Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3451) ngabor2 válasza ladybug (#3426) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Kedves ladybug, és minden Katalin:
[kép]

(#3452) tildy válasza VladimirR (#3446) üzenetére


tildy
nagyúr

O, tokjo hogy nem haraptad le a fejem.Ma is jol indul a napom:D
Jo reggelt.
Jah es ladybugnak nagyon kellemes nevnapot, sok viragot.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3453) localhost


localhost
Közösségépítő

Egy halkan elsóhajtott káromkodásal nyitok, aztán ajánlok nektek egy linket:
[link] :Y

... aztán mindenki találgasson, hogy vajon miért tartottam fontosnak, hogy ezt megosszam veletek. Ja és a miérten kívül az is lényeges, hogy miért most. :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3454) Pacák válasza localhost (#3453) üzenetére


Pacák
senior tag

Szia lokál! :)

Atyaég! Csak nem oda kaptál beutalót?! :Y

Nuclear launch detected

(#3455) Szalma válasza localhost (#3453) üzenetére


Szalma
őstag

(Üdv, kövület! Jó hely, apu évente 2x2-3 hetet eltölt ott... Mert megérdemli. :B )

Szeretettel:
Szalma

(#3456) ipgirl válasza ngabor2 (#3451) üzenetére


ipgirl
tag

csatlakoznék én is a jókívánsághoz:

Boldog névnapot Katalinok, és legyen szép napotok! :)

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#3457) MarKoo


MarKoo
őstag

Boldog Névnapot Anyúúúúúú! :)
[kép]

(#3458) tildy válasza Szalma (#3455) üzenetére


tildy
nagyúr

Jó hely biza. Fater évente 1-2 hetet benn van, kedvesek a nővérkék, nyáron meg lehet stírölni a a partona bikinis lányokat.

Jó hely, ha te mész oda, jó kezekben leszel:U

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3459) pussy_cat


pussy_cat
tag

Tyúkanyómnak

Egy tó közepén kinyíllott egy rózsa,
Ezt küldöm Tenéked névnapodra!
Viruljon előtted ez a kicsi virág,
Életed legyen Örörm és Boldogság!
Viruljon előtted az Élet Hajnala,
Ezt küldöm Tenéked névnapodra!

Szép reggelt mindenkinek!

Csók mindenkinek!

Nem vagyok öreg, csak rutinos!

(#3460) lorcsi


lorcsi
veterán

[kép]
Sok boldog névnapot :)

(#3461) Viszlát válasza tiv83us (#3442) üzenetére


Viszlát
addikt

Ha esetleg még nem tetted volna, nézd meg a Lost in translation c. filmet. Ha voltál valaha idegen országban/városban tökegyedül, érteni fogod :)

[Szerkesztve]

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3462) Sipi


Sipi
addikt

Boldog Névnapot kívánok, Kedves Ladybug!

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#3463) rii válasza ladybug (#3426) üzenetére


rii
nagyúr

Anunak! összecsapott vers 5.

Mit is kívánhatnék kedves jó Anámnak?
Legyen meg mindaz neked, mit a lelked kívánhat!
Kívánok sok és boldog szép napot
Adjon neked az élet minden jót, mit eddig még nem adott!

:B

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3464) Sipi


Sipi
addikt

Nemtom, hova tegyem, ide írom.
Lehetőleg magyar Windows XP-re kellene, SP2-es verzió alá a gene.inf file. Egy elcseszett eszköz drivere felülírta, és most kinyírt szinte minden USB2-es eszközt, de nem tudom visszarakni a jó drivereket, emrt ez az inf nem tartalmaz infót róluk. Vagy mittudomén, ideg vagyok.
Lehet, hogy az angol is jó. De ez a file nincs a telepítő cédén, nem találom az SP2-ben sem - gőzöm nincs, hol lehet.

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#3465) Natasa


Natasa
csendes tag

Kedves Ladybug! Sok Boldog Névnapot! :))

[kép]

[Szerkesztve]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#3466) Natasa válasza Natasa (#3465) üzenetére


Natasa
csendes tag

Még egyszer! :)

[link]

[Szerkesztve]

Az élet túl rövid ahhoz, hogy csak úgy elmenjünk mellette!

(#3467) localhost válasza Szalma (#3455) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hát úgy látom én is ''kiérdemeltem''. Dr. Sors aláírta a beutalómat, miután felmutatta a ''sárga lapot'' :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3468) Xpod


Xpod
addikt

Boldog névnapot minden Katalinnak és elsősorban Ladybug-nak.

Valamint boldog szülinapot Xpod-nak, ma lett 3 éves. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3469) localhost válasza localhost (#3467) üzenetére


localhost
Közösségépítő

OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon]
helyett:
localhost 127.0.0.1 [Túl a negyvenötön]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3470) tildy válasza localhost (#3467) üzenetére


tildy
nagyúr

Hát mindenképpen jobbulást kívánok, márha a sárga lap az, amire gondolok. Pihenjél!

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3471) Szalma válasza localhost (#3467) üzenetére


Szalma
őstag

(Amíg sárga, az nem érdekes. Eltiltás az élettől; no, az már fogósabb kérdés... :DDD )

Szeretettel:
Szalma

(#3472) Xpod válasza localhost (#3469) üzenetére


Xpod
addikt

Pihenj egy kicsit, hajtottál már éppen eleget.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3473) localhost válasza Szalma (#3471) üzenetére


localhost
Közösségépítő

LOL!
Eltiltás vagy csak ''két perces kiállítás'' ? :) :C :C

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#3474) Bash


Bash
őstag

Tudja valaki, hogy kihez tartozik a raiden@pr.hu e-mail cím? Más is kapott spam-et tőle?
''Kedves Érdeklődő!'' - így kezdi a levelet, tudomásom szerint nem kértem semmit sem tőle, mivel azt sem tudom, hogy ki ő. :(((

http://bashtravel.com/

(#3475) fokukac válasza localhost (#3469) üzenetére


fokukac
nagyúr

fel a fejjel!

a Nagyapám is elég sokat volt a fent nevezett füredi intézményben.
először 1968-ban volt infarktusa. aztán pár év múlva megint. lerokkantosították, 2 perc séta is megerőltette... aztán életmódot változtatott, vett egy tanyát, ahol ugye dolgozni kell - s ettől teljesen jó kondija lett. Még mindig él (hálistennek).
persze, most már öregszik (79 éves), de 6-8 évvel ezelőtt erősebb volt, mint 30 éve...
ezt 1968-ban még ő sem gondolta volna.


[Szerkesztve]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#3476) rii


rii
nagyúr

[link] én azt hittem, hogy valami jó film lesz .... :DDD

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3477) neongorack


neongorack
senior tag

Tudom, hogy ez nem a legmegfelelőbb hely erre a kérdésre, de azért felteszem mert álltalában ittvan össznépi gyűlés :)
Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet 3gp-ből aviba vagy mpeg-be konvertálni?Milyen progival?Aki nem ismerné a 3gp az egy mobilvideó fájl...
Előre is kösz!

(#3478) rii válasza rii (#3476) üzenetére


rii
nagyúr

nah, kicsit elírtam a linket .... :B

[link] tlán mán jó

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3479) VladimirR válasza localhost (#3453) üzenetére


VladimirR
nagyúr

sajnalom, hogy ezzel a hirrel kell visszaterned a ph-ra, annak viszont orulok, hogy ujra latni Teged errefele

p.s.: jobbulast

Kalandor: tudom, hogy irtak mar, tudom, hogy neked, azt nem tudtam csak, hogy ki es hol
az a link pedig valoban a honbap sertese :P

(#3480) #65675776 válasza Bash (#3474) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nekem is küldött, úgyhogy érdekelne a megfejtés!

(#3481) Bash


Bash
őstag

De utálok ilyenkor boltba menni. Thanksgiving Sale, reggel 5-kor nyitottak a boltok nagy akciókkal. Parkolóhelyet képtelenség találni, negyed óráig köröztem, mint a mérgezett légy. A store-ban meg nem lehet 3 métert haladni, hogy ne botlanál meg valakiben. :(

http://bashtravel.com/

(#3482) VladimirR válasza Bash (#3481) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ahham, szoval arrafele is sok a barom
en itt azt szeretem, hogy hosszuhetvegek, hasonlok elott, megha nem is unnep, es nyitva vannak vasarnap is a nagyobb boltok, akkor is olyan roham van a szabadnapok elott, mintha keszulnenek egy orosz invaziora

(#3483) SPDeluxe1.0 válasza Bash (#3481) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Látom,elköltöztél Tampa-ból(mármint az adataidból gondoltam).Talán a viharos időjárás miatt?A szállodáddal mi lett?

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3484) rii


rii
nagyúr

nem azért mert én linkeltem (mondjuk azért is ...) de akkora jó a #3478-ban az a kis film. Egyáltalán megnézte, tetszett valakinek?

A kicsi és puha egy nagggggggggggggggggggggggyon profi filmet csinált ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3485) tildy válasza Bash (#3474) üzenetére


tildy
nagyúr

Hogy kihez tartozik, azt nem tudom, de pr-telecomos.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3486) Bash válasza SPDeluxe1.0 (#3483) üzenetére


Bash
őstag

Ez a 60 mérföld távolság semmit nem jelent hurrikán szempontjából. Munka miatt költöztem ide, de Tampa-t jobban szeretem. A szálloda megy, működik, bár az egyik vezetőtől hamarosan meg kell szabadulni, mielőtt nagyobb kárt csinál, finoman szólva nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. :)

http://bashtravel.com/

(#3487) ladybug


ladybug
őstag

Kedves Gyermekeim(fórumtársak)! :)
Nagyon szépen köszönöm a jókívánságokat, a versikéket és a képeslapokat. :B
Sok puszi Nektek, hogy gondoltatok rám.
[link]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3488) rii válasza Bash (#3481) üzenetére


rii
nagyúr

Nem tudom miért de én sem szeretek akkor boltba menni, ha sokan vannak. Vagy a töneg miatt, vagy az itthon tapasztalható igénytelenség, vagy egyszerűen az általam helyesen vagy tévesen érzékelt csordaszellem-vezetéssel nem akarok együtt örvényleni.

Soha nem szeretem azt csinálni, amit sokan tesznek. Ha az emberek a legnagyobb hajrában mennek vásárolni, akkor én kikerülöm őket, és megyek hajnal 1 kor.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3489) lorcsi válasza Bash (#3481) üzenetére


lorcsi
veterán

Nálunk a Tesco-ban verekednek a zsemlékért :Y öröm nézni :D

(#3490) VladimirR válasza lorcsi (#3489) üzenetére


VladimirR
nagyúr

de csak akkor mikor frissen hozzak ki - egyebkent eszebe sem jutna a parasztnak, hogy zsemlet vegyen, de mikor meglatja, hogy hozzak frissen, eltesz egy-ket tucattal, mer' mirert ne
persze ha ugyanaz a zsemle mar ott all mondjuk ket oraja, nem kell a halalnak sem
asszem ezt a csordaszellemet emlitette rii is par post-tal fentebb (lentebb)

en egyebkent pl utalok ilyen helyre nem egyedul menni, mert akkor minimum fel ora, mire szabadulok - miert van az, hogy mindenki mindig leall nezelodni, megsasolja az akcios cuccokat, es vagy 30-szor korbejarja az egesz uzletet?
egyedul el tudom intezni par perc alatt, meg ugy is, hogy ritkan jarok ekkora uzletekbe, es nem tudom pontosan, hogy mi merre van

(#3491) Boxer001 válasza VladimirR (#3490) üzenetére


Boxer001
veterán

Én is mindig ezzel szívok. Engem aztán nem érdekel semmi, odamegyek azokért, amik kellenek, elveszem, már tűztem is...csak sajnos van aki ha velem jön, nem így csinálja. Akkor megy fel egy pillanat alatt a pumpa, de azért tűröm valahogy.

(#3492) zsiga667 válasza Boxer001 (#3491) üzenetére


zsiga667
addikt

Én sose tudom hogy mit kell éppen venni, szóval bemegyek, végigszaladok az egész üzleten 10-15 perc alatt, ami útközben megtetszik vagy eszembe jut hogy kell az megy a kosárba, aztán go home. Viszont ha valaki nekiáll bámészkodni az tényleg elviselhetetlen...

(#3493) tiv83us válasza Viszlát (#3461) üzenetére


tiv83us
veterán

Mar lattam parszor. En tudom. Par eve Magyarorszagon sokszor toltottem egyedul az ejjeleket...:)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3494) rii válasza VladimirR (#3490) üzenetére


rii
nagyúr

''.....egyedul el tudom intezni par perc alatt....''

férfias vásárlás kéremszépen ... :D

én a 2x voltam most a wesztendben farmert venni, mind a 2x 15 perc alatt végeztem
kifeűlé jövett láttam még egy blokkot, legközelebb azt is lerohanom

IKEA-ban vaáaroltam múltkor egy ora alatt azt a mennyiséget, amit másnak csak a nézelődés felvezetése lehet.[OFF](két kis fotel, egy 2 személyes izé, meg egy asztal) Előtte való nbap prtospektusbóűl kinéztem mi kell, és már csak arra a helyre mentem, ahol fel kellett pakolni az árut.[/OFF]
alapból nem szeretek bemenni pusztán nézelődés céljából. Ha bemegyek egy boltba, nem szivesen jövök ki úgy hogy nem vettem meg, amit akartam. Nem szeretek boltról boltra járni.
és még azért sem szeretem a kirakat bámulást, meg a rohagálást a pláézákban, mert úgyis tudom mit akarok venni, és akkor azért, de csakis azért bemegyek.
Nem a bevásárlóűközpontban kapok ihletet, hogy mit is kell vennem.

[Szerkesztve]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3495) jeges válasza ladybug (#3487) üzenetére


jeges
senior tag

kissé megkésve bár, de azér' sok boldog névnapot Neked! :)

(#3496) jeges válasza VladimirR (#3482) üzenetére


jeges
senior tag

''ahham, szoval arrafele is sok a barom''
már ne is haragudj, de vki nagyon félrevezetett Téged. a barmok száma és a földrajzi elhelyezkedés között még senki nem tudott kimutatni nullától szignifikánsan eltérő korrelációt (semmilyen szignifikancia szinten). ;]
:DDD

szerk: ebbe a bevásárlás témába vmi nőnemű is be(le)szólhatana. azt már tudjuk, h a pasik hogy állnak a dologho'...

[Szerkesztve]

(#3497) zsiga667 válasza jeges (#3496) üzenetére


zsiga667
addikt

Azt meg sajnos tapasztaljuk folyamatosan hogy a nők hogy állnak hozzá... ;]

(#3498) tildy


tildy
nagyúr

Férfiak:U
--------------------------------------------------------------
Hipermarketben ha nincsenek sokan , akkro szeretek nézelődni, de ha a párom is jön, akkor sietni kell:U (Persze a neki való kajákat útba kell ejteni;] Néha:U )
Viszont a butikokat utálom.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3499) mayerlaci válasza tildy (#3498) üzenetére


mayerlaci
senior tag

félistennők :U

(#3500) parandroid válasza tiv83us (#3493) üzenetére


parandroid
nagyúr

Things change. Mit adnál manapság egy éjszakáért Magyarországon? :)

[Elnézést, nincs keserédes mosolyú szmájli.]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.