Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2901) tildy válasza Damage (#2898) üzenetére


tildy
nagyúr

Hat en sem vennek tobbet asust. Chaintechnel eddig meg mindig megoldodott minden gondom.Pedig direkt azert vettem asust, mert hozzad hasonlaok azt mondtak milyen qrva jo, azt a fenet.Elso pillanattol kezdve bajom van vele. Bar nekem 3 ev gar van ra, de sulinetes:(
ghost: nejlonfuggony? Azt max 40re erdemes berakni.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2902) Damage válasza tildy (#2895) üzenetére


Damage
senior tag

Tudtommal 1 évvel ezelőtt (de lehet, hogy még most sem) volt E deluxe-ban rev2-es, vagy újabb verzió. Az enyém rev1013-as (E deluxe).
A sima Deluxe-nál volt a Rev1.** és Rev 2.** verziók. Nekem abból 1.04-es volt, ha jól emlékszem.
A mostani alaplapomban csak a meglévő (2*512@400 Mb Kingmax) memóriákat használtam. Soha nem volt gond, soha nem fagyott le.
Megkérdezhetem, hogy egész pontosan mi nem stimmel az alaplapoddal (elképzelhető, hogy nem olvastam eléggé vissza). Nem megy 200FSB-n sznkronban a procival? Vagy más gond?

faster: milyen memóriával próbálkoztál? (milyen márka volt a 2*256 amivel ment, és milyen a 2*512, amivel nem megy?)

Tildy: akkor ne vegyél ilyen sz*rt. Nem akarom védeni az ASUS-t, biztos kiadnak 1-2 lapot, VGA kártyát, ezt-azt ami esetleg gyári hibás. Nekem ezek szerint szerencsém volt. Emlékszem az előző VGA kártyámra, egy Asus Radeon 9600XT volt. Ekkor tört be az ASUS a Radeon piacra. Sírt mindenki, hogy ez meg az a baja az ASUS Radeonokkal. Soha nem volt azokkal se gondom. Úgy látszik szerencsém volt eddig ezzel a márkával. Arányaiban kellene megvizsgálni ezt a kérdést, kinek melyik márkával volt gondja, de ehhez tudni kellene az eladási statisztikákat. Majdnem biztos vagyok benne, hgy az ASUS előkelő helyet foglalna el. Ők se hülyék, miért adnának 3 év garanciát sz*r termékre? Felőlem mindenki azt vesz, amit akar. Nem az én bajom, ha utána szív vele, idő előtt meghibásodik (vagy pont 1 év gari után), vagy akármi. Én biztos nyugodt szívvel ajánlanám azokat a hardware-ket, amik nálam kifogástalanul működtek. Nem akarok sablonszövegekkel jönni, ohgy nézzétek meg ezt meg azt a hardaóre tesztet, hogy istenítik az ASUS-t. Nálam személyes tapasztalat, de nem erőszakoskodom. A piac nagy, rengeteg márka van, szabad a vásár...

[Szerkesztve]

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#2903) ladybug válasza Gh0sT (#2900) üzenetére


ladybug
őstag

Drága GhOst!
Ha nincs spec program hozzá, akkor mosd nyugodtan 40 fokon, nem kell magasabb hőmérsékleten. Mosópor és némi fehérítő mehet bele együtt. Ha nincs fehérítő, akkor nem kell. (Persze öblítő mindenképp.) Aztán, ha kimostad, nedvesen akaszd is vissza a helyére. Így ''kirúgja magát''.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2904) brownus válasza Gh0sT (#2900) üzenetére


brownus
veterán

és szőnyeget szabad mosni mosógépben? totál retkes már az előszobában és nem olyan nagy, sztem belelehetne gyömöszölni

(#2905) Gh0sT válasza tildy (#2901) üzenetére


Gh0sT
addikt

Nemtom, fehér a színe és olyan lyukacsos... kb. ennyit értek hozzá...

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2906) Gh0sT válasza ladybug (#2903) üzenetére


Gh0sT
addikt

Centrizni szabad? Ha igen, akkor milyen fordulaton? 500/1000???

brownus: én csak a jó vastag ágytakarómat mosom benne. Szeritem a szőnyeg nehéz lenne neki... Régen megjátszottam, hogy kimostam az édesanyámtól kapott gyapjú szőnyeget, aztán olyan fura volt, mert nem akarta lefedni az egész szobát... :D

[Szerkesztve]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2907) tildy válasza Damage (#2902) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem , nem az a baj. Hanem az , hogy fogja magat es belassul,majd vagy visszaugrik normal mukodesbe vagy le is fagy. Megkeresema topikot, de volt boven vele bajom.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2908) tildy válasza Gh0sT (#2905) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nejlonfuggony. Centrizni centrizheted, de szerintem eleg az 500assal is, ekkor marad benne annyi viz(ami nem csopog de benne marad) , hogyha visszaakasztod , akkor ki tudja rugni magat, nem lesz gyurott..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2911) brownus válasza Gh0sT (#2906) üzenetére


brownus
veterán

akkor viszont lehet, hogy kidobom. lassan elveszik a minta is

(#2912) Gh0sT válasza brownus (#2911) üzenetére


Gh0sT
addikt

Talán ha valami jobb fajta takarítógéppel nekiesel, akkor húzni fogja még egy darabig. :F

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2913) brownus válasza Gh0sT (#2912) üzenetére


brownus
veterán

ez jó ötlet, kipróbálom

(#2914) MarKoo


MarKoo
őstag

Elvitték az alaplapom, mert arra a következtetésre jutottunk, hogy kicsit furcsa, hogy a harmadik vinyó és egy dvd-író döglik meg benne. Viszont úgy tűnik, hogy csak a winyóra volt garancia. Persze ez nem zárja ki azt, hogy nem cserélnek ki mindent, bár már nem is tudom miben bízzak. Az alaplapból kifolyólag (utána nagyon eltérve a témától), hatalmas vita alakult ki köztem és az elvileg ''bátyámnak'' nevezhető személy között.

(#2915) Damage


Damage
senior tag

Nem is meséltem....tegnap megyek be délután a munkahelyemre. Egy nagy csepeli multin belül (ahol többek között Yutani dolgozik) vagyunk főfuvarozók. Tudni kell erről a telephelyről, hogy hatalmas terület (nem a Csepel Művek), és sok épület az 1910-1920-as években épült. Kit látnak szemeim? Rossz arcú teletetovált sötétebb bőrű emberkéket. Először azt hittem, hogy targoncásoknak hirdettek felvételt. Utána megláttam a kamerákat és Ganxta (így kell leírni?) Zolee-t. Itt forgatják a következő klipjüket. Nem volt velük gond, csendben elvégezték a dolgukat és utána le is léptek (de én még előttük, mert itthon várt a jól megérdemelt pihenés). Nem vagyok a rajongójuk, nem szeretem a zenéjüket, de már várom ezt a klippet. Nagyon kíváncsi vagyok. Tényleg vannak itt kísérteties helyek, az épületek 80%-át egyáltalán nem használják és nem mai épületek. mekkorát fogok röhögni, amikor viszontlátom az elkészült klipben.

''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

(#2916) ngabor2 válasza brownus (#2913) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Takarítógép előtt azért még alaposan porold ki valahol... csodákra képes előtte, a kijövő homok/szemét se a takarítógépet fogja terhelni.

(#2917) ngabor2 válasza MarKoo (#2914) üzenetére


ngabor2
nagyúr

Biztos, hogy nem a táp miatt? aptól meghalni ennyi cuccot még nem hallottam, viszont nem elég stabil táptól már igen...

(#2918) MarKoo válasza ngabor2 (#2917) üzenetére


MarKoo
őstag

Nem kizárt, hogy a táp a szar, de nem állíthatok oda a boltba az egész géppel hogy: ''Itt van nesze, cseréljétek ki, mert egy nagy kalap szar az egész.''
Amíg a régi táp volt, addig is meghalt egy winyó, szóval ezért következtettem arra, hogy ez a mostani (TT 480W-s) nem lehet szar. De kiderül. Ha megint egy szatyor hardverrel megyek majd a boltba, az alaplapcsere után, akkor majd viszem a tápot is. :U

(#2919) gozso válasza MarKoo (#2918) üzenetére


gozso
senior tag

csak egy kérdés: a 220V-al minden rendben van?:O

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2920) tildy


tildy
nagyúr

Hihijj jovo penteken kresz vizsga, remelem jol sikerul majd.
Hopp nem is pentek, hanem csutortok:B
[kép]

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2921) I_Am válasza tildy (#2920) üzenetére


I_Am
veterán

Komócsi úton mi? :D

Amiket adtam linkeket azokon gyakorolj, mert a vizsga teljesen ugyanaz lesz.

Előre is **** nagy kalappal. ;)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2922) tildy válasza I_Am (#2921) üzenetére


tildy
nagyúr

Valahol a XIX. keruletben ja.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2923) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Valaki segítsen nekem hogyan lehet az invitel vezetékes telefonvonalat átírányítani mobilra? nagyon fontos lenne még ma át kellene írányítanom

Köszönöm előre is

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2924) MarKoo válasza gozso (#2919) üzenetére


MarKoo
őstag

Szerintem igen, mert a házban több gép is van és azok rendben vannak. Hozzáteszem, hogy összesen nem mennek fele annyit sem, mint ez, de tuti, hogy a 220V-al minden rendben.

(#2925) I_Am válasza tildy (#2922) üzenetére


I_Am
veterán

XIX.-ben? A Komócsi utca a Bosnyák térnél van a XIV-ben. :D (közlekedési főfelügyelet)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2926) ladybug válasza Gh0sT (#2906) üzenetére


ladybug
őstag

Szerintem mindegy milyen sebességgel centrized. A lényeg, hogy rögtön akaszd fel, ha kivetted a gépből.

Ma voltunk ultrahangos vizsgálaton, és minden oké velünk. Sajnos a gyermek nemét még mindig nem tudjuk.:(

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2927) tildy válasza I_Am (#2925) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem ismerem en pestet. de varj:
Vas gereben ut.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2928) I_Am válasza tildy (#2927) üzenetére


I_Am
veterán

Kresz vizsga Kispesten? Én akivel találkoztam az mind a közlekedési főfelügyleten vizsgázott. Nem tudok kihelyezett vizsgaközpontról. (de ez nem zárja ki, hogy nincs)

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#2929) bobsys


bobsys
addikt

némá fanatikus tag lettem :)

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2930) Gh0sT válasza ladybug (#2926) üzenetére


Gh0sT
addikt

Kislány lesz és olyan szép, mint Te. ;)

Köszi a mosási jótanácsokat! :)

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#2931) Arnold2 válasza ladybug (#2926) üzenetére


Arnold2
őstag

Én érzem,hogy pasi lesz!!! Ennyi fórumozás biztos hatott rá is...
mondjuk jelképes 20Ft-rá, hogy pasi lesz!

(#2932) Sianis válasza ladybug (#2926) üzenetére


Sianis
addikt

Ha sokat pukizik, akkor van egy 5letem! ;]

(#2933) ladybug válasza Gh0sT (#2930) üzenetére


ladybug
őstag

Nagyon hízelgő vagy, GhOst.:) A mosási tippeket meg sz ívesen, de keress msn-en nyugodtan ilyenkor, vagy írj mailt.

Arnold, Sianis: A fogadásokat január 3.-áig köthetitek. A pénz persze a miénk lesz.;)
És nem pukizik, de rugdos ezerrel. Viszont a lányom is ugyanezt csinálta, úgyhogy erre nem lehet adni.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2934) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Hi all!

Valaki segítsen nekem hogyan lehet az invitel vezetékes tlefonvonalat átírányítani mobilra? nagyon fontos lenne még ma át kellene írányítanom

Köszönöm előre is

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2935) tiv83us


tiv83us
veterán

De morbid...Bővebben: link
Meg jo, hogy nem szivott fel belole egy csikot :D

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2936) gozso válasza kíváncsi (#2934) üzenetére


gozso
senior tag

szerintem, legegyszerűbb ha felhívod az ügyfélszolgálatot...biztosabb is. épp nézegetem az oldalukat, van online szolgálat is.

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2937) gozso


gozso
senior tag

ma végre visszakaptam a monitoromat, megjavították...és igen, igen ezen ''élnek'' a színek...

annyira örülök neki:B...tudom, tudom kissé koros jószág, de nagyon a szívemhez nőtt...meg annyira nem is volt drága a javítása:U

kicsit gyerekes dolog ilyesminek örülni, nem?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2938) ladybug válasza gozso (#2937) üzenetére


ladybug
őstag

Kicsit az, de legalább végre mosolyogsz v.min és örülsz.:C:C:D

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#2939) gozso válasza ladybug (#2938) üzenetére


gozso
senior tag

hát igen...fura dolog ez...nagyon tudok ragaszkodni a megszokott dolgaimhoz...és 2001-ben ez a monitor 89.000huf volt. mennyit is kerestem akkor havonta?:U

egyébként kb 2000-2001 körül kezdtem foglalkozni a számítástechnikával is...most találtam egy cd-t, egy nagyker akkori árlistáival...mazsolázgatok belőle:DDD

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2940) kíváncsi válasza gozso (#2936) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Írtam nekik meglátom mi lesz. De ha olyan sebeséggel válaszolnak mint ahogy a net sávszélt megemelték akkor nem lesz itt egy ideig átirányítás :D

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2941) MarKoo válasza gozso (#2939) üzenetére


MarKoo
őstag

Én mennyire örülnék neki, ha végre tökéletes lenne a gépem. :(

(#2942) gozso


gozso
senior tag

na, döbbenjetek:

17' LG 795FT Plus USB 86 660
75 GB IDE, IBM 7200rpm, 2 Mb 65 720
AMD K7 1,4 GHz 266 FSB ThunderBird Socket-A (462) fogl., 128Kb L1 cache, 256Kb L2 cache, 266Mhz-es AMD rendszerbusz seb. 43 890
PIONEER 16 X 106 S Beszívós DVD Slot-in 18 620
PLEXTOR 12/10/32 CD-Író IDE 'BOX' 54 490

netto, nagyker árak:U


[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2943) gozso válasza MarKoo (#2941) üzenetére


gozso
senior tag

még mindig gond van?

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2944) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Gozso Neked a végzettséged valamilyen informatikus témakörbe tartozik? vagy csak úgy hobbiként csinálod vagy ez is a munkád?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2945) gozso válasza kíváncsi (#2944) üzenetére


gozso
senior tag

munka, hobbi, meg tanítom is:B

szerk:ááá...ezen a lemezen megtaláltam a szakdolgozataimat is:B:DDD

[Szerkesztve]

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2946) tildy válasza kíváncsi (#2944) üzenetére


tildy
nagyúr

En tok szivesen jartam volna olyan osztalyba ahol o a tanar. ritkan latni ekkroa ''arc'' (a legjobb ertelemben veve nagyarc) tanarokat:C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#2947) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

Ez milyen játék már loool Bővebben: link :)

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#2948) bobsys válasza gozso (#2945) üzenetére


bobsys
addikt

Hol? Milyen szinten? Én is tanítok néha.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#2949) gozso válasza bobsys (#2948) üzenetére


gozso
senior tag

földszinten, emeleten is:DDD...
egyébként általános iskolák...

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

(#2950) gozso válasza tildy (#2946) üzenetére


gozso
senior tag

na most..most nagyon ilyen vagyok:B:B:B

fél vese eladó..., szivárványhártya ugyanitt

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 22 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.