hogy hogyan fogalmazzam meg.

Mindenesetre nagyon becsüllek ezért a hozzászólásodért... Nekem eleinte nem voltál szimpatikus, de ahogy telt-múlt az idő, és változott a hozzáállásod, ez az unszimpátia kezdett halványodni... Mára teljesen elmúlt, sőt, már a pozitív mezőben halad a mutató.

(Csak a barátnőm meg ne lássa ezt a hozzászólást, mert nyakonvág :D)

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1007) lesaux válasza lesaux (#1005) üzenetére


lesaux
veterán

Most kipróbáltuk XP alatt, szintén összefosta magát. :(

(#1008) tildy válasza bLaCkDoGoNe (#1006) üzenetére


tildy
nagyúr

Mint írtam, mindig nehezemre esik beilleszkedni akármilyen társaságba.
Ahol csajok vannak oda amiatt mert engem totál nem érdekelnek a női témák(pl. csili vili ruha, cipő, körömlakk, smink...)
Ahol meg férfiak, hát az sem könnyű...
Nem sörözöm, tehát a menjünk, kocsmázzunk alapból kiesik.

Örülök hogy itt elfogadtatok és befogadtatok:))
Végre egy társaság, ahová szívesen járok:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1009) bLaCkDoGoNe válasza tildy (#1008) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ezt teljesen megértem és átérzem, mert barátnőm is ezekre panaszkodik. Neki ugyan nincsenek beilleszkedési gondjai, de normális társaságot az általad is említett okok miatt nem sikerült maga köré gyűjtenie - ő sem egy körömlakk fan :)) De azért igyekszünk normálisan viselkedni, hogy ne legyen ránk panasz :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1011) Den válasza jeges (#932) üzenetére


Den
veterán

Hát nem tom, egyelőre 27 évesen is úgy tűnik :)

www.simson4t.hu

(#1012) bLaCkDoGoNe válasza Kalandor (#1010) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

:C :C :C :C

Mert Ön megérdemli.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#1014) tildy válasza Den (#1011) üzenetére


tildy
nagyúr

Nyugimár, nem azt mondtam , hogy öregek vagytok;]

Hanem azt, hogy pantehrnek ilyen fiatalon még semmi oka az aggodalomra.
Mondjuk ha 30 éves korára sem talál barátnőt, na az már nem olyan jó.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1015) Den válasza tildy (#1014) üzenetére


Den
veterán

tudom hogy nem azt mondtad, ettől függetlenül nyomaszt a dolog, mindig pánik szerű érzés fog el ha eszembe jut hogy mindjárt itt a 30 (2,5 év) és még csak most voltam 20 (úgy érzem). Ijesztően szalad az idő, most már sokkal rövidebbnek tűnik az élet, pláne a ''fiatal'' része, mint 18 évesen.

www.simson4t.hu

(#1016) zsoltee10 válasza tildy (#926) üzenetére


zsoltee10
addikt

nekem sincsenek igazi barátaim, illetve egy azért van (_George). a gimiben nem volt osztályközöségünk, nem alakultak ki igazi baráti társaságok, és nagy öröm számomra hogy itt lehetek. tudom mit érzel, és örülök én is nagyon, hogy ilyen közösséghez tartozhatok. :) meg annak is természetesen, hogy te is a közösség tagja vagy. :)

(#1017) Den válasza zsoltee10 (#1016) üzenetére


Den
veterán

egy másodperc :)

www.simson4t.hu

(#1018) zsoltee10 válasza Den (#1017) üzenetére


zsoltee10
addikt

hja, véletlenül hamarabb összejön, mint amikor direkt akarjuk a motort kiakasztani. :D

(#1020) Som@


Som@
őstag

Kicsit morci vagyok:

Adott egy Nokia6610-es telefon, ami infrán kapcsolódik a laptophoz. Látják is egymást, kommunikálnak is egymással.
De az istennek sem tudom beállítani, hogy GPRS modemként működjön a telefon. Pedig minden program fent van, a telefonban be van állítva a GPRS kapcsolat.
Mégsem megy... :(

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1021) tildy válasza Som@ (#1020) üzenetére


tildy
nagyúr

bővebben?mit ír ki?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1022) Jozsué


Jozsué
tag

(Moderálva, nem warezelünk. - Kalandor)

''Only one man stands between hell and earth...''

(#1023) Som@ válasza tildy (#1021) üzenetére


Som@
őstag

Port megnyitása

Hiba:692 A modem(vagy a csatlakozáshoz használt egyéb eszköz)
hardverhibát jelzett.


Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1024) Jozsué válasza Jozsué (#1022) üzenetére


Jozsué
tag

:DDD

Éljen a tiszta, egyenjogú, becsületes világ! :DDD
Megyek gyorsan meg is gyonni a cselekedeteimet :DDD

''Only one man stands between hell and earth...''

(#1025) neduddki válasza Kalandor (#1019) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

vhogy csak kordaban kell tartani a legyszamaot:-))))))

udv

neduddki

p.s. hat Veled meg mi torpent, elrontottak a besorolasod?????:-))) drakula....

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1026) Panther válasza jeges (#896) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Sajnos a haverok tanultak, legalábbis állítólag. Aztán az egyikről kiderült hogy barátnőjével ment vacsorázni. Gondoltam oda nem társulok be :) (Illetve nem gondoltam, mert csak utólag szereztem erről tudomást.)
''ez a zh-időszak na'on betett neked'' -- áh, semmi extra. Minden időszak ''betesz''... :) Igazából nem értem miért írok ilyenkor is :)-kat, amikor arról beszélek hogy ilyen meg olyan rossz dolog történt velem. Bár belegondolva... ha nem írnék ilyeneket, akkor úgy tűnne hogy állandóan csak sajnálkozom. Jó, tényleg azt teszem, ti vagytok lelki támaszom a világ ellenében folytatott harcomban :) De így leglább elfedem egy kicsit a valóságot azzal hogy csak röhögök az egészen.
Barátnő sztori: nem ugrik be mire gondolsz... barátnő ügyben mostanság nem (sem) történt semmi. Vagy arra írtad, hogy 1-jén mi volt Mariann (csak azért hivatkozom rá név szerint, mert úgyis tudhatjátok már a nevét abból hogy mikor volt névnapja) válasza boldog névnapot SMS-emre?

''kicsit fel kéne rázódni'' -- valami konkrét ötlet? :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1027) neduddki válasza Panther (#1026) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Panther: ''kicsit fel kéne rázódni'' -- valami konkrét ötlet?

Az embor jo muegyetemista hagyomanyokhoz hiven at randul az apolonenikhez a hajdu uccaba, esetleg a szigony uccanal befordul az orvosi koli fele, meglatogassa a petho intezet apolonenijeit, esetleg vegcso kecsegbeseseben lebeallag a sch-ba es bulizik egyet....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1028) Som@ válasza Som@ (#1023) üzenetére


Som@
őstag

A hardverhiba elhárítva.
Már tárcsáz is a telefon, de most 678as hibakóddal száll el. A távoli számítógép nem válaszol. :O

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1029) neduddki válasza Som@ (#1028) üzenetére


neduddki
nagyúr

hI!

Meg egy ket het es valoban muxeni is fog!!!:-))) Kitartas csak igy tovabb sikerulni fog!!!

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1030) Panther válasza neduddki (#1027) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Intelligenciában az ápolónéni fölé azt mondod ne nagyon számítsak semmire? :DDD

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1031) eper-fa válasza lesaux (#1007) üzenetére


eper-fa
aktív tag

:O :O :O
mi lesz velem?? :O

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#1032) Den válasza Panther (#1030) üzenetére


Den
veterán

ezt nem értem.

www.simson4t.hu

(#1033) eper-fa válasza Den (#1032) üzenetére


eper-fa
aktív tag

mindenhol csak az ápolónéniket látogathatja meg, ami nyilván nem elégíti ki intellektuálisan :DDD [meg ne kérdezd miért...]

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#1034) neduddki válasza Panther (#1030) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nme erteni hetfo vagyon! :-)))
A hieten nagyon kkorrelt apolonenik voltak, jartal mar Te ott apolni a testveri kapcsolatokat???? Volt szerencsem egy kettozhoz, es semmi gond veluk, szep emlekeim vannak abbol az idobol, a gyogytornaszok amugy meg isteniek, /habar ugye en a pecsi gyogytornaszokra eskuszom:-))))/ most is elkelne egy jokezu gyogytornasz neni kicsit hejrepofozni a ban laban:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1035) Ye_Nő válasza Panther (#1030) üzenetére


Ye_Nő
tag

Ne vedd magadra, Panther!
neduddki az ápolónénikkel szerintem csak arra célzott, hogy majd jól leápolnak. :))

Ha nekem nem lenne ma esti programom, akkor mennék haza, főzőcskézni a lakótársakkal, aztán hallgatnék valami klassz muzsikát. Az ágyba a Karamazov testvérekkel bújnék, időben leoltanám a villanyt, és holnap kivételesen nem késnék el a melóból. :DDD

Üdv
Y.

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1036) Den válasza eper-fa (#1033) üzenetére


Den
veterán

intellektuálisan? Ez is egy durva perverzió lehet :)

www.simson4t.hu

(#1037) rog válasza Den (#1032) üzenetére


rog
addikt

mit nem értesz? hiszen ebből a mondatból derült ki végül, miért is nem megy a csajozás neki. :)

(#1038) neduddki válasza eper-fa (#1033) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Intelektualisan???? Panther Te muegyetemista es villanykaros vagy, tessek szepen abbafelejteni eszt az intellektualis dumat'!!!!!:-))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1039) rog válasza Ye_Nő (#1035) üzenetére


rog
addikt

te még élsz?
dehát az aurád... fehér volt.. :))

(#1040) neduddki válasza Den (#1036) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Den szambol eszed ki a mondandomat!!!:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1041) Ye_Nő válasza rog (#1039) üzenetére


Ye_Nő
tag

Áhh, ez már csak Ye_Nő visszajáró szelleme, szerencsére még emlékszem előző életemből a jelszavára. ;] :P

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1042) Som@ válasza neduddki (#1029) üzenetére


Som@
őstag

Köszi a bíztatást. :D

Amúgy kreatív srác vagyok, már szerintem a létező összes hibaüzenetet előcsaltam.

Most pl. ezt: '' A számítógép regisztrálása a hálózaton. Hiba: 734 a PPP kapcsolatvezérlési protokoll meg lett szakítva.''

Kösz, vazzeg. De miért lett megszakítva. Imádom az ilyen hibakódokat. Már csak egy kódkönyv kellene hozzá. :(((

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1043) Den válasza Ye_Nő (#1035) üzenetére


Den
veterán

''ápolónénikkel szerintem csak arra célzott, hogy majd jól leápolnak''

Ezért nem értettem ezt az intellewktuális dolgot :)


''Az ágyba a Karamazov testvérekkel bújnék''

Nem aprózod el, hányan vannak? :DDD

www.simson4t.hu

(#1044) rog válasza Ye_Nő (#1041) üzenetére


rog
addikt

nem semi helyen melózol (melóztál) ott aztán fel vannak készülve hardware-ből!
hogy még egy szellem számára is van interface... :))

(#1045) neduddki válasza Som@ (#1042) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Som@ csak igy tovabb!!! Isteni jot rohogtem, bocs!!! De figyelj en egy 6210-essel szivtam egy ejszakat oszt a vegen vetettem a tulajjal egy adatkabelt!!!:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1046) neduddki válasza Den (#1043) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Den ezek a piszklo sgondolatok fujjjjjjjjjjjjjjjjj!!!:-)))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1047) Ye_Nő válasza Som@ (#1042) üzenetére


Ye_Nő
tag

Figyelem, figyelem! Szolgálati közlemény!
Dr. Som@, kérem, sürgősen keresse fel asszisztenciáját a rendelőjében, lélekerősítés céljából! Féldecis pohárka szükségeltetik!
Megismétlem: Dr. Som@ sürgősen keresse fel asszisztenciáját a rendelőjében, lélekerősítés céljából! Féldecis pohárka szükségeltetik!

Som@kám, ne légy morcos, árt a szépségednek! :P

''Hát - így.'' (Sík Endre Miklós) | ''A gazdasági fejlődés megköveteli Európa nemzeti határainak lebontását.” Lev Davidovics Trockij szovjet forradalmár | MS Windows is not the answer. MS Windows is the question. And the answer is: NO!!!

(#1048) eper-fa válasza Den (#1036) üzenetére


eper-fa
aktív tag

az is :DD

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#1049) Den válasza Som@ (#1042) üzenetére


Den
veterán

a *99***1# nél az 1-es helyére próbálj más számot írni, 2, 3...

www.simson4t.hu

(#1050) Den válasza rog (#1039) üzenetére


Den
veterán

ugyanezt kérdem tőled. Ezer éve nem láttalak.

www.simson4t.hu

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.