Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#42451) ngabor2 válasza venember83 (#42445) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szeretnéd, ha egy ilyen tégla az orcádban landolna? ;]

(#42452) Bubu79 válasza ngabor2 (#42451) üzenetére


Bubu79
addikt

Meglehetősen hatékonyan át lehet szabni vele akárki ábrázatát - nem tudom egyesek miért hagynak milliókat a plasztikai sebésznél... :U :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42453) venember83 válasza ngabor2 (#42451) üzenetére


venember83
nagyúr

Hát persze! Úgyis kell egy normális router, ha végre meglesz a lábdobom! :DDD Gondolom nem olyan drága javítani... :U Ja, a routerek miért döglenek meg ilyen könnyen?

(#42454) 7 válasza venember83 (#42453) üzenetére


7
addikt

Hogy sokszor kelljen őket nem olyan drágán javítani. :P

(#42455) tbs válasza venember83 (#42453) üzenetére


tbs
addikt

Csipkek ki/be forrasztgatását nem nagyon szokták tolerálni ezek a cuccok. Nem cserére tervezték egyik alkotójukat sem.. Oké, ez még egy jobb cucc, mert a wlan egy minipci slotban van...

Ja, a javítás nem éri meg. Pepecs meló és kétesélyes.

[ Szerkesztve ]

(#42456) venember83 válasza 7 (#42454) üzenetére


venember83
nagyúr

Na, yeti, elintézted a dolgaid? Betegbiztosítás, olvasnivaló, esetleges hódeszka és bigfoot-ápolás megvolt?

tbs: Oké, akkor milyen (márka, esetleg típus) routerek az ajánlottak? A jövőben fontos kérdés lehet...

[ Szerkesztve ]

(#42457) 7 válasza venember83 (#42456) üzenetére


7
addikt

Biztosítás még nem, ellenben a neptunnal már viaskodtam. Jelenleg 2:1 a javára 4 nap alatt. Remélem, az 5. napon kihozom döntetlenre, mert már cseszi a csőrömet a sok aljas húzása (beteg a tanár, nem veszik fel a telefont, stbstb)

(#42458) escie válasza venember83 (#42453) üzenetére


escie
őstag

aze' mer' a poverjuzer osszevissza mindenfele 3rd parti firmverrel kiserletezik.
gondolom...

nekem is var egy wrt54gl, hogy rendes sw keruljon ra, ne a gyari snassz legyen rajta... :U

--

Bubu79,
sajna nincs elfekvobe ilyesmi. :U
visszaterve a koszonesre, ezt az egyik tanar mondta az egyik ismerosomnek, mikor az ugy koszont, hogy jo nagyot kivanok, tanarur!
jo hangosan valaszolt a tesitanar, Beled is, fiam!
azota szalloige nalunk. :D

[ Szerkesztve ]

I'm back, baby!

(#42459) Bubu79 válasza escie (#42458) üzenetére


Bubu79
addikt

Hát ez pech... :U Sajna meglátásom szerint túl kevesen vannak - legalábbis azok, akik hajlandóak is szóbaállni velem - Tildy is kikosarazott jómúltkor :O ( bár igazából a szeme színét nem tudom - de gyanítom, hogy a hosszú combbal nem tévedek :K )

:DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42460) tbs válasza venember83 (#42456) üzenetére


tbs
addikt

Az, amit ng2 haxol az tök jó, ha linksysre nincs elég lé. Csak vmit elbaltázott nagyon. Így jár az, aki ugyan a jó végé fogja a pákát, de amúgy fogalmatlan... ;] ;]

(#42461) FehérHolló válasza venember83 (#42456) üzenetére


FehérHolló
veterán

Asust soha a büdös életben ne vegyél!
(Olcsóbb) SMC vezeték nélküli sem ajánlott.

Egyébként meg: [link]

Skynet is real. It's called Google.

(#42462) escie válasza Bubu79 (#42459) üzenetére


escie
őstag

"az a baj, hogy a nok vagy csunyak, vagy szepek es butak.
de ha szepek es okosak is egyben, nem allnak szoba velem.

ki erti ezt, ki erti ezt?
en nem."

bleh. :U

Tildy szerintem barna szemu, ugyhogy nem is akad fent a rostadon. tulajdonkeppen, jobb is, ha kikosarazott. :)

[ Szerkesztve ]

I'm back, baby!

(#42463) Bubu79 válasza escie (#42462) üzenetére


Bubu79
addikt

A rosta nincsen kőbe vésve - a legutóbbi egye, aki elcsavarta a fejemet pl. szőke jellegű volt ;)

Hát igen - valamit tudnak ezek a KFT-s srácok :D

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42464) nike_


nike_
addikt

Szeva mindenkinek! :DD

(#42465) venember83 válasza Bubu79 (#42459) üzenetére


venember83
nagyúr

Rossz helyen nézelődsz, nincsenek túl kevesen. ;) Remélem... :U

(#42466) Bubu79 válasza venember83 (#42465) üzenetére


Bubu79
addikt

Legyen igazad :) :R

Ahoy nike_ :)

bolondember: hogy is van ez a visszaolvasással? :U ;]

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42467) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Na, itt vagyok.

Vízhűtés beizzítva, ijesztően halk lett a gép - mondjuk ez a venticserének IS köszönhető... :DDD

Visszaolvastam.
Nem kellett volna.

Anima rulez.

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42468) 7 válasza bolondember (#42467) üzenetére


7
addikt

Én sem olvastam vissza. Szégyelld magad! :(

Gratula a hűtéshez. Én új transportot találtam. Normálisnak tűnik. Juhéj :D

(#42469) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

back and away ma is. :)
Annyira nincs időm semmire itthon, hogy nem is erőlködöm bármit is csinálni..na persze egyvalamire lenne időm, de azt meg már unom egyedül..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42470) bolondember válasza 7 (#42468) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Azért voltál Kóterban, mert Újítottál" másik közlekedési eszközt?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42471) RoyalFlush válasza bolondember (#42467) üzenetére


RoyalFlush
őstag

jó akkor én sem olvasok vissza :)

mod:
(#42469) BlacKSouL: nem kéne neked nő? :U

vazze visszaolvastam :Y :D

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#42472) venember83 válasza BlacKSouL (#42469) üzenetére


venember83
nagyúr

Szar is egyedül sakkozni...

bolondmann: Ótó megvan még? Nem adtad el?

[ Szerkesztve ]

(#42473) csapos2 válasza BlacKSouL (#42469) üzenetére


csapos2
addikt

Ez a helyes hozzáállás.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#42474) Bubu79 válasza venember83 (#42472) üzenetére


Bubu79
addikt

Muhahahaaaa :DD

Ne piszkáld már szegény Bolondot az autóval :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42475) venember83 válasza Bubu79 (#42474) üzenetére


venember83
nagyúr

Örüljön, hogy van mivel piszkáljam, én várom a melegebb időt, hogy elővehessem az én közlekedési eszközömet, a jó kis drótszamaram. Autóról nem is álmodok, pedig lenne miről...

(#42476) BlacKSouL válasza RoyalFlush (#42471) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nekem, hát, szerintem nem. Különben már kaptam volna megint. Most nem kell hogy kelljen, és akkor nem fog kelleni, de ha lesz, akkor fog kelleni.

Csacsi: ugyehogy? :K

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#42477) bnss válasza venember83 (#42475) üzenetére


bnss
veterán

Élőben nem is rossz ez a benzinfaló. :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42478) nike_ válasza 7 (#42468) üzenetére


nike_
addikt

Hát vedd meg! :D

(#42479) Bubu79 válasza venember83 (#42475) üzenetére


Bubu79
addikt

Rendesen meg is leptél ezzel, amikor olvastam a másik topikban, hogy a Granada fogott meg - azt hittem Alfa fan vagy :)

"Autóról nem is álmodok" - ilyet pedig ne is mondj - én is azt hittem, sosem lesz meg amire vágyom ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42480) bolondember válasza venember83 (#42472) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

megvan, egy érdeklődő van, az árbeli elképzeléseink egyelőre távol esnek egymástól... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#42481) venember83 válasza Bubu79 (#42479) üzenetére


venember83
nagyúr

Az is vagyok. De volt egy Granadánk s nagyon megszerettem, ráadásul hátsókerekes, ami nem mondható el az Alfákról, mármint az Alfettától errefele.

Különben vicces, hogy az apróban szereplő Granadánál szerepel a leírásban a napfénytető, ahhoz képest meg képen sehol sem látszik. :D

bolond: S nem lehet, hogy valahol középen találkozzanak ezek az elképzelések? Annyira rugalmatlan lenne a vevő?

Bon3ss: Nem bizony! :K

[ Szerkesztve ]

(#42482) Bubu79 válasza venember83 (#42481) üzenetére


Bubu79
addikt

"ráadásul hátsókerekes" - az biztos, hogy élményben mást nyújt egy hátsókerekes autó :K Bár helyenként és csapadéktól függően megesik, hogy nem szórakozik jól vele az ember :U :DDD

Kollégámnak a Granada kistestvére, Taunusa volt - imádta, csak sajna az idő vasfoga nagyon megviselte szegényt :( Túl van egy rakás autón - szerintem életemben nem lesz annyi autóm, mint Neki volt - pedig csak 3 évvel idősebb, mint én :)

tildy: Yeah! Háromból kettő - nem is rossz ;] :DDD Elárulod milyen színű a szemed? Gyanítom escie-nek igaza van és barna ( ez viszont passzolna a keresztnevemhez ;] ) :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42483) tildy válasza Bubu79 (#42443) üzenetére


tildy
nagyúr

A hosszúcombú, sötét hajú még stimmel is. Node akék szem :Y
Max ha ilyen kontaktlencsét teszek fel.

Bahhh hozzák itt rám a szívbajt. Előbb egy jackdanielst ejtettek el az ajtó előtt, msot meg kopogtak....

Pukizás az máááás.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42484) PazsitZ válasza tildy (#42483) üzenetére


PazsitZ
addikt

Nálatok akkor pukizni sem ér, ha ilyen ijedős vagy? ;] :))

[ Szerkesztve ]

- http://pazsitz.hu -

(#42485) venember83 válasza PazsitZ (#42484) üzenetére


venember83
nagyúr

Persze hogy nem. Sőt, billentyűzetet sem szabad pötyögtetni, mert azt meg a kedves nem szereti, t.i. zavarja az aludásban.

(#42486) Thrawn válasza bolondember (#42467) üzenetére


Thrawn
félisten

Mesélj! Hőfokok?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42487) Bubu79 válasza venember83 (#42485) üzenetére


Bubu79
addikt

Hűha - erősen jelez a cinizmus detektorom :U ;] :DDD

philoxenia: Üdv :)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42488) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó estét offolók !

Vénember : esetleg megette az idő vasfoga.... :K vagy előtte.... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42489) venember83 válasza Bubu79 (#42487) üzenetére


venember83
nagyúr

Nézd meg hol hibásodott meg, biztos villamossági probléma lesz :DDD

Howdy philoxenia!

Thrawn: A postással mi lett? Megvan a vízhűtés?

Bubu: Fújd ki az orrod, mert a beszéded szinte érthetetlen...

@42490mod: Így van, legalább 2 perc 8 másodpercet várhattál volna. :((( :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42490) Bubu79 válasza venember83 (#42489) üzenetére


Bubu79
addikt

Deb hiszeb, hogy a digitális dultibétereb kibutatja ezt a jellegű hibát :U :DDD

Hűha :U Rögtön a kezemre csapok - két hsz. két percen belül :U :B

Re: na, most majdnem mellre szívtam a dorgálásodat :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42491) philoxenia válasza Bubu79 (#42490) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Mostmá hajtani kell, a filmesek majdnem megelőztek.... :K
Csak meglesz tán februhárban az ötvenezer....

Bubu: Te is úgy szoktad kérni? Kérek egy feketét .... Két combbal.

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42492) bnss válasza venember83 (#42481) üzenetére


bnss
veterán

Drift király? Egy ladábál erősebb, az bizti. :DDD

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#42493) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Nagyon unatkozom és az ágyból sem akarok kijönni, mert a hőemelkedesem még megvan. Most bánom, hogy nem vettem meg múlt pénteken a laptopot. Jó kis cucc, 140ért árulják a tescoban. Mobilról nem a legnagyobb élmény netezni. Újságok, magazinok már kivégezve, forsyth könyv szintén. :(

(#42494) Bubu79 válasza philoxenia (#42491) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor mindent bele ;] :DDD

Modra: de szép is lenne, ha így működne :K

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#42495) venember83 válasza (Kolombusz) (#42493) üzenetére


venember83
nagyúr

Hagyományos könyvek? :U Hőemelkedésre ajánlom a síelést, nekem bevált! Igaz, hogy azóta is csorog az orrom és szipogok, de a lázam elmúlt. :DDD

philox: S kihoznak két kisütött csirkecombot meg egy kávét...

42496: Nem kívánom neki azt a büntetést, nem követett el akkora bűnt. Bár tény, hogy konzolt vett, ezzel hűtlenséget követett el a PC-kkel szemben, de akkor is túlzás egy Harry Potter könyvvel büntetni szegényt. :o

[ Szerkesztve ]

(#42496) philoxenia válasza (Kolombusz) (#42493) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jobbulást !

Vénember: nemsokára kijön már a Harry Potter.....majd olvashatja azt.

mod: közben a felszolgáló csaj szemébe kell nézni, hogy értse... a combok nem kisütve kellenek, mert úgy nem lehet velük kisütni...... :U

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#42497) nike_ válasza venember83 (#42485) üzenetére


nike_
addikt

:D

(#42498) Thrawn válasza venember83 (#42489) üzenetére


Thrawn
félisten

A postást nem láttam viszont a postaládába betette a csomagot. Már nem először :(((
A fél napom elment szerelgetéssel és csak a legvégén derült ki, hogy a pumpával valami nem kerek. 1 perccel a Posta bezárása előtt sikerült feladnom, és jön a csere, most újra házon kívül van összerakva a szerkezet.:(

A support nagyon jó, bár mindenhol így mennének a dolgok ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#42499) tildy válasza venember83 (#42485) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez mondjuk így van:D Le is cseréltem a régi fusi billemet. :DDD
bubukám:D :

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#42500) philoxenia válasza tildy (#42499) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Kivágtad a szemed ? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.