Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3051) tiv83us válasza Viszlát (#3050) üzenetére


tiv83us
veterán

Erre a valaszom mar most egyertelmuleg nem :D

Megegyszer en nem maradok Magyarorszagon...Valahogy megoldjuk, a lenyeg, hogy egyutt...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3052) Viszlát válasza tiv83us (#3051) üzenetére


Viszlát
addikt

Nem az országra értettem :)

7x utasítottak el, utána meg már azért nem próbáltam, mert nem volt miért... Vagyis a 7. próbálkozás akkor volt, amikor meg akarta győzni, hogy van értelme.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3053) tiv83us válasza Viszlát (#3052) üzenetére


tiv83us
veterán

Tudom, hogy nem az orszagra ertetted. Amire ertetted mar reg tul vagyok es biztos vagyok magunkban.

Hat sajnalom...ha igazan szeret a csaj es szamitasz neki, akkor veled marad. En igy gondolom. Legalabbis en ezt tennem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3054) Kidus válasza tiv83us (#3053) üzenetére


Kidus
őstag

Mi így teszünk. Együtt leszünk, bárhogyan is. És mindent megoldunk együtt. Nem szabad feladni soha, bízni kell, és mindent megpróbálni.
Mi most ott tartunk, hogy a második próbálkozásunk lesz vízumügyben, de igyekszünk biztosra menni. Két hét, és kiderül. Addig izgulunk :)

Assuming Control

(#3055) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kaptam barátnőmtöl egy mérleget -én kértem...
Bár ne tettem volna... :(
:Y

77 kiló v.ok...

:Y

:O (A ''versenysúlyom'' kb. 65-70 kg...) :O

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3056) Viszlát válasza tiv83us (#3053) üzenetére


Viszlát
addikt

Igen, én is azt gondoltam, hogy ilyen egyszerűen működik :) No, ez a múlt, nézni meg előre kell... hogy az aláírásomat idézzem: What is past is only the prologue...

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3057) VladimirR válasza Viktor0610 (#3055) üzenetére


VladimirR
nagyúr

jo 3-4 ev utan en is megmertem magam multheten: 80 kg vagyok
konkluzio: az elmult 3-4 ev alatt osszessegeben 3 kiloval lettem nehezebb

(#3058) ladybug válasza Viktor0610 (#3055) üzenetére


ladybug
őstag

Ugyan már.. Ez azt mutatja, hogy milyen harmónikus a kapcsolatotok. :D
A megállapodott férfiember felszed pár kilót. Na, és akkor mi van. :)

Kidus és Tiv: Drukk Nektek.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3059) WilktorD


WilktorD
tag

Ó,Istenem,odafönn,hátha olvasod az internetet!
Mondd, mi a fasz van?
Eltűnt a kártyámról huszonegyezer forint,szakad az a kibaszott hó aminek a következtében a kedves lakótelepi polgártársak valamelyike délután lezúzta a hátsó lökhárítómat,-2 fok van ezért már most tükörjég minden út,és holnap reggel indulhatok anyámért a kékgolyó utcába.Remélem hazaengedik holnap.
Mit tettem?


(#3060) escie


escie
őstag

segítenétek?
[link] #384

nem nehéz kérdés, csak műveletlen vagyok etéren. (''router vagy switch'' problémakör)
bocs a nyomulásért, de elég fontos lenne.
előre is köszi!


[Szerkesztve]

I'm back, baby!

(#3061) Xpod


Xpod
addikt

Üdv kedves offolók.

Egy kéréssel fordulok hozzátok. Angolból kaptunk egy feladatot, mely szerint egy tetszőleges szöveget le kel fordítanunk, a fordítatndó téma komolyságát jelzi, hogy a tanárnő a ilyesmi műveket javasolt: A szülés levezetése a fülkagylón keresztül.
Nekem anno(kb 8 éve) volt egy ilyen szöveg gyüjteményem, de egy vírus következtében elvesztettem.
Tehát ha valakinek van az alábbi témakhoz hasonló szövege kb 1-3 oldal és megosztaná velem eme kincseket akkor nagyon megköszönném.
És a példa irományok címei:
Halálkanyar a WC deszkán
A vak asszony visszanéz
Ha benyúlsz kinyúlsz (Villanyszerelési tanácsok)
Hová lesz a fény, ha leoltjuk a villanyt (filozófiai eszmefuttatás)

Tudom gugli a barátom, de idő hiányában nem tudom a sok száz linket átnézni, mert nagy részük elég gagyi, a fordítás így is 24 és 28 óra között fogom megcsinálni, ja és keresek megvételre időkibővítő szerkezetet.
:D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3062) escie válasza escie (#3060) üzenetére


escie
őstag

már nem aktuális,
de várom az esetleges hozzászólásokat, amennyiben ötletetek van.

I'm back, baby!

(#3063) #16741888


#16741888
törölt tag

Volt itt valahol egy Pókertopik, tudna eetleg valaki adni egy linket? sehol sem találom:(

(#3064) divot válasza #16741888 (#3063) üzenetére


divot
veterán

Mint a keresett totyik atyja, épp jókor néztem be az OFF-ba. ;)

[link]

(#3065) WilktorD


WilktorD
tag

[link]

Ezt nem hiszem el :C :DDD

(#3066) #16741888 válasza divot (#3064) üzenetére


#16741888
törölt tag

:R
Emlékeztem hogy te nyitottad de a címe sehogy se jött össze, persze most már triviális.:DD

(#3067) Bash válasza tiv83us (#3034) üzenetére


Bash
őstag

''ui:es meg az olyan hatranyokrol nem is beszeltem, hogy nem lehetsz masnapos, nem rakhatod rendbe az asszonyt egesz ejjel, nem lehetsz kimerult...stb.''
:DDD Hogy te milyen naiv vagy! Ex-melóhelyemen voltak durva bulik/balhék/orgiák, de a Southwest Airlines pilótái/légiutaskísérői mindenkin túltettek. Minden este! Legtöbbször este/éjszaka dolgoztam, láttam ezt-azt. ;) Belegondolni is rossz, hogy másnap ugyanezek az emberek irányítják a repülőgépeket tele utassal.

Más: tegnap este jelent meg a boltokban az új Xbox 360, hihetetlen mekkora hype volt. Az emberek fél napokat vártak, szinte lekempingeztek az áruházakban, földön ülve/feküdve társalogtak. Eredmény: sehol nem maradt egy darab konzol sem, és állítólag MS következő szállítmánya jövő januárra várható.
A benzin ára 2-3 naponta folyamatosan csökken, kb. egy éve volt ilyen olcsó az üzemanyag. Hurricane Katrina után pár héttel $3.38-ért kaptam egy gallon Premium-ot (93), most már a jobb helyeken $2.30 alatt/körül mérik gallonját. :C

http://bashtravel.com/

(#3068) tiv83us válasza Bash (#3067) üzenetére


tiv83us
veterán

Hat mostanaban mar nem repkedek annyit. Utoljara Californaba repultem tan februarban. De ezek a gepek szinte mar eliranyitjak magukat, szal ha masnapos a pilota, ott van meg a masodpilota na meg a computer :D
Nekem is most ment el az egyik kolleganom stewardess-nek a Northwesthez, hat az a no...Nem adnam a kezebe az eletem :D
Utoljara mikor hurrikan volt es bezartak a szallodat, elmentunk vele inni...hat kiivott...Otszorosen.

Jah epp ma voltam en is a Wal-Mart-ban feltettem par uj gumit a gepjarmure, lattam volt nagy korulallas. Nem volt mar erom odaferkozni, siettem.
A benzin itt is jo lement, $2.20-$2.50 korul mozog. Remelem mostmar innentol csak lefele megy.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3069) Panther válasza tiv83us (#3068) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Igen, igen, beszéljetek még arról hogy milyen jó olcsó ott a benzin! Mi is veletek örülünk! Olyan jó hallani! :D:U:O

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#3070) tiv83us válasza Panther (#3069) üzenetére


tiv83us
veterán

Negy eve Tampan 99c volt gallonja...tisztara szar a melegben varakozni meg telemegy. Utalok tankolni ;)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3071) MyKonzerv válasza tiv83us (#3070) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

1. kabbe...küldj nekem is egy tank benzint...ajándékba természetesen...opel corsa, nem kell sok bele ;]

2. brutál az aláírásod...

más: kéne egy kis jókedv...tökre le vagyok hangolva...holnap reggel röpzéhá szociológia szemináriumon...:(
kéne meló, mert semmilyen ösztöndíjra nem vagyok jogosult, mivel nem vagyok eléggé hátrányos helyzetű (ez nem bánt engem, csak tök sokan kapnak és kicsit piszkál, hogy kimaradok belőle...bár inkább összeteszem a két kezem, hogy nincs szükségem szoctámra...)
viszont pénz az kell mindenkinek...csak sajna az órarendem miatt nem találok normális melót
kéne szívni, de már késő van hozzá... :DDD aludnom kéne...na meg csak elfelejtem tőle, amit olvastam :F

asszem ennyi


ps./szerk. : elvi kérdés - ha szar a szerdai a nap az egyetemen és beviszel egy dzsoját...izé... tábla csokit, mert megdumáltad a haverral, hogy viszel és belead a ömmm...csokiba. utána korrekt dolog követelőznie, hogy máskor is vigyél?
szvsz nem, de hátha csak én vagyok irigy :U

[Szerkesztve]

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3072) tiv83us válasza MyKonzerv (#3071) üzenetére


tiv83us
veterán

Kuldok en neked gasoline-t de tobbe fog fajni mire odaer :)
Az alairasomat az egyik kedvenc HBO-s show-bol szedtem, amit minden heten sasolok. Ugy hivjak One Night Stand es kulonbozo komikusok nyomjak egy oran keresztul :)
Szivashoz/ivashoz/szexhez/egyeb tudatmodosito dologhoz sosincs keso :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3073) MyKonzerv válasza tiv83us (#3072) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

olv. szerk. :DD

szerk: ''Szivashoz/ivashoz/szexhez/egyeb tudatmodosito dologhoz sosincs keso ''
már mostam fogat :DDD

[Szerkesztve]

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3074) I_Am válasza tiv83us (#3072) üzenetére


I_Am
veterán

A sex neked módosítja a tudatodat? Ajjaj, mi lesz Veled Kidus? :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3075) tiv83us válasza I_Am (#3074) üzenetére


tiv83us
veterán

Kap egy allatot /engem/ karacsonyra :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3076) MyKonzerv válasza I_Am (#3074) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

ezt a szőrszálhasogatást.... :DDD
na csak basszon meg eccer az áram, akkor átérzed a tudatmódosulást szex közben ;]

szerk: hmmm...hmmm, szar ez a buszbérlet...nehéz a fémszál miatt csigát csinálni belőle... :(

[Szerkesztve]

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3077) I_Am válasza MyKonzerv (#3076) üzenetére


I_Am
veterán

Fogtam már többször kezet vele. És képzeld vazze mindíg megismert. :D (amugy volt már, hogy lezsibbadt a jobb oldalam és 15 percig mozogni alig tudtam, szal ez nekem nem újdonság)

szerk: cigisdoboz teteje?

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3078) MyKonzerv válasza I_Am (#3077) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

nah...csak így egymás közt, hogy senki se lássa :DDD
nem lehetnék moderátor? :DDD ;]

szerk: kissé furán fog hangzani, de nem dohányzom :) nincs dobozom

[Szerkesztve]

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3079) tiv83us válasza MyKonzerv (#3076) üzenetére


tiv83us
veterán

[link]

ui: Probald rajzlappal.

ui2: Mykonzerv: ha latnad a moderatori comment listadat, nem vetnel fel ilyen komisz otleteket, hogy mod legyel :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3080) I_Am válasza MyKonzerv (#3078) üzenetére


I_Am
veterán

Ahogy elnézem, nem egyszer lettél figyelmeztetve. :D

Szóval viccnek egész jó volt igy lefekvés előtt.

Na jó nyolc mindenkiNET. :)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3081) MyKonzerv válasza I_Am (#3080) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

nem egyszer? ajjjaj :U
mi a másik a sensimilia topicon kívül? azt peterkeT-től kaptam
és a többi? már ha rá szabad így kérdezni

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3082) I_Am válasza MyKonzerv (#3081) üzenetére


I_Am
veterán

Marihónaljás totyik, aztán a jogos modban PeterkeT és végül utolsó utáni figyelmeztetés ugyancsak PeterkeT-től mikor VladimirR-nek kabbea*****oztál.

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3083) Thrawn


Thrawn
félisten

Azt a @#Đ* mindenit! Mi folyik itt? :DDD

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#3084) MyKonzerv válasza I_Am (#3082) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

tehát tulajdonképpen már potenciálisan _Volkovy_val együtt PH!-zok? :U

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3085) fokukac válasza tiv83us (#3070) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem véletlenül az USA termeli a világ green house effect gázainak több, mint az egynegyedét.

egy egységnyi GDP előállításához az usában használják el a legtöbb energiát.

nektek is kéne valami jó kis 4,5 dollár/gallon-os ár, talán akkor picit gazdaságosabb lenne az az ország..... :U

-----------------------------------------------------

Ui. tényleg létezik ilyen, hogy moderátori komment-lista? :U :Y
nekem van már valamilyen priuszom? ;)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3086) tiv83us válasza fokukac (#3085) üzenetére


tiv83us
veterán

Letezik. De nincs ''priuszod'' :)

Amugy gondolom mar voltal errefele, tudhatod, hogy a kialakult infrastruktura nem tenne lehetove a ''kocsi-nelkuliseget''. Az emberek ehenhalnalak kocsi nelkul. Nem tulzok. Itt nem az van, hogy felulsz a buszra es elmesz a boltba. /Vagy ne adj Isten setalsz :Y/

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3087) fokukac válasza tiv83us (#3086) üzenetére


fokukac
nagyúr

nekem nincs bajom a kocsival.
csak nem kéne mindegyikbe 3-5 literes motor.... :U
szóval lehetne kisebb a motor, na meg a járgány is.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3088) tiv83us válasza fokukac (#3087) üzenetére


tiv83us
veterán

3000cm3 alatt nincs auto.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3089) Viszlát válasza tiv83us (#3086) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha nem túl private infó, akkor megkérdezhetem, hogy hol élsz?

Egyébként a priusztalanság jár valamilyen előnnyel? Vagy csupán azoknak számít, akik moderátorrá akarnak válni?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3090) tiv83us válasza Viszlát (#3089) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem privat, North Carolina, Charlotte-tol nem messze egy kisvarosban.

Nem jar semmilyen elonnyel, egyszeruen csak igy tartjuk nyilvan egymast kozt az userek ''priuszait'' a moderatori ''eloleptetes'' nem ettol fugg. Bar azert nem art, ha nem amokfutsz tul gyakran :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3091) Viszlát válasza tiv83us (#3090) üzenetére


Viszlát
addikt

Akkor jól sejtettem, hogy az autó létszükséglet véleményed nem globálisan értendő egész júeszére :)

Életemben egyszer futottam ámok a neten, de az sem itt volt, szal talán kibírom :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3092) fokukac válasza tiv83us (#3088) üzenetére


fokukac
nagyúr

na, erről beszéltem.... ;)
és minek akkora motor?

azért, hogy menjetek a max megengedett 55-65 mph-val? :U
(ami 88-104 km/h)

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3093) tiv83us válasza Viszlát (#3091) üzenetére


tiv83us
veterán

De igen, az egesz jueszejre ertendo. Legalabbis ahol eddig szereny szemelyem jart, ott mindenhol kellett gepjarmu. Ha nekem nem lenne, nemtudnek boltba menni, nincs is jarda addig. Valszeg ehendoglenek ket heten belul.

fokukac: azert hogy a kocsi ugy viselkedjen ahogy en szeressem. Ne zugjon, ugy viselkedjen ahogy en szeretnem, gyorsuljon, legyen benne nyomatek, ne erolkodjon, ''sikoljon'' az ut felett, ahogy illik.
A max megengedett sebesseg amugy 70 mp/h, 80mp/h-val pedig meg nyugodtan mehetsz, azert meg nem allitanak meg.

Viszlat: Igazad van NY egy teljesen mas teszta, ott viszont kocsival nem lehet elni. Csakis tomegkozlekedes.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3094) Viszlát válasza tiv83us (#3093) üzenetére


Viszlát
addikt

Unokatestvérem New Yorkban élt 2 éves és mindig arról áradozott, hogy 5 percen belül minden volt a közelben... Azt viszont teljességel elfogadom, hogy a vidéki és kisebb városokban úgy van, ahogy írod.

Pesten is van egy városrész, a 13. kerület Margit körúthoz közel eső része, Katona József - Raoul Wallenberg utcák környéke, ahol egyszerűen minden van 5 perces körzetben. 4-5 mozi, boltok, westend, régiséskereskedés, masszázsszalon, használt bútor, vagy 15 jobbnál-jobb étterem. Ha egyszer felköltözöm, csak oda:) Bár ezt most baromira nem tudom mi a francnak írtam le :D

[Szerkesztve]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3095) fokukac válasza Viszlát (#3094) üzenetére


fokukac
nagyúr

''Pesten is van egy városrész, a 13. kerület Margit körúthoz közel eső része''

na, éppen oda nem költöznék, Újlipótvárosban mindig kutyaszar-szag van. sehol máshol nincs annyi kutyaszar, mint ott... ;)
és az összes lakás távfűtéses arrafelé.

Tiv:

aha, akkor egy 8-10 s feletti 0-100kmph gyorsulású kocsi már nem is autó? :D

[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3096) Bash válasza fokukac (#3092) üzenetére


Bash
őstag

Egy 1300 kg önsúlyú gépjárművet valaminek meg kell mozgatnia, nem gondolod? És sokszor városon belül is autópályán közlekedek, ott pedig 70 mph a max megengedett, ami kb. azt jelenti, hogy 80-85 mph-val megy a nagytöbbség.

http://bashtravel.com/

(#3097) tiv83us válasza fokukac (#3095) üzenetére


tiv83us
veterán

En is tartanek sportkocsit, ha milliomos lennek, ugy hobbibol. Az en kocsim sem gyorsulja magat szarra, de azert elvisz A-tol B-ig, van benne egy 3500-os V6-os motor ami eleg arra hogy ugy megmozgassa a kocsit, ahogy en szeretnem. Nem erolkodik, nem zug, pont jo.
Nekem 3000cm3 alatt nem letezik kocsi. :) Sportkocsibol eltudok kepzelni mondjuk egy jo kis 2-2500cm3-es V6-V8-as jarganyt, de annak olyan is a kasztnija, hogy nem kell bika, hogy elbirja. Amig hetkoznapi transzportra gondolok, addig 3000 alatt nem johet szoba semmi :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3098) VladimirR válasza Bash (#3096) üzenetére


VladimirR
nagyúr

minek minden masodik embernek suv es/vagy pickup truck?
normal szemelyautokba eleg lenne kisebb mostor is

(egen, tudom, mindket a'merikaji moderatorunknak ilyenje van)

tiv: megkerdezhetem, hogy hetkoznapi transport-hoz minek neked egy 3500-as v6-os?
ha legalabb a helyi hajszkul focicsapatanak lennel az edzoje, es oket kene furikzani (mondjuk nem kene, nekik is biztos van egy-egy 3500-as v6-os a segguk alatt)

[Szerkesztve]

(#3099) fokukac válasza Bash (#3096) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért egy 2 literes kocsi is meg tud mozgatni 1300 kg-t.... ;)
(sőt, kisebb is)

példa : 10 éves mazda Xedos9 (USA-ban : Millenia, tehát nem egy kis kocsi),

1410 kg, 2 literes V6 motor, 145 LE, 176 Nm, 0-100 gyorsulás: 10,7 s

:U



Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3100) tiv83us válasza VladimirR (#3098) üzenetére


tiv83us
veterán

Megkerdezheted. Mert minek akarnek egy kis lofasz szemelykocsiban ulni?
Mikor ulhetek kocsiban is?

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.