Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30951) zsolti1902


zsolti1902
tag

CoolBoy323 - Melyik márkák az ajánlottak a kínai gyártók közül?

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#30952) CoolBoy323 válasza zsolti1902 (#30951) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

THL, Lenovo, Jiayu, Xiaomi, Meizu, Zte, Huawei

Kb ezek jutottak eszembe :)

(#30953) andyTM válasza Sirandrish (#30950) üzenetére


andyTM
senior tag

- felni csak, vagy komplett kerék? - v-fékhez?

(#30954) Sirandrish válasza andyTM (#30953) üzenetére


Sirandrish
legenda

V fékhez és felni(küllővel) kellene..
Külsőm és belsőm van. :K

De ha csak szimplán felnid van jó áron, az is érdekelhet...a küllőt legfeljebb megveszem máshol :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30955) andyTM válasza Sirandrish (#30954) üzenetére


andyTM
senior tag

- első vagy hátsó; esetleg mindkettő?

- holnap előkeresem, aztán kereslek (lehet, hogy nem ártana egy centír/rég nem használtam)

[ Szerkesztve ]

(#30956) PeetR válasza CoolBoy323 (#30952) üzenetére


PeetR
aktív tag

+ Zopo is nagyon jó, pl. egy C2.

(#30957) CoolBoy323 válasza PeetR (#30956) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Jaja... meg Iocean, Vowney, Faea esetleg...

(#30958) Teejay83 válasza CoolBoy323 (#30957) üzenetére


Teejay83
tag

Szóval van egy jó pár :) ezért is nehéz a döntés :DD

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#30959) szasanyi válasza CoolBoy323 (#30952) üzenetére


szasanyi
félisten

Echte Mateszopsz Japán márkák. :DDD De a LENOVO kicsit kirí a sorból, gondolom árban is... nem?

(#30960) Sirandrish válasza andyTM (#30955) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elsősorban első kellene, de 8as mentesen mert olyanom amiben 8as van, nekem is van :D
Centíroztattam ugyan de 1.2 hétnél többet nem bírt, szóval ennek kb itt a vége :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30961) Teejay83


Teejay83
tag

USB-s kártyaolvasó:

590 ft fekete és arany színben teljesen újak

Támogatott kártyák:
T-Flash, Micro SD, Micro SDHC
Memory Stick Micro (M2)
Memory Stick (MS), Memory Stick Pro (MS Pro), Memory Stick Duo (MS Duo), Memory Stick Pro Duo (MS Pro Duo)
SD, MMC, RS-MMC, SDHC

[ Szerkesztve ]

DPS Hungary- szoftverrobot fejlesztés-online marketing támogatás-rendszerek bővítése,korszerűsítése-digitalizáció-IT biztonsági tanácsadás | www.onlineasszisztens.com | www.dpshungary.eu |

(#30962) Tothgera30 válasza Sirandrish (#30960) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Dupla falúból válogass össze egy párt. A triplafalu túl drága lenne, de a dupla egész kedvező, és nehéz beléjük 8-ast verni.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30963) Sirandrish válasza Tothgera30 (#30962) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az az igazság hogy ezer éves bringa és nem szeretnék rá sokat költeni..
Majd idővel szeretnék egy normálisat venni.
Ezzel kb az a cél hogy napi 5-10 esetleg 15km-t le tudjak vele tekerni testmozgás gyanánt..arra meg tökéletes egyelőre..de azért mindenképp szétnézek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30964) magyar777


magyar777
tag

elado minosegi fulhallgato

///Huawei P10 Plus///Apple Ipad Air 32GB///

(#30965) Tothgera30 válasza Sirandrish (#30963) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Nem olyan nagy összeg két felni. Az meg még a következő bringádba is jó lesz, ha maradt a 26-os MTB-nél.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30966) Sirandrish válasza Tothgera30 (#30965) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nézegettem neten de a Nyíregyházi boltoknak nincs webáruháza? Vagy csak szimplán nem teszik őket fel? :F

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30967) Tothgera30 válasza Sirandrish (#30966) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem nem igazán foglalkoznak a webáruházzal, mivel nincs akkora forgalom. A Profi Bringa Bt. néven üzemelő kis helység nekem nagyon szimpi volt, bár a bringámat az Bp.-i EcoBike-től rendeltem, ott egész jó árak vannak.

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30968) Sirandrish válasza Tothgera30 (#30967) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát a legolcsóbb Duplafalu is 3500+
Abból 2 már 7K, és akkor még nem vettem küllőket ami megint vagy 5-7K legalább..
Akkor még posta legalább egy ezres és akkor ott tartok hogy az ingyen kapott bringámra az értéke 3szorosát ráköltöm :DDD

Kb erről beszéltem...tudom hogy ez nem nagy tétel, de erre a bringára én már ennyit ziher hogy nem költök..

Azért gondolkodtam hogy valami veryócsó 1000forintos sz*rt veszek rá...néhány hónapot az is kibír addigra meg remélhetőleg már majd tudok venni 1 normálisabb kecajt..
Addig meg ez tökéletes lenne arra a napi néhány KM-re ami jelenleg letekerek vele.
Csak így ugye hogy elég komoly 8as van benne így az első fékem erejét kb nullára kellett redukálnom hogy ne fogja a kereket, így meg nem jó...

Szóval egyelőre maradna a kéne 1 ócsó felni felállás 26os MTB-re :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30969) SocketA


SocketA
aktív tag

Eladó laptopjaim:
Újszerű IBM T42 - 1.5Gb RAM, ATI VGA, Windows 7-el
32.000.- Ft

Lenovo ThinkPad T61
Core 2 duo T7100 1,8GHz/ 2GB/80GB/ 14.1"/COMBO/ WIFI
45.000.- Ft

Picit kopottabb valtozat
43.000.- Ft

Újszerű állapotban (csak a fedlap sarkain van megkopas, amugy tokeletes allapot), 320Gb-os HDD-vel
52.000.- Ft

Dell Latitude E4300
64.900.- Ft

Héten érkező laptopok:
IBM/Lenovo ThinkPad T60 (2007-VWU)
Core duo T2400 1,8GHz/ 2GB/120GB/ 14.1"/ ATI Radeon X1300/COMBO/ WIFI/ XPP (US)
54.000.- Ft

IBM/Lenovo ThinkPad T60 (2007-VWU)
Core duo T2400 1,8GHz/ 2GB/250GB/ 14.1"/ ATI Radeon X1300 COMBO/ WIFI/ BT/ XPP (US)
56.500.- Ft

IBM/Lenovo ThinkPad T60
Core duo T2400 1,83GHz/ 1GB/60GB/ 14.1"/COMBO/ WIFI
45.000.- Ft

Dell Latitude E5500
Core 2 Duo P8400 2,26GHz 4GB 160GB 15,4" 1280x800, DVD±RW WLAN
63.000.- Ft

Dell Latitude E5500
Core 2 Duo P8600 2,4GHz 4GB 160GB 15,4" 1280x800, DVD±RW
65.000.- Ft

Dell Latitude E4300
C2D 2.4/ 4GB/ 160GB/ 13.3"/DVD-RW/ WIFI/ Vista Bus
69.900.- Ft

Lenovo ThinkPad T400 (6475-VA4)
C2D 2.53/2GB/160GB/ DVD-RW/ WIFI/ WWAN/ 14"/ Win Vista (US)
65.000.- Ft

HP Pavilion G6 (Bordó)
AMD Dual Core E2-1800 1,7GHz/6GB/750GB/ DVD-RW/ WIFI/ WWAN/ 15,6"/ATI Radeon HD 7340 Discrete-Class/HD webcam/ Win 8 (UK)
88.888.- Ft

(#30970) Golyo69


Golyo69
senior tag

Sziasztok!

Eladó egy Sony Xperia Sola :) 1 éves a készülék, tokban hordva!

Telenor függő! 1 év garancia! Gyári fólia a kijelzőn, minden tartozékával,számlával!

Ár: 35000 HUF!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T + Haylou Solar Plus RT3 | Xbox Series X + LG 65NANO866 +HiMedia Q5 Pro + Denon X1400h+Optoma HD 27 + 120" + I7 11700KF+7800XT 64GB DDR4 + DELL S3422DWG

(#30971) Irmscher 353 válasza Sirandrish (#30968) üzenetére


Irmscher 353
aktív tag

Bikemag-on nézz szét.

(#30972) albert8 válasza Sirandrish (#30968) üzenetére


albert8
addikt

Amerre jársz milyen az út? Végig aszfalt? Zsarukba futottál már bele?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30973) Sirandrish válasza albert8 (#30972) üzenetére


Sirandrish
legenda

áááá...tök ratyi fos..
Ahol jó lenne ott meg 100méterenként út keresztezi a kerékpárutat ahol lassítani kell, meg ugye 2 padka legalább amit szerencsére sok helyen már megpróbáltak bicajosok számára is kényelmessé varázsolni de azért nem mindenhol..
Biztos jártál már a Baumax fele...nah olyan kerékpárútból kellene vagy 20km egybefüggő Nyíregyre és egy szavam nem lenne..

Forgalomban nem szívesen közlekedem, (Bicós topikba pont most írtam le a miértjét) így próbálom keresni az olyan útvonalakat ahol van kerékpárút de legalább járda..

Ha van ötleted illetve jól bejáratott útvonalad akkor szívesen meghallgatom :K
Kivíve persze ha te az úton mész mert akkor nem érdekel :B

Hja és zsarukba még nem futottam bele..mármint engem mindig lesz*rtak.
Pont tegnap voltunk az aszonnyal a tölgyes fele és pont mellettünk voltak a zsaruk a Spar meletti körforgalomnál..mi leszálltunk a kecórol ugye, és pont fordultak is be a rendőrök..megálltak hogy elmehessünk előttük..erre jön egy nő mögülünk, bicajjal..zebrán úgy zúgott át hogy ihaj, de a zsaruk szeme sem rebbent :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30974) Tothgera30 válasza Sirandrish (#30973) üzenetére


Tothgera30
Ármester

...erre jön egy nő mögülünk, bicajjal..zebrán úgy zúgott át hogy ihaj, de a zsaruk szeme sem rebbent... - Én is mindig úgy megyek át :K . Ha akar kapjon el :D .

#30975 Sirandrish: Nem kell annyira fosni, a legtöbbjük taknyos kölyök, sokan még a KRESZ-t sem ismerik rendesen, mikor egyszer kereszteződésben akart igazoltatni egy huszonéves rendőr-gyerek :W . Nálam ez úgy nézett ki hogy lakott területen belül 70km/h környékén levillogtam :B a rendőrt motorral (tudom, nincs mentség), ő meg lehúzódott. 1. - Ne tartsa már fel a forgalmat, úgy hogy 20km/h-val tötymörög :U . 2. - Állapítsa meg trafi nélkül hogy mennyivel mehettem ;] .

[ Szerkesztve ]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#30975) Sirandrish válasza Tothgera30 (#30974) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én sem szoktam leszállni nehogy azt hidd de azért a rendőrtől másfél méterre csak-csak meggondolom :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30976) albert8 válasza Sirandrish (#30973) üzenetére


albert8
addikt

Értem, akkor majd megnézem arra is egyszer. Nálam ez megy naponta[link]
Full járda+föld, a tónál párszor közel voltak a zsaruk de leráztam. Néha ez vagy ez megy még.
Ezek nem annyira jók nekem a sok aszfalt miatt 2+ centis gumival...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30977) Sirandrish válasza albert8 (#30976) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 kérdésem lenne.
1. Hogy a francba csinálod hogy centire ugyanazt a távot nyomod ugyan annyi idő alatt és a sebességed is állandó?:DDD
2. Az erdőn keresztül van ÚTTTT?? Komolyan? Nincs esetleg 1-2 fényképed arról?

Mi napokig tanakodtunk hogy Sóstói vagy Korányi úton menjünk, erre ott a szupi kis erdő is??

Tothgera30 Hjaj sose lehet tudni..rossz napja van aztán belém köt..nincs prizma? Vábábábáá 30K :D Ki tudja :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30978) albert8 válasza Sirandrish (#30977) üzenetére


albert8
addikt

Mivel nem real time veszem fel ahogy te, nem tudom mivel ugye. Szóval, ha van kedvem van egy fájl és azt exportálom be. :D
Van természetesen, sokan járnak arra futni, tekerni. Van néha egy két állat főleg eddig a tinilányokkal találkoztam, de egyébként jó szokott lenni. Szóval kellemes időben, föld úton lehet egy jót tekerni arra, de csak a tóig tudom. Most már több kellene valahogy keresek majd. :) Zsaru is csak hétvégén van néha a tó körül.
Nem tudom mennyire látszik itt megy be.http://goo.gl/maps/2q9fe

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30979) Sirandrish válasza albert8 (#30978) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh bakkerka...nah arra mindenképp rá fogok kukkantani :K
Csak előbb szerválnom kellene egy 8as mentes felnit előre :B

Egyébként miért is nem tudod real time venni? Nincs mobilnet?

Szerk: úgy látom még viszonylag sima is...jobban néz ki mint sok kerékpárút :D
Ezt akaroooom :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30980) vlevi válasza Sirandrish (#30963) üzenetére


vlevi
nagyúr

"Az az igazság hogy ezer éves bringa és nem szeretnék rá sokat költeni.."
Nekem is van egy ezeréves bringám, ami ott áll a falnak támasztva évek óta, ha hazamegyek megnézem milyen kerék van alatta. Hátul szinte biztos, hogy még annakidején kicseréltem duplafalú felnire, elöl nem tudom.

(#30981) Sirandrish válasza vlevi (#30980) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha nincs benne 8as nekem jó a sima is..
Meg persze ha olcsón adnád:)

Nagyon is érdekelne :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30982) albert8 válasza Sirandrish (#30979) üzenetére


albert8
addikt

Sajna a C902 Bondom nem egy új teló és nem is érzem, hogy jobbra lenne szükségem. :)

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#30983) Sirandrish válasza albert8 (#30982) üzenetére


Sirandrish
legenda

Oh hát nekem is a legalja telóm van..ZTE Blade 3!
Karácsonykor vettem egyet magamnak meg az asszonynak..20K volt a kettő.
Nem hinném hogy sokan olcsóbb telóval rohangálnának :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30984) S.Feri


S.Feri
őstag

Eladó trekking bicaj, olcsó, jó, egy csavar kellene neki nagyon. :D

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#30985) umek7


umek7
őstag

Érme eladó:

1. Gustaf Adolf 5 korona 1954
2. Széchenyi 1948 10 Ft
3. Kossuth 1947 5 Ft (2db)
4. Albert Koning 20 Fr 1934

(#30986) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

üdv.

Eladnám Független Samsung Galaxy S2 telefonom.
csak nyíregyházán árulom. nem vagyis a lényeg hogy nem postázgatok. itt személyesen megtekinthető stb.
érdeklődni pü.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#30987) XmoD válasza Sirandrish (#30968) üzenetére


XmoD
aktív tag

vasarnaponkent josavarosi piac :) hatha kifogsz valami jot ott kerekbol.

(#30988) Sirandrish válasza Kvelstadt (#30986) üzenetére


Sirandrish
legenda

Há miért adod el?
Amúgy félig szívott cigit beszámolsz? Ha én megyek érte akkor ócsóbb?:D
Hja és amúgy mennyi?:)

XmoD Ott vannak ilyesmik?:)

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30989) Kvelstadt válasza Sirandrish (#30988) üzenetére


Kvelstadt
veterán

azér mer kipróbáltam és tök felesleges nekem. még ha fogok is egy wifi-t marhára nem érdekel h milyen jóságokat szedhetek le. telefonálni kell. többire meg ott a rendes pc-s net.
majd egyszer lehet érdekelni fog de most tök felesleges és az árával előrébb lennék.

nemtom mennyi. úgy terveztem hogy csinálok neki egy renfdes hírdetést aprón osz kíírom hogy megegyezés szerint.

de akkor már ide is beírok pár infót.

Samsung galaxy S 2

angliában vásárolt. nálam kb 3 hónapja van és nem volt nyüstölve azaz szét-wifizve. telefonálni meg ébresztőnek használtam.
rajta van a legfrissebb android ami a telefon topikjának szakijai szerint kicsit még jobb is mint az mo-n megjelent android.
természetesen van rajta magyar nyelv. ( lehet ez manapság egyértelmű. én nem értek a lovakhoz)
van egy gyári töltője ami angol dugós de van hozzá átalakító.
adatkábel is van.
műanyag keretbe pattintós bőrtokban volt végig szóval kijelző nem karcos vagy ilyesmi.
annyi szépséghibája van hogy alul és felül a női retikül kicsit megkoptatta azt az ezüstkeretet ami körbefut rajta.
memó kártya nincs hozz. csak a gyári memóriája van ami asszem 16giga.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#30990) XmoD válasza Sirandrish (#30988) üzenetére


XmoD
aktív tag

Lomos piacon akad bringa kerek is. bar nem tudom milyen arban. egy probat azert meger ;)

Viszont ha mar bringanal jarunk 622-es vagy 630-as kereket vennek (elso es hatsot). :B

[ Szerkesztve ]

(#30991) S.Feri


S.Feri
őstag

Eladó dolgaim:

Asus ENGT430 - januári 3M (Nyíregyháza) vétel, 11.000Ft irányár

Eladó egy N300-as WNB 2100-as Netgear router.
Mindennel a dobozában, gari nincs rá, én vállalok 3 nap próbagarit. - 8000Ft


Razer Orca - 12.000Ft

Creative Live! Cam Vista IM webkamera - 2.000Ft

AC Ryan alubox:2.500Ft

Privit hamarabb észreveszem.

De untam már a telet, a tavasz is kimaradt, de mindent bepótolok, úgy kipörgetem a nyarat. :)

(#30992) ng0ofy válasza S.Feri (#30991) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Látom többen is benne vagytok most a kerékpárvásárlásban, nekem olyan bolt kellene, ahol tudok venni részletre bringát, esetleg helyben, Nyíregyházán. Az enyémet ellopták és nem eccerű pótolni ):

(#30993) kriszpontaz válasza ng0ofy (#30992) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Tüzér utcán vagy Guszevben kerestetted a Rómaiaknál?

(#30994) vlevi válasza Sirandrish (#30981) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát, most látom, olyan mélyen be van ágyazva bringa a lomok közé, hogy nem volt kedvem elkezdeni kibányászni.
Bocsi :(

[ Szerkesztve ]

(#30995) Sirandrish válasza Kvelstadt (#30989) üzenetére


Sirandrish
legenda

Osztán mennyi lenne?:)

vlevi Semmi gond :N :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#30996) kriszpontaz válasza Sirandrish (#30966) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Mobilról vagyok, azért linkelek így.

http://www.q1kerekparszalon.hu/

http://www.profibringa.hu/

http://www.kertvarosikerekpar.hu/

Pölö.

(#30997) Kvelstadt válasza Sirandrish (#30995) üzenetére


Kvelstadt
veterán

utána néztem vaterán példának. van aki 40-ért is odaadja. én nem. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#30998) CoolBoy323 válasza Kvelstadt (#30989) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

nem volt nyüstölve azaz szét-wifizve

ezt magyarázza el nekem valaki :DD

(#30999) Sirandrish válasza Kvelstadt (#30997) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor te 20ért is odaadod?:)

Godlike79 THX :R

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#31000) ng0ofy válasza kriszpontaz (#30993) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

...és a görögöknél sem, mivel olyan állapotban volt, hogy csak alkatrésznek vagy méhbe volt jó (:

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.