Hirdetés

2024. június 8., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) eper-fa válasza Cathfaern (#448) üzenetére


eper-fa
aktív tag

jóvanna, oda tudod képzelni azt az f betűt, nem? :F
Zsolti pls javítsd

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#452) zsoltee10


zsoltee10
addikt

viszont még csak 2 óra van.... :)

(#453) Cathfaern válasza eper-fa (#451) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jaj, csak poén volt :P Nehogy már komolyan vedd.

(#454) zsoltee10 válasza eper-fa (#451) üzenetére


zsoltee10
addikt

az már nem poén, nem javítom. :t:t:t

(#455) eper-fa


eper-fa
aktív tag

jó éjt mindenkinek.
[FOS]

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#456) Apika


Apika
Közösségépítő

Kiakasztottam a Lutrit. Óraállítás előtt kezdtem, most meg ezt írja ki:

''Ennek a játéknak még nem sorsolták ki a nyerőszámait, gyere vissza pár másodperc múlva!''

Ezt fordítva kellene tenni a lottósorsolás előtt... ;]

(#457) eper-fa válasza Cathfaern (#453) üzenetére


eper-fa
aktív tag

de jól komolyanveszem és megsértődök, és egész életemben utálni foglak :(((( így jártál...

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#458) eper-fa


eper-fa
aktív tag

na csók...

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#459) zsoltee10 válasza eper-fa (#455) üzenetére


zsoltee10
addikt

ne már, még csak két óra. :DDD

(#460) zsoltee10 válasza Apika (#456) üzenetére


zsoltee10
addikt

jaja. :DDD :DDD

(#461) Cathfaern válasza eper-fa (#457) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Ezt nem teheted velem
Ígérem jó leszek

(#462) Apika


Apika
Közösségépítő

Na, én is húzok! Azért ez jó buli volt! Még finomítunk rajta... Jó éjszakát!

(#463) zsoltee10 válasza Apika (#462) üzenetére


zsoltee10
addikt

jóéjt!

(#464) Cathfaern válasza Apika (#462) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Látom mindenki itt hagy...egyedül maradok...egyedül a PH! hatalmas bitrendszerében...mi lesz így velem?...vajon ha senki sem lesz, csak én magam, akkor a többiek még mindig léteznek? Vagy nem is...hisz én maradok egyedül...lehet, hogy akkor én szűnök meg létezni? Ne haggyatok itt! Nem tehetitek ezt velem! Itt akartok hagyni, kétségek között? Arra várjak, hogy mikor jön el a megsemmisülés? Tényleg ezt akarjátok?

(#465) zsoltee10 válasza Cathfaern (#464) üzenetére


zsoltee10
addikt

Itt vagyok fiam ne félj, fogd a kezem.

(#466) Chapell válasza Cathfaern (#464) üzenetére


Chapell
aktív tag

Örülj inkább, ébren visszautaztál 1 órát az időben... :t

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#467) Apika válasza Cathfaern (#464) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Látlak ám! Tessék menni aludni! ;] Már itt sem vagyok...

(#468) Cathfaern válasza Cathfaern (#464) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hú de hülye tudok lenni :D

(#469) zsoltee10


zsoltee10
addikt

ehh, már csak 11-en vagyunk, Peli fürdik, mire visszajön egyedül lesz csak...

(#470) lanyoo válasza Chapell (#466) üzenetére


lanyoo
tag

Ez az óraállítás jól megkavart engem is, nézem, hogy van-e még aktív téma, és azt látom, hogy már egy órája nem írt senki, pedig.

(#471) PeliScan


PeliScan
addikt

RE > Jó 8 all > PS > out > :P

(#472) PeliScan válasza zsoltee10 (#469) üzenetére


PeliScan
addikt

(már a fogmosás is megvan..! :DDD)

(#473) zsoltee10 válasza PeliScan (#471) üzenetére


zsoltee10
addikt

yo éccakát neked is. :)

(#474) zsoltee10


zsoltee10
addikt

Na én is megyek aludni, lejárt a ''munkaidőm''.. :DDD :DDD :DDD :DDD

Jó éjszakát mindenkinek, álmodjatok szépeket. ;]

(#475) Cathfaern válasza zsoltee10 (#474) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Jó éjt...mégis csak egyedül maradok ;]

(#476) zsoltee10 válasza Cathfaern (#475) üzenetére


zsoltee10
addikt

olvass valami cikket. :)

(#477) Cathfaern válasza zsoltee10 (#476) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Most már én is lépek...azért nem volt semmi amit levágtunk itt ma éjszaka :)

(#478) Panther válasza eper-fa (#163) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Hohó, én már 10kor az igazak álmát aludtam :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#479) Panther válasza Panther (#478) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

ÁÁ! Mi a f...?! Válaszolok a #162-ra, mondom na ez lesz kb a #210, erre?? Elájulok!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#480) tomcs válasza Panther (#479) üzenetére


tomcs
őstag

nehogy tenyleg meglegyen szilveszterre az OFF TOPIC 2004 :DDD

(#481) Den


Den
veterán

Áááá emberek ez már túlzás. Miért nem mentek fel a ph csatira, vagy más chatre. Tegnap délután nyít a topic és már majdnem 500 hozzászólásnál tart.

www.simson4t.hu

(#482) slug válasza Den (#481) üzenetére


slug
senior tag

Igy igaz, aki nem akar feltenni maganak irc programot, az latogasson el a [L]http://phirc.uw.hu[/L] cimre, es ott webchatelhet


UI: Ez volt a reklam helye :DDD

(#483) PeliScan válasza Den (#481) üzenetére


PeliScan
addikt

Azért ha korlátozzuk az offolást erre az egy topikra, akkor ez még senkinek sem árt, nem? Még ha havonta is kell újat nyitni... semmi hátránya vagy negatívuma nincs. :)

(#484) Den válasza PeliScan (#483) üzenetére


Den
veterán

Heh, ebben az ütemben hetente lesz új offtopic. Majd a hetek számát adjuk címnek, 45.heti off topic ... :)

www.simson4t.hu

(#485) twollah válasza Den (#481) üzenetére


twollah
nagyúr

Valakik nem szeretnek chatelni.

Tudod a szó elszáll az írás megmarad.

(#486) Panther válasza PeliScan (#252) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

''Kivéve ugye a BMEseket, mert nekik nem volt szünet. :)''
Naagyon vicces.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#487) eper-fa válasza Den (#484) üzenetére


eper-fa
aktív tag

nyugi den, nem lesz mindig ennyi időnk. egészen pontosan a büdös életbe nem lesz még1x ennyi időm...
más:
kifejezzem nektek, h a jó büdös kurva élet baszná meg? értem... akkor kifejezem. ma gép bekapcs, bátyám leül, mondja nemjó net. norton personal firewall volt a ludas, de nem jöttem rá, h miért fog meg mindent. sebaj, disable, majd ha lesz időm megnézem. ott volt 1 pár órát bátyám, aztán mentem volna én, de nem indul a foobar, wincmd,s emmi. na mondom, remek, reboot. aha. naiv voltam. a winxp logo helyett az fogadott h hiányzik v sérült az ntoskrnl.exe. anyád. mondom, xp cd elő, aztán javítás. ha lett volna itthon xp cd. (volt 1, de az egy fosul megírt példány, amiről nem lehet bootolni, meg nem megy az isntall dos alól, stb)sebaj, floppyn áthozom a másik gépről. mondjuk nem bíztam benne túlságosan, h ennyi lesz a baja... csak ahhoz meg kellett egy bootfloppy. hát persze az sem volt. sebaj, majd a másik gépben csinálok egyet. de a másik gépben nem volt flppymeghajtó :O akkor vadásztam egy meghajtót, beraktam. keresgetés közben kezembe akadt egy memtest lemez, modnom, addig ráeresztem, hátha. ki is dobta, h a 184,5 megánál hibás a memo. éljen. kivettem azt a memóriát. közben kiderült, h az a meghajtó, amit találtam, nem működik. na itt mér nagyon felment az agyvizem... ki a winyó a rossz gépből, be a jóba, file átmásol. persze így sem volt jó, most egy másik file volt hibás, nevezetesen a system32/config/system. ejj, ez már gyanús volt h nem olyanmásolgatható file lesz, belenéztem f3al a jó gépen az ép fileba, és a fele kriksz-kraksz volt, de azt ki tudtam belőle venni, h itt van az összes hardwarehez kapcsolódó dolog. akkor ugye ezt nem másolhatom át, mert tök más a két gép. ááárg, szereztem ismerőstől másik xpcdt. cd berak, mondom mostmá mennyé. elindul a setup, meg minden, először azt mondtam neki, h automatikus javítás. ahhoz meg klrte az autojavítás-lfloppyt. hát erről fingom sem volt, mi az. na mind1, most már legyen vmi, csinálok teljes installt... tölti be a fileokat, és kitalálja, h a faszomtudjamien raidvezérlő-filet nem lehet betölteni. ÁÁÁÁÁÁÁÁ. mér érdekel az engem bazmeg, nincs is raidem... :O . utolsó mentsvárként még annyit megpróbáltam újra, h xp indításnál az utolsó helyes konfig betöltése, de ez se járt sikerrel. kész feladtam. áthoztam a netet a másik gépre, aztán csók...
:O
[FOS]

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#488) tomcs válasza twollah (#485) üzenetére


tomcs
őstag

akarom mondani iras elszall, log megmarad :)

(#489) eper-fa válasza tomcs (#488) üzenetére


eper-fa
aktív tag

és akkor az off topicon kívül lesz log-topic is...

''A puszta ötlet még el sem kezdett gondolkodni azon, hogy adjon-e esélyt önmagának arra, hogy felbukkanjon a fejemben.'' (from Galaxis útikalauz...)

(#490) Chip válasza eper-fa (#487) üzenetére


Chip
aktív tag

Jobbulást a gépednek úgy látszik az óraállítás kizökkentette a rendes kerékvágásból.
Én is jártam már úgy, hogy egyik nap rendben leálltom másnap pedig nem ismeri fel a Vga-t és a hangkártyát. Türelmes vagy látom, nem esel kétségbe ilyen apróságoktól és ide is csak okulásunk végett írtad le a mai programod. Így tovább!

(#491) Panther válasza eper-fa (#487) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Biztos felszedtél vmi jó kis vírust amíg ki volt kapcsolva a tűzfal :) Ilyen a jószerencse felénk is! :o
(Pl mikor mentem első ZH-mra, az orrom előtt szedték fel a villamossínt, el is késtem. Pedig majd' egy órával korábban indultam itthonról mint rendesen kellett volna. YEE)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#492) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Na végigolvastam a tegnap éjjelt. Én sem szeretem a Karácsonyt igazán. Általában kapok (sok helyett) kevés (jó cucc helyett) hülyeséget, amit aztán semmire nem tudok használni, de legalábbis nem örülök neki igazán. Ja, és költhetek el én is csomó pénzt mindenfélére, ráadásul gőzöm sincs ki minek örülne -> valószínűleg ők is úgy érzik marhaságokat kaptak. Szóval rulz, főleg mert fölös lóvém nem nagyon szokott lenni... és útálom értelmetlen dolgokra elverni a pénzt. Na de legalább nincs semmi jó karácsonyi hangulat sem. Ugyanaz megy mint máskor, de kell nagytakarítani, karácsonyfát díszíteni, leszedni, tüskéket kitakarítani utána. Legalább a fenyőillat jó. Tuti karácsonykor is itt fogok fórumozgatni. Pedig talán én is élvezném a hangulatvilágítást, meleg szobából (nálunk nincs meleg, nyugi) a szép hóesés nézését, ha...

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#493) anaqer válasza Panther (#492) üzenetére


anaqer
veterán

... ha a forraltbort nem hagytad volna ki a listából! Az a kulcs! :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#494) Panther válasza anaqer (#493) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem, nem az... Forralt bort eddig egyszer ittam, elment, de nem ízlett olyan nagyon.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#495) Den válasza Panther (#494) üzenetére


Den
veterán

nem ittál belőle eleget :)

www.simson4t.hu

(#496) Panther válasza Den (#495) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Az lehet :)

Na de most attól legyen jó a Karácsonyom hogy úgy beállok mint a gerely? Elég szánalmas lenne... Mint egy vén alkesz ülök a fotelban és vacogva nézek kifelé a hóesésbe.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#497) anaqer válasza Panther (#496) üzenetére


anaqer
veterán

Bizony, ez a jövő áll előtted. A többiek előtt is. Ne is tagadjátok! Engem nem vertek át. Miiiiiindenki szenvedni fog!!! Én meg csak röhögök. Mert az én életem nem szar. Az aztán nem. Hú de nem. Nem. Nem. Nem...

// Parody; not to be taken seriously! :DDD

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#498) Apika válasza Panther (#478) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Nem tudod, hogy miről maradtál le...

(#499) Panther válasza anaqer (#497) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Na ugye! Mindjárt el is hisszük magunkról hogy nekünk van a legjobb sorunk a PH-tagok közül :D

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#500) Panther válasza Apika (#498) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

De, már végigolvastam :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 6 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.