Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#3251) satza


satza
tag

off topic

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#3252) MarKoo válasza net84 (#3250) üzenetére


MarKoo
őstag

Én még nem láttam a filmet, csak tegnap hallottam a havernál a számot és táncolt is rá. Mondtam neki, hogy tiszta hülye és a barátnője is helyeselt. ;]

(#3253) satza


satza
tag

Bővebben: link
no comment:DDD:DDD

[Szerkesztve]

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#3254) MarKoo


MarKoo
őstag

Ha már kigondoltam kimondom. Mióta ég bele a kib@szott tft monitorokba a kép? Hmm? :F :(((

Megyek és felkötöm magam. Há hogy mi fog még velem történni? Ha? Mit vétettem? Miért történik mindez velem? Csípjen meg valaki, de kurv@kibagyorsan.

(#3255) Tsunami válasza MarKoo (#3254) üzenetére


Tsunami
senior tag

Ez új:) Még szerencse, hogy nem azt vettem. Sokáig volt fent ugyanaz a kép?

''három a kettő tizen''

(#3256) MarKoo válasza Tsunami (#3255) üzenetére


MarKoo
őstag

Maximum 3-4 órát. Tegnap észrevettem egy fehér csíkot. Azóta az a csík nőt és most már ott van egy fehér icq logó meg egy contact listben levő neve. Kár hogy nincs windowsom, mert azonnal adtam volna képet. Én nem tudom mi van, de valami kurvanagy gáz van. Holnap fel se merek kelni. Mi fog még elbaszódni?

MOD: Megnyitom ezt: Bővebben: link
És itt hagyom egy napra. És utána mindenki kapja be.

(#3257) Arnold2 válasza satza (#3253) üzenetére


Arnold2
őstag

Hallod ez semmi. Én az egyik megaparkban dolgoztam aPapir részlegen (budipapir,kéztörlők stb.). Mondok egy példát: a régi ár mondjuk 500Ft. Erre mikor jön az akcióváltás (kedd) kiraknak rá (mármint a régi árra,az 500Ft-ra) egy olyan táblát,hogy Hihetetlen mega akció: 625Ft helyett 500Ft!!! 25%-ot sporólhat meg. Hűha.
Közben ha egy szemfüles vásárló felemeli a táblát akkor látja,hogy a régi ár 500Ft tehát nem engedtek az ég egyadta világon semmit. Szóval megy a népetetés 1000rel!:)):))

(#3258) gozso válasza MarKoo (#3256) üzenetére


gozso
senior tag

én eddig azt hittem, felépítésükből adódóan, ez elképzelhetetlen ezeknél a monitoroknál...

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3259) SPDeluxe1.0


SPDeluxe1.0
aktív tag

kb fél órája értem haza Siófokról a Palace szórakozóhelyről....
Tök király,ennyi friccet sztem sehol nem találni kis hazánkbanmint itt,de legalább tömik a zsebünket jó kis €-val!! ;]

"oh no the devil has a code for god mode!!!"

(#3260) satza válasza Arnold2 (#3257) üzenetére


satza
tag

Legalább a táblát vennék le alóla :DD:DD

Ha azért vagyunk, hogy segítsünk másokon, akkor minek vannak mások?

(#3261) ngabor2 válasza Arnold2 (#3257) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Erre a fogyvéd nagyon szeret lecsapni... be kell jelenteni, aztán hadd fizessék a bírságot...
Bár a birságot meg úgyis a vásárlótól fogják beszedni közvetve. Nincs ez így jól.

(#3262) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Ez valami rettenetes. Egy héten belül harmadszor ébredek fejfájásra... :( És ezek után legyen jó napom...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3263) MyKonzerv válasza sharpapa (#3247) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

miért, mi baj az ötlettel?:DD:C

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3264) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

újabb kérdés vetődött fel bennem:
adott egy bizonyos oldall, ahol egy férfi meg egy nő félreérthetetlen pózban van ruha nélkül...de akkor MIÉRT van 2! db műf*sz a csajnál????????

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#3265) gozso válasza MyKonzerv (#3264) üzenetére


gozso
senior tag

hátha csatlakozik még valaki hozzájuk:DDD esetleg a férfi eunuch, és csak dekoráció:D

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3266) Arnold2 válasza Gh0sT (#3262) üzenetére


Arnold2
őstag

Hát,igen.Az a fránya másnaposság...:D:D

(#3267) Gh0sT válasza Arnold2 (#3266) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nagy szégyen lenne, ha ásványvíztől másnapos lennék... ;)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#3268) net84 válasza MarKoo (#3256) üzenetére


net84
őstag

millen tft és mennyi idős???

Read only...

(#3269) MarKoo válasza net84 (#3268) üzenetére


MarKoo
őstag

LG Flatron L1710B.
Jelen pillanatban nem látszik, csak egy halvány kis csíkocska. Úgy vettem észre, hogy ha bemelegszik akkor jelenik meg. A linux alatt nem tudom letölteni a digitálisról a képeket, de amint lesz windows, adok képeket is. Most halványabb a vonal, mint eddig volt.

MOD: Jah és olyan 2 éves lehet maximum.

(#3270) MarKoo válasza MarKoo (#3269) üzenetére


MarKoo
őstag

Most megy eddig ez a fehér vonal sincs meg, ami két nappal ezelőtt ott volt. Innentől kezdve ha felrobban se érdekel, mert tuti működni fog utána. :U

(#3271) ngabor2 válasza MarKoo (#3269) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Milyen digitálisról nem tudod letölteni a képeket? A legtöbb pendrive-ként mountolható, a többihez meg pl. ott a GPhoto.

(#3272) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Van a Dreher oldalán Bővebben: link egy játék magyar sztárok által fémjelzett poharakért.

Kérdezném tőletek, jól értelmezem-e, ha 08.29-én hajnalban elküldök 8 kódot SMS-ben, akkor (amennyiben benne v.ok az első 20 000-ben) kapok egy poharat Ákos által készített díszitéssel?

Kérdés kettő: valaki kéri a nyolc sört? <- komolyan, u.is nem v.ok sörös...

[Szerkesztve]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3273) ngabor2


ngabor2
nagyúr

A Zűrhajónak mi az eredeti címe? Azzal talán nagyobb esélyem van rátalálni...

(#3274) Viktor0610 válasza ngabor2 (#3273) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(T)Raumschiff Surprise

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#3275) _az


_az
senior tag

még egy óra és megvan a fear demo... na kiváncsi vagyok, nagy a herce-hurca körülötte...

az

(#3276) ngabor2 válasza Viktor0610 (#3274) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Köszi, de így se találtam. Ezek szerint nincs kin torrentként. még keresem azért.

(#3277) #16741888


#16741888
törölt tag

Srácok eggyik ismerősöm bajba került, a hülye beállított magának a windows 2000hez jelszót, és elfelejtette...:DD
Felhúzta az új rendszert aztán elment nyaralni, mire hazajött rájött hogy nem tud belépni.:D Hülye barom, tudom, ki lehet valahogy kerülni a jelszót? hogy ne kelljen újrahúzni a rendszert?

(#3278) VladimirR válasza #16741888 (#3277) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ezen (Bővebben: link) van egy password nullazo (Offline NT Password & Registry Editor), megpedig ez => Bővebben: link

(#3279) MarKoo válasza ngabor2 (#3271) üzenetére


MarKoo
őstag

Köszi ki fogom próbálni.
Jelenleg semmi, ismétlem semmi nem látszik a monitoron a halvány icq logóból. Egyszerűen eltűnt a vonalakkal együtt. Kíváncsi vagyok sikerül-e neki megint produkálnia a hibajelenséget, de nagyon remélem hogy nem. Végre rendberaktam hátul a kábeldzsungelt. :)

(#3280) Integra


Integra
titán

vazze, miért nincsen nyitva ilyenkor egy hentes???
kelhetek fel holnap reggel :O

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3281) gozso


gozso
senior tag

komolyan úgy érzem, tök feleslegesen beszélek...de ha nem hallgatnak meg, akkor miért kérik a tanácsomat:

ismerős hív, sír-rí a telefonba, már a második asus 9999 kártyája pukkan el...msi platinium lap, széthúzott p4 proci, 2gb ram, hdd, dvd hegyek a gépben, mindez megtámogatva egy mercury 400w táppal...

visszafogtam magam, és ezredszerre is megpróbálom meggyőzni, mennyire f*s ez a táp...

reakció: de hát most is megy...:(
mondjam, vagy mutassam?:F
csak felidegeltem magam...:(

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3282) #16741888 válasza VladimirR (#3278) üzenetére


#16741888
törölt tag

köszi szépen:R az ő nevében is:C

[Szerkesztve]

(#3283) ngabor2


ngabor2
nagyúr

Iszonyú filozófiai dilemma elé kerültem. Ugyebár a Linuxomat sikerült alaposan összeomlasztanom (4-5 év kemény munkájával :D), így win alatt vagyok, az alatt megy rendesen a DC, a net teljesen ki van használva. A dilemma: maradjak win alatt (amit nem szeretek, különösen nem net alatt, bár mindenféle vírusirtó meg tűzfal fenn van), vagy tegyek fel egy jólszituált friss Linuxot, amit alaposan kiismertem, és megvannak a testreszabási cuccai is.
A dolgot súlyosbítja, hogy alaplapot is akarok cserélni, nF3-ról K8T800Pro-ra, tehát a win megőrülne az új rendszerben. Miközben linux alá le is van forgatva a Viás kernel.

Asszem egyelőre várok a cuccok letöltődésére, aztán majd döntök. Bár levelezni így csak weben tudok, tévét nézni se tudok a gépen, nem mintha nagyon akarnék, de legalább az mp3-lejátszás megy (Prosectura: Szegény ember kézzel nőz :Y:Y).

(#3284) ngabor2 válasza Integra (#3280) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Az előre gondolkodás néha nagyon boldoggá tudja tenni az embert... :U

(#3285) MarKoo


MarKoo
őstag

Amikor kihúztam az íróasztalom és nekifogtam a kábeleket kötelgelővel összefogni, el akrtam venni onnan a hangfalat a mélynyomó mellől. Egy kis Genius hangfal és néha rárakom a lábam, majd a szőnyegen csúsztatom ide-oda. (pár mm-t) Azonban amikor megfogtam a hangfalat, akkor az nem akarta elengedni a szőnyeget. Húztam, húztam, de nem akart jönni. Végülis úgy döntöttem, hogy nekiesek szikével és így nem lesz baja a szőnyegnek se és a hangfal se sérül. Miútán leoperáltam, sikerült megfejtenem a dolog mivoltát. Ezt szeretném most veletek megosztani. :) A mozgatások során annyira felmelegedett a műanyag, hogy a szó szoros értelmében ráégett a szőnyegre. :DD

(#3286) WillChi válasza MarKoo (#3285) üzenetére


WillChi
senior tag

Olyan gyorsan mozgattad, hogy felhevült? Nem lehet, hogy csak a fal anyaga és a szőnyegé nem bírták egymást, elkezdte valamelyik oldani a másikat kicsit?

Mod.: Volt az egyik havernak anno egy Samsung monitora, aminek a tetejére feltett egy ronda szőrös gumilegyet. Nem piszkálta jó ideig. A légy belesüllyedt a monitor kávájába, mintha megolvasztotta volna azt.

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#3287) MarKoo válasza WillChi (#3286) üzenetére


MarKoo
őstag

Igen, olyan gyorsan és sokáig mozgattam a hosszú hetek alatt, mióta ott van, hogy ráolvadt. Elképzelhetetlen, ogy a szőnyeg és a műanyag nem bírta egymást, mert ~40cm-re tőle ott a mélynyomó, amit nem szoktam mozgatni, és annak semmi baja.

(#3288) ngabor2 válasza MarKoo (#3285) üzenetére


ngabor2
nagyúr

A kábeldzsungelről csináltál ''ilyen volt - ilyen lett'' fotót? Most, hogy nálam is +2 kábel lett még az eddig se egyszerű helyzethez, már nem merek oda se nézni. No, majd alaplapcserekor, ha lesz lelki erőm :U

(#3289) WillChi válasza MarKoo (#3287) üzenetére


WillChi
senior tag

Akkor nem semmi, menj el dobosnak... :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#3290) MarKoo válasza ngabor2 (#3288) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem, nem csináltam ''ilyen volt'' fotót, de ''ilyen lett'' fotót csinálhatok. Az USB kábelekre ragasztottam tépőzárat, aminek az egyik végét pedig az íróasztal oldalára ragasztottam. Szerintem egész jó lett, így nem lógnak össze vissza és amikor kell, egyszerűen csak lekapom onnan. Kb. fele annyi helyet se foglalnak el a kábelek mint eddig és hiába porszívózok 2-3 naponta a szobámba, ott nagy por volt. Ez pedig az allergiának nem a legjobb, szóval ideje volt renberakni a kábelrengeteget. Mostmár nagyon szép. Éppen készülök szétkapni az én gépem (már ami maradt benne), hogy a ventillátorokat megtakarítsam és kieszeljek valami megoldást a por ellen. Azt szeretném, ha filterek lennének a ventik előtt, így nem juthatna be annyi por a házba. És ha már ott tartok, akkor veszek pár potit meg világítást a gépbe, és valami kapcsolót is beszerelek.

(#3291) gozso válasza MarKoo (#3290) üzenetére


gozso
senior tag

használj olyan filtert, mint a konyhai elszívóknál szoktak

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#3292) MarKoo válasza gozso (#3291) üzenetére


MarKoo
őstag

Ez jó ötlet. Kiveszem és szétvagdosom. ;] Azt hiszem van olyan filterem. Mindjárt megnézem. Köszönöm a tippet.

(#3293) VladimirR


VladimirR
nagyúr

letezik olyan adatbazis, amiben meg tudom nezni, hogy egy adott imei kodhoz milyen keszulek tartozik?
nem tudom, hogy milyen telefonom van (azaz van egy ericcson a2618s, meg egy a2628s), de a ketto csak a wap mukodeseben kulonbozik, es egyszer mar osszekevertem az alkatreszeket bennuk...szoval nem tudom, hogy most melyik melyik

elore is koszi

(#3294) tiv83us


tiv83us
veterán

Pontosan egy eve es 4016 hsz ota megerkeztem a Ph! forumra. :D
Most lehet akkor nekem esni, hogy miert torlom en mas blogjat

Feri: az lett volna a csoda ha pont te irod, juhej, de szeretunk, remeljuk meg tiz ilyen alkalom lesz :D

Vlad: mer milyen dolog az, hogy egy nagyszeru prozai mestermu bekerul a blogszfreaba? egyszeruen ilyen alkotas az Elet es Irodalom oldalra valo ezert megkellett tole szabadulni.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3295) MarKoo válasza tiv83us (#3294) üzenetére


MarKoo
őstag

Egy éve boldogítassz bennünket? Pff! ;] :D

(#3296) VladimirR válasza tiv83us (#3294) üzenetére


VladimirR
nagyúr

egy ev alatt 4016 hsz? szof*sasod van?
meg egyebkent is: honnan veszed a batorsagot, hogy mas blogjat csak ugy torold (vagy barmi mast)

szerk.: most olvasom, hogy csak a tartalmaert nem fogsz blogot moderalni....akkor az enyembe beirhatom, hogy tiv b**i? ;]

[Szerkesztve]

(#3297) MarKoo válasza tiv83us (#3294) üzenetére


MarKoo
őstag

Ennek úgy örülök. Remélem a 10. ''szülinapod'' már személyesen ünnepeljük. ^^ :D

(#3298) tiv83us


tiv83us
veterán

Mark: Teged a legjobb provokalni, ugyhogy remelem, hogy igazad lesz :D ;]

Vlad: Te meg az egyik legjobb provokator vagy, sokat szeretnek meg tanulni ;]

Both: Tegnap 4 csunya no bedobott a szokokutba :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3299) ngabor2 válasza MarKoo (#3287) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Szerintem nem a mozgatástól olvadt meg, hanem fűt az magától is, ha megy. Ott mászkálnak össze-vissza benne mindenféle kóbor elektronok, oszt jól felmelegítik, az meg megolvad :P

(#3300) Integra válasza ngabor2 (#3284) üzenetére


Integra
titán

naja. :)
nem lett volna gond, csak egész nap nagytakarítottam és mire a vásárlás jött a programban, addigra késő volt.
tecsó csirkemellet meg nem veszek, boáááá, tudod ki veszi meg ilyen helyről a szlovák szart....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.