Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) Som@ válasza Den (#1145) üzenetére


Som@
őstag

igen. De semmi. :O
Amúgy PGSM Momentum.

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1152) neduddki válasza Den (#1129) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Hat kerlek ez valoban nagy problema, de aze szohattal vona nekije hogy nincs benne akkor tan nem szenved annyi!!!!:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1153) PeliScan válasza eper-fa (#1150) üzenetére


PeliScan
addikt

Helyes, én is követem a jó páldád. :D PS > out

(#1154) Den válasza Som@ (#1151) üzenetére


Den
veterán

hm, akkor nincs ötletem. ez gprs wap, vagy gprs net?

www.simson4t.hu

(#1155) Som@ válasza Den (#1154) üzenetére


Som@
őstag

Természetesen GPRS net.

A telefonon tudok GPRS WAPot hasznáni, de az kevés.

Azért köszke. Te mindent megpróbáltál. :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1156) Den válasza neduddki (#1152) üzenetére


Den
veterán

Hm, aszondod hogy valszeg csak tolta be egymás után a flopikat a nyíláson, míg meg nem telt lemezekkel a gép? :)

www.simson4t.hu

(#1157) neduddki válasza Den (#1156) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Hat igen ez lehet aprobelem, es sokar a telt meg????:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1158) Panther válasza Som@ (#1133) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hát, igazából röviden nem lehet leírni hogy miért vágtak meg. A lényeg hogy átmentem egy 2m hosszú záróvonal legelején. Kereszteződésben jobbra kellett mennem, és már csak ott tudtam sávot váltani. Aztán mondtam a vizsgáztatónak hogy de ha nem megyek át rajta akkor meg nem tartom be amit ő mondott, szóval sehogy sem jó. Erre azt mondta hogy akkor menjek egy kört. Na mondom ha ezt előbb tudtam volna... Egy tizedmásodperc alatt kellett döntenem hogy inkább maradok a sávban és nem tudok bekanyarodni, vagy rácsúszok a záróvonalra. Természetesen nem volt neki jó a döntésem meg indoklásom... rulz :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1159) Panther válasza neduddki (#1128) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''kibaszottul fogod banni nehany ev mulva'' -- ez igaz, de egyedül nem lehet bulizni!! Áááá :(

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1160) neduddki válasza Panther (#1158) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Ra se rancs, majd a kovetkezo normalisabb lesz, tudod kell nekik az a plusz piz ami a vizsgake jar, nehogy ma egybul atmennyen vki.....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1161) neduddki válasza Panther (#1159) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Max dogozgac egy kicsit mekllette es elvezed a boldog diakvegket!!! Hidd el nekem nem rossz dolog az, nehany eve meg is vaalsztottak 4 kar legnagyobb logosanak!!!:-)))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1162) Panther válasza neduddki (#1161) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De nekem mielőbb diploma kell hogy legyen rendes munkám, ebből legyen pénzem, ebből autóm lakásom kajám, és tudjak miből bulizni. Csak ezzel meg az a baj, hogy így soha nem érzem jól magam, akkor meg mi értelme az egésznek...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1163) Som@ válasza Panther (#1158) üzenetére


Som@
őstag

Hm. Ez gáz.
De tudod, a KRESZ mindenek felett. A vizsgabiztos pedig mondhat amit akar. Ha ellenkezik a KRESSZEL, akkor tehet egy szívességet. :D

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1164) neduddki válasza Panther (#1159) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

A szulokre visszaterve, tugyak OK hogy most mijjen hallgatobarat az oktatas erre felenk??? Akkikkel kedtem vmikor a mult kodeben akkor 22% volt az elvegzesi arany 5 ev alatt! Nem egy rossz atlag.....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1165) Panther válasza neduddki (#1160) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hja. 3300 Ft-om bánja. Amiben az a jó, hogy így is nagyon szoros a gatyamaddzag. Megyek lopni :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1166) neduddki válasza Panther (#1162) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Joppa hoppa....... latom kezdesz sejteni vmit, arrol van bizony itten szo ebben az eletban!!!

udv

neduddki

p.s. meg lehet felelni masoknak is, de talan fontosabb hogy magadnak fellejel meg vagy tevedek?????

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1167) Panther válasza Som@ (#1163) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De ilyenkor mi a *köldökalatt(ez egy pointer, ami a köldök alá mutat)-t csináljak? Addig menjek körbe körbe amíg észre nem veszi hogy ott igen nehéz szabályosan jobbra kanyarodni? (Előtte 5-7m-el csaltakozol be balról a bal sávba... persze nem mehetsz át rögtön a jobb sávba...)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1168) Panther válasza neduddki (#1166) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Én sejtem meg értem mit kéne csinálni (-->bulizni) de nem jön össze ez igazán. Egyrészt kevés a lóvé, másrészt ha most állandóan bulizgatok igen komoly problémáim leszenk mikor 3adévesként fizethetem majd magamnak a teljes megélhetést.

Nincs kedved (esetleg többeknek) IRCre jönni? IRCnet, #prohardver.hu?

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1169) Panther válasza Panther (#1168) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na jó, inkább legyen az hogy gondold meg (gondolja meg mindenki) amíg én elhúzok gyorsan vacsizni :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1170) neduddki válasza Som@ (#1163) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

NEm vagyok egy nagy szabajjmegszego, de amit kretan lattam az kiba....ltazottan teccet, a szabajjokat lazabban veszik, megis van normalis kozlekedes, es muxik adolog, es van ritmusa neki, es a odafigyelnek rad, es Te is odafigyelsz /jobbik esetben/ a tobbiekre, fantorpikusan teccet, igy lehet kozlekedni es nem a hujjektol kell felni

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1171) Som@ válasza Panther (#1167) üzenetére


Som@
őstag

Mondjuk ez a verzió sem rossz. Biztos nézett volna. :D Negyed óráig csak ott kőröztél volna.
Miért nem lehetett egyből a jobb sávba átmenni? :F

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1172) Apika válasza Panther (#1169) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Jó étvágyat a vacsihoz!

(#1173) neduddki válasza Panther (#1168) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Nem aszt mondatm hog allandoan, hanem neha neha ahogy jol esik... Es emllette meg lehet tanulni! Nem tom van meg kedden kent az sch-ban tancklub es rocky-klub a tancklubb az egesszen jo kis ismerkedos hejj vala vmikor es 8 kor kedtek es ejfel utan nem sokkal mar vege is vala..., de hat ez a mult kode....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1174) neduddki válasza Panther (#1168) üzenetére


neduddki
nagyúr

H!I

Igassag szeritn ballagok hazafele mar en is, a no mar morcoskodik hogy mi a fenet keresek bennnnn meg mindig.....

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1175) Som@ válasza neduddki (#1170) üzenetére


Som@
őstag

Igen. Én sem vagyok nagy szabálymegszegő. Azt bevallom, hogy szeretek dinamikusan autózni. :D). Ültem már eleget a dugóban. Csak nézem az emberek görcsös reakcióit a villamosról. Eszméletlen, hogy hogy vezetnek. Néha már azon gondolkodom, hogy elmegyek oktatónak. Nyitnék egy vezetéstechnikai tréningpályát. Nálunk még nincs is ilyen. Úgy tudom csak a Magyar Autó Klub rendelkezik valami hasonlóval. Hja, meg van a Gerhard Berger féle vezetéstechnikai centrum. Osz ennyi...

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1176) neduddki válasza Som@ (#1175) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Az GB a hungaroring kozepen az autoklubb meg az eszaki osszekoto pesti hidfojenel hejzkedik el!!! Hat zsebbo kicsit draga vona a megvalositas!!! De hajra !!! akkor varok meg egykicsit es hozzad irATKZOM BE....:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1177) neduddki válasza neduddki (#1170) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mongyuk a ovet ott is be illik csatolni!! Ugye Parizer?????:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1178) Som@ válasza neduddki (#1176) üzenetére


Som@
őstag

Nem azt mondtam, hogy zsebből megvalósítom. Csak azt tapasztalom, hogy ez a szakma is nagyon felhígult. Azonban nagyon kevés a jó, hozzáértő oktató. Ez meg is látszik a közlekedésünkön. :DD

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1179) neduddki válasza Som@ (#1178) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI'

na jo akkor iden megint elhalsztom a finn havas tavas vezetesi treningemet, pegod kiba...ltazottan podri a csoromet, kabatot mar vette az enyhe skadinav telhez:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1180) Panther válasza Som@ (#1171) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mert még ott is van egy kis záróvonal. Ja meg figyelni is kell hogy jöne valaki, mert van még 2 becsatlakozó út, meg előtte lámpa és az egész kanyarban. Szóval van hova figyelni bőven.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1181) Panther válasza neduddki (#1173) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''es ejfel utan nem sokkal mar vege is vala'' - az jó. És éjfél után hogyan jutok haza?
Ja, amúgy ez is igen pozitív ám, hogy minden nap minimum 3 órát csak utazok be meg vissza...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1182) Som@ válasza Panther (#1180) üzenetére


Som@
őstag

Hm. Igen. Senki nem mondta, hogy egyszerű mindenre figyelni.
Hár még ha közben telefonálsz is, plusz a rádiót hangolod! :DDD
Mondjuk a legdurvább az volt, amikor az M7esen a faszi a mellettem lévő sávban olvasta a Nemzeti Sportot. Olyan cirka 140el mentünk. Hát mondom, ilyen nincs.


Amúgy hol is van ez az ominózus kereszteződés? :U

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1183) Som@ válasza Som@ (#1182) üzenetére


Som@
őstag

''Ja, amúgy ez is igen pozitív ám, hogy minden nap minimum 3 órát csak utazok be meg vissza...''

Ezzel nem vagy egyedül. Én mondjuk Pesten lakom, de a napi 2-2,5 óra utazás nekem is simán megvan. :(

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1184) tildy válasza Som@ (#1042) üzenetére


tildy
nagyúr

melyik szolgáltató?*99# azt hiszem a miénk...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1185) Som@ válasza tildy (#1184) üzenetére


Som@
őstag

Jól hiszed. :P

Mozgásba hozzuk az energiát! elemes.hu

(#1186) Panther válasza Som@ (#1182) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''Én mondjuk Pesten lakom'' -- jó neked. Én Érden :))

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1187) slug


slug
senior tag

Jó estét az hölgyeknek/uraknak! Mi újság van errefelé?

(#1188) twollah válasza slug (#1187) üzenetére


twollah
nagyúr

Semmi különös.
Aki alszik az alszik, aki meg fenn van az fenn van.

(#1189) Vaze válasza slug (#1187) üzenetére


Vaze
őstag

Errefele felem esik az eso vagy ma 2 napja:(

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#1190) PUPÁK 2


PUPÁK 2
csendes tag

itt vagyok és a többiek?

Állítsátok meg a Földet ki akarok szálni!!!!!!!!!!! Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1191) Vaze válasza PUPÁK 2 (#1190) üzenetére


Vaze
őstag

jelen:D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#1192) PUPÁK 2


PUPÁK 2
csendes tag

ok

Állítsátok meg a Földet ki akarok szálni!!!!!!!!!!! Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1193) Kidus


Kidus
őstag

uff

itt meg nem lehet látni a párától. nem merek elmenni cigiért.
meg mint mondtam, a hideg. de lassan már minden mindegy lesz, csak a cigi lesz fontos :)

Assuming Control

(#1194) PUPÁK 2


PUPÁK 2
csendes tag

lelkes lettem

Állítsátok meg a Földet ki akarok szálni!!!!!!!!!!! Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1195) Kidus válasza PUPÁK 2 (#1194) üzenetére


Kidus
őstag

gratula
én annyira nem vagyok az :t

Assuming Control

(#1196) PUPÁK 2 válasza Kidus (#1193) üzenetére


PUPÁK 2
csendes tag

nem lehet olyan messze

Állítsátok meg a Földet ki akarok szálni!!!!!!!!!!! Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1197) Vaze válasza Kidus (#1193) üzenetére


Vaze
őstag

akor nemsoka szamithatunk ara hogy lelepsz a boltba.. :)

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

(#1198) PUPÁK 2


PUPÁK 2
csendes tag

pont 100x szóltunk hozzá a másikhoz

Állítsátok meg a Földet ki akarok szálni!!!!!!!!!!! Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1199) PUPÁK 2 válasza Vaze (#1197) üzenetére


PUPÁK 2
csendes tag

hozhatna egy sört is nem?

Állítsátok meg a Földet ki akarok szálni!!!!!!!!!!! Mátyás király volt meghalt, Elvis király volt meghalt,Jimmy király volt meghalt,no most már kezdek félni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#1200) Vaze


Vaze
őstag

nekem meg az elozo hozaszolasom volt az 1000-ig :D

MSI Raider GE78 HX 13V Intel® Core™ i9-13980HX -- GeForce RTX 4090, GDDR6 16GB -- 32GB, 2TB SSD

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.