Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#4951) Certee válasza VladimirR (#4950) üzenetére


Certee
senior tag

Nem nagyon mert csak szivárgott de azért nem örült a cefre szagnak a kocsiban.

Egy szabad országban, egy szabad ember, azt tesz amit szabad... http://www.biwak.hu

(#4952) Niquis válasza VladimirR (#4948) üzenetére


Niquis
aktív tag

Hopsz, ténleg. Ez nem véletlen, újraregisztráltak sokan akkor, köztük én is. Valójában akkor 1024 nap körül lennék. Hasonlóan szép kerek szám.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#4953) a_tesz válasza VladimirR (#4950) üzenetére


a_tesz
Korrektor

biztos valami rajongód volt... tényleg VladimirR Fan Klub van már?:)

egyébként pedig gratulálni szeretnék mégegyszer a keresődhöz, mert iszonyat jó. gondolom nem kis munka van mögötte:R

スバル | De semmi baj Eric, ne feledd, nincsenek hülye kérdések, csak hülye gyerekek! - Mr. Garrison

(#4954) rii válasza Niquis (#4952) üzenetére


rii
nagyúr

két informatikus:
- tudsz kölcsönadni 1000 forintot?
- persze, de akkor már inkább 1024-et, az legalább kerek szám

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4955) rii válasza VladimirR (#4944) üzenetére


rii
nagyúr

kölcsönvettem .,.. sztem odaadná .... egy godlike! nekem mindent !!!!!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4956) Loretto


Loretto
veterán

Egész nap szakad ez a rohadt eső..Elegem van...

Soirée...

(#4957) Batman válasza Loretto (#4956) üzenetére


Batman
őstag

Mássz vissza az ágyba....:(((

A Rák ellen az Emberért a Holnapért! - "..ez csak azt bizonyítja, hogy a Firefoxtól maximum a pöcsöd érzed nagyobbnak, de ugyanolyan hüje maradsz a számítógéphez..." by moonman

(#4958) Niquis válasza rii (#4954) üzenetére


Niquis
aktív tag

:C:C
Köszi a virágot, tetszik!:B:D

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#4959) Sianis válasza Loretto (#4956) üzenetére


Sianis
addikt

Most mondjam azt, hogy nálunk meg egész nap frankó idő volt? Napoztam is, ping-pong, miegymás! :) Ne sírjál nálunk is lesz rossz idő, csak én nagyobb nyerő vagyok! :D

(#4960) Loretto válasza Sianis (#4959) üzenetére


Loretto
veterán

Pffff. Nem is mondok semmit.

Soirée...

(#4961) rii


rii
nagyúr

13h-tól bent vagyok a melóhelyen.
tegnap este 23h-kor lefeküdtem, de óránként ki kellett mennem a fürdőszobába, úgy fáj a szemem a gyulladás miatt, ha ráméztem a telóra, már szét tudtam volna ütni mindent a fájdalomtól. hajnal 4-kor sikerült elaludnom.

865423,2323213 kg tetran -t kentem a szememre, és 3342234,3425,56565 gallon szemcseppet pumpáltam bele, félő volt, hogy feloldja még az agyamat is.

Most, kb 5 órányi monitornézés után talán enyhülni látszik a fájdalom.
Most már nem akarok szétütni midnent.
Mindent nem. De elég hosszú még a lista .... ;]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4962) crab válasza VladimirR (#4948) üzenetére


crab
senior tag

hö, én is most vagyok 1000 napos. hehe :)

(#4963) tildy válasza rii (#4961) üzenetére


tildy
nagyúr

Én is dolgozom:)
Nyugis. Szeretema vasárnapi 4 órás melókat, főleg hoyg cserébe jár egy nap szabadnap:U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#4964) Dexter68 válasza tildy (#4963) üzenetére


Dexter68
addikt

Én is a melót tolom. Mondjuk itthon, de már nyűgös vagyok. Mindenki mindent hétfőre akar. Én meg nem bírok a családommal lenni. De majd jól kiszámlázom ;] Időnként egyeztethetnének a kedves ügyfelek egymással, mielőtt rámszakadnak. Persze, ha nincs meló, az nagyobb baj. :)

Arculat tervezés | Weboldal készítés | Nyomdai anyagok | Illusztrációk, grafikák, festmények | http://www.artcharacter.hu

(#4965) Bash


Bash
őstag

Én meg nem melózom, szabadnapomat töltöm itthon. Elviszem anyukámat ebédelni a Carrabba's-ba az új járgánnyommal, pénteken volt az 50. születésnapja. :)

http://bashtravel.com/

(#4966) VladimirR válasza crab (#4962) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ok 1000 naposak ma az ''aktiv'' tagok kozul:
code1005
crab
danger
jojojo
joysefke
lao ce
lesaux
Niquis
PeliScan
rdi
return.value
szucsi
Tiggr
tsibe
Xpod

(#4967) rii válasza Niquis (#4958) üzenetére


rii
nagyúr

engedd meg inkább hogy ilyen PH-kompatzbilis virággal kedveskedjek neked, és minden 1000 napos tagnak .... :D

én még porbafingó vagyok .... :DDD kb. karácsonyra én is jubilálok.

[kép]

ez körbe kellett (még régebben) path-olni

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4968) MyKonzerv válasza tildy (#4963) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

egy nap szabadnap?
ez úgy értelmezendő, hogy majd egy napon(valamikor...;];];];];];];]) hozzájutsz egy szabadnaphoz?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#4969) rdi válasza VladimirR (#4948) üzenetére


rdi
veterán

hihi
''Query: SELECT uid, nick, ban, face, posts, rank, reg, (TO_DAYS(NOW())-TO_DAYS(reg)) as days, posts/(TO_DAYS(NOW())-TO_DAYS(reg)) as ppd, lasthit FROM users WHERE uid= ORDER BY uid ASC;
Error: You have an error in your SQL syntax. Check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'ORDER BY uid ASC' at line 1''

Fej! Tor! Potroh!

(#4970) rii válasza rdi (#4969) üzenetére


rii
nagyúr

most rádobtál egy PHP-NUKE-t

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#4972) rdi válasza VladimirR (#4948) üzenetére


rdi
veterán

Jah,
közben fölvetődött bennem egy grafikon, ami vízszintesen a regisztráció óta eltelt időt ábrázolja napokban, az y tengyelyen meg a ma is aktív (megállapodás szerint az utóbbi 30 napban hozzászóló) userek száma szerepel.

A hacker támadásban egyébként úgy enlékszem , hogy én is elvéreztem :DD

Fej! Tor! Potroh!

(#4973) rdi válasza VladimirR (#4966) üzenetére


rdi
veterán

ne csináld már. Tsibe aktív tag?
Ő nagyon nyomta a windows tudást, respect.

Fej! Tor! Potroh!

(#4974) PeliScan válasza VladimirR (#4966) üzenetére


PeliScan
addikt

Nah a PH! fórum, meg az 1000 naposság is egy csúnya veszélyforrás.


történt ugyanis, h bnőm a fotózz.hu-n akarta megnézni a feltett képeimet, de nm találta h hogy lehet userre keresni, így beírta a google-be h PeliScan. Erre persze kiadott soksok találatot, köztük jó 50% PH! hozzászólás meg efféle. Aszonta hajnali háromig olvasgatta, többnyire tetszett neki, de aztán csak úgy megnézte mit írtam több mint másfél éve a ''legjobb napom'' v vmilyen topicba, és kiakadt h nem írtam őt bele, meg h két éve amikor azt mondtam h otthon voltam, nem is otthon voltam, hanem vhol buliban meg effélék derültek ki... szal volt balhé. :)

( aztán persze elmagyaráztam neki, h egy netes fórumon az ember nm teljesen az az ember, aki IRL, tehát pl nem fogok a legmélyebb érzéseimről egy hülye topicban írogatni, azért nm írtam őt bele a legjobb napomba, stb )


Szal mindenki vigyázzon mit ír ide, mert aztán múlva még gondja lehet belőle :D

(#4975) VladimirR válasza Kalandor (#4971) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ki az az _o_? ki volt ujsagiro?
ha arra a juzerre gondolsz, akit linkeltem, nezd meg az elotte/utana levo 100-100 tagot...

PeliScan: kocsival mi a helyzet? sikerult mar eletre kelteni?
jah, es pereld be a google-t ;]

rdi: a hibajelentest koszonom, mindjart kijavitom
es igen, tsibe volt ma aktiv, valamelyik it kategorianal lattam
egyebkent a keresomre ha elnezel, ott fel van tuntetve, hogy ki mikor volt legutobb jelen a ph-n, a pillanatnyilag aktiv tagok neve pedig pirossal van szedve
a garfikon-t meg ird mar le szajbaradgosabban plz, mert nem fogtam fel, es akkor megcsinalom
koszi

(#4976) Papa-Georgo


Papa-Georgo
senior tag

Egy ki*** ingyenes DVD lejátszót keresek, amivel lehet DVD-lejátszani lés tud hdd-ről is játszani, desehol nem találok.... :O:O:O

Esetleg vkinek vmi 5lete :F

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#4977) PeliScan válasza VladimirR (#4975) üzenetére


PeliScan
addikt

A kocsi lassan gurulóképes lesz :) csak sajna eddig összesen már 500e-be van, ami igencsak közelebb visz ahhoz, hogy télleg fontolóra vegyem a vesém eladását. :)

mindenesetre úgy tűnik, hogy jövő hétre meglesz a zöldkártyája és a műszakija is, múlt héten már átirattam (nm volt drága, csupán 62.ooo pénz hagytam ott a vérszívó mocsok okmányirodában:o) meg megköttöttem a biztosítást is rá (nagypapper nevére, mert neki 70e egy évre, szemben az én nevemre szóló 160-nal)

(#4978) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

nyithatom én a 23. totyikot? lécci lécci:)

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#4979) PeliScan válasza MyKonzerv (#4978) üzenetére


PeliScan
addikt

de könnyű egyeseket boldoggá tenni ;)

(#4980) MyKonzerv válasza PeliScan (#4979) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

az biztos:)
elég szar már a hétvégém a betegség miatt...:(
tessék hozzájárulni a gyógyulásomhoz:C

vagy csak simán nyissak egy OFF TOPIC 23-at?:F:DDD

[Szerkesztve]

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#4981) Loretto válasza MyKonzerv (#4978) üzenetére


Loretto
veterán

Ennek Bash hamarosan eleget fog tenni asszem.

Soirée...

(#4982) Grafiqs válasza MyKonzerv (#4978) üzenetére


Grafiqs
őstag

Légy nagyon boldog! :)

Loretto: Tegyük boldoggá! ;)

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4983) MyKonzerv válasza Grafiqs (#4982) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

akkor csak simán nyissak egyet és kopipészt az első hsz-t?

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#4984) Grafiqs válasza MyKonzerv (#4983) üzenetére


Grafiqs
őstag

Nyisd meg az új topikot, és írj egy mondatot az első hsz.-be. Én pedig beleszerkesztem a többit.

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#4985) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

köszi:R:R
a 23. kiadás itt érhető el:DD
Bővebben: link

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#4986) tiv83us


tiv83us
veterán

A kaptilazialasba es a kiemelesbe besegitettem, ezt akkor most zarjuk mar vegre. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.