Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3501) Rez_Grof válasza Gambit (#3500) üzenetére


Rez_Grof
őstag

Abba hiba nem lesz! :DDD;]

A bus station is where a bus stops. A train station where a train stops. On my desk, I have a work station....

(#3502) MarKoo válasza Rez_Grof (#3501) üzenetére


MarKoo
őstag

Rezi, te már megittad előre mindenkinek az adagját az első táborban. Az egész PH helyett is. :DDD

Gambit!
Az már régen megtörtént.

(#3503) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Nézitek a Discovery leszállását?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#3505) parandroid válasza Gh0sT (#3496) üzenetére


parandroid
nagyúr

Valahogy zacsi mögött inkább biztonságban érzem magam.
Nagyon beletapostak a hüllőszívembe nemrég...

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#3506) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

:D Egyébként hol lehet nézni?

[Szerkesztve]

(#3507) faster válasza mayerlaci (#3506) üzenetére


faster
nagyúr

Nem tudom, hol lehetett nézni, de már leszállt.
Ennyit találtam:

Bővebben: link

(#3508) neduddki válasza mayerlaci (#3506) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat ege fel elemeld fenyes orcad.... es nezed es nezed es nezed.........

uvd

neduddki

udv

neduddki:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#3509) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Jah csak teszteltem mennyire figyeltek :DDD

Különben CNN-en meg BBC-n is lehetett nézni

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#3510) bobsys


bobsys
addikt

Vazzeeee már 4x alszom el a Ms tanfolyamon. Menni kéne már haza

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#3511) INNUENDO


INNUENDO
tag

Hogy mondják az angolok a kukacot ? Mármint nem a gilisztát vagy sajtkukacot, hanem a '' @ '' -t ?

(#3512) ngabor2 válasza INNUENDO (#3511) üzenetére


ngabor2
nagyúr

at (ejtsd: et)

(#3513) Rommel


Rommel
csendes tag

Nem tudja valaki, hogy a mai Manchester - Loki meccset közvetíti-e valamelyik rádió? (Fm vagy MW). Esti műszakban dolgozok ma, és nem tudok tévézni. Port.hu-t már néztem, ott a Petőfi Kossuth Bartók egyikére sem írták.

[Szerkesztve]

Terrorism is for pussies.

(#3514) mayerlaci válasza Rommel (#3513) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Rtlklub 20:40.

(#3515) Rommel válasza mayerlaci (#3514) üzenetére


Rommel
csendes tag

Rádióra gondoltam, nem tv-re. Írtam, hogy nem tudok tévézni.

Terrorism is for pussies.

(#3516) Jucus87


Jucus87
csendes tag

Jó kérdés, h hol...sztem a MU fog nyerni.:( Még egy gólra már nem futná az államnak.:D

(#3517) ipgirl válasza Rommel (#3513) üzenetére


ipgirl
tag

pedig az előzőeket közvetítette a Petőfi
Bővebben: link

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#3518) Bash


Bash
őstag

ÁÁÁÁÁÁÁ!
Mi fog még történni velem? Múlt hét kedden reggel egy kamion áthajtott a telefonomon, ma reggel összetörtem a kocsimat. Sötét volt, ömlött az esö, csúszott az út, elöttem egy kocsi megcsúszott, nekiment a betonszegélynek, megpördült. A közvetlen mögötte haladó truck épphogy meg tudott állni, én már nem, szépen beleszaladtam a hátuljába. 5 percen belül 200 méter távolságon 4 baleset történt, én voltam a második, a negyedik karambolban az egyik kocsi felborult, átpördült. Persze ez nem vigasztal, fizethetem a ticket-et, el kellett vontattatnom a kocsimat. Most éppen felbecsülik a kárt, a biztosítóm meg nem fizet érte. ÁÁÁÁÁÁÁ! :O

http://bashtravel.com/

(#3519) ladybug válasza Bash (#3518) üzenetére


ladybug
őstag

Esetleg pechszériád van?
Remélem hamarosan elmúlik.:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#3520) mayerlaci válasza Bash (#3518) üzenetére


mayerlaci
senior tag

Hogy hajthat át rajt?Kiraktad az utra?

Erre ne válaszolj.

[Szerkesztve]

(#3521) VladimirR válasza parandroid (#3495) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azt nem meri megcsinalni (sajnos, mert nem sok kellhet mar neki a ''marhavagasig''), pedig nem birja ki, hogy ne kosson belem, hiaba szovegelt itt, hogy igy ignore, meg ugy ignore (persze csak mikor fogytaban voltak az erveri)
nezzuk el szegeny aladarnak, hogy nem volt gyerekszobaja, es meg a fejere is ejtettek kiskoraban (ezek utohatasat sinyli meg most az OT)
irni meg azert ir ennyi hulyesegeket, mert nem kepes felfogni, hogy ez nem cset, hanem egy forumtema, mely igaz rendhagyo, de elsodleges szempont az, hogy a leirtak archivalva vannak, s visszaolvashatok.....

Bash: Te egyben vagy?
a biztosito ilyenkor mit fizet? a Te karodat is? (gondolom nalatok is van olyasmi, mint a casco)

[Szerkesztve]

(#3522) gozso


gozso
senior tag

na, a mai napon túlvagyok egy fél doboz Saridonon...reggel óta elviselhetetlenül fájt a fejem...teheti ezt a front? nem kávéztam, nem gyújtottam rá, és ma még nem is ettem...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3523) Jucus87


Jucus87
csendes tag

Én meg halálra unom magam! :O

(#3524) TéKrys válasza gozso (#3522) üzenetére


TéKrys
senior tag

Saridon? akkor..visszavágót akarunk :DDD

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3525) Gh0sT válasza gozso (#3522) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elvileg se ma, se pedig holnap nem lesz közvetlen fronthatás. Valami más lesz a ludas...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3526) Batman


Batman
őstag

Hali!

Volt már valaki a Tiszató-nál?
Tudtok ajállani egy jo kis apartmant, 7 fő-re?

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3527) TéKrys válasza VladimirR (#3521) üzenetére


TéKrys
senior tag

A biztosító azt mondja hogy nem tartotta be a kötelező követési távolságot és kész passz nem fizet. Vagy ha fizet is akkor jól megemeli a havidíjadat.

Ha hátulról mész bele az előtted lévőbe akkor szinte mindig te vagy a hibás. :(

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3528) TéKrys válasza Batman (#3526) üzenetére


TéKrys
senior tag

7 főre vagy hétfőre? :P;]

http://www.hackthat.net/df/ddos/13300/index.html - egy jó kis oldal, nem kell félni tőle :D

(#3529) Jucus87 válasza Batman (#3526) üzenetére


Jucus87
csendes tag

http://www.tiszaszallas.hu/8/
http://tiszato.linkcenter.hu/
Tessék:)

(#3530) gozso válasza Batman (#3526) üzenetére


gozso
senior tag

Tisza tó? mondd mi érdekel: Kisköre, Abádszalók?

itt van pár km-re

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3531) Sanya válasza gozso (#3522) üzenetére


Sanya
nagyúr

bazzeg, ne saridont egyél, abban nincs cukor!!!

egyél valamit, és elmúlik a fájdalom.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3532) gozso válasza Sanya (#3531) üzenetére


gozso
senior tag

megpróbáltam enni is délelőtt...minden visszajött...valami migrénes roham vagy mi. orvos ismerős azt mondta:(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3533) Sanya válasza gozso (#3532) üzenetére


Sanya
nagyúr

hm. migrén. volt már ilyen, pl az előző hónapban?

amúgy az én megoldásom: altató: 1 nap alvás. es reménykedem, hogy utána elmúlik

[Szerkesztve]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3534) Batman válasza gozso (#3530) üzenetére


Batman
őstag

Nincs konkrét város , csak valahol azon a környéken egy barátságos kis szállást keresek.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3535) Batman válasza Jucus87 (#3529) üzenetére


Batman
őstag

thx

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3536) gozso válasza Batman (#3534) üzenetére


gozso
senior tag

megérdeklődöm. időpont?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3537) gozso válasza Sanya (#3533) üzenetére


gozso
senior tag

nagyon ritkán elő szokott fordulni. olyan mintha másnapos lennék...ami ugye lehetetlen, mert több mint 2 éve semmiféle alkoholt nem ihatok.

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3538) VladimirR válasza TéKrys (#3527) üzenetére


VladimirR
nagyúr

azt tudom, hogy Bash volt a hibas a leirtak alapjan, de nalunk is ugy mukodik, hogy van egyszer a kotelezo, amibol ha Te okozol balesetet, a masik - vetlen - fel karaty fedezik, neked meg jol megemelik a dijat
viszont van olyan is, hogy casco, ami arra jo, hogy (egy joadag onresz felett) a biztosito akkor is allja a karodat (azaz egy reszet), ha Te okoztad a balesetet (egyebkent ez casco jopofa - regi kocsira nem kotnek (mert nem eri meg), draga kocsira meg azert nem, mert azt surun lopnak, ez fizet lopas eseten is.... (monjuk ezt igy nem mondjak ki))

gozso: en is csak azt tudom mondani, mint sanya: egyel, vagy aludj...nalam e ketto szokott bejonni (szerencsere eleg ritkan van ilyen fejfajasom, es akkor is csak mersekelt....)

[Szerkesztve]

(#3539) Batman válasza gozso (#3536) üzenetére


Batman
őstag

15-16 körül.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3540) gozso válasza Batman (#3539) üzenetére


gozso
senior tag

mennyi időre, hány főre?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3541) Sanya válasza gozso (#3537) üzenetére


Sanya
nagyúr

hmmm, migrén szakrendelésen voltál?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3542) gozso válasza Sanya (#3541) üzenetére


gozso
senior tag

még soha nem voltam olyanon:( a legrosszabb az amikor meló közben jön elő...na akkor nem nagyon tudok órát tartani...

mondjuk agydaganat szinte kizárva, egy éve voltam MRI vizsgálaton...ott semmit nem találtak. oda meg egyensulyzavar, szédülés után küldtek, amikor lenyomtam két hetet a neurológián...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3543) Batman válasza gozso (#3540) üzenetére


Batman
őstag

7 fö és 4-5 nap.Családdal mennék.

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3544) gozso válasza Batman (#3543) üzenetére


gozso
senior tag

csütörtökre tudok mondani valamit. látom nagyon messziről jössz. ha gondolod, el is tudlak kalauzolni mondjuk Gyöngyöstől, a Tisza tóig. ha nem lennél ismerős erre:U

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3545) Sanya válasza gozso (#3542) üzenetére


Sanya
nagyúr

daganat nem így fáj, de a migrénnek lehetnek olyan okai, amik beavatkozással megszüntethetőek, igaz, az én fejemben ne turkáljon senki. amúgy, van neki megfelelő terápia, ugyanis a migrénnek is vannak különböző típusai (még nem tanultam meg, de megnézem neked holnapra), amelykre ha beveszed a megfelelő gyógyszert a migrén kezdetén (érezni szokták az emberek), akkor szinte elő sem jön a migrén. alkeszt viszont nem ihtsz rá, igaz, te 2 éve nem iszol. (legalábbis masszívan nem :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#3546) gozso válasza Sanya (#3545) üzenetére


gozso
senior tag

köszi előre is...alkohol egyáltalán nem játszik...mióta kikezeltek az utazási fóbiámból...nem röhög, tényleg van ilyen.:(

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3547) Batman válasza gozso (#3544) üzenetére


Batman
őstag

Még nem voltam de nem kell félteni ,nem fogok elveszni.;)
Továbbra is itt rontom majd a levegőt.:P

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#3548) Bash válasza VladimirR (#3521) üzenetére


Bash
őstag

Csak egy alap biztosításom van, de így is $613-t fizettem egy fél évre. Ez fedezi két másik kocsi anyagi kárát egyenként $10000-ig, meg személyi sérülést szintén $10000-ig. Ez a kötelezö, saját kocsim kárát sajnos nem állja, azért már jelentösen több biztosítást kellene fizetni.
És igen, hiába a körülmények, én voltam a hibás. Sajnos megesik az ilyen, Florida-ban elég gyakori. Hiába a jó fék, hiába a szinte új gumi, nem vízisiklásra tervezték az autót. Ráadásul pont egy híd elött történt az eset, jól bedugult a forgalom is, zsarura több, mint egy órát kellett várni.

Ez 4 pontot jelent az eddig még tiszta jogsimra, plusz $114.50 a ticket. Elmehetek egy un. driver improvement course-ra, ami kb. abból áll, hogy pár hétvégén beülök hallgatok egy kis okosságot. Ekkor csak $103.70 a ticket, és tiszta marad a jogsim, és a biztosító sem emeli a díjat.

http://bashtravel.com/

(#3549) MarKoo válasza gozso (#3522) üzenetére


MarKoo
őstag

Ne, ne Saridont. Quaerelin. Nekem viszonylag gyakran fáj a fejem és nem bírom elviselni egyáltalán. Ez volt tegnap is, de egy fél Quarelin megoldotta a problémám. Most jöttem a moziból és hát azt kell, hogy mondjam láttam már jobb filmet is. Nem is akkora nagy szám ez a Madagaszkár. A Shrek sokarta jobb volt.

(#3550) erdeya válasza VladimirR (#3538) üzenetére


erdeya
senior tag

Te önelégült barom

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.