Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3751) Sanya válasza MarKoo (#3748) üzenetére


Sanya
nagyúr

nem tudod mit hagytál ki. én ahányszor megnézem, szarrá nevetem magam rajta.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3752) rii válasza I_Am (#3745) üzenetére


rii
nagyúr

tegyük hozzá ... (C) twollah

mielőtt lecsap a f**korbács .... ;]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3753) MarKoo válasza Sanya (#3751) üzenetére


MarKoo
őstag

Hát minél hamarabb megszerzem. Mostmár érdekel, hogy tényleg nem láttam-e. :B

(#3754) Old Death válasza MarKoo (#3753) üzenetére


Old Death
senior tag

ha nem is emlékszel rá akkor nagyobb a baj... inkább nem láttad még :D
;]

#3755: még nem bántad meg ;]

oldy



[Szerkesztve]

''The Lord is my light and my salvation; whom shall I fear? The Lord is the strength of my life; of whom shall I be afraid?''

(#3755) MarKoo válasza Old Death (#3754) üzenetére


MarKoo
őstag

Mondtam, hogy szenilis vagyok. De beírtam, vállaltam és nem bántam meg. :DDD :P

(#3756) Panther válasza MarKoo (#3755) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Nem is vagy szenilis, ha emlékszel h beírtad és vállaltad. ;)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3757) tildy válasza White Tiger (#3739) üzenetére


tildy
nagyúr

JAJA.
Makos vagy , hogy ilyenkor is ehetsz:U

Peterket: linux alatt kicsit macerasabb magyarra valtani.Sot az meg milyen maceras, amikor tobben hasznaljatok a gepet, es elfelejted visszavaltani magyarrol angolra. Eppen ezert ha linuxrol vagyok, ahogyan most is, akkor inkabb nem irok ekezeteket. Ismerem magam annyira, hogy magyaron felejtema billt, amit nem hinnem , hogy parom jo neven venne(ahogy en sem veszem igazan jo neven, ha az en gepemet angolra allitja, es elfelejti visszarakni magyarra. Nincs gond belole, csupan nem szeretem)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3758) Papa-Georgo válasza tildy (#3757) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Én megoldom a problémát....Japán bill.-t használok, és akkor senki nem állítgat sehová, mert megsem értik mivan ráírva, més még mielőtt bármi eszükbe jutna állítgatni....már szívrohamot kapnak... ;]

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#3759) Panther válasza Papa-Georgo (#3758) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Én úgy oldottam meg, hogy ''Senki nem ér a gépemhez rajtam kívül, vazze!!!''
...:)


[Szerkesztve]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3760) tiv83us


tiv83us
veterán

Talaltam /illetve tiv61us talalta/ az utcan egy komplett szamitogepet, szines, tintasugaras Canon nyomtatoval, egy ''14-es ViewSonic moncsival plusz bill. Amugy egy Pentium Pro. Netezni jo lesz, majd holnap megprobalom beuzemelni. Lassan nemfogok elferni a monitoroktol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3761) tiv61us válasza tiv83us (#3760) üzenetére


tiv61us
őstag

Naja, a Te szobad attol haloszoba, hogy azert van benne egy agy is. A tobbi az computer, vagy tartozek, vagy kapcsolodo.
Nem szamitva persze a mindennapi par zoknit a sarokban:)
Remeljuk mukodik, milyen erdekes volt latni ilyen regi darabot, pedig evre nezve nem is veszes ,felelmetes, amilyen tempoban fejlodik ez az egesz ''computerbiznisz''

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3762) tiv83us válasza tiv61us (#3761) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem is a sarokban, a szoba kozepen :P
Jah, epp most gondoltam bele, hogy a fel karom odaadtam volna egy ilyen konfigert olyan 8-9 eve...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3763) Kidus válasza tiv61us (#3761) üzenetére


Kidus
őstag

Nekem az ágyneműtartóban is alkatrészek, kábelek, cdírók, rackek és egyebek vannak.
Ezen kívül már csak az asztalon, az asztal alatt, és a szekrényekben. :P
Ja meg a földön.... itt-ott

Assuming Control

(#3764) tiv83us válasza Kidus (#3763) üzenetére


tiv83us
veterán

Joo, nekem nincs agynemu tartom. De a haloszoba meretu wardrobe-om fullra televan halokartyakkal, vga-kkal, vga-s dobozokkal, csavarhuzo keszlettel, kormannyal, kabelekkel, hosszabitokkal, ket monitor itt hever az agyam elott, meg egy a fejem elott. Tovabba egy pc a bal labamnal, egy mogottem, egy mac jobbkeznel. Egy nyomtato bal labnal, egy mogottem. Az egerpadon ket eger talalhato, az asztalomon ket billentyuzet egy pc-s es egy mac-es. Tovabba pihen egy billentyuzet a szekem mogott, a foldon is jelenleg. Tovabba az agyam mellett a hutomon egy 300W-os regi tap, a labamnal kabel hegyek, szunetmentes, hosszabitok, lampak tomkelege.
:)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3765) Bash


Bash
őstag

Kidus, tiv83us!

Azért remélem ilyenekkel nem fogjátok elárasztani a szobámat. Megkövetelem a rendet és a fegyelmet! :D

http://bashtravel.com/

(#3766) tiv83us válasza Bash (#3765) üzenetére


tiv83us
veterán

Hozzad csak sok-sok piat es egy laptopot viszunk max :D

Kidi: Egyezunk ki egy X-ben :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3767) Kidus válasza tiv83us (#3764) üzenetére


Kidus
őstag

Wardrobe nekem is van, tele ugyanezekkel. Meg egy megkínzott szgház, kicsit ki lett vagdosva az eleje, hogy beleférjen a hajócsavar venti :)
A bal lábamat egy ősrégi gépen szoktam pihentetni, van neki egy fekete-fehér moncsija is, ezen kívül még van egy idegességemben már 100szor szanaszét szedett és összeszerelt, harci sérülésekkel tarkított cerkám a sarokban, egy rossz 19es moncsi az asztal alatt, egy kicsit rozzant, de még működő 17es moncsi az asztalon, egy majdnem jól használható billentyűzettel, és görgős egérrel. Erre van rápakolva pár rossz vinyó, csak hogy legyen nehezék a sok papíron, amit ide gyűjtögettem. Ezen kívül már csak az a párszáz cd.....
Na ki nyert? :)

Assuming Control

(#3768) tiv61us válasza Kidus (#3763) üzenetére


tiv61us
őstag

nem csodalom, hogy bejottok egymasnak:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3769) Kidus válasza Bash (#3765) üzenetére


Kidus
őstag

Invázió lesz ;)

tivSR: :DDD

Assuming Control

(#3770) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ehh, ez a meno? nalam is mindig kupleraj van, es megcsak pc sem kell hozza minden esetben

p.s.: ;]

[Szerkesztve]

(#3771) Bash válasza VladimirR (#3770) üzenetére


Bash
őstag

Nem menő, inkább igénytelenség. ;]
Azt hiszem be kell iktatnom itt tartózkodásuk ideje alatt egy ''Hogyan tartsunk rendet a szobánkban?'' című oktatást is. Az elmondattak alapján ráfér a fiatalokra.

http://bashtravel.com/

(#3772) Kidus válasza Bash (#3771) üzenetére


Kidus
őstag

Ez nem igénytelenség, nem rendetlenség, és nem káosz. Legalábbis nálam :P
Nekem ez csak simán otthonos, így érzem jól magam, ha tele van a szoba gépekkel ( biztos beteges, de szerencsére nem vagyok vele egyedul :D ).

Assuming Control

(#3773) tiv83us válasza Bash (#3771) üzenetére


tiv83us
veterán

Az egy dolog, hogy a te szobadba kaoszt viszunk egy par napra. De gondoldd el... Mi lesz az en szobammal heteken belul?
Meg amugyis, ahogy felettem beszelik; igy otthonos a dolog :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3774) Loretto válasza tiv83us (#3764) üzenetére


Loretto
veterán

Porszívód van? ;]

Soirée...

(#3775) tiv83us válasza Loretto (#3774) üzenetére


tiv83us
veterán

Na ne karomkodjunk keremszepen :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3776) ngabor2 válasza Kidus (#3772) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az okos ember átlátja a káoszt. A bölcs rendet tart. Ezexerint én okos vagyok, többnyire :D

(#3777) tiv61us válasza Loretto (#3774) üzenetére


tiv61us
őstag

porszivo???
Mikor edesanyja elkezd takaritani es felbog a muszer, lerohan a kocsihoz es 3 napig nem tudni rola
Tenyleg, lehet a porszivo hatasos lehet computerfuggoseg ellen :F

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3778) ngabor2 válasza tiv61us (#3777) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Persze, ha a szünetmentesbe dugod :D Egyszer abba dugtam, vagyis az abból jövő nagyszámú hosszabbítók/elosztók egyikébe. Mint kiderült, a másik ágba kellett volna, mert a szűrt ás elbírja, a szünetmentes nem az 1500W-os porszívót... Öröm volt nézni, ahogy lenyomja az egész szünetmentes rendszert (videó, sat, hifi, gép).
Tanulság: azóta fel van címkézve a szünetmentes és a szűrt ág.

(#3779) tiv61us válasza ngabor2 (#3778) üzenetére


tiv61us
őstag

nevetni fogsz, en is jartam igy:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3780) erdey_a válasza tiv61us (#3779) üzenetére


erdey_a
őstag

Te miért nem vagy még moderátor? :U

Vérboci

(#3781) tiv61us válasza erdey_a (#3780) üzenetére


tiv61us
őstag

ertem a kerdesben rejlo ironiat, de azert valaszolok
kaptam mar felkerest igen nagy latogatottsagu portaltol, ott is azt mondtam
en nem tudom olyan komolyan venni a NET-et, es imadok OFF-olni:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3782) erdey_a válasza tiv61us (#3781) üzenetére


erdey_a
őstag

en nem tudom olyan komolyan venni a NET-et, es imadok OFF-olni

Mondom én, hogy kiváló mod lennél. A legfontosabb tulajdonságokkal máris rendelkezel :DDD

Vérboci

(#3783) Kidus válasza erdey_a (#3782) üzenetére


Kidus
őstag

Csak hogy tudd, én is értem.
És amire célzol, abban semmi igazság nincs. Mondhatni köze sincs.
Remélem, nem kell ezt még egyszer elmondanom, és vette mindenki, aki ezidáig is célozgatni próbált, veled együtt.

Assuming Control

(#3784) erdey_a válasza Kidus (#3783) üzenetére


erdey_a
őstag

Olyan jó piszkálódni :D

Az mindegy, hogy alapos, vagy alaptalan. Piszkálódok oszt kész.
Gyermeki lelkem fejlődésében nagyobb világrengések sem okoztak törést, az meg pláne nem fog, hogy x-ből vagy y-ból mod lesz. Akár így, akár úgy.

Megjegyzem, tisztában vagyok vele, hogy a PH! és a teljes stáb jóval komolyabb annál, hogy ''szobatársi'' alapon osztogassanak ''rangokat'', szóval tényleg csak piszkálódom.

Vérboci

(#3785) ngabor2 válasza Kidus (#3783) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Á, nem célozgatott itt senki semmire. Csak gonosz módon összeesküvés-elméleteket szőtt. És mint az ilyen elméletek többségének, ennek sincs alapja. Csak nem hajlandó sok paranoid papírkocka elhinni. ;]
de szeretek kétértelműen fogalmazni ;]

(#3786) erdey_a válasza ngabor2 (#3785) üzenetére


erdey_a
őstag

Tudod mi jutot eszembe?

Ami úgy néz ki, mint egy kacsa, úgy totyog, mint egy kacsa és úgy hápog, mint egy kacsa, az nagy a valószínűséggel kacsa. ;]

Na nem gonoszkodok tovább, nekilátok dolgozni...

Vérboci

(#3787) tiv61us


tiv61us
őstag

na, ne kapjatok mar elo rogton a kardokat
errol beszeltem, azert a net nem olyan fontos, egy kocsmaban kemenyebb poenok elhangzanak, csak ott latod a masikat, valamikor tanultam, hogy az emberi kommunikacio
valami 80 szazalekben gesztusok, arckifejezesek, testtartas,/ es ez hianyzik a netrol/ es csak 20 a szavak
amugy tenyleg tokeletes modi lennek, de nincs portal aki megfizessen:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3788) divot válasza erdey_a (#3786) üzenetére


divot
veterán

Olvasgatva itt ezt a remek társalgást, olyan érzésem támadt, hogy a moderátori címet tulajdonképpen büntetésből adják. ;)

(#3789) tiv83us


tiv83us
veterán

Akkor elmeselek egy tortenetet.
Tortent egy szep napon, hogy ugyereztem, igy nem mehet tovabb. ''Az en Kidusom nem moderator!'' Ezert fogtam magam es irtam egy 25 oldalas kezzelirott, kozjegyzo altal hitelesitett levelet Parci hazigazda urnak, amiben kifejtettem azt, hogy nekem mennyire fontos az, hogy az altalam kepviselt user moderatorra valjon. Kifejtettem, hogy nincs olyan, hogy az en csaladomban nem mindenki moderator. Ezert aztan disztavirattal es bonbonnal egyutt, ajandekcsomagot kuldtem, melynek a tulipansziromrol lelogo udvozlo-cimkejen ez allt: ''Kerlek, konyorgom, tedd meg Kidust moderatornak!''. Es megtortent. Most epp a masodik disztaviratomat szerkesztgetem eppen, amely a tiv61us, azaz az apam moderatori cimet fogja kerelmezni. A kovetkezo anyam lesz, bar o meg nem regisztralt.
Most, hogy Kidus moderator, epp egyutt gondolkozunk azon, hogy vajon mekkora ajandekot kellene kuldeni, hogy a vagyunk teljesuljon. Remeljuk most a ket karton Balaton-szelet es egy kis szobi-szorp megteszi a magaet.
Ha Parci szereti a Balaton-szeletet es a malnaszorpot, akkor holnaptol apam-anyam, sot meg a megnem szuletett fiam is moderator lesz. Hat igy jartatok. Ilyen ez a protekcio.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3790) Boxer001 válasza tiv83us (#3789) üzenetére


Boxer001
veterán

Ez tetszett. :)
Én nem lennék mod, jobb így átlagos usernek lenni. :)

(#3791) erdey_a válasza tiv83us (#3789) üzenetére


erdey_a
őstag

Tudtam, hogy innen fúj a szél :))

Vérboci

(#3792) ngabor2 válasza tiv83us (#3789) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Ugyebár a fórumok elsőszámú törvénye: ''A moderátornak mindig igaza van''. De most melyik modnak higgyünk? :D Micsoda skizofrén helyzet...

Kidus: akkor továbbra is kénytelen leszek kétértelműen fogalmazni. Az már megy :P

[Szerkesztve]

(#3793) Kidus válasza ngabor2 (#3792) üzenetére


Kidus
őstag

Nekünk ;)

Assuming Control

(#3794) tiv61us válasza Boxer001 (#3790) üzenetére


tiv61us
őstag

hat nem?
ingyen dolgozni?
sose! :(

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#3795) VladimirR válasza Bash (#3771) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a rendrakas a kisemberek szokasa - a zseni uralkodik a kaosz felett

(#3796) Boxer001 válasza tiv61us (#3794) üzenetére


Boxer001
veterán

Ebben a világban, ráadásul alapban csóróként... ?:D Amúgy nem gondoltam ilyen téren ebbe bele, de most hogy említetted... :)

(#3797) rdi


rdi
veterán

Erre szóltok valamit ?

[link]

Fej! Tor! Potroh!

(#3798) VladimirR válasza tiv83us (#3789) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, nem ez ugy tortent, hogy ugy ereztem nincs eleg moderator a markomban, ezert beprotezsaltam kidit, akirol jol tudom, hogy alkalomadtan ennyivel is tobb embert tudjak raallitani aladar kivagasara a foumrol....

hogy a tobbiekrol ne is beszeljunk....

(#3800) VladimirR


VladimirR
nagyúr

csabika25, Den, Viktor0610, Bog, tomcsi, Kalandor, EG0, bullseye, PPeter, Kolbász:

kaptatok Ti is egy bizonyos gmail-es cimrol valami szar reklamlevelet?
nem tudjatok veletlen, hogy ki a halal kuldte, s mi alapjan valogatta a cimeket?

koszi

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.