Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3401) faster válasza ngabor2 (#3400) üzenetére


faster
nagyúr

A fél füllel hallás, és a petárda kapcsolata volt vicces.
Reméljük, nem azért hallottad fél füllel, mert túl sokat petárdáztál. :)

(#3402) ngabor2 válasza faster (#3401) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Én hallok az összes füleimmel, nem úgy, mint egyik terroristapalánta volt haverom...
Azóta tudja az ősi kínai bölcsességet: elektrosztatikus feltöltés hatására robbanó anyagot nem jó műanyag tálcán műanyag kanállal kapargatni... :Y

Amúgy jópofa srác volt, rég hallottam róla. Remélem nem azért, mert ''kivonták a forgalomból''. Én se voltam/vagyok a tolerancia mintaképe, de ő aztán meglehetősen szélsőségesnek volt mondható. Egyetemi pályafutását úgy kezdte, hogy általános kémia vizsgán visszabeszélt az öreg profnak, hogy nem úgy van, ahogy mondja, mert ő máshogy hallotta a tévében. Bátor, vagy inkább botor volt a megmozdulása, utána még 3x kirúgta a prof (ez a tárgy minden továbbinak az alapja), 2 év eltiltás, onnantól kezdve nem tudok róla semmit.
Micsoda barátaim voltak nekem is...

[Szerkesztve]

(#3403) QuarK válasza VladimirR (#3022) üzenetére


QuarK
senior tag

Oktatási referenst felkerested? Dékáni engedéllyel talán engedélyezhetik, hogy felvedd; 10-es szoba, Bólyai épület, ha jól tudom. Volt osztálytársamnak már nem tudom melyik tárgyát engedték, hogy negyedjére is felvegye.

ui.: Throw Dumper on me, ha félreértek vmit.

(#3404) AMD Power válasza Kidus (#3384) üzenetére


AMD Power
titán

Így most jó? ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#3405) Kidus válasza AMD Power (#3404) üzenetére


Kidus
őstag

Igen, köszönöm :)

Assuming Control

(#3406) Troy. válasza Xpod (#3251) üzenetére


Troy.
addikt

már semmi . vagy 10 percig nem volt adás, és aztán vágó helyett ment a MR.bean mese :DD

.

(#3407) MarKoo válasza Kidus (#3405) üzenetére


MarKoo
őstag

Moderátor néni. Lefekszek, alszok, felkelek, és nem hiszek a szememnek. :B

(#3408) MarKoo


MarKoo
őstag

Még mielőtt elkezdenéd, szólok, hogy nem lesz jó vége a floodnak. Ez nem reklámfelület. Amit hirdetsz az meg amúgy is minősíthetetlen. Szóval légyszíves el se kezd.
Előre is köszönöm.

(#3409) Bash válasza MarKoo (#3408) üzenetére


Bash
őstag

Már lecsaptam rá és figyelmeztettem! :)

http://bashtravel.com/

(#3410) VladimirR válasza Bash (#3409) üzenetére


VladimirR
nagyúr

z, valami verseny, aki a legtobbet/leggyorsabban moderal kap karacsonyra egy ph-s egeralatetet?
vagy elolep ''lelkes MODERATOR''-ra? (remelem nem, igy is a mod a leghosszabb rang, at kell szabnom miatta a keresomet)

(#3411) rii válasza VladimirR (#3410) üzenetére


rii
nagyúr

Te olan golosz vadol ..... :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3412) bobsys


bobsys
addikt

ha esetleg erre tudja vki a megoldást akkor megköszönném [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3413) Gh0sT válasza bobsys (#3412) üzenetére


Gh0sT
addikt

Pedig a default az admin/admin... :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3414) #65675776 válasza bobsys (#3412) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ha a mellékelt lemezről telepítette a T-OnLine baromságait, akkor ne csodálkozzon. Az Új kapcsolat varázslóval csináljon egy shortcut-ot, azzal működni fog. Ismerősömnél legalábbis ez volt a megoldás.

(#3415) Bash válasza VladimirR (#3410) üzenetére


Bash
őstag

Igen, de már nemsokára vége a kiírásnak. A következő project hétfőn kezdődik, és arra megy, hogy ki tudja többször kirakni VladimirR szűrét a fórumról.

http://bashtravel.com/

(#3416) ladybug válasza Bash (#3415) üzenetére


ladybug
őstag

Ő egy Isten, mindenki őt imádja...
Vagy mégsem? :F

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3417) parandroid válasza VladimirR (#3410) üzenetére


parandroid
nagyúr

Milyen fontot használsz? Nekem a MODERÁTOR 1,8 cm, a PH! kedvence és a PH! technikus pedig egyaránt 1,9. direkt lemértem. :P

Amúgy a lelkes moderátorságot majd a rajongói topikok összegzése után osztjuk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3418) Bash válasza ladybug (#3416) üzenetére


Bash
őstag

Ellenben egyes moderátor kollégáimmal én sosem mondtam ezt, és abszolút nem értek vele egyet. Ő is csak egy a sok közül.

http://bashtravel.com/

(#3419) ladybug válasza Bash (#3418) üzenetére


ladybug
őstag

És tessék. Íme egy elfogulatlan moderátor. :)

peterkeT: Te is Kedvesem. Ezt szépen mondtad. :)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3420) parandroid válasza Bash (#3418) üzenetére


parandroid
nagyúr

Minden user isten, és mindenkit egyként imádunk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3421) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Tudom, hogy van neki topik, de itt többen olvassák...
A nap tanulsága: sose törölj régi konfig-és logfile-okat, egyszer nagyon jól jöhet. Mint most nekem. fél óráig full pánikban voltam, mert egy jelszót nem találtam, miután véletlenül kitöröltem valahonnan.

Aztán eszembe jutott, hogy annakidején másik rendszerben is használtam, talán ott még megvan a jelszó. megvolt. Fellélegeztem, a jelszót átmásoltam máshova is.

(#3422) tildy válasza ladybug (#3419) üzenetére


tildy
nagyúr

Én ezt mindig is tudtam:D Mármint , hogy elfogulatlan , akárkiről is legyen szó! Akár rólam.
Egyébként Márk is az:U Szerintem:B
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Vlad: mivel az ominózus hozzászólásokban rád utalnak, ezét félek félreértelmezed a fenti mondataim. Ne tedd. Elég régóta látom már bash-t itt működni, és bizony, emlékeim szerint én is lettem már rendve utasítva általa, pedig én nem vagyok rosszban vele(remélem).Szimplán csak erre értettem.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3423) MarKoo válasza tildy (#3422) üzenetére


MarKoo
őstag

Ezt minek vehetem? :B

(#3424) I_Am válasza tildy (#3422) üzenetére


I_Am
veterán

Most őszintén Tiv-en és Kiduson kívül van itt elfogult moderátor? ;]

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3425) Gh0sT válasza MarKoo (#3423) üzenetére


Gh0sT
addikt

Ez nem emberi... Leírják a neved a fórumba és 2 perc múlva megjelensz... Te valami intelligens script lehetsz... ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3426) ladybug válasza MarKoo (#3423) üzenetére


ladybug
őstag

Egyértelműen bóknak. ;)

I_Am: Biztos van. Nyiss egy topikot neki...jut eszembe, van is. :)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3427) tildy válasza I_Am (#3424) üzenetére


tildy
nagyúr

ööööö . öööö...
:B
Hát azért biztos van . Hisz emberek vagyunk, érzésekkel.Akár pozitív, akár negatív.

na kár volt megszólalnom, pedig csak azt mondtam el amit érzek. És msot akik kimaradtak mind besértődnek?:F :O:O
Jáááj. Ezt elbasztam.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kérek egy lakatot az ujjaimra.:B

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3428) MarKoo válasza Gh0sT (#3425) üzenetére


MarKoo
őstag

Hát igen. Kiöltek belőlem minden érzést és helyettük scriptek futnak. ;]

Elkeseredtem. Elromlott az ''órám'' annyi ideig volt sötétben, hogy szerintem koppra lemerült. Remélem semmi komoly baja nincs.

(#3429) Xpod válasza MarKoo (#3428) üzenetére


Xpod
addikt

Akkor te ilyen terminátor-moderátor vagy, esetleg PH! ügynök. :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#3430) ngabor2 válasza MarKoo (#3428) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Lelki egyensúlyod helyre billent már? Az utóbbi időben eléggé hasonlítottál annak a bizonyos bilinek a füléhez...

(#3431) I_Am válasza ladybug (#3426) üzenetére


I_Am
veterán

Ki a kedvenc moderátorod. ;]

Az aki a legtöbb hozzászólásba a saját nevét mod-olta bele. ;] :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#3432) MarKoo válasza ngabor2 (#3430) üzenetére


MarKoo
őstag

Jah, csak nem bírom a bizonytalanságot. Mind1, holnap mindent tisztába teszek.
Wáá az óra... :O

Most látom, hogy a mutatónak volt ereje átugrani TME-ről CHR-re. Megnyugodtam. :B

(#3433) tildy válasza MarKoo (#3432) üzenetére


tildy
nagyúr

Nyugalom, a hosszú élet ritka.:U
Msn-n majd megkereslek, természetesen miután hazaértem melóból.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3434) MarKoo válasza tildy (#3433) üzenetére


MarKoo
őstag

Akkor várok még. Délután úgyis elgurult a fejem 3 órára, szal annyival tovább maradok fent. ;]

És mikor érsz haza?

(#3435) QuarK


QuarK
senior tag

Sry a nyomulásért, de fontos... MSN tölt le egy 40 megás fájlt; és lassan csordogál, még legalább 3 óra hossza, míg leér... Hacsak nem szakad meg. Hogyan tudnám (annak ellenére ugye, hogy a fájlt az MSN lezárja) a .tmp-t átmásolni bizonyos időközönként, h ami eddig legjött, legalább az meglegyen? TC, Intéző, DN nem engedi... (Classic Media Player bele tud játszani félig lejött videókba, ha bekövetkezne a baj; ezért lenne jó, ha a tmp-t el tudnám menteni néha)

(#3436) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

oi

épp tárkonyos levest tolok :DDD fincsi :C
utána jóéjt spangli :DD

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3438) MyKonzerv válasza MyKonzerv (#3436) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

asszem moderáció áldozata lettem :(
sry az előző ide nem illő hsz-ért :R csendesülök mára, jóéjt mindenkinek :)

még a végén bant kapnék, azt meg ugye senki sem szeretné :DDD ...igazából csak én nem :DDD (de mégis csak színes pontja vagy a fórumnak...ilyen priusza szvsz senkinek sincs :B

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3439) Viszlát


Viszlát
addikt

Miért szarabb éjszaka egyedül lenni?

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3440) rii válasza Viszlát (#3439) üzenetére


rii
nagyúr

Azért, mert mikor az hinnéd, hogy egyedül vagy
rád ugrik a sötétből hirtelen egy randa fene-vad

post script: ;]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3441) Viszlát válasza rii (#3440) üzenetére


Viszlát
addikt

Áá, rám még az se :DDD

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#3442) tiv83us válasza Viszlát (#3439) üzenetére


tiv83us
veterán

Azert mert ejszaka sokkal nyugodtabb, csendesebb a kornyezet, altalaban az emberkek alszanak korulotted es ilyenkor hajlamosabb az ember jobban belemelyedni a gondolataiba, magaba fordulni. Jobban ugyerzi, hogy egyedul van, tovabba a sotet sem egy videm dolog egyeseknek, foleg ha meg rosszidovel is parosul. Egyebkent szemelyszerint en nappal, vilagosban is ugyanugy szarul tudom erezni magam egyedul :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3443) rii


rii
nagyúr

ha már csendes, meg alszanak ... :)
szálylent nájgt

Oh be szép éjszaka
S megint mily csodás.
huh, .... egy porche huzott el mellettem?
Nem, .... csak egy őrült Skodás!

Remélem a hazafelé vezető úton
nem lesz semmi izgalom
nem kell igazoltatás miatt
papírjaim közt kotornom

:DDD

bocsánat .. khmm .. későre jár .... menek haza .... íti haza ....

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3444) rii


rii
nagyúr

Egyszer régen(3 hete), sokat hallgattam rap-et (Ttrogaz) és csak rappel-ve bírtam gondolkozni, - bár a rappelés nagyon távol áll tőlem.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#3445) tiv83us


tiv83us
veterán

A melohelyem ismet kitett magaert. A ruhatarba beallitottak egy del-amerikai not, aki egy kukkot nem beszel angolul es osszeparositottak egy allamokbeli suket novel. Szep jelenet.
Mikor mar a tizedik alkalommal majdnemhogy noi balettegyenruhat hoztak nekem a feher ingem helyett, akkor kezdtem rajonni, hogy qrva rossz lennek activity-ben...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3446) VladimirR válasza tildy (#3422) üzenetére


VladimirR
nagyúr

hehe, eloszor nem neztem, hogy melyik post-ra valaszoltal, csak azt, hogy kinek, s elegge meglepodtem, hogy ezt irod:
''Én ezt mindig is tudtam''
erre:
''Ő egy Isten, mindenki őt imádja...''

no nem azert, mert ez nem igy van, hanem azert, mert tudom, hogy ez a beiras Teged zavar

p.s.: ;

tiv:
''Mikor mar a tizedik alkalommal majdnemhogy noi balettegyenruhat hoztak nekem...''
hmmm...lehet, hogy tudnak valamit, amit mi nem?]

[Szerkesztve]

(#3447) tiv83us válasza VladimirR (#3446) üzenetére


tiv83us
veterán

Joh, lebuktam...:( Szeretem magam idegen faszik elott tenni-venni rozsaszin balettszerkoban. A topankam meg epp suszternel van, mer legutoljara annyi redneck kergetett meg, hogy kikopott a talpa a futastol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3448) Kidus válasza I_Am (#3424) üzenetére


Kidus
őstag

Nézegettem, hogy ez vajon rossz poén, vagy odamondás.
Nem tudom eldönteni, de azért jó lenne, ha felvilágosítanál, mire is gondolsz.
Amúgy sem vagyok vicces kedvemben ( nincs reggelire ovis kakaóm ).

Assuming Control

(#3450) parandroid válasza Kalandor (#3449) üzenetére


parandroid
nagyúr

A hozzászólásod utolsó három szava a hónap sértése. :DDD

Gratulálunk.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 26 [Túl a jubileumon] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.