Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4401) VladimirR válasza tiv83us (#4399) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de gondolom van egy kabelmodem, amibol mar csak az internet jon ki, amit akar meg is oszthatsz

tiv83us: mifele borton? szamold mar ossze, hogy hanyszor irtam le, hogy ''ha a sozlgaltato nem tiltja a haztartason kivuli megosztast'' ?

tiv61us: itthon a szolgaltatok tobbsege csak haztartason beluli megosztast enged, azt is max 2-3 gepre (egy csaladnak ez boven eleg), viszont van olyan szolgaltato, ami engedelyez haztartason kivuli megosztast is, persze altalaban itt is el egy felhasznalolimit
az viszont, amit irsz, hogy ''ellatom a lakotelepet'' leginkabb azert nem kivitelezheto, mert itthon kicsit le vagyunk maradva az internetszolgaltatas sebesseget illetoen, az atlag az 1mbps downstream, 128kbsp upstream-mel - ha ezt akar csak egy 8 fele osztod, a letoltes mar akkor is mindossze a dualisd sebessege, alig ketszerannyi, mint az analog modem sebessege - a feltoltesrol meg ne is beszeljunk inkabb....

tovabba nincs az a barom, aki fizeti a netszamlat, aztan ingyen tovabbadja az egesz lakokozossegnek (ha meg penzt ker erte, akkor mar szolgaltatas, amit meg nem lehet (azaz nem szabad))

jah, meg ehhez a priuszos, bortonos dologhoz: nem, nem torvenyszeges, mindossze eszerzodesszeges (legalabbis ha ingyen adom, mikor nem lehetne), mely max szerzodesbontassal sulythato (ha jol tudom)
ha penzert adom, az egesz mas teszta, ahhoz nem ertek


(jujj, hogy le leszek megint baszva, hogy van pofam szakmai temarol beszelni az OT-ban)

[Szerkesztve]

(#4402) tiv83us válasza VladimirR (#4401) üzenetére


tiv83us
veterán

Vegulis jah, ellehet utp kabellel hulyeskedni, de inkabb a bekesseg. Kifizetem azt a havi nevetseges osszeget es mindenki bekenhagy.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4403) tildy


tildy
nagyúr

Jézusom, jézusom. Pont mikor vettem át a kajamat, akkor utottek el egy embert (lehet gyereket? ) a gyakorlon. kikeszultem, nem nem soha nem fogok gyorsabban menni varosban 50nel.kiveve ahol 70 a megengedett. valami bmw szeru(hatulrol), egyebkent.

KEsz vagyok. Total KO.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4404) tiv61us válasza tiv83us (#4399) üzenetére


tiv61us
őstag

mutattam a cikket a gyerekrol, aki csak a szomszsed ele jart ki es ''lopta'' a kabel nelkuli netet
valami 3 evet kapott elso fokon
ez is amerika
becsuld a magantulajdont, igaz ott a tulaj nem tudott az akciorol, de akkor is durva

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4405) tiv61us válasza tildy (#4403) üzenetére


tiv61us
őstag

Jo, hogy mondod Tildy, en mar I am szovegenel be akartam szolni
a KRESZ-t lehet szarba nezni, de ha ott a baj.......itt meg megkapod perc alatt a karperecet ha tul sokat mesz
igaz az a masik topicban volt

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4406) tildy válasza tiv61us (#4405) üzenetére


tildy
nagyúr

Meghalt:(

Nem hiszem, hogy akarok msot mar jogsit. Nem tudom , hogy fogok igy levizsgazni. En ilyet nem akarok latni, es foleg nem ha en vezetek.
13 perc alatt ert ki a mento egyebkent. :(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4407) VladimirR válasza tiv83us (#4402) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jah, ha itthon is nevetseges lenne az osszeg, vagy egyaltalan elerheto lenne mindenhol az internet.....de ebbol egyik sem all fent

(tovabba nem birom hangsulyozni, hogy szerzodesben megengedett megosztasrol beszelek)

(#4408) Boxer001 válasza tildy (#4406) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez minden nap előfordul, hogy meghal valaki. Most pont láttad sajnos. Ettől még megy tovább az élet, le lehet vizsgázni, lehet vezetni.

(#4409) tiv61us válasza VladimirR (#4401) üzenetére


tiv61us
őstag

2 csonakban evezunk

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4410) tiv83us válasza VladimirR (#4401) üzenetére


tiv83us
veterán

Az lehet hogy szerzodesszeges is, de a lopas torvenybeutkozik. Amiert sok esetben dutyi jar. Ha te adod akkor az mas. Max ha a szolgaltato ugygondolja, hogy o ezt nem engedi ,akkor megbuntetnek. Ha meg penzer adod, az mar megint torvenyszeges szagu.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4411) tiv61us válasza tildy (#4406) üzenetére


tiv61us
őstag

Ilyen alapon mindenki gyalogolna, szornyu lehetett latni.
Meggyozodosem,ha mindenki batartana a szabalyokat felere csokkenne a tragediak szama
Persze ha senki nem olne, akkor nem lenne gyilkossag
Emberek vagyunk, ez nem mindig dicsoseg

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4412) VladimirR válasza tiv83us (#4410) üzenetére


VladimirR
nagyúr

milyen lopas? megosztasrol beszeltem
illetve kulon kiemeltem tobbszor azt is, hogy ingyenes

(#4413) tiv61us válasza tiv83us (#4410) üzenetére


tiv61us
őstag

Ha te szerzodest ktsz a szolgaltatoval, es akar ingyen is tovabb adod a szomszedodnak, akkor igen is segedkezel egy lopashoz
ennyi
habeprobalod hat baprobalod

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4414) tiv61us válasza VladimirR (#4412) üzenetére


tiv61us
őstag

az ingyenesseg meg nem karpotolja a szolgaltatot
ezert hoztam a lakotelepi peldat
mert hulye lennek ugye...
de megtehetem es a kkor a szolgaltato sz..ik

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4415) tiv83us válasza VladimirR (#4412) üzenetére


tiv83us
veterán

Jolvan kezdunk elbeszelni egymas mellett. Ha ingyenesen kapod a netet, szerintem akkor sincs jogod megosztani egy lakoteleppel peldaul, se ingye, se peze. Akar megvan hozza a savszeled, akar nem. Ha megengedik, akkor hajra.
Viszont ha mas tudta nelkul lopod a netet, az lopas mind a szolgaltato, mind akitol lopod afele is nezve. Ez igy van a wireless nettel is. Egyik kolleganom pl ugy hasznalja a Powerbook-jen a netet, hogy a szomszednak van wireless elofizetese, a gepe meg siman rahangol es megy annak rendje es modja szerint.
De ertem mit mondasz, remelem te is ertesz engem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4416) tildy válasza tiv61us (#4411) üzenetére


tildy
nagyúr

Probalom tultenni magam rajta, nem lesz egyszeru. Parom haza akart jonni munkabol, hogy kicsit vigasztaljon... De azt hiszem most elegge feltenem, hogy autoval hazajojjon, szal inkabb ne...

Fura lenne mindenkit gyalogolni latni az igaz, de az is fura, hogy itthon mennyien sz.rnak a kreszre. ja, lehet menni, lazan vegig 130al a hungarian:( Gratulalok(az erintett emberkeknek):(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4417) erdey_a válasza tildy (#4416) üzenetére


erdey_a
őstag

Frankón meghalt???
Nemá... És te láttad?
Tutira nem bírnám ki... Basszus belegondoli is szörnyű. Ahogy puffan a földön az élettelen test... VÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y :Y :Y

Rosszul leszek... [kép]

Vérboci

(#4418) tiv61us válasza tildy (#4416) üzenetére


tiv61us
őstag

tudod Tildy en mindig utaltam ezeket a HMCS-ket, nyomjak a gazt esz nelkul
en is lattam mar esetet..
meg en is mentem mar jobban mint kellett volna,pl. mikor a gyerekem karambolozott parhonapja, akkor ugy suhantam mint a szel, bar azt hiszem akkor is figyeltem a reszletekre, mondjuk 27 eve vezetek..
lekopogom, baj nelkul
en jatekszabalynak tartom a KRESZ-t/tessek fenntartassal kezelni ezen hasonalatot:)/ es a Ki nevet a vegen-ben is betartom...

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#4419) tildy válasza erdey_a (#4417) üzenetére


tildy
nagyúr

Epp kinn voltam az ajtoban, mert vettem at a kajat. MAgat az utkozest nem lattam, csak hallottam a csattanast, majd a puffanast a foldon, majd hirtelen odakapva a fejem lattam is a foldon fekvo embert.

Ha lattam volna szemtol szembe az egeszet, azt hiszem meg is őrulnék. Így is elég volt.
Na befejezem, senkit nem akarok sokkolni, majd valahogy feldolgozom magamban...(vagy nem)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4420) erdey_a válasza tildy (#4419) üzenetére


erdey_a
őstag

Iszonyat...:(

Vérboci

(#4421) misu válasza tildy (#4419) üzenetére


misu
aktív tag

Hy!


Én tegnap délelőtt 11 óra körül láttam egy biciglis gázolás végeredményét autóbol...:(
Sajnos ott is meghalt egy 50 év körüli bácsi..:(

Megálltam, kérdeztem tudok-e valamit segíteni, de mindenki csak rázta a fejét.....

Borzasztó...


Bye!

Bűn az élet.

(#4422) Kidus válasza tildy (#4419) üzenetére


Kidus
őstag

Én még csak kutyagázolást láttam közelről. Kiugrott szerencsétlen, és az első autó elütötte, a másik meg átment rajta. Nekem kellett lehúzni az útról, közben a gazdája zokogott, hogy segítsek rajta, de már nem lehetett. Akkoriban még állatorvosnál dolgoztam, ezt tudták is rólam, megpróbáltam úgy tenni, mintha megpróbálhatnék rajta segíteni, pedig tudtam, hogy már reménytelen. Szörnyű volt látni a nő arcát, és a többi emberét, akik körülálltak. Miután vége lett, és hazamentem, nagyon kiborultam.
És ez az eset ''csak'' egy kutya volt. Nem lehet könnyű feldolgozni egy olyan balesetet, ahol látsz egy embert meghalni :(
Talán ha kisírod magad, segít, aztán próbálj meg megnyugodni, és nem gondolni rá.
Sajnos balesetek mindig voltak/lesznek, ez ellen nem lehet tenni. Csak annyit tudsz, hogy betartod a szabályokat, esetleg mások figyelmét is felhívod erre. Így kevesebb eséllyel történik veled ilyesmi.

Assuming Control

(#4423) tildy válasza Kidus (#4422) üzenetére


tildy
nagyúr

Köszi, Kidus. Megpróbálom. A sokk már elmúlt, a remegés már elmúlt, csupán egy tompa tehetetlenség és fájdalom lett úrrá rajtam +0 életkedv.:( Életemben először láttam ilyet, és nagyon remélem, hogy utoljára.
Félek:(

Csak annyit tudsz, hogy betartod a szabályokat, esetleg mások figyelmét is felhívod erre Eddig is ezt tettem, mégis ''mindenki''(értsd elég sokan) beszólt, hogy ugyan már, idővel én is nagy ívből sz.rni fogok a szabályokra. Még ha részben igazuk is van/lesz, próbálok azért a lehető legjobban ''ott lenni'' a helyzetekben, figyelni, és lehetőségeimhez mérten mindent megtenni, hogy ne kerüljek hasonló helyzetbe.

Egy hét múlva lesz a forgalmi vizsgám:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4424) VladimirR válasza tiv83us (#4415) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hat, eddig azt hittem ertelek, de most mar kezdek elveszni
fogalmam nincs rola, hogyan kevered bele ezt a lopas dolgot, mikor egesz vegig megosztasrol volt szo, es mar az elejen leszogeztem, hogy ez is csak akkor legalis, ha a szolgaltato engedelyezi
idezek #4396-bol, a temahoz kapcsolodo elso hozzaszolasombol:
''amiert nem feltetlen legalis, az az, hogy ha a netet a suli fizeti, valoszinuleg nem engednek haztartason kivuli megosztast''
#4398-bol:
''[...] ha a szolgaltato nem tiltja a haztartason kivuli megosztast es/vagy nincs felhasznalolimit [...]''

Winner_hun kerdeset en ugy ertelmeztem, hogy unokatestvere kap netet, es ezt megosztja Winner_hun fele es O ennek a mikentje felol erdeklodik (''[...] és arról beszéltünk, hogy ''lenyúlhatom'' a netjét, vagyis ha van rá megoldás, akkor rádiós vagy valamilyen módon összekötnénk a két gépet [...]'')
a lenyul itt imho nem azt jelenti, hogy tudtan kivul ellopja (marcsak azert sem, mert mint irta, beszeltek rola), hanem azt, hogy ''eloskodne'' az internetjen, melyhez unokatestvere is hozzajarul

(es igen, tudom, hogy ingyen net leven valoszinuleg nem legalis a megosztas, irtam is, mitobb, ezen post-ban ideztem is)

(#4425) tiv83us válasza VladimirR (#4424) üzenetére


tiv83us
veterán

Az ami a par ember kozott megosztas, az a szolgaltato szempontjabol lehet lopas...
Ha a szolgaltato engedelyezi akkor meg nincs mirol beszelnunk, felolem egesz Magyarorszag mehet egy panellakasbol. Enjoy.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4426) Kidus


Kidus
őstag

[link]

Meglepően igazinak tűnik, de valahogy nem tudom elképzelni.
Vélemények? :)

Assuming Control

(#4427) tiv83us válasza Kidus (#4426) üzenetére


tiv83us
veterán

Kicsim, ez szvsz total animacio. Egy ilyen emu vagy strucc vagy miez, ennyire sosem ferne meg emberek kozott. Legalabbis szerintem. Foleg nem igy sielni. Szerintem animacio. De cafoljatok meg, barcsak lennenek ilyen erdekes dolgok :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#4428) steve@prhw


steve@prhw
őstag

Szerintetek neduddki az origo-nál dolgozik? Idegesítően sok elgépelés, hiba szokott lenni az oldalakon, de ez a főcím már egyértelműen neduddki-különdíjas: Egészen új, és eddig egyedülálló ötlettel rukkolt elő az amerikai kult-sorozat, a Lost két producere, Damon Lindelof és Carlton Cuse, akik az újgenerációs mobiltelefon tulajdonosoknak szeretnének örömet okozni. A sorozat szürke háttérszereplő kaphatnak főszepet.

(Innen: [link])

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#4429) Sianis válasza tiv83us (#4427) üzenetére


Sianis
addikt

Ilyen kérdéseket...had ne legyek hímsoviniszta.. :)

Láttam egyszer egy göreszkázó kutyát, csak gurulni, mert kanyarodni tujdott vele...de nem csinált backflipet, de még manual-t sem :) Szóval ha egy ilyen strucc nekem lenyom egy ilyet, akkor feladom a téli sportokat... :)

(#4430) ladybug válasza Kidus (#4426) üzenetére


ladybug
őstag

Nem hinném, hogy valódi lenne. Az még okés, hogy síel, dehogy szétteszi a lábát ugrás közben, meg a liften lóbálja... Na, azzal rontották el. :U

Tildy: Sajnálom. :( Próbáld meg magad túltenni rajta, és gondolj arra, hogy ha már Te oda fogsz figyelni a vezetéskor, akkor eggyel kevesebb figyelmetlen sofőr lesz.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#4431) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Én még nem láttam ilyen balesetet, viszont én majdnem ütöttem el egy 5 éves gyereket, és még nem is mentem 50-el. Megyek a zebra felé, és ott parkolt előtte egy kisbusz.Fogtam a féket, mert nem láttam hogy ki van mögötte, sejtettem hogy lehetséges egy kamikaze.Megyek, hirtelen kirohan a köjök, én meg tövig be mind a 2 féket...a 180 kilós motor majdnem rámfekütt, ugy kellett megtartanom, egy hétig fájt tőle a derekam....

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#4432) rii


rii
nagyúr

hehe ... viccosztály ...

bejelentették nálunk, hogy feb végén tréningre megyünk csapatépítő jelleggel péntek-szombat

1. ne tervezzék be nekem a szombatot
2. 20 fős sincs a cég, ilyen tréningek 100 fő felett kezdenek értelmet nyerni
3. olyan jó a hangulat, a kapcsolat, a légkör, hogy nem egy embert csak az tart itt
4. mi a túrónak erre most pénzt költeni?
5. ha kirúgnak se megyek el, mihelyst ez szóba kerül meg fogom mondani. Utálom az ilyen ökörségeket. Engem meg úgysem rúgnak ki. Hehe ... Bér nem a helyzetemmel élek vissza, csak nem szeretem, ha birkaként vezetnek ....

bocs, ha túlreagáltam .... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4433) bobsys válasza rii (#4432) üzenetére


bobsys
addikt

3. olyan jó a hangulat, a kapcsolat, a légkör, hogy nem egy embert csak az tart itt
örülj neki, nálam pont fordítva van és ez az egyik ok amiért az új évet egy másik cégnél kezdem

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#4435) steve@prhw válasza Kalandor (#4434) üzenetére


steve@prhw
őstag

Nálunk tavaly karácsony előtt volt egy évzáró buli Villányban a dunántúli kollégákkal. Oda mindenki szívesen ment, legalábbis úgy tűnt, akár csapatépítésnek is felfoghatnánk... Szvsz csak a főnökségen múlik, hogy mennyire izzadtságszagú az egész, kb. ezzel fordítottan arányos a dolgozók megjelenési hajlandósága.

A borkóstoló és a sültmalac pl. nagyot lendít az utóbbin...

Az idei kicsit szegényesebb lesz, itt helyben, jövőre meg már nem itt dolgozom.

szerk: elírás

[Szerkesztve]

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#4436) adalbert1


adalbert1
veterán

Valaki el tudná nekem árulni, hogy mi számít háztartási és mi kereskedelmi mennyiségnek? Próbáltam utánna keresni, de semmit nem találtam róla.

(#4437) steve@prhw válasza adalbert1 (#4436) üzenetére


steve@prhw
őstag

Szvsz ezt a bolt határozza meg, pont tegnap láttam az elektro pont (asszem) szórólapján, hogy ~120 Ft lesz egy dvd, de csak háztartási mennyiségben, zárójelben odaírva, hogy ez 5 db.

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#4438) erdey_a válasza rii (#4432) üzenetére


erdey_a
őstag

Dógoztam én szállodába...

Volt ott nem egyszer ilyen tréning. Jött a sok búskomor nép, hogy nekik aztán most itt mit köll csináni. Részt vettek valami 40 perces komolytalanságon, aztán a cég pénzén mulathattak napestig... Akkor már vigyorgott az öszes. Termélfürdő, csivasz regál. Volt ott heje-huja.
No persze nem mindegy, hogy csak a sarki presszóba, vagy valami vellnessz cumóra fizetnek fel.

Vérboci

(#4439) adalbert1 válasza steve@prhw (#4437) üzenetére


adalbert1
veterán

Tehát nincs rá hivatalos szabályozás, hogy melyik termékből mennyi számít háztartásinak és mennyi kereskedelminek (mert így mindenki úgy csűri-csavarja az értelmezését, hogy neki jó legyen)? Mert jövedéki termékekre találtam a vpop-nál, de nem az kellene.

(#4440) steve@prhw válasza adalbert1 (#4439) üzenetére


steve@prhw
őstag

Szerintem nincs, anno pl. Győrben volt hasonló akciója az egyik cégnek CD-re, ott egy doboz (20 db) volt a háztartási mennyiség. Jobban belegondolva eléggé nehéz is lenne definiálni...

''Egy bármilyen Annál jobb hogy új és Fényképezős!'' by Rolabola

(#4441) rii


rii
nagyúr

az előttem szólókhoz:
nálunk lesz karácsonyi party is, meg lesz a lökött kötött vidéki 2 napos program is.
Valahol vidéken, ottalvással, ottevéssel, buszozással, dunai átkeléssel

Márcsak munkatársaim miatt sem mennék el mert 2 üveg vodkát visznek bemelegítsének. :D nem lenne belőle sok pihenés, márpedig nekem a bioritmusom igencsak felborult. :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4442) adalbert1 válasza steve@prhw (#4440) üzenetére


adalbert1
veterán

Mondjuk tényleg nehéz lenne definiálni, mert a cd/dvd akció példáddal élve nem mindegy, hogy valaki pár családi fotót akar archiválni vagy 100 órányi videót (elég sarkított és irreális példa). De azért valamilyen irányelv jó lenne. :((

(#4444) tildy válasza ladybug (#4430) üzenetére


tildy
nagyúr

Meg fogja uszni, kormanyor :O :(
[link]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4445) fokukac válasza Kalandor (#4443) üzenetére


fokukac
nagyúr

45 euróért találtam itt :
[link]

(cheapest double room)

www.bookings.org

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4446) adalbert1 válasza tildy (#4444) üzenetére


adalbert1
veterán

Erre csak annyit tudnék írni, hogy sajnálom a történteket. :( A véleményem nagyobb részét nem tudnám úgy leírni, hogy ne kelljen nagyon sokat csillagozni. :((

(#4447) fokukac válasza tildy (#4444) üzenetére


fokukac
nagyúr

itt nem sokat írnak a körülményekről.

egyébként, még az is lehet, hogy nem is ő volt a hibás.
ő akkor lehet hibás, ha zebránál léptek le elé, v. ha gyorshajtott / ittas volt.
Ha nem zebrán lép egy sofőr elé a gyalogos, akkor nem sokat lehet tenni.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4448) Thyb válasza fokukac (#4447) üzenetére


Thyb
senior tag

Hétköznapi embernek akkor is bevonják a jogsiját meg le is csukják, mert nem olyan sebességgel haladt, hogy biztonságosan meg tudjon állni.
Ez a tipikus egyenlők és egyenlőbbek v.a fehérek és fehérebbek. Lassan már a parlamenti takaritónőknek is járni fog a mentelmi jog.

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

(#4449) tildy válasza fokukac (#4447) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem tudom hol lepettle a diak, de ahol fekudt, attol kb 5-10 meterre van egy zebra....
Es amit lattam, hogy leesett (ergo repult). Csak a fekcsikorgasbol, es a puffanasbol tudok itelni, meg abbol, hogy hogy mennek itt a sebajtobiasok:(
A korulmenyekrol nem is fognak irni, ilyen esetben ha jol tudom ez titok targyat kepezi.
De nem hinnem , hogy 50el ment volna.
Jo oke, nem akarok senkit sem gyanusitani, en mar csak a puffanast lattam, az is eleg volt. Fogalmam sincs ki a hibas, de ha a sofor, akkor szvsz megussza....

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4450) Thyb


Thyb
senior tag

Ha jól emlékszem - de javitsatok ki ha tévedek- azt is simán meguszta a soffőr- amikor a két fiatal meghalt a trabiban. Sajna itt kéz kezet mos alapon mindent lenyelnek egymásnak. A hétköznapi ember pedig csak némán ül és szörnyülködik mivel az amit hall rémes, holott annak egy része igy is cenzurázva van.

[Szerkesztve]

Ha a hatalom csúcsán nincs erkölcs, alatta nincs szabadság.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.