Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3951) erdeya


erdeya
senior tag

Jelentem előrelépés történt.
Átvettem az irányítást egy üveg Soproni felett.
Azt hiszem először kiürítem, aztán szabadonengedem :D

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3952) tildy válasza net84 (#3947) üzenetére


tildy
nagyúr

www.utak.hu

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3953) Integra válasza erdeya (#3946) üzenetére


Integra
titán

ez csányi pincészet féle villányi bor, nem szende pincészet, a szendét én sem nyitnám ki egyedül soha, barátokkal az igazi, de a csányiért nem fáj a szívem, van még belőle 3 karton a garázsban:) a szende pincés borokat én is félreraktam.
úgy néz ki a történet, hogy haveroméknál van házibuli, beszélgetés, sörözés, borozás, finom breakbeat meg egy kis airsoft gun tesztelés etc, de hulla vagyok, nem fogok most bebuszozni a várhoz, ha iszom, nem vezetek, taxira meg nem adok ki 6-7 rugót hogy hazahozzon és a haveroktól sem várom el hogy ők piásan ide kihozzanak isten háta mögé 20 buszmegállóval... ne kockáztassák a jogsijukat miattam, elég ha hazaérnek a kertek alatt:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3954) net84 válasza tildy (#3952) üzenetére


net84
őstag

köszike! lesegetem...

Read only...

(#3955) Integra válasza Motion_Blur (#3948) üzenetére


Integra
titán

jó, de csak mert kifejezetten megkértél, pedig már épp a nyelvemen volt valami jó kis szurkálós duma;)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3956) Integra válasza erdeya (#3951) üzenetére


Integra
titán

innen már egyenes út vezet a lejtőn lefelé ma este...
nemsoká én is nyitom a bort, csakm ég hűl picit
szóval hajrá:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3957) Motion_Blur válasza Integra (#3955) üzenetére


Motion_Blur
félisten

tudom:) de nem akarok hányni

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3958) erdeya válasza Integra (#3956) üzenetére


erdeya
senior tag

vezet vezet, de padlóféken vagyok. Nincs mit inni.
Most igyak páleszt??? Jó kis házi törköly, két esztendőt pihent mazsola ágyon :)
Nem kapar, nem csíp, csak keneget. :DDD

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3959) Integra válasza erdeya (#3958) üzenetére


Integra
titán

nem bírom én ezeket a töményeket, pillanat alatt bealszom tőlük:)
de a vilmost azt szeretem, meg a mézes barackpáleszt.
nagyfaternak volt brutál sváb receptes snapsza, de magával vitte a titkot örökre..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3960) Motion_Blur válasza erdeya (#3958) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na jól van itt be is fejezheted:Y:D Azért nekem a mézes-barack az igazi;)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3961) erdeya válasza Motion_Blur (#3960) üzenetére


erdeya
senior tag

Csak most kezdem :D
Miután a sörösüveget szabadonengedtem, lassan felnyitottam a félliteres pálinka palackját. Már terjeng a levegőben...
Persze csak egy kortyot...
...egyszerre egyet :DDD

Na ez szép volt...
Épp csak megittam a pálinkát, jöttem vissza a géphez és átestem a kormány kábeljén. Akkorát estem mint a ház. Többet má nem kéne innom :D
Megfájdult a bokám fákk :O

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3962) gozso válasza erdeya (#3961) üzenetére


gozso
senior tag

szúnyogokat is elriasztja...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3963) Motion_Blur válasza erdeya (#3961) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Üvegből iszod, vagy pohárból?:U Vedelj!:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3964) mayerlaci válasza Motion_Blur (#3963) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Kuica rullz a alesz izom jo szvsz.

NEM JO A ALULLOR A NEGYEDIK SOR TAB MELLETT 10.BILLENTYUM MERT BEFAGYOTT ES ADTAM NEKI.

(#3965) erdeya válasza Motion_Blur (#3963) üzenetére


erdeya
senior tag

Nem piszkoltam poharat :D
Teodóra Kvellés palackban van. Úgy ahogy kaptam apósjelöltemtől a borfejtésben való segédkezés jutalmaként. Abból nekem pont jól esett. Kövér féldecit nyelhettem kábé.
De ezzel vége is.... asszem.

szerk.: Hová tettem a ''mayerlaci-Magyar'' kisszótáramat???

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3966) Lortech válasza mayerlaci (#3964) üzenetére


Lortech
addikt

Mi van már te is ittál? ;]

Thank you to god for making me an atheist

(#3967) Integra válasza erdeya (#3965) üzenetére


Integra
titán

ehhh, pálesz üvegbe való, nem műanyag cuccba [kép]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3968) mayerlaci válasza erdeya (#3965) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Neduddki utodjaba leek.

3966:LOL.Csak egy ohar bort huzora de kicsit jo Egri bikaver.Az ekezetes betuk sem jok.

[Szerkesztve]

(#3969) Motion_Blur válasza erdeya (#3965) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Fúúúj! Flakonból páleszt inni:( Igaz, a hatás ugyanaz:))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#3970) mayerlaci válasza Integra (#3967) üzenetére


mayerlaci
senior tag

A benzin is:)

(#3971) SPDeluxe1.0 válasza tiv83us (#3627) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Nahát,micsoda témákat feszegettek ti ebéd közben.. :)
Hát az én nem is olyan szerény véleményemem szerint ez az egész vallás meg lélek dolog kicsit sántít,mivel ha már csak abból indulunk ki,hogy mennyi az eddig a pillanatig élt emberek száma,már rég kiírhatták volna a mennyország kapujára,hogy overflow error,mert valahol olvastam,hogy legalább 10billió(vagy több?) emberi egyed élt már kis bolygónkon,számításba se véve,hogy kábé mikortól lehet embernek nevezni a fajunkat.10000 év óta talán?Ergo ha beleszámítunk minden emberi egyedet az 1 napostól a halála órájában lévőig,akkor hihető is ez a szám.Imho ezekből következik,hogyha mindenkinek lenne lelke vagy nevezzük bárminek,akkor ekkora mennyiségű spirit-nek már nyomának kéne lenni itt a mindennapjainkan is,de a gyakorlat azt mutatja,hogy a hétköznapok ennél sokkal prózaibbak,mert lényegesen ritkábban hallani parajelenségekről,mint valós fizikai dolgokról amik megtörténnek velünk.
Távol áll tőlem,hogy foglalkozzam valakinek a nézeteivel,vagy hitbéli beállítottságával,és leszóljam,megbántsam a véleményemmel,de azt feltételezni,hogy van lélek,szintén eléggé távol áll az objektív szemlélettől(azaz a valóságtól:D),tehát sok parajelenség,meg fény az algút végén,meg hangok Szent Pétertől :) csupán az agy játéka az utolsó pillanatokra tartogatva.
Tessék,íme egy példa egy teológustól,tipikus :
Bővebben: link :D

LOL !!! :))

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3972) erdeya válasza Integra (#3967) üzenetére


erdeya
senior tag

Nyugalom... ha megéri a holnap reggelt, akkor át lesz töltve.
Csak ez volt kéznél.
Annyira egyébként nem rossz a pálinka, hogy marja a flakont :DDD
Ez lenni nem teszkós kéremszépen.

Na ennek örömére még egy kortyot.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3973) mayerlaci válasza erdeya (#3972) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Hany %os?Vagy az nem erdekel?:)ar korty utan.

[Szerkesztve]

(#3974) erdeya válasza SPDeluxe1.0 (#3971) üzenetére


erdeya
senior tag

Ha nem ismernélek személyesen, ezután a hozzászólás után aszondanám, hogy te is kiittad a demizsont. :D

mayerlaci: Olyan 50 körül van beállítva úgy tudom.

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3975) Integra válasza mayerlaci (#3970) üzenetére


Integra
titán

jaja, még a macskajajban is befőtte üvegbe öntik a mintát:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3976) Integra válasza erdeya (#3972) üzenetére


Integra
titán

na jól van vazze, hozom a villányit :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3977) mayerlaci válasza erdeya (#3974) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Az (Na ide nem tudom beutni azt a betut)ont jo.Nem is kracsolsz meg nem is csak lazan lenyeled.A Breezer 40% de az is ut.

(#3978) aesir


aesir
veterán

Egy ultrabrutális bolognai spagettit főztem, persze rengeteget. Most meg nézünk csak egymásra a kutyával, pihegünk meg rögtön kipukkadunk.

Beleturkálok a hűtőbe, biztos találok valami rozét.

Van saját életem...

(#3979) Integra válasza aesir (#3978) üzenetére


Integra
titán

na végre, nem egyedül fogok borozgatni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3980) mayerlaci válasza aesir (#3978) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Kutyaszemezes nem is rossz;]
Jol megy Aesireknek vagy a kutya nem a sagettiol doglik?

(#3981) erdeya válasza mayerlaci (#3977) üzenetére


erdeya
senior tag

Csakhogy elfogyott a sör és már nincs mivel lekísérni.
Pedig egy kortyot még vállalnék! Kísérjem vízzel? Más nincs... :(

Közben elsírom bánatom: Miért van az, hogy ha valakinek sok gondja van, akkor én rögtön ott termek, hogy segítsek, de most, hogy én vagyok csehül, senki (pl.: barátnő) nem foglalkozik az én problémámmal? Jó, nem verem nagydobra hogy bajom van, de szvsz az arcomra van írva. Nem figyelnek rám?

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3982) ladybug válasza aesir (#3978) üzenetére


ladybug
őstag

Spagetti....Ah, de ennék most olyat. Jó ötletet adtál jövő hétre.:R

Erdeya: Mondd, mi a gond?:U

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3983) mayerlaci válasza erdeya (#3981) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Azok nem igazi baratok.

(#3984) Integra válasza erdeya (#3981) üzenetére


Integra
titán

rossz emberekkel barátkozol

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3985) parandroid válasza Integra (#3984) üzenetére


parandroid
nagyúr

Bezzeg a Theodora-s üveg. Az figyel rád... :D

Szerk:

Én túrós palacsintát vacsiztam. Ahhoz nem hiszem, hogy bármilyen bor illene... :(

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3986) Lord Zero


Lord Zero
addikt

kuss legyen és igyatok
nincs lelkizés
épp túlvagyok egy balul sikerült suicid próbálkozáson, háhhhá, szóval humoromnál vagyok hajh-de-mennyire-nagyon

erdeya: vízzel (citromossal pl) is öblíthető a pálinka, a lényeg h beléd kerüljön
az eszközök szentesülnek, higgy nekem

nem, mindegy

(#3987) erdeya válasza mayerlaci (#3983) üzenetére


erdeya
senior tag

Tulajdonképpen csak a kedvesemről van szó.
Megkértem ma délután - bár nem volt előre megbeszélve - hogy találkozzunk. Nem részleteztem miért. Nyilván persze azért, mert szükségem volt valakire.
De nem jött nincs kedvem/nem tudok/nem érek rá. Oké, van dolga otthon tényleg, de most nagyon hiányzott mellőlem.

A melóba voltak gondok egész héten. Elég nagy gáz van és az én nyakamba szakadt minden. Nem kevés felelősség. Ha a legrosszabb történne, még börtönbe is kéne mennem. és ez nem vicc.
De nem akarok erről többet mondani. Nem is tehetem és nem is akarok ezzel foglalkozni.
Majd kiheverem.

peterkeT Én is túrós palcsit burkoltam, meg teszkós nutellásat

[Szerkesztve]

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3988) parandroid válasza erdeya (#3987) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nocsak, lehet megnézem nem bújkál-e valahol egy Theodoras üveg a kamrában...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3989) Integra válasza parandroid (#3985) üzenetére


Integra
titán

HEE?:)

én rendeltem joe bácsi étterméből egy pizzát, franc fog ma este már főzni, majd holnap egy milánói tepsis spagettit... :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3990) Integra válasza erdeya (#3987) üzenetére


Integra
titán

murphy törvénye hogy ált akkor nincsenek az ember mellett amikor tényleg szükgsége van rá. fog összeszorít, megmakacsol, tükörbe néz, és aszongya hogy csakazért is megoldom, egyedül.
ez van, ezt kell csinálni, más lehetőség nincsen.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3991) erdeya válasza Integra (#3990) üzenetére


erdeya
senior tag

csak ez már egy bizonyos határon túl van. Na mindegy. Hagyjuk a témát.
Iszok még egy kortyot és a sörétest ráfogom a nyuszira.

Nektek meg itt egy aranyos malac, ha a nózijára kattintotok, még mókásabb: Bővebben: link

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#3992) tildy válasza erdeya (#3987) üzenetére


tildy
nagyúr

Ha éna párom szeretem, akkor ilyen kifogás csak végső esetben. Magyarán inkább lemondanék más, számomra akár fontos dologról is, ha érzem , hogy gond van.
Nem értem na midnegy.
Én meg uncsizom. Nagyon ncincs sehol semmi, se tévében se itt a ph-n, igazándibóla vezetésre lennék rákattanva,d e azt meg ugye nem tehetem , max csak szgépen,a san andreas meg ilyen szempontból enem egészen jó:F

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3993) Integra válasza erdeya (#3991) üzenetére


Integra
titán

ha nem vállalod be amit csinálni kell akkor ne vállald be
gondolom nem te keresel rajta rendesen....

na itt egy kis frankó, ezt nézd meg, mindjárt te is ezt csinálod úgyis :)
Bővebben: link

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3994) gaboooka válasza erdeya (#3991) üzenetére


gaboooka
aktív tag

Uhh...:(( Jól megijedtem az ''aranyos'' malacodtól.:DDD:))

(#3995) Integra válasza tildy (#3992) üzenetére


Integra
titán

csinálhatnál nekem egy lightningos sorcit maphack nélkül bneten, azzal el lennél reggelig is:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3996) SPDeluxe1.0 válasza erdeya (#3981) üzenetére


SPDeluxe1.0
aktív tag

Tudom,hogy az elmaradt kétszemélyes PH!-tali is rátesz még egy lapáttal az amúgy is borongós hangulatodra,de hát akkor mit tehetek?? - KEBLEMRE CIMBORA,KEBLEMRE!!! :C :DD

A jövőhét taliügyben megint kilőve,pedig le kéne dumálnunk,amit amúgy is sejtek az elejtett szófoszlányokból,hozzászólásokból.Meg ugye ez az uccsó mondat is :(

PS. most sem ittam,és nyomtam/szívtam semmit,mert köztudottan egy absztinens aszkéta vagyok tökéletes külsővel megáldva. :)

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3997) tildy válasza Integra (#3995) üzenetére


tildy
nagyúr

:F Ámmeg mi? Hm, nekem is van battelnetes accountom, eredeti a starcraftom:D Izé miket beszélek, ajándékba vettem a páromnak:B

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#3998) anaqer


anaqer
veterán

Meg kell hogy mondjam, Korcsmárosné Aranyvirág típ. ismerősök ( & az általuk biztosított discountok) uralkodnak - hazaérve hirtelen felindulásból elkövetett hajnyíróval való betyárkodás szintén.

Fenébe, ezt már öt éve meg kellett volna lépni.

[/blog]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#3999) erdeya válasza tildy (#3992) üzenetére


erdeya
senior tag

Nem tudja, hogy bajom van...
Nem olyannagy gáz, hogy nem jött. Nem volt megdumálva, meg volt dolga, csak jó lett volna. Most már megértem, hogy nem jött, csak akkor felhúztam az orrom és duzzogni kezdtem.
Áhhh... majd holnap magyarázkodhatok.

Ha vezetés, akkor Live for speed c. progi. Persze egy Metro gazdaságos (most vasárnap csak 3500 Ft:Y) kormányra ruházz be. Egy hete ezzel nyomulok és marha jó. Nincs jogsim, tehát nem tudom, hogy mennyi köze van a valós vezetéshez, de sokan dicsérik és szvsz élethű. Még kuplungolni is lehet, ha az kell.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#4000) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Így utólag visszanézve a napot: megittam 4,5L ásványvizet:(
Azt hittem jót tesz a gyomromnak, de nem:O Szarul vagyok...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.