Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#26501) philoxenia válasza bolondember (#26499) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Miért ? :U Leírta volna, hogy közben Kiszel Tündi naptárat néz és Blamázs Palit hallgat?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26502) Racecam válasza philoxenia (#26501) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ööö...., miért, ezek közül valamelyik ciki? :F
Most ezért vegyek másik naptárt, töltsek le másik albumot? :U

[ Szerkesztve ]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#26503) tiv61us válasza tildy (#26451) üzenetére


tiv61us
őstag

lenne meg egy tippem hol
mozgasd

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26504) philoxenia válasza Racecam (#26502) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Neem. Tölts le másik naptárt és vegyél másik albumot. :K
Alapelvek :D ;] Warez No :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26505) tiv83us válasza tildy (#26389) üzenetére


tiv83us
veterán

http://prohardver.hu/dl/faces/own/tildy.gif
Overkill

;]

"Tényleg nincs meg, de nagyon sokminden (elismertség, referencia, végre önbizalom, jó kedélyállapot, szeretett munka és munkahely, jó munkatársak ) megvan"

Hol a kulonbseg kettonk kozt, azon kivul hogy en nem egy asztalnal ulok? :)

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26506) philoxenia válasza tiv61us (#26503) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Látom visszaolvasgatsz Tildy hsz.-eire. ;] Az is valami. :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26507) tiv61us válasza philoxenia (#26506) üzenetére


tiv61us
őstag

mindenkiere ha feljovok
aze jo vot nem?
meg azt nem tudom mire fog gondolni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26508) Ramius válasza philoxenia (#26504) üzenetére


Ramius
őstag

Gondolod, hogy legálisan nem lehet letölteni zenét? :)

mod: tudom, hogy tudod, de azért mégis megkérdezem, hátha... :DDD

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26509) philoxenia válasza Ramius (#26508) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Egy olyan népszerű és keresett albumot valszeg nem. :O :O :O A Bikini erőlködik, hgy a honlapjukról lehet..... :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26510) Bash válasza tiv61us (#26507) üzenetére


Bash
őstag

Néha már fárasztóak vagytok annyit jár a szátok/kezetek. Egymáshoz illettek, az biztos.

http://bashtravel.com/

(#26511) philoxenia válasza Bash (#26510) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Az éjjel esett vagy tizenöt centi hó, cseréljünk időjárási előrejelzést. :O

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26512) Bash válasza philoxenia (#26511) üzenetére


Bash
őstag

Cserél a halál, mondtam, hogy nem hiányzik a hó, meg a sár, meg a latyak...
Két ruhadarabnál többet sem szeretek magamra venni.

http://bashtravel.com/

(#26513) Ramius válasza Bash (#26512) üzenetére


Ramius
őstag

két ruhadarab: az pont egy pár zokni :DDD

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#26514) philoxenia válasza Bash (#26512) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Latyakról még szó sincs, további hó és fagy várható. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26515) venember83 válasza philoxenia (#26511) üzenetére


venember83
nagyúr

Cserejj velem.

Nem, nem vagyok itt. Igen, mert lefekudtem.

Nem lattam mar tobb mint egy eve semmi havat. Imadok sizni, utalom a nyarat, tavaszt es oszt. Igen, azt hiszem mondhatom, hogy hianyzik. Nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#26516) philoxenia válasza venember83 (#26515) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Neked hiányzik a hó ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26517) tiv61us válasza Bash (#26510) üzenetére


tiv61us
őstag

jo
no commennt
da havalami hianyzik floridabol az az nekem is
polo rovidgatya egesz evben

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26518) philoxenia válasza tiv61us (#26517) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

És Dexter ? Ő nem ? :U

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26519) Bash válasza Ramius (#26513) üzenetére


Bash
őstag

Zoknit csak munkába hordok ritkán, papucs rulz! Rövidnadrág és atléta/póló a szokásos öltözetem, na és persze az elengedhetetlen napszemüveg, néha sapka.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#26520) tiv61us válasza philoxenia (#26518) üzenetére


tiv61us
őstag

O csak floridaban edlvezheto?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26521) ngabor2 válasza Ramius (#26513) üzenetére


ngabor2
nagyúr

szerinted bash hord zoknit? szerintem pont annyi pár van neki otthon, mint kabátból :D

(#26522) tiv61us válasza Bash (#26519) üzenetére


tiv61us
őstag

napszemuveg nelkul kilepni se
en is eltem ott 4 evet

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26523) philoxenia válasza tiv61us (#26520) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Személyesen legalábbis az első sorozatban. ;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26524) tildy válasza tiv83us (#26505) üzenetére


tildy
nagyúr

1. nem neked reagáltam, hanem venembernek, akit "Csak a felebarati szeretet allit meg abban, hogy ne karomkodjék. " Engem nem zavar , hogy jól keresel, miközben én nem. Annak örülök , hogy örülsz neki, ha összejön ilyen , de egyébként hidegen hagy a téma. Közöm hozzá 0.

A kettőnk közt az a különbség, hogy én kb a max tudásom hozom ki a jelenlegi munkámmal magamból (sőt néha még ez is kevés), miközben szerintem benned még jóval több tudás van, mint amit a jelenlegi munkád igényel.
De ezt már annyiszor megbeszéltük.
De szólj, ha zavar hogy okosnak tartalak:D:D

Bash:D:D

tiv61us: szerintem ezt privben beszéljük meg. Többiekre nem tartozik:D

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26525) bolondember válasza philoxenia (#26501) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

bammeg, MEGINT megvakultam, h ebbe belegondoltam...

kegyetlen jó... :O :(((

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26526) ngabor2


ngabor2
nagyúr

"a vese egy okos szerv, nem választ ki alkoholt. a máj viszont egy gonosz szerv, mert az alkoholból acet-aldehidet csinál, amitől a másnaposság van."

[ Szerkesztve ]

(#26527) philoxenia válasza tiv61us (#26522) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a koncert nem ismerős ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26528) tiv83us válasza tildy (#26524) üzenetére


tiv83us
veterán

Ertem amit mondasz tildy es koszonom az elismeresed :) Szerintem is intelligens /nem biztos, hogy okos vagyok /gimiben pl buktam is/, de a jelenlegi munkammal boldog vagyok, nap mint nap uj emberekkel ismerkedek meg, uj sztorikat hallok. uj eleteket ismerek meg es erdeles beszelgeteselet folytatok 15-105 eves koru emberekkel az eletrol.
Mellesleg penzugyileg sem panaszkodom Nem ezt fogom csinalni orok eletemben, de most 24 evesen nem is kivanhatnek jobbat :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26529) tiv61us válasza philoxenia (#26527) üzenetére


tiv61us
őstag

dolgoztam
a rollings is volt itt
akkor is

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#26530) Gambit válasza tiv83us (#26528) üzenetére


Gambit
őstag

Privit olvasol pajti? :B

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#26531) philoxenia válasza tiv61us (#26529) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez a szemétség, nekem is mindig olyankor kell dolgoznom már lassan 25 éve, mikor valami megismételhetetlen dolog történik a munkahelyen kívül. :(

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26532) EQMontoya válasza tildy (#26524) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát ha Neked megéri max fordulaton járatni az agyad úgy, hogy még szarul is keresel vele (mert bizony a megfeszitett agymunka igencsak fárasztó tud azért lenni), akkor all due respect...

Same rules apply!

(#26533) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Jó éjszakát Mindenkinek !

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26534) tiv83us válasza Gambit (#26530) üzenetére


tiv83us
veterán

Szorri, epp kinait zabalok es szetcsipi a pittyem :D
Sztori megoldva.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26535) tiv83us válasza philoxenia (#26533) üzenetére


tiv83us
veterán

Hol talaltal ra Louisville-re? :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26536) Gambit válasza tiv83us (#26534) üzenetére


Gambit
őstag

Respect! :R

A kínaival meg óvatosan! Nehogy kétszer csípjen! ;)

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#26537) bambano válasza tiv83us (#26528) üzenetére


bambano
titán

Abban mi a jó, hogy nap mint nap új emberekkel ismerkedsz meg, akik nagy részét soha többet nem látod? Ez az "új ember" duma mintha excuse lenne a gagyi munkára...

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26538) bambano válasza EQMontoya (#26532) üzenetére


bambano
titán

Agyilag eltunyulni gagyi pénzért sem jobb meló.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#26539) philoxenia válasza tiv83us (#26535) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megkérdeztem a barátomat, milyen ott éjjel . :U :D

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26540) EQMontoya válasza bambano (#26538) üzenetére


EQMontoya
veterán

nagyon úgy látom, hogy nem gagyi pénzért, valamint azért ugye nem akar senki előjönni az országnak/emberiségnek szüksége van a jó agyakra dumával?

Same rules apply!

(#26541) tildy válasza tiv83us (#26528) üzenetére


tildy
nagyúr

No valami ilyesmi na:D
Értem, és próbálom megérteni is. (Az kicsit nehéz ...)
Ha meg jól érzed benne magad, az a lényeg :)
De a szóról akkor is leszálhatnátok:D:D

EQMontoya: ha nem is max fordulaton, de határon. Igen megéri. Nem anyagilag. Szakmailag. 10-15%-al növekedett a program használata azon változat óta , amit én csináltam. Ez azért nem kevés.
Ráadásul jól.
Nekem ha véletlen nem nagyon van meló, akkor már azon pörög az agyam, hogy nem kellek, nem vagyok jó munkaerő, blabla.
Munkamániás vagyok na. Ha nincs feladat, az az én halálom:(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26542) tiv83us válasza bambano (#26537) üzenetére


tiv83us
veterán

Szeretel szocializalodni, uj emberekkel megismerkedni, sztorizgatni es nagyreszuk visszatero vendeg. /Ebbol van am a nagypenz, mikor mar messzirol vigyorogva a nevukon udvozolve ugrasz, hogy segithess.../.
Ez most ug hangzik, mintha csak a penzre menne ki az eges, pedig jo erzes sokszor ismeros arcokat latni.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26543) BlacKSouL válasza Racecam (#26491) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ilyennel driftelt a sofőrcsávó. Eh, NV-os kép is van róla [link]

Még nem, és köszönöm! ;]

Szóval a 27-e és a 30-a közötti folyamatos erős etilbefolyásos hangulat után 31-én reggel megérkeztem a busszal Pestországba, és a Tescoban ki kellett választanom mit fogyasszak a délután és az est folyamán. Mondanom sem kell ránézni sem bírtam a töményre, de még a sört is ferdén néztem. Azért sikerült beválasztani az abszinttal :) Így kezdtük délben a szilvesztert egy adag virslivel, és néhány szertartásos abszintkorttyal. Az emlékek kellemes homályba vésznek, jó volt a hangulat, jöttek-mentek az emberek, én meg csomó mindent videóztam fotóztam, amire nem emlékeztem, de mst visszanézve elég kutya volt. :)
Majd mikor már az abszintos kanalat sem birtam fogni, eljött a 7 óra, mikor is átmentem a tulajdonképpeni buliba. A 32-es busz kb 25 percig ment, és én azon kívül hogy eldőlt az üveg kóla, és felvettem, nem emlékszem semmire. De elmentem ahova kellett, a volt albimba, oda már sokszor találtam haza csukott szemmel is :) Megérkeztem, és állítólag azzal kezdtem, hogy odamantem mindenkihez, hogy már előre elnézést kérek, de én délben kezdtem, és abszint-szint elég magas. Úgy másfél órára beültem a sarokba, aztán onnnan diszkréten váltottam, mivel sikerült szereznem ilyet :) Azt tudom hogy rengeteget videóztam, meg fotóztam, még haver digigépével is, meg egyszercsak hirtelen a semmiből éjfél lett, és koccintak a poharak, majd volt karaokézás is, meg valami kártyaizét is játszottunk, meg pezsgőspoharak trötek, de összességében elég jól érezte magát mindenki. 12 ember volt, gyakorlatilag a horvát kirándulások résztvevői. Aztán olyan 3 körül széledt a társaság, én becsatlakozhattam egy taxikártyával az egyik melóhely által fizetett taxiba, mert ők is az Örshöz mentek. Először az tűnt fel hogy SKoda, és nagyon de nagyon csendes. Aztán a belső kilincs vájat belülről meg van világítva halványkékkel. Kérdeztem is a sofőrt, hogy ez széria? Röhögött, hogy nem sufnituning, az tuti. Kezdtem jobban figyelni, mert derengett valami, aztán kiszálltam, és láttam a magyarázó feliratot: Superb. Hmm, ezt se gondoltam hogy ilyen urasan jutok vissza :) Aztán megittam még a kezemben lévő sört az utcán a hóban a félcipőben mászkálva, majd "hazamentem", haer mondta hogy a házigazdánk elment aludni egy csajhoz, de semmi nem volt, mi meg benyomtuk a tévét zenére, és bealudtunk. Olyan reggel 7 körül ébredtem hogy szól a zene. Lejjebb halkítom, erre haver felriad ;] Aztán levettem a hangot, de ki nem kapcsoltam. Haver jön haza délben, azt mondja: a tévét ki nézi? Mondom aztat most csakis a jóisten :D
Aztán hazajöttem, volt a buszdriftelés, meg négyen eltakarítottuk a ház körül a havat, mert pont elállt. sózással együtt 2 óra volt 2 illetve 4 embernek. De most már nem büntethetnek meg emiatt.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#26544) Motion_Blur válasza tiv83us (#26534) üzenetére


Motion_Blur
félisten

:R

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#26545) tiv83us válasza bambano (#26538) üzenetére


tiv83us
veterán

Szoval mar agyilag el is tunyultam. Hat ez egyre jobb :)
Harom nyelven beszelek, napi szinten hasznalom oket, soforkodok, emberek kozott vagyok, jo lehet, hogy ha felrajzolnal nekem egy koordinacios rendszert, akkor hulye lennek hozza, de kikerem magamnak, hogy "gagyi penzert agyilag eltunyulok".

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#26546) philoxenia válasza tiv83us (#26535) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Ez milyen hely ?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#26547) tildy válasza tiv83us (#26542) üzenetére


tildy
nagyúr

Ez bolti pénztáros koromban is megvolt. Új emberekkel dumáltam kicsit, miközben húztam le a vonalkódot , meg voltak visszatérő emberek is, de úgy 3 hónap után már nem motivált.

gagyi penzert agyilag eltunyulok-t bambano rám (vagyis a múltamra) értette... Szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26548) Racecam válasza BlacKSouL (#26543) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Superb mi? :)
Már mikor megmondtam, hogy az egy autó. :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#26549) Gambit válasza tiv83us (#26545) üzenetére


Gambit
őstag

Kár a fáradtságért, mindenki tudja, hogy tök hülye vagy, és kövér, mint a többi amerikai. Nálad már csak Kidus hülyébb és kövérebb, de csak mert lány. A kukacod nem áll fel, mert csak mesterséges kaját eszel. Tudod még egyáltalán mi Magyarország fővárosa? Gratulálok, nem Bukarest... :P

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#26550) tiv83us válasza philoxenia (#26546) üzenetére


tiv83us
veterán

Nemtudom, nem voltam meg. Lousville pretty fuckin; big, kb 6-700.000-en lakjak :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.