Hirdetés

Keresés

Aktív témák

  • t1

    veterán

    válasz (Kolombusz) #2183 üzenetére

    szerintem nem erről van szó...megint haveromékat hozom fel példaként mert akiről te irtál nem ismerem őket...

    szóval ők úgyvannak vele hogy amijük van elég. 2en laknak 60nmen és fullosan szépen nézki...ugyanígy vannak a kocsival 8 éve szólgálja őket és nem akarnak újjat hiszen csak városban használják.Haver dolgozott egész nyáron 380ezret keresett felújította a kocsiját és már nem akarja lecserélni max egy G40-es blokkot bele.

    Ő azért jár márkás cuccokba mert az tetszik neki. Én is így vagyok vele csak VANS, Etnies cipők (már) mert azok tetszenek és kidobokrá 17-20 ezer forintokat.

    Amúgy szerintem nem ciki 20k-s cuccokba járni válaszolva a kérdésedre....

    Jah és egy nagy lol....tudod vannak ilyen tipegő balett cipők ami most nagy divat a csajoknál..néztünk cipőt haverral...meg láttam egy ilyen tipegőt Lacoste 21k-ért egy olyan szar...csak azért mert ott a krokodil vagy mi :DDD ez pl gáz semmivel nem jobb mint a 3k-s kínai.. de ők tudják

Aktív témák